Hotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda


Hotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda

Hotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel La Rotonda*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
BazénTelevize
Vzdálenost od jezera: >1000 m
Typy lůžek: 2, 3
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel La Rotonda má ideální polohu, nachází se jen pár minut od západního pobřeží jezera v nádherném letovisku Tignale. Ideální pro rodiny s dětmi.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno cca 7 km. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Hotel leží zhruba 7 km od jezera Garda a 1 km od centra Tignale. Pro milovníky sportu Tignale nabízí řadu možností jako je tenis, horská kola na značených stezek a chodnících, příroda, místní vína a dobrého jídla provází turisty mezi krásným prostředím Tignale.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, parkoviště, TV místnost, venkovní bazén s barem, zahrada, tenis, stolní tenis.

 • Dvoulůžkový pokoj Standard - max. obsazenost 3 osoby. Pokoje mají sprchu/WC, fén, vytápění, SAT TV.
 • Dvoulůžkový pokoj Superior - max. obsazenost 3 osoby. Pokoje mají sprchu/WC, fén, vytápění, SAT TV, balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • nápoje - 1/4 l vína + 1/2 l vody nebo nealkoholický nápoj
 • animace/miniclub pro děti - od 19.6.
 • fitness - tělocvična k dispozici
 • tenisové kurty - 2 hodiny/pobyt

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za 5 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, 3 chodové večeře výběrem z menu. 1/4 l vína + 1/2 l vody nebo nealkoholický nápoj v ceně.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 05. 2018

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (pokoj Standard)Osoba 3. postel (pokoj Standard)Dítě 7-14,9 let 3. postel (pokoj Standard)Dítě 0-6,9 let 3. postel (pokoj Standard)
19.05. - 03.06.2018 (*) 3 3 750 Kč3 680 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
19.05. - 03.06.2018 (*) 4 5 020 Kč4 920 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
19.05. - 03.06.2018 (*) 5 6 270 Kč6 150 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
19.05. - 03.06.2018 (*) 6 7 520 Kč7 370 Kč6 760 Kč6 630 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
19.05. - 03.06.2018 (*) 7 7 520 Kč7 370 Kč6 760 Kč6 630 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
03.06. - 23.06.2018 (*) 3 3 330 Kč3 270 Kč2 990 Kč2 940 Kč1 670 Kč1 640 KčzdarmaObjednat
03.06. - 23.06.2018 (*) 4 4 420 Kč4 340 Kč3 980 Kč3 910 Kč2 210 Kč2 170 KčzdarmaObjednat
03.06. - 23.06.2018 (*) 5 5 540 Kč5 430 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
03.06. - 23.06.2018 (*) 6 6 630 Kč6 500 Kč5 980 Kč5 870 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
03.06. - 23.06.2018 (*) 7 6 630 Kč6 500 Kč5 980 Kč5 870 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 3 3 750 Kč3 680 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 4 5 020 Kč4 920 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 5 6 270 Kč6 150 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 6 7 520 Kč7 370 Kč6 760 Kč6 630 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 8 770 Kč8 600 Kč7 880 Kč7 730 Kč4 400 Kč4 320 KčzdarmaObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 3 4 290 Kč4 210 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 4 5 720 Kč5 610 Kč5 150 Kč5 050 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 5 7 180 Kč7 040 Kč6 450 Kč6 330 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 6 8 610 Kč8 440 Kč7 750 Kč7 600 Kč4 290 Kč4 210 KčzdarmaObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 7 10 040 Kč9 840 Kč9 030 Kč8 850 Kč5 020 Kč4 920 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 3 4 790 Kč4 700 Kč4 320 Kč4 240 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 4 6 400 Kč6 280 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 5 7 990 Kč7 840 Kč7 180 Kč7 040 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 6 9 570 Kč9 380 Kč8 640 Kč8 470 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 7 11 180 Kč10 960 Kč10 070 Kč9 870 Kč5 590 Kč5 480 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 3 4 290 Kč4 210 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 4 5 720 Kč5 610 Kč5 150 Kč5 050 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 7 180 Kč7 040 Kč6 450 Kč6 330 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 8 610 Kč8 440 Kč7 750 Kč7 600 Kč4 290 Kč4 210 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 040 Kč9 840 Kč9 030 Kč8 850 Kč5 020 Kč4 920 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 3 3 750 Kč3 680 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 4 5 020 Kč4 920 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 5 6 270 Kč6 150 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 6 7 520 Kč7 370 Kč6 760 Kč6 630 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 8 770 Kč8 600 Kč7 880 Kč7 730 Kč4 400 Kč4 320 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 3 3 330 Kč3 270 Kč2 990 Kč2 940 Kč1 670 Kč1 640 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 4 4 420 Kč4 340 Kč3 980 Kč3 910 Kč2 210 Kč2 170 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 5 5 540 Kč5 430 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 6 6 630 Kč6 500 Kč5 980 Kč5 870 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 7 7 750 Kč7 600 Kč6 970 Kč6 840 Kč3 880 Kč3 810 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 620 Kč1 590 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 4 4 290 Kč4 210 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 5 5 360 Kč5 260 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 6 6 430 Kč6 310 Kč5 780 Kč5 670 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 7 7 490 Kč7 350 Kč6 740 Kč6 610 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (pokoj Superior s balkonem)Osoba 3. postel (pokoj Superior s balkonem)Dítě 7-14,9 let 3. postel (pokoj Superior s balkonem)Dítě 0-6,9 let 3. postel (pokoj Superior s balkonem)
19.05. - 03.06.2018 (*) 3 3 880 Kč3 810 Kč3 490 Kč3 430 Kč1 930 Kč1 900 KčzdarmaObjednat
19.05. - 03.06.2018 (*) 4 5 150 Kč5 050 Kč4 630 Kč4 540 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
19.05. - 03.06.2018 (*) 5 6 450 Kč6 330 Kč5 800 Kč5 690 Kč3 230 Kč3 170 KčzdarmaObjednat
19.05. - 03.06.2018 (*) 6 7 730 Kč7 580 Kč6 950 Kč6 820 Kč3 880 Kč3 810 KčzdarmaObjednat
19.05. - 03.06.2018 (*) 7 7 730 Kč7 580 Kč6 950 Kč6 820 Kč3 880 Kč3 810 KčzdarmaObjednat
03.06. - 23.06.2018 (*) 3 3 440 Kč3 380 Kč3 100 Kč3 040 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
03.06. - 23.06.2018 (*) 4 4 580 Kč4 490 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
03.06. - 23.06.2018 (*) 5 5 720 Kč5 610 Kč5 150 Kč5 050 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
03.06. - 23.06.2018 (*) 6 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
03.06. - 23.06.2018 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 3 3 880 Kč3 810 Kč3 490 Kč3 430 Kč1 930 Kč1 900 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 4 5 150 Kč5 050 Kč4 630 Kč4 540 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 5 6 450 Kč6 330 Kč5 800 Kč5 690 Kč3 230 Kč3 170 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 6 7 730 Kč7 580 Kč6 950 Kč6 820 Kč3 880 Kč3 810 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 9 030 Kč8 850 Kč8 120 Kč7 960 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč3 980 Kč3 910 Kč2 210 Kč2 170 KčzdarmaObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kč5 280 Kč5 180 Kč2 940 Kč2 890 KčzdarmaObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 5 7 360 Kč7 220 Kč6 610 Kč6 480 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 6 8 820 Kč8 650 Kč7 930 Kč7 780 Kč4 420 Kč4 340 KčzdarmaObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 7 10 300 Kč10 100 Kč9 260 Kč9 080 Kč5 150 Kč5 050 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 3 4 890 Kč4 800 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 4 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 5 8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 6 9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč3 980 Kč3 910 Kč2 210 Kč2 170 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kč5 280 Kč5 180 Kč2 940 Kč2 890 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 7 360 Kč7 220 Kč6 610 Kč6 480 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 8 820 Kč8 650 Kč7 930 Kč7 780 Kč4 420 Kč4 340 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 300 Kč10 100 Kč9 260 Kč9 080 Kč5 150 Kč5 050 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 3 3 880 Kč3 810 Kč3 490 Kč3 430 Kč1 930 Kč1 900 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 4 5 150 Kč5 050 Kč4 630 Kč4 540 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 5 6 450 Kč6 330 Kč5 800 Kč5 690 Kč3 230 Kč3 170 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 6 7 730 Kč7 580 Kč6 950 Kč6 820 Kč3 880 Kč3 810 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 9 030 Kč8 850 Kč8 120 Kč7 960 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 3 3 440 Kč3 380 Kč3 100 Kč3 040 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 4 4 580 Kč4 490 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 5 5 720 Kč5 610 Kč5 150 Kč5 050 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 6 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 7 8 010 Kč7 850 Kč7 210 Kč7 070 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 3 3 330 Kč3 270 Kč2 990 Kč2 940 Kč1 670 Kč1 640 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 4 4 420 Kč4 340 Kč3 980 Kč3 910 Kč2 210 Kč2 170 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 5 5 540 Kč5 430 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 6 6 630 Kč6 500 Kč5 980 Kč5 870 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 7 7 750 Kč7 600 Kč6 970 Kč6 840 Kč3 880 Kč3 810 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás