Hotel Palme Komplex*** s polopenzí - Garda | Italia Travel

Hotel Palme Komplex*** s polopenzí - Garda

Hotel Palme Komplex*** s polopenzí - GardaHotel Palme Komplex*** s polopenzí - GardaHotel Palme Komplex*** s polopenzí - GardaHotel Palme Komplex*** s polopenzí - GardaHotel Palme Komplex*** s polopenzí - GardaHotel Palme Komplex*** s polopenzí - Garda
Hotel Palme Komplex*** s polopenzí - GardaHotel Palme Komplex*** s polopenzí - GardaHotel Palme Komplex*** s polopenzí - GardaHotel Palme Komplex*** s polopenzí - GardaHotel Palme Komplex*** s polopenzí - GardaHotel Palme Komplex*** s polopenzí - Garda
Hotel Palme Komplex*** s polopenzí - GardaHotel Palme Komplex*** s polopenzí - Garda
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 6 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotelový komplex s výbornou polohou, je ideálním výchozím bodem pro milovníky horské turistiky, rybolovu, vodních sportů. Celá oblast nabízí velké množství přírodních atraktivit, které jsou cílem rodinných výletů, sportovních nadšenců veškerého zaměření.

Jezero:

Jezero je 600 m, pláž se nachází cca 1,4 km.

Sport a zábava:

Nedaleko 9 a 18 jamkové hřiště, vhodné jak pro začátečníky, tak i pro profesionály. Možnost pronájmu horských kol v městečku Garda. Kousek od hotelu jsou cyklostezky. V místě je oblíbeným sportem horolezectví, vhodné jak pro náročné horolezce, tak pro začatečníky. Možnost lodních výletů na jezeře v přístavu Garda. Na své si přijdou vyznavači  jachtingu, windsurfingu, potápění, canoeingu, paraglidingu a dalších aktivit.

Poloha:

Hotelový komplex se nachází 800 m od centra městečka Garda v krásné horské zeleni. Před budovou hotelu je autobusová zastávka. Letiště V. Catullo Verona je 30 Km a 50 Km je vzdáleno letiště D´Annunzio Brescia. 

Ubytování a vybavení:

Hotelový komplex, jež je tvořen více budovami (Palme & Suite & Royal), nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích (některé s možností až 2 přistýlek) které jsou velmi pěkně a funkčně zařízeny. Součástí je recepce (otevřená 24 hod./den), restaurace, bar, venkovní bazén, vnitřní bazén, parkování pro hosty. Vnitřní prostory hotelu mají centrální klimatizaci, v zimě je funkční topení. Na recepci možnost využití trezoru. Personál na recepci hovoří anglicky, německy, francouzsky a italsky. Možnost připojení k wifi za poplatek ve společných prostorách.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby, možnost 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím (sprchový kout + wc). Klimatizace je funkční v červenci a v srpnu.

Vybavení:

 • klimatizace
 • topení
 • fén

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa -cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • dětská postýlka - 5 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem z tříchodového menu, salátový bufet, nápoje u večeří nejsou zahrnuty v ceně.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 6-11,9 let 3./4. postelDítě 0-5,9 let 3./4. postel
06.04. - 13.04.2019 (*) 3 3 180 Kč3 120 Kč2 240 Kč2 200 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
06.04. - 13.04.2019 (*) 4 4 240 Kč4 160 Kč2 970 Kč2 920 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
06.04. - 13.04.2019 (*) 5 5 310 Kč5 210 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
06.04. - 13.04.2019 (*) 6 6 370 Kč6 250 Kč4 450 Kč4 370 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
06.04. - 13.04.2019 (*) 7 7 440 Kč7 300 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč5 670 Kč5 560 Kč4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
27.04. - 29.05.2019 (*) 3 3 180 Kč3 120 Kč2 240 Kč2 200 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
27.04. - 29.05.2019 (*) 4 4 240 Kč4 160 Kč2 970 Kč2 920 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
27.04. - 29.05.2019 (*) 5 5 310 Kč5 210 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
27.04. - 29.05.2019 (*) 6 6 370 Kč6 250 Kč4 450 Kč4 370 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
27.04. - 29.05.2019 (*) 7 7 440 Kč7 300 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
29.05. - 08.06.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
29.05. - 08.06.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
29.05. - 08.06.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
29.05. - 08.06.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
29.05. - 08.06.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč5 670 Kč5 560 Kč4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 4 5 260 Kč5 160 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 5 6 560 Kč6 430 Kč4 580 Kč4 490 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 6 7 860 Kč7 710 Kč5 520 Kč5 410 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 7 9 180 Kč9 000 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč5 670 Kč5 560 Kč4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 4 5 260 Kč5 160 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 5 6 560 Kč6 430 Kč4 580 Kč4 490 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 6 7 860 Kč7 710 Kč5 520 Kč5 410 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 9 180 Kč9 000 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 3 4 580 Kč4 490 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 4 6 110 Kč5 990 Kč4 290 Kč4 210 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 5 7 650 Kč7 500 Kč5 360 Kč5 260 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 6 9 180 Kč9 000 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč7 490 Kč7 350 Kč5 360 Kč5 260 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 4 5 260 Kč5 160 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 5 6 560 Kč6 430 Kč4 580 Kč4 490 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 6 7 860 Kč7 710 Kč5 520 Kč5 410 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 7 9 180 Kč9 000 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč5 670 Kč5 560 Kč4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.10.2019 (*) 3 3 180 Kč3 120 Kč2 240 Kč2 200 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.10.2019 (*) 4 4 240 Kč4 160 Kč2 970 Kč2 920 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.10.2019 (*) 5 5 310 Kč5 210 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.10.2019 (*) 6 6 370 Kč6 250 Kč4 450 Kč4 370 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.10.2019 (*) 7 7 440 Kč7 300 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
03.10. - 07.10.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
03.10. - 07.10.2019 (*) 4 5 260 Kč5 160 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
07.10. - 26.10.2019 (*) 3 3 180 Kč3 120 Kč2 240 Kč2 200 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
07.10. - 26.10.2019 (*) 4 4 240 Kč4 160 Kč2 970 Kč2 920 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
07.10. - 26.10.2019 (*) 5 5 310 Kč5 210 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
07.10. - 26.10.2019 (*) 6 6 370 Kč6 250 Kč4 450 Kč4 370 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
07.10. - 26.10.2019 (*) 7 7 440 Kč7 300 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací