Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda


Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda

Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
BazénWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: >1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel Elisa se ​​vyznačuje dostatkem otevřeného prostoru, zelení, venkovním bazénem a dobrým jídlem, což je ideální kombinace pro místo ke strávení vaší dovolené. Ideální pro rodiny s dětmi, doporučujeme méně náročným hostům.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno cca 6 km. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Hotel Elisa se nachází na panoramatickém místě zhruba 6 km od jezera Garda a 500 m od centra Tignale. Pro milovníky sportu Tignale nabízí řadu možností jako je tenis, horská kola na značených stezek a chodnících, příroda, místní vína a dobrého jídla provází turisty mezi krásným prostředím Tignale.

Ubytování a vybavení:

Dvoupatrový hotel s výtahem nabízí ubytování ve 21 pokojích, rozdělených do dvou budov. Hostům je k dispozici recepce, výtah, bar, restaurace, parkoviště, Wi-Fi, TV místnost, zahrada, venkovní bazén, úschovna kol.

 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na hory – max. obsazenost 2 osoby. Pokoje mají sprchu/WC, bez balkonu.
 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na jezero - max. obsazenost 4 osoby. Pokoje mají sprchu/WC a balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • fén
 • telefon
 • topení

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • tenisové kurty - 1 hodina/pokoj
 • typická večeře - 1x týdně

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, 3 - chodové večeře výběrem z menu, salátový bufet.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (s výhledem na hory)Dospělý 1./2. postel (s výhledem na jezero)Dospělý 3./4. postel (s výhledem na jezero)Dítě 7-12,9 let 3./4. postel (s výhledem na jezero)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (s výhledem na jezero)
01.04. - 05.04.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
01.04. - 08.04.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
05.04. - 08.04.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
08.04. - 12.04.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
08.04. - 15.04.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
12.04. - 15.04.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
15.04. - 19.04.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
15.04. - 22.04.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
19.04. - 22.04.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
22.04. - 26.04.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 6 690 Kč6 560 Kč7 540 Kč7 390 Kč6 040 Kč5 920 Kč3 770 Kč3 700 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 3 380 Kč3 320 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 7 180 Kč7 040 Kč7 990 Kč7 840 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 3 380 Kč3 320 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 7 180 Kč7 040 Kč7 990 Kč7 840 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 3 380 Kč3 320 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 7 180 Kč7 040 Kč7 990 Kč7 840 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 3 380 Kč3 320 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 7 180 Kč7 040 Kč7 990 Kč7 840 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 3 380 Kč3 320 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 7 180 Kč7 040 Kč7 990 Kč7 840 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 3 380 Kč3 320 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 4 220 Kč4 140 Kč4 660 Kč4 570 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 8 010 Kč7 850 Kč8 900 Kč8 730 Kč7 100 Kč6 960 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 3 830 Kč3 760 Kč4 240 Kč4 160 Kč3 410 Kč3 350 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 4 220 Kč4 140 Kč4 660 Kč4 570 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 8 010 Kč7 850 Kč8 900 Kč8 730 Kč7 100 Kč6 960 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 3 830 Kč3 760 Kč4 240 Kč4 160 Kč3 410 Kč3 350 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 4 220 Kč4 140 Kč4 660 Kč4 570 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 8 010 Kč7 850 Kč8 900 Kč8 730 Kč7 100 Kč6 960 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 3 830 Kč3 760 Kč4 240 Kč4 160 Kč3 410 Kč3 350 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 9 030 Kč8 850 Kč10 350 Kč10 150 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 180 Kč5 080 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 9 030 Kč8 850 Kč10 350 Kč10 150 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 180 Kč5 080 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 4 220 Kč4 140 Kč4 660 Kč4 570 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 8 010 Kč7 850 Kč8 900 Kč8 730 Kč7 100 Kč6 960 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 3 830 Kč3 760 Kč4 240 Kč4 160 Kč3 410 Kč3 350 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 4 220 Kč4 140 Kč4 660 Kč4 570 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 8 010 Kč7 850 Kč8 900 Kč8 730 Kč7 100 Kč6 960 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 3 830 Kč3 760 Kč4 240 Kč4 160 Kč3 410 Kč3 350 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 4 220 Kč4 140 Kč4 660 Kč4 570 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 8 010 Kč7 850 Kč8 900 Kč8 730 Kč7 100 Kč6 960 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 3 830 Kč3 760 Kč4 240 Kč4 160 Kč3 410 Kč3 350 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 7 180 Kč7 040 Kč7 990 Kč7 840 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 380 Kč3 320 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 3 830 Kč3 760 Kč4 220 Kč4 140 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 7 180 Kč7 040 Kč7 990 Kč7 840 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 3 380 Kč3 320 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
07.10. - 11.10.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
07.10. - 14.10.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
11.10. - 14.10.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
14.10. - 18.10.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
14.10. - 21.10.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
18.10. - 21.10.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
21.10. - 25.10.2018 4 3 310 Kč3 250 Kč3 770 Kč3 700 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
21.10. - 28.10.2018 7 6 140 Kč6 020 Kč7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
25.10. - 28.10.2018 3 2 840 Kč2 790 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás