Hotel Alberello*** s polopenzí - Riva del Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Alberello*** s polopenzí - Riva del Garda


Hotel Alberello*** s polopenzí - Riva del Garda

Hotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del Garda
Hotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del Garda
Hotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del GardaHotel Alberello*** s polopenzí - Riva del Garda
BazénWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: >1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel je ideálním ubytováním pro klientelu, kterým nevadí větší vzdálenost od pláže jezera a centra městečka. Celá oblast nabízí velké množství přírodních atraktivit, které jsou cílem rodinných výletů, sportovních nadšenců veškerého zaměření. Výborná místní kuchyně.

Jezero:

Jezero s pláží je vzdáleno cca 2,5 km. 

Sport a zábava:

V okolí hotelu si můžete užít surfování, plachtění nebo jízdy na kajaku. Vydat se také můžete po cyklostezkách a turistických cestách.

Poloha:

Hotel se nachází na klidném místě obklopen zelení v městečku Varone, cca 2,5 km od centra městečka Riva del Garda, jedná se o velmi krásné městečko na severním pobřeží jezera Lago di Garda. Jezero s pláží se nachází 2,5 km od hotelu. Kousek se nachází jeskyně Varone.

Ubytování a vybavení:

Dvoupatrový hotel s výtahem disponuje 44 pokoji, které jsou velmi pěkně a funkčně zařízeny. Součástí hotelu je recepce, restaurace, bar, TV místnost a čítárna, venkovní bazén s lehátky, zahrada, terasa, úschovna kol, stolní tenis, parkoviště. Pokoje mohou být v hlavní budově nebo v depandanci.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby, dvoulůžko s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím (sprchový kout + wc).

Vybavení:

 • vysoušeč vlasů
 • satelitní televize
 • telefon
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • parkoviště - dle obsazenosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet - 5 Euro/pobyt

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetových stolů, večeře výběrem z menu o 3 chodech.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 7-14,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
01.04. - 05.04.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
01.04. - 08.04.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
05.04. - 08.04.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
08.04. - 12.04.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
08.04. - 15.04.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
12.04. - 15.04.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
15.04. - 19.04.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
15.04. - 22.04.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
19.04. - 22.04.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
22.04. - 26.04.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 8 090 Kč7 770 Kč7 290 Kč7 000 Kč4 090 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 8 790 Kč8 440 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 8 790 Kč8 440 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 8 790 Kč8 440 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 8 790 Kč8 440 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 8 790 Kč8 440 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 8 790 Kč8 440 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 8 790 Kč8 440 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
05.08. - 09.08.2018 4 5 090 Kč4 890 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 9 290 Kč8 920 Kč8 390 Kč8 060 Kč4 690 Kč4 510 KčzdarmaObjednat
09.08. - 12.08.2018 3 4 290 Kč4 120 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
12.08. - 16.08.2018 4 5 090 Kč4 890 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 9 290 Kč8 920 Kč8 390 Kč8 060 Kč4 690 Kč4 510 KčzdarmaObjednat
16.08. - 19.08.2018 3 4 290 Kč4 120 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 8 790 Kč8 440 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 8 790 Kč8 440 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 8 790 Kč8 440 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
07.10. - 11.10.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
07.10. - 14.10.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
11.10. - 14.10.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
14.10. - 18.10.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 690 Kč3 550 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
14.10. - 21.10.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč6 690 Kč6 430 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
18.10. - 21.10.2018 3 3 390 Kč3 260 Kč2 990 Kč2 880 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás