Hotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul Garda | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul Garda


Hotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul Garda

Hotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul Garda
Hotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul Garda
Hotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul Garda
Hotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul Garda
Hotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul GardaHotel La Limonaia*** s polopenzí - Limone sul Garda
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od jezera: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 6 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Krásný terasovitý komplex o rozloze 60.000 m2, vybudovaný na skále nad jezerem. Nabízí klientům nezapomenutelný výhled, klid a ničím nerušené prostředí středomořské vegetace. Ubytování vhodné pro klienty, kteří si chtějí užít aktivní a současně klidnou dovolenou.

Jezero:

Jezero je od ubytování vzdáleno cca 600-700 m. Na pláž vede panoramatická cesta (z kopce dolů), za poplatek 1 Euro/osoba (v 1 směru) je možnost využití hotelového minibusu. Pláž je oblázková s pozvolným vstupem do vody.

Poloha:

Hotel je umístěný v pěkné zahradě s olivovníky, cipřiši a oleandry. Celkem 178 pokojů nabízí ubytování s částečným výhledem na jezero. Vzdálenost do Limone sul Garda je cca 800 m. Nejbližší letiště Brescia – G. D´Annunzio  72 km, letiště ve Veroně – V. Catullo je vzdáleno 95 km.

Ubytování a vybavení:

Součástí hotelu je recepce, pizzerie, bar, společenská místnost s TV, výtah, sluneční terasa, zahrada, venkovní a krytý bazén, bazén pro děti, sauna, vířivka, turecké lázně, solárium, masáže, Kneippovy koupele, fitness, garáž, parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby, možnost 2 přistýlek. Všechny pokoje mají k dispozici sociální zařízení, balkón nebo terasu s výhledem na jezero (pokoje typu Standard). Psi nejsou akceptováni.

Vybavení:

 • TV
 • telefon
 • trezor
 • fén
 • klimatizace za poplatek v červenci a srpnu
 • wifi společné prostory

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet - společné prostory
 • parkoviště - dle obsazenosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace
 • wellness
 • dětská postýlka - za poplatek 5 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně – bufetové, večeře výběrem z menu. Nápoje u večeří nejsou v ceně.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Hotel La Limonaia (Lago di Garda) - velice krásné okolí a situovaný hotel. V hotelu je však  velice živo, ale organizace velmi dobrá a kuchyně  výborná. Jak je všude v recenzích psáno, parkování je zde dobrodružné a jen pro velmi šikovné řidiče. Nevýhodou u pokojů jsou velmi malé balkonky, kde není soukromí (nejsou  od vedlejších pokojů nijak oddělené) a konkrétně u našeho balkonu výhled na jezero nebyl možný pro hustou vegetaci. Vzhledem k velkému turistickému  pohybu v hotelu jsme zde postrádali typickou italskou atmosféru, ale zase výhledy a okolí jezera to kompenzují.

Poledníkovi, Brno

Poledníkovi - Hotel La Limonaia, 05. 08. 2017

Hotel La Limonaia (Lago di Garda) - krásné okolí a situovaný hotel. V hotelu je však velice živo, ale organizace velmi dobrá a kuchyně  výborná. Jak je všude v recenzích psáno, parkování je zde dobrodružné a jen pro velmi šikovné řidiče. Nevýhodou u pokojů jsou velmi malé balkonky, kde není soukromí (nejsou  od vedlejších pokojů nijak oddělené) a konkrétně u našeho balkonu výhled na jezero nebyl možný pro hustou vegetaci. Vzhledem k velkému turistickému  pohybu v hotelu jsme zde postrádali typickou italskou atmosféru, ale zase výhledy a okolí jezera to kompenzují.

Poledníkovi, Brno

Poledníkovi - Hotel Limonaia, 29. 07. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 6-11,9 let 3./4. postelDítě 0-5,9 let 3./4. postel
13.04. - 27.04.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
13.04. - 27.04.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč5 670 Kč5 560 Kč4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
27.04. - 29.05.2019 (*) 3 3 100 Kč3 040 Kč2 160 Kč2 120 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
27.04. - 29.05.2019 (*) 4 4 110 Kč4 030 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
27.04. - 29.05.2019 (*) 5 5 150 Kč5 050 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
27.04. - 29.05.2019 (*) 6 6 190 Kč6 070 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
27.04. - 29.05.2019 (*) 7 7 210 Kč7 070 Kč5 050 Kč4 950 Kč3 620 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
29.05. - 08.06.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
29.05. - 08.06.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
29.05. - 08.06.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
29.05. - 08.06.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
29.05. - 08.06.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč5 670 Kč5 560 Kč4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 4 5 260 Kč5 160 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 5 6 560 Kč6 430 Kč4 580 Kč4 490 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 6 7 860 Kč7 710 Kč5 520 Kč5 410 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 7 9 180 Kč9 000 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč5 670 Kč5 560 Kč4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 4 5 260 Kč5 160 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 5 6 560 Kč6 430 Kč4 580 Kč4 490 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 6 7 860 Kč7 710 Kč5 520 Kč5 410 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 9 180 Kč9 000 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 3 4 400 Kč4 320 Kč3 070 Kč3 010 Kč2 210 Kč2 170 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 940 Kč2 890 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 5 7 340 Kč7 200 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 6 8 790 Kč8 620 Kč6 170 Kč6 050 Kč4 400 Kč4 320 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 7 10 270 Kč10 070 Kč7 180 Kč7 040 Kč5 130 Kč5 030 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 4 5 260 Kč5 160 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 5 6 560 Kč6 430 Kč4 580 Kč4 490 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 6 7 860 Kč7 710 Kč5 520 Kč5 410 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 7 9 180 Kč9 000 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
14.09. - 21.09.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč5 670 Kč5 560 Kč4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.10.2019 (*) 3 3 100 Kč3 040 Kč2 160 Kč2 120 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.10.2019 (*) 4 4 110 Kč4 030 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.10.2019 (*) 5 5 150 Kč5 050 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.10.2019 (*) 6 6 190 Kč6 070 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
21.09. - 03.10.2019 (*) 7 7 210 Kč7 070 Kč5 050 Kč4 950 Kč3 620 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
03.10. - 07.10.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
03.10. - 07.10.2019 (*) 4 5 260 Kč5 160 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
07.10. - 26.10.2019 (*) 3 3 100 Kč3 040 Kč2 160 Kč2 120 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
07.10. - 26.10.2019 (*) 4 4 110 Kč4 030 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
07.10. - 26.10.2019 (*) 5 5 150 Kč5 050 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
07.10. - 26.10.2019 (*) 6 6 190 Kč6 070 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
07.10. - 26.10.2019 (*) 7 7 210 Kč7 070 Kč5 050 Kč4 950 Kč3 620 Kč3 550 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací