Hotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda


Hotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda

Hotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
BazénTelevize
Vzdálenost od jezera: >1000 m
Typy lůžek: 2, 3
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel La Rotonda má ideální polohu, nachází se jen pár minut od západního pobřeží jezera v nádherném letovisku Tignale. Ideální pro rodiny s dětmi.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno cca 7 km. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Hotel leží zhruba 7 km od jezera Garda a 1 km od centra Tignale. Pro milovníky sportu Tignale nabízí řadu možností jako je tenis, horská kola na značených stezek a chodnících, příroda, místní vína a dobrého jídla provází turisty mezi krásným prostředím Tignale.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, parkoviště, TV místnost, venkovní bazén s barem, zahrada, tenis, stolní tenis.

 • Dvoulůžkový pokoj Standard - max. obsazenost 3 osoby. Pokoje mají sprchu/WC, fén, vytápění, SAT TV.
 • Dvoulůžkový pokoj Superior - max. obsazenost 3 osoby. Pokoje mají sprchu/WC, fén, vytápění, SAT TV, balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • nápoje - 1/4 l vína + 1/2 l vody nebo nealkoholický nápoj
 • animace/miniclub pro děti - od 19.6.
 • fitness - tělocvična k dispozici
 • tenisové kurty - 2 hodiny/pobyt

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa -cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za 5 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, 3 chodové večeře výběrem z menu. 1/4 l vína + 1/2 l vody nebo nealkoholický nápoj v ceně.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (pokoj Standard)Osoba 3. postel (pokoj Standard)Dítě 7-14,9 let 3. postel (pokoj Standard)Dítě 0-6,9 let 3. postel (pokoj Standard)
14.07. - 25.08.2018 (*) 3 4 790 Kč4 320 Kč2 400 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 4 6 400 Kč5 750 Kč3 200 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 5 7 990 Kč7 180 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 6 9 570 Kč8 640 Kč4 790 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 7 11 180 Kč10 070 Kč5 590 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 3 4 290 Kč3 880 Kč2 160 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 4 5 720 Kč5 150 Kč2 860 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 7 180 Kč6 450 Kč3 590 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 8 610 Kč7 750 Kč4 290 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 040 Kč9 030 Kč5 020 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 3 3 750 Kč3 380 Kč1 880 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 4 5 020 Kč4 500 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 5 6 270 Kč5 650 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 6 7 520 Kč6 760 Kč3 750 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 8 770 Kč7 880 Kč4 400 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 3 3 330 Kč2 990 Kč1 670 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 4 4 420 Kč3 980 Kč2 210 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 5 5 540 Kč5 000 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 6 6 630 Kč5 980 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 7 7 750 Kč6 970 Kč3 880 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 3 3 200 Kč2 890 Kč1 620 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 4 4 290 Kč3 850 Kč2 140 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 5 5 360 Kč4 810 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 6 6 430 Kč5 780 Kč3 200 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 7 7 490 Kč6 740 Kč3 750 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (pokoj Superior s balkonem)Osoba 3. postel (pokoj Superior s balkonem)Dítě 7-14,9 let 3. postel (pokoj Superior s balkonem)Dítě 0-6,9 let 3. postel (pokoj Superior s balkonem)
14.07. - 25.08.2018 (*) 3 4 890 Kč4 420 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 4 6 530 Kč5 880 Kč3 280 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 5 8 170 Kč7 360 Kč4 090 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 6 9 810 Kč8 820 Kč4 890 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 7 11 440 Kč10 300 Kč5 720 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 3 4 420 Kč3 980 Kč2 210 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 4 5 880 Kč5 280 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 7 360 Kč6 610 Kč3 670 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 8 820 Kč7 930 Kč4 420 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 300 Kč9 260 Kč5 150 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 3 3 880 Kč3 490 Kč1 930 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 4 5 150 Kč4 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 5 6 450 Kč5 800 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 6 7 730 Kč6 950 Kč3 880 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 9 030 Kč8 120 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 3 3 440 Kč3 100 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 4 4 580 Kč4 110 Kč2 290 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 5 5 720 Kč5 150 Kč2 860 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 6 6 870 Kč6 170 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 7 8 010 Kč7 210 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 3 3 330 Kč2 990 Kč1 670 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 4 4 420 Kč3 980 Kč2 210 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 5 5 540 Kč5 000 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 6 6 630 Kč5 980 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 7 7 750 Kč6 970 Kč3 880 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací