Jak lyžovat bezpečně s dětmi? | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Jak lyžovat bezpečně s dětmi?


Jak lyžovat bezpečně s dětmi?

Vhodný věk pro začátek lyžování je v odborné literatuře uváděn okolo 3 let. Pokud už vaše děti dozrály a dostaly své první lyže, určitě zvažujete, kam s nimi vyrazit, aby se naučily lyžovat s radostí, bezpečně, a měly k tomu veškeré potřebné zázemí.

Podle zkušených jsou ideálním místem pro zimní rodinnou dovolenou a první lyžařské krůčky Italské Alpy. To proto, že tu převládají modro-červené sjezdovky, Italové jsou proslulí svým vztahem k dětem, a celkově si zde užijete hodně pohody, včetně aktivit aprés-ski.

Na první lyžování do Itálie!

Představíme vám slavná zimní střediska v Italských Alpách s hotely přímo u sjezdovek, ve kterých jsou na děti výborně připraveni, zvyklí, a dokonce je v rodinných pokojích ubytovávají zdarma. Všechna lyžařské střediska v Itálii nabízí pro děti do 8 let v doprovodu dospělých lyžařů, skipas zcela zdarma (na jednoho rodiče připadá jeden dětský skipas zdarma).

Pořídíte-li si Dolomity Superskipass, můžete lyžovat ve 12 skicentrech a využívat 450 pohodlných moderních vleků. Právě do těch Italové v posledních letech hodně investují.

Vyhlášené je zejména Sella Ronda – dolomitské skisafari se sjezdovkami 4 top středisek Itálie

  • Val Gardena – ráj zimní dovolené. Pěkné ubytování s wellness centrem u cvičných svahů lyžařské školy.
  • Val di Fassa – oblíbená zimní destinace s příznivými cenami. Doporučujeme hotel Grohmann, ve kterém mohou být až 2 děti do 8 let na pokoji s rodiči zdarma.
  • Arabba/Marmolada – tradiční lyžařský areál s hotely i apartmány, například Baita Antlia, které mají v ceně pobytu také bazénsaunu a turecké lázně.
  • Alta Badia – každoroční hostitel Světového poháru, prestižní lyžařské centrum s perfektními službami. Náš tip: apartmány Chalet Silvia, pouze 50 metrů od lanovky Piz La Villa vedoucí do skiareálu Alta Badia/Sella Ronda. Ten nabízí všechny stupně obtížnosti tras, a můžete zde bezpečně lyžovat i s dětmi – začátečníky.

Italská střediska: Prvotřídní služby, lyžařské školy, funparky

Vynikající podmínky pro rodinné lyžování, snowparky a dětské atrakce naleznete také ve střediscích BormioLivigno v oblasti Alta Valtellina, nedaleko světoznámého švýcarského zimního střediska St. Moritz. Stále populárnější je i destinace Monte Bondone s česky mluvícím instruktorem lyžařské školy.

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací