Hotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda


Hotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda

Hotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda
Hotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Danieli La Castellana*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda
Wi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 1, 2, 3
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 6 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Pěkný hotel s výhodnou polohou - leží přímo u jezera a v centru městečka Castelleto.

Jezero:

Jezero leží přímo u hotelu. Vodní sporty u jezera, možnost výuky windsurfingu nebo pronájem plachetnice (vše za poplatek).

Sport a zábava:

Ideální místo pro podnikání pěších túr do okolí, vodní sporty u jezera, výlety na horských kolech.

Poloha:

Hotel se nachází na východním pobřeží jezera Garda přímo v centru městečka Castelleto. Letiště Verona cca 45 km.

Ubytování a vybavení:

Hotel je rozdělen na 2 budovy - hlavní budova, který byla roku 2005 renovována, a depandance z roku 2004. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, výtah, terasa, půjčovna kol, parkoviště. 

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou, koupelna se sprchou/WC, je umístěn v depandanci hotelu.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • trezor
 • vytápění
 • větrák

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet - ve společných prostorech

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa -cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • parkoviště - na veřejném parkovišti - sleva 50% od hotelu
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • pronájem kol - sleva

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 2 chodech, salátový bufet.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3. postelDítě 6-14,9 let 3. postelDítě 0-5,9 let 3. postel
18.04. - 30.05.2019 (*) 3 3 280 Kč3 220 Kč2 600 Kč2 550 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
18.04. - 30.05.2019 (*) 4 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
18.04. - 30.05.2019 (*) 5 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
18.04. - 30.05.2019 (*) 6 6 530 Kč6 400 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
18.04. - 30.05.2019 (*) 7 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat
30.05. - 03.08.2019 (*) 3 3 590 Kč3 520 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
30.05. - 03.08.2019 (*) 4 4 790 Kč4 700 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
30.05. - 03.08.2019 (*) 5 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
30.05. - 03.08.2019 (*) 6 7 180 Kč7 040 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
30.05. - 03.08.2019 (*) 7 8 380 Kč8 220 Kč6 710 Kč6 580 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
03.08. - 30.08.2019 (*) 3 4 240 Kč4 160 Kč3 410 Kč3 350 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
03.08. - 30.08.2019 (*) 4 5 670 Kč5 560 Kč4 530 Kč4 440 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
03.08. - 30.08.2019 (*) 5 7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
03.08. - 30.08.2019 (*) 6 8 510 Kč8 340 Kč6 790 Kč6 660 Kč4 240 Kč4 160 KčzdarmaObjednat
03.08. - 30.08.2019 (*) 7 9 910 Kč9 720 Kč7 930 Kč7 780 Kč4 940 Kč4 850 KčzdarmaObjednat
30.08. - 14.09.2019 (*) 3 3 590 Kč3 520 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
30.08. - 14.09.2019 (*) 4 4 790 Kč4 700 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
30.08. - 14.09.2019 (*) 5 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
30.08. - 14.09.2019 (*) 6 7 180 Kč7 040 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
30.08. - 14.09.2019 (*) 7 8 380 Kč8 220 Kč6 710 Kč6 580 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
14.09. - 03.11.2019 (*) 3 3 280 Kč3 220 Kč2 600 Kč2 550 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
14.09. - 03.11.2019 (*) 4 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
14.09. - 03.11.2019 (*) 5 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
14.09. - 03.11.2019 (*) 6 6 530 Kč6 400 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
14.09. - 03.11.2019 (*) 7 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací