Hotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda


Hotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda

Hotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Residence La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
BazénParkovištěTelevizeWellness
Vzdálenost od jezera: >1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

4 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hezký hotel s panoramatickými výhledy na jezero Garda, od kterého se nachází cca 7 km.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno cca 7 km. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Hotel leží zhruba 7 km od jezera Garda a 1 km od centra Tignale. Pro milovníky sportu Tignale nabízí řadu možností jako je tenis, horská kola na značených stezek a chodnících, příroda, místní vína a dobrého jídla provází turisty mezi krásným prostředím Tignale.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, parkoviště, TV místnost, venkovní bazén s barem, terasa, zahrada, dětské hřiště, tělocvična, sauna, tenis, stolní tenis.

 • Ubytování: max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti. 2 ložnice (v jedné je palanda), koupelna/WC.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • vytápění

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma
 • nápoje - k jídlu: 1/4 l vína + 1/2 l vody nebo nealkoholický nápoj
 • animace/miniclub pro děti - 15.6.-7.9., pro děti 4-12 let
 • fitness
 • tenisové kurty - 2 hodiny/pobyt, stolní tenis
 • uvítací drink - klienti obdrží láhev vína/pobyt/pokoj

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • wellness - sauna
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 5 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, 3 chodové večeře výběrem z menu. Nápoje k jídlu: 1/4 l vína + 1/2 l vody nebo nealkoholický nápoj.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 7-14,9 let 3./4./5./6. postelDítě 0-6,9 let 3./4./5./6. postel
23.04. - 30.05.2019 (*) 3 3 230 Kč3 170 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 620 Kč1 590 KčzdarmaObjednat
23.04. - 30.05.2019 (*) 4 4 320 Kč4 240 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
23.04. - 30.05.2019 (*) 5 5 390 Kč5 290 Kč4 870 Kč4 780 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
23.04. - 30.05.2019 (*) 6 6 480 Kč6 360 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 230 Kč3 170 KčzdarmaObjednat
23.04. - 30.05.2019 (*) 7 6 480 Kč6 360 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 230 Kč3 170 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 (*) 3 3 800 Kč3 730 Kč3 440 Kč3 380 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
02.06. - 08.06.2019 (*) 3 3 330 Kč3 270 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 670 Kč1 640 KčzdarmaObjednat
02.06. - 08.06.2019 (*) 4 4 450 Kč4 370 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
02.06. - 08.06.2019 (*) 5 5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
02.06. - 08.06.2019 (*) 6 6 690 Kč6 560 Kč6 010 Kč5 890 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
08.06. - 29.06.2019 (*) 5 6 350 Kč6 230 Kč5 720 Kč5 610 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
08.06. - 29.06.2019 (*) 6 7 620 Kč7 470 Kč6 870 Kč6 740 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat
08.06. - 29.06.2019 (*) 7 7 620 Kč7 470 Kč6 870 Kč6 740 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 5 7 130 Kč6 990 Kč6 430 Kč6 310 Kč3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 6 8 560 Kč8 390 Kč7 700 Kč7 550 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 7 9 990 Kč9 800 Kč8 970 Kč8 800 Kč5 000 Kč4 900 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 11 080 Kč10 860 Kč9 960 Kč9 770 Kč5 540 Kč5 430 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 11 080 Kč10 860 Kč9 960 Kč9 770 Kč5 540 Kč5 430 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 11 080 Kč10 860 Kč9 960 Kč9 770 Kč5 540 Kč5 430 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 11 080 Kč10 860 Kč9 960 Kč9 770 Kč5 540 Kč5 430 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 11 080 Kč10 860 Kč9 960 Kč9 770 Kč5 540 Kč5 430 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 11 080 Kč10 860 Kč9 960 Kč9 770 Kč5 540 Kč5 430 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 5 7 130 Kč6 990 Kč6 430 Kč6 310 Kč3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 6 8 560 Kč8 390 Kč7 700 Kč7 550 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 9 990 Kč9 800 Kč8 970 Kč8 800 Kč5 000 Kč4 900 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 5 6 350 Kč6 230 Kč5 720 Kč5 610 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 6 7 620 Kč7 470 Kč6 870 Kč6 740 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 8 900 Kč8 730 Kč7 990 Kč7 840 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 3 3 330 Kč3 270 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 670 Kč1 640 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 4 4 450 Kč4 370 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 5 5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 6 6 690 Kč6 560 Kč6 010 Kč5 890 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 7 7 800 Kč7 650 Kč7 020 Kč6 880 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.11.2019 (*) 3 3 230 Kč3 170 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 620 Kč1 590 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.11.2019 (*) 4 4 320 Kč4 240 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.11.2019 (*) 5 5 390 Kč5 290 Kč4 870 Kč4 780 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.11.2019 (*) 6 6 480 Kč6 360 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 230 Kč3 170 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.11.2019 (*) 7 7 540 Kč7 390 Kč6 790 Kč6 660 Kč3 770 Kč3 700 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací