Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda


Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda

Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
BazénWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: >1000 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel Elisa se ​​vyznačuje dostatkem otevřeného prostoru, zelení, venkovním bazénem a dobrým jídlem, což je ideální kombinace pro místo ke strávení vaší dovolené. Ideální pro rodiny s dětmi, doporučujeme méně náročným hostům.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno cca 6 km. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Hotel Elisa se nachází na panoramatickém místě zhruba 6 km od jezera Garda a 500 m od centra Tignale. Pro milovníky sportu Tignale nabízí řadu možností jako je tenis, horská kola na značených stezek a chodnících, příroda, místní vína a dobrého jídla provází turisty mezi krásným prostředím Tignale.

Ubytování a vybavení:

Dvoupatrový hotel s výtahem nabízí ubytování ve 21 pokojích, rozdělených do dvou budov. Hostům je k dispozici recepce, výtah, bar, restaurace, parkoviště, Wi-Fi, TV místnost, zahrada, venkovní bazén, úschovna kol.

 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na hory: max. obsazenost 2 osoby. Pokoje mají sprchu/WC, bez balkonu.
 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na jezero: max. obsazenost 4 osoby. Pokoje mají sprchu/WC a balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • fén
 • telefon
 • topení

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma
 • tenisové kurty - 1 hodina/pokoj
 • typická večeře - 1x týdně v neděli

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa -cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek 5 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, 3 chodové večeře výběrem z menu, salátový bufet.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (s výhledem na hory)Osoba 1./2. postel (s výhledem na jezero)Osoba 3./4. postel (s výhledem na jezero)Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (s výhledem na jezero)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (s výhledem na jezero)
07.04. - 11.04.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
07.04. - 14.04.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
11.04. - 14.04.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
14.04. - 18.04.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
14.04. - 21.04.2019 7 6 790 Kč6 660 Kč7 830 Kč7 680 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
18.04. - 21.04.2019 3 3 490 Kč3 430 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
21.04. - 25.04.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
21.04. - 28.04.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
25.04. - 28.04.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
02.05. - 05.05.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.05.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 7 280 Kč7 140 Kč8 140 Kč7 980 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 3 490 Kč3 430 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 7 280 Kč7 140 Kč8 140 Kč7 980 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 3 490 Kč3 430 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 7 280 Kč7 140 Kč8 140 Kč7 980 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 3 490 Kč3 430 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 7 280 Kč7 140 Kč8 140 Kč7 980 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 3 490 Kč3 430 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 7 280 Kč7 140 Kč8 140 Kč7 980 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 3 490 Kč3 430 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 7 280 Kč7 140 Kč8 140 Kč7 980 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 3 490 Kč3 430 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 4 350 Kč4 270 Kč4 790 Kč4 700 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 8 270 Kč8 110 Kč9 160 Kč8 980 Kč7 310 Kč7 170 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 3 930 Kč3 860 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 4 350 Kč4 270 Kč4 790 Kč4 700 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 8 270 Kč8 110 Kč9 160 Kč8 980 Kč7 310 Kč7 170 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 3 930 Kč3 860 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 4 350 Kč4 270 Kč4 790 Kč4 700 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 8 270 Kč8 110 Kč9 160 Kč8 980 Kč7 310 Kč7 170 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 3 930 Kč3 860 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 9 390 Kč9 210 Kč10 720 Kč10 510 Kč8 560 Kč8 390 Kč5 360 Kč5 260 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 9 390 Kč9 210 Kč10 720 Kč10 510 Kč8 560 Kč8 390 Kč5 360 Kč5 260 KčzdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 4 350 Kč4 270 Kč4 790 Kč4 700 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 8 270 Kč8 110 Kč9 160 Kč8 980 Kč7 310 Kč7 170 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 3 930 Kč3 860 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 4 350 Kč4 270 Kč4 790 Kč4 700 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 8 270 Kč8 110 Kč9 160 Kč8 980 Kč7 310 Kč7 170 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 3 930 Kč3 860 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 4 350 Kč4 270 Kč4 790 Kč4 700 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 8 270 Kč8 110 Kč9 160 Kč8 980 Kč7 310 Kč7 170 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 3 930 Kč3 860 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 7 280 Kč7 140 Kč8 140 Kč7 980 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 3 490 Kč3 430 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 7 280 Kč7 140 Kč8 140 Kč7 980 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 3 490 Kč3 430 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
22.09. - 26.09.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
22.09. - 29.09.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
26.09. - 29.09.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
29.09. - 03.10.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
03.10. - 06.10.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
06.10. - 10.10.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
06.10. - 13.10.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
10.10. - 13.10.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
13.10. - 17.10.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
13.10. - 20.10.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
17.10. - 20.10.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
20.10. - 24.10.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
20.10. - 27.10.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
24.10. - 27.10.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
27.10. - 31.10.2019 4 3 310 Kč3 250 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
27.10. - 03.11.2019 7 6 140 Kč6 020 Kč7 280 Kč7 140 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
31.10. - 03.11.2019 3 2 840 Kč2 790 Kč3 380 Kč3 320 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací