Apartmány Oasi*** - Limone sul Garda | Italia Travel

Apartmány Oasi*** - Limone sul Garda

Apartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul Garda
Apartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul Garda
Apartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul GardaApartmány Oasi*** - Limone sul Garda
BazénKlimatizaceParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: >1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Kaskádovitý vilkový komplex s bazénem a krásným výhledem na jezero Lago di Garda.

Jezero:

Jezero je vzdáleno cca 2,5 km od rezidence. Je zde možnost potápění, půjčení šlapadel, winsurfingu a další zábavy u jezera. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek). V okolí jsou tenisové kurty a minigolf (vše za poplatek).

Poloha:

Komplex se nachází v severozápadní části ve svahu nad jezerem. Od jezera Lago di Garda je vzdálen cca 2,5 km. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary ve vzdálenosti 1,5 km od rezidence, tj. v městečku Limone.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, společenská místnost s TV, bar, bazén, lehátka u bazénu, bar a terasa na slunění, stolní tenis, hřiště pro děti, zahrada, parkoviště. 

 • Typ ubytování mono: max. obsazenost 2 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a dvoulůžko, koupelna se sprchou/WC.
 • Typ ubytování bilo: max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s dvoulůžkem, koupelna se sprchou/WC, výhled na jezero.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • lednička
 • klimatizace za poplatek 5 Euro/den
 • vytápění za poplatek 10 Euro/den

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • ložní prádlo
 • závěrečný úklid
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa 0,50-1 Euro/os./noc, děti do 12 let neplatí

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - 5 Euro/den
 • ručníky
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 5 Euro/den

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Mono 2 - cena za apartmánBilo 4 - cena za apartmán
22.04. - 25.05.2019 (*) 4 4 320 Kč4 240 Kč5 570 Kč5 460 KčObjednat
22.04. - 25.05.2019 (*) 5 5 390 Kč5 290 Kč6 950 Kč6 820 KčObjednat
22.04. - 25.05.2019 (*) 6 6 480 Kč6 360 Kč8 350 Kč8 190 KčObjednat
22.04. - 25.05.2019 (*) 7 6 480 Kč6 360 Kč8 350 Kč8 190 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 5 570 Kč5 460 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 6 950 Kč6 820 Kč9 390 Kč9 210 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 8 350 Kč8 190 Kč11 260 Kč11 040 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 8 350 Kč8 190 Kč11 260 Kč11 040 KčObjednat
08.06. - 19.06.2019 (*) 4 5 570 Kč5 460 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
08.06. - 19.06.2019 (*) 5 6 950 Kč6 820 Kč9 390 Kč9 210 KčObjednat
08.06. - 19.06.2019 (*) 6 8 350 Kč8 190 Kč11 260 Kč11 040 KčObjednat
08.06. - 19.06.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč13 130 Kč12 870 KčObjednat
19.06. - 29.06.2019 (*) 4 6 950 Kč6 820 Kč9 730 Kč9 540 KčObjednat
19.06. - 29.06.2019 (*) 5 8 690 Kč8 520 Kč12 170 Kč11 930 KčObjednat
19.06. - 29.06.2019 (*) 6 10 430 Kč10 230 Kč14 620 Kč14 330 KčObjednat
19.06. - 29.06.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč17 030 Kč16 690 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč17 030 Kč16 690 KčObjednat
03.07. - 10.07.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč17 030 Kč16 690 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč17 030 Kč16 690 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
17.07. - 24.07.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
24.07. - 31.07.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
31.07. - 07.08.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
07.08. - 14.08.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
14.08. - 21.08.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč17 030 Kč16 690 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 4 5 570 Kč5 460 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 5 6 950 Kč6 820 Kč9 390 Kč9 210 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 6 8 350 Kč8 190 Kč11 260 Kč11 040 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč13 130 Kč12 870 KčObjednat
07.09. - 30.10.2019 (*) 4 4 320 Kč4 240 Kč5 570 Kč5 460 KčObjednat
07.09. - 30.10.2019 (*) 5 5 390 Kč5 290 Kč6 950 Kč6 820 KčObjednat
07.09. - 30.10.2019 (*) 6 6 480 Kč6 360 Kč8 350 Kč8 190 KčObjednat
07.09. - 30.10.2019 (*) 7 6 480 Kč6 360 Kč8 350 Kč8 190 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací