Apartmány Parco del Garda*** - Garda | Italia Travel

Apartmány Parco del Garda*** - Garda

Apartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - Garda
Apartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - Garda
Apartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - Garda
Apartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - Garda
Apartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - GardaApartmány Parco del Garda*** - Garda
BazénWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: <1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Velký apartmánový komplex o rozloze 200 000 m2. Součástí této přírodní oázy plné klidu, jsou olivové háje, louky a vinice. Překrásná poloha ve svahu nad jezerem. Zařízení je stylové a funkční, uspokojí i náročnou klientelu. Doporučujeme milovníkům krásné přírody a aktivní dovolené. 

Jezero:

Jezero je od ubytování vzdáleno cca 1 000 m.

Sport a zábava:

Nedaleko 9 a 18 jamkové hrište, vhodné jak pro začátečníky, tak i pro profesionály. Pronájem horských kol v městečku Garda. Možnost lodních výletů na jezeře.

Poloha:

Rozlehlý apartmánový areál, nedaleko malebného výbežku San Vigillio, 600 m od centra městečka a 1 km od jezera. 30 km od letiště V. Catullo Verona a 50 km od letiště D´Annunzio Brescia.

Ubytování a vybavení:

Apartmány jsou velmi funkčně zařízeny, všechny jsou vybaveny balkónem či terasou, koupelnou se sprchou a wc. Součástí ubytovacího komplexu je recepce, tenisové kurty, ping pong, 2 bazény s lehátky a slunečníky, restauace, pizzerie, bar s terasou, dětské hriště, minimarket. Místo k parkování. Komplex má kapacitu 116 apartmánu a bungalovů.

 • Apartmán typu A: bilo (35 m2) – kuchyňský kout s obývacím pokojem, samostatná ložnice, sociální zařízení. Doporučujeme pro 2 až 3 osoby.
 • Bungalow (60 m2) – kuchyň, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, dvě samostatné ložnice, sociální zařízení, terasa s možností grilování. Doporučujeme pro 4 až 5 osob.
 • Vila (80 m2) - kuchyň, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, tři samostatné ložnice, 2 sociální zařízení, terasa s možností grilování. Doporučujeme pro 6 až 7 osob.

Vybavení:

 • trezor
 • wifi za poplatek
 • televize
 • telefon

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • parkoviště
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 150 Euro za apartmán
 • závěrečný úklid - v případě, že bude apartmán předán neuklizen (58 Euro/apartmán bilo, 78 Euro/bungalow)
 • pobytová taxa - cca 0,50-1 Euro/os./noc, děti do 12 let neplatí

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet
 • ložní prádlo - 10 Euro/týden
 • dětská postýlka - na vyžádání 5 Euro/den

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Bilo 3 - cena za apartmánBungalow 5 - cena za apartmánVilla 7 - cena za apartmán
13.04. - 27.04.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč4 970 Kč4 880 Kč6 090 Kč5 970 KčObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč6 610 Kč6 480 Kč8 120 Kč7 960 KčObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč8 270 Kč8 110 Kč10 140 Kč9 940 KčObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč9 940 Kč9 750 Kč12 170 Kč11 930 KčObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč11 570 Kč11 340 Kč14 200 Kč13 920 KčObjednat
27.04. - 30.05.2019 (*) 3 2 340 Kč2 300 Kč3 380 Kč3 320 Kč4 030 Kč3 950 KčObjednat
27.04. - 30.05.2019 (*) 4 3 120 Kč3 060 Kč4 500 Kč4 410 Kč5 360 Kč5 260 KčObjednat
27.04. - 30.05.2019 (*) 5 3 900 Kč3 830 Kč5 620 Kč5 510 Kč6 710 Kč6 580 KčObjednat
27.04. - 30.05.2019 (*) 6 4 680 Kč4 590 Kč6 740 Kč6 610 Kč8 060 Kč7 900 KčObjednat
27.04. - 30.05.2019 (*) 7 5 460 Kč5 360 Kč7 860 Kč7 710 Kč9 390 Kč9 210 KčObjednat
30.05. - 08.06.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč4 970 Kč4 880 Kč6 090 Kč5 970 KčObjednat
30.05. - 08.06.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč6 610 Kč6 480 Kč8 120 Kč7 960 KčObjednat
30.05. - 08.06.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč8 270 Kč8 110 Kč10 140 Kč9 940 KčObjednat
30.05. - 08.06.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč9 940 Kč9 750 Kč12 170 Kč11 930 KčObjednat
30.05. - 08.06.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč11 570 Kč11 340 Kč14 200 Kč13 920 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč17 270 Kč16 930 Kč20 960 Kč20 550 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč17 270 Kč16 930 Kč20 960 Kč20 550 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč4 970 Kč4 880 Kč6 090 Kč5 970 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč6 610 Kč6 480 Kč8 120 Kč7 960 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč8 270 Kč8 110 Kč10 140 Kč9 940 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč9 940 Kč9 750 Kč12 170 Kč11 930 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč11 570 Kč11 340 Kč14 200 Kč13 920 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč17 270 Kč16 930 Kč20 960 Kč20 550 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 13 110 Kč12 850 Kč20 750 Kč20 340 Kč24 030 Kč23 550 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 13 110 Kč12 850 Kč20 750 Kč20 340 Kč24 030 Kč23 550 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 13 110 Kč12 850 Kč20 750 Kč20 340 Kč24 030 Kč23 550 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 13 110 Kč12 850 Kč20 750 Kč20 340 Kč24 030 Kč23 550 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 13 110 Kč12 850 Kč20 750 Kč20 340 Kč24 030 Kč23 550 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 13 110 Kč12 850 Kč20 750 Kč20 340 Kč24 030 Kč23 550 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč17 270 Kč16 930 Kč20 960 Kč20 550 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč17 270 Kč16 930 Kč20 960 Kč20 550 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč17 270 Kč16 930 Kč20 960 Kč20 550 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč4 970 Kč4 880 Kč6 090 Kč5 970 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč6 610 Kč6 480 Kč8 120 Kč7 960 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč8 270 Kč8 110 Kč10 140 Kč9 940 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč9 940 Kč9 750 Kč12 170 Kč11 930 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč11 570 Kč11 340 Kč14 200 Kč13 920 KčObjednat
21.09. - 27.10.2019 (*) 3 2 340 Kč2 300 Kč3 380 Kč3 320 Kč4 030 Kč3 950 KčObjednat
21.09. - 27.10.2019 (*) 4 3 120 Kč3 060 Kč4 500 Kč4 410 Kč5 360 Kč5 260 KčObjednat
21.09. - 27.10.2019 (*) 5 3 900 Kč3 830 Kč5 620 Kč5 510 Kč6 710 Kč6 580 KčObjednat
21.09. - 27.10.2019 (*) 6 4 680 Kč4 590 Kč6 740 Kč6 610 Kč8 060 Kč7 900 KčObjednat
21.09. - 27.10.2019 (*) 7 5 460 Kč5 360 Kč7 860 Kč7 710 Kč9 390 Kč9 210 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací