Apartmány La Limonaia*** - Limone sul Garda | Italia Travel


Apartmány La Limonaia*** - Limone sul Garda

Apartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul Garda
Apartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul Garda
Apartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul Garda
Apartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul Garda
Apartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul GardaApartmány La Limonaia*** - Limone sul Garda
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotelový komplex o rozloze 60.000 m2. Jedná se o přírodní park plný cypřiší, olivovníků a oleandrů. Překrásná terasovitá poloha ve svahu nad jezerem. Zařízení je stylové, uspokojí i náročnější klientelu. Doporučujeme milovníkům krásné přírody a aktivní dovolené.

Jezero:
Jezero je od ubytování vzdáleno cca 600-700 m. Na pláž vede panoramatická cesta (z kopce dolů), za poplatek 1 Euro/osoba (v 1 směru) je možnost využití hotelového minibusu. Pláž je oblázková s pozvolným vstupem do vody.

Sport a zábava:

U městečka Garda je 9 a 18 jamkové hřiště, vhodné jak pro začátečníky, tak i pro profesionály. Zvýhodněná cena green fee pro ubytované hosty, 50 % sleva. Posilovna, welness centrum, vířivka a turecké lázně přímo v komplexu. Pronájem horských kol v městečku Limonaia. Možnost lodních výletů na jezeře.

Poloha:

Rozlehlý areál ve svahu nad jezerem, 600 m nejbližší autobusová zastávka, 1,5 km od centra městečka Limone a 5 km od městečka Riva del Garda, 600 m od jezera. Nejbližší letiště Brescia – letiště G. D´Annunzio 72 km, letiště ve Veroně – V. Catullo je vzdáleno 95 km.

Ubytování a vybavení:

Apartmány jsou velmi funkčně zařízeny. Součástí ubytovacího komplexu je recepce, posilovna, venkovní bazén pro dospělé i pro děti na terase s lehátky a slunečníky, krytý bazén, restauace, bar s terasou, supermarket, bar na pláži, wifi ve společných prostorách za poplatek. Místo k parkování i chráněné garáže. Komplex má kapacitu 178 pokojů a 67 apartmánů.

 • Typ ubytování bilo (44 m2) – max. obsazenost 4 osoby. Kompletně zrenovované apartmány (v roce 2007) s vestavěným patrem nebo bez. Kuchyňský kout s obývacím pokojem a rozkládacím gaučem, samostatná ložnice, sociální zařízení. Terasa nebo balkon s krásným výhledem na jezero.

Vybavení:

 • telefon
 • televize
 • klimatizace (červenec a srpen, v apartmánech za poplatek)

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • parkoviště
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 150 Euro za apartmán
 • závěrečný úklid - 58 Euro v případě, že bude apartmán předán neuklizen
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - cca 55 Euro/týden
 • wi-fi internet - ve společných prostorech

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,

dovolená na Gardě byla vynikající, všechno perfektně klapalo, personál v recepci rovněž bez chyb, vždy ochotný pomoci. 

Byli jsme zde již podruhé a vždycky se nám tady velice líbilo. Příští rok, budeme-li živí a zdraví, plánujeme cestu do Limone znovu.

Zatím se mějte moc hezky, ještě jednou díky za vše.

Ladislav Rauch, Holýšov

Rauchovi - Limonaia, 26. 07. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
Bilo 4 - cena za apartmán
02.04. - 10.05.2018 (*) 3 3 390 Kč3 260 KčObjednat
02.04. - 10.05.2018 (*) 4 4 490 Kč4 320 KčObjednat
02.04. - 10.05.2018 (*) 5 4 490 Kč4 320 KčObjednat
02.04. - 10.05.2018 (*) 6 5 590 Kč5 370 KčObjednat
02.04. - 10.05.2018 (*) 7 6 690 Kč6 430 KčObjednat
10.05. - 19.05.2018 (*) 3 4 690 Kč4 510 KčObjednat
10.05. - 19.05.2018 (*) 4 6 290 Kč6 040 KčObjednat
10.05. - 19.05.2018 (*) 5 7 790 Kč7 480 KčObjednat
10.05. - 19.05.2018 (*) 6 9 390 Kč9 020 KčObjednat
10.05. - 19.05.2018 (*) 7 10 990 Kč10 560 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 3 4 690 Kč4 510 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 4 6 290 Kč6 040 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 5 7 790 Kč7 480 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 6 9 390 Kč9 020 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 7 10 990 Kč10 560 KčObjednat
02.06. - 23.06.2018 (*) 3 4 290 Kč4 120 KčObjednat
02.06. - 23.06.2018 (*) 4 5 790 Kč5 560 KčObjednat
02.06. - 23.06.2018 (*) 5 5 790 Kč5 560 KčObjednat
02.06. - 23.06.2018 (*) 6 7 190 Kč6 910 KčObjednat
02.06. - 23.06.2018 (*) 7 8 590 Kč8 250 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 3 4 690 Kč4 510 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 4 6 290 Kč6 040 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 5 6 290 Kč6 040 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 6 7 790 Kč7 480 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 9 390 Kč9 020 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 10 990 Kč10 560 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 10 990 Kč10 560 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 13 390 Kč12 860 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 13 390 Kč12 860 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 13 390 Kč12 860 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 13 390 Kč12 860 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 13 390 Kč12 860 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 13 390 Kč12 860 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 13 390 Kč12 860 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 3 4 690 Kč4 510 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 4 6 290 Kč6 040 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 5 6 290 Kč6 040 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 6 7 790 Kč7 480 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 7 9 390 Kč9 020 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 (*) 3 4 290 Kč4 120 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 (*) 4 5 790 Kč5 560 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 (*) 5 5 790 Kč5 560 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 (*) 6 7 190 Kč6 910 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 (*) 7 8 590 Kč8 250 KčObjednat
22.09. - 27.10.2018 (*) 3 3 390 Kč3 260 KčObjednat
22.09. - 27.10.2018 (*) 4 4 490 Kč4 320 KčObjednat
22.09. - 27.10.2018 (*) 5 4 490 Kč4 320 KčObjednat
22.09. - 27.10.2018 (*) 6 5 590 Kč5 370 KčObjednat
22.09. - 27.10.2018 (*) 7 6 690 Kč6 430 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás