Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda


Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda

Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di GardaHotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
Hotel Elisa*** s polopenzí - Tignale Lago di Garda
BazénWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: >1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel Elisa se ​​vyznačuje dostatkem otevřeného prostoru, zelení, venkovním bazénem a dobrým jídlem, což je ideální kombinace pro místo ke strávení vaší dovolené. Ideální pro rodiny s dětmi, doporučujeme méně náročným hostům.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno cca 6 km. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Hotel Elisa se nachází na panoramatickém místě zhruba 6 km od jezera Garda a 500 m od centra Tignale. Pro milovníky sportu Tignale nabízí řadu možností jako je tenis, horská kola na značených stezek a chodnících, příroda, místní vína a dobrého jídla provází turisty mezi krásným prostředím Tignale.

Ubytování a vybavení:

Dvoupatrový hotel s výtahem nabízí ubytování ve 21 pokojích, rozdělených do dvou budov. Hostům je k dispozici recepce, výtah, bar, restaurace, parkoviště, Wi-Fi, TV místnost, zahrada, venkovní bazén, úschovna kol.

 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na hory – max. obsazenost 2 osoby. Pokoje mají sprchu/WC, bez balkonu.
 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na jezero - max. obsazenost 4 osoby. Pokoje mají sprchu/WC a balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • fén
 • telefon
 • topení

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • tenisové kurty - 1 hodina/pokoj
 • typická večeře - 1x týdně

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, 3 - chodové večeře výběrem z menu, salátový bufet.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (s výhledem na hory)Dospělý 1./2. postel (s výhledem na jezero)Dospělý 3./4. postel (s výhledem na jezero)Dítě 7-12,9 let 3./4. postel (s výhledem na jezero)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (s výhledem na jezero)
01.04. - 05.04.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
01.04. - 08.04.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
05.04. - 08.04.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
08.04. - 12.04.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
08.04. - 15.04.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
12.04. - 15.04.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
15.04. - 19.04.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
15.04. - 22.04.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
19.04. - 22.04.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
22.04. - 26.04.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 6 890 Kč6 620 Kč7 690 Kč7 390 Kč6 190 Kč5 950 Kč3 890 Kč3 740 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 3 490 Kč3 360 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč4 290 Kč4 120 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč8 190 Kč7 870 Kč6 590 Kč6 330 Kč4 090 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 3 490 Kč3 360 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč4 290 Kč4 120 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč8 190 Kč7 870 Kč6 590 Kč6 330 Kč4 090 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 3 490 Kč3 360 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč4 290 Kč4 120 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč8 190 Kč7 870 Kč6 590 Kč6 330 Kč4 090 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 3 490 Kč3 360 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč4 290 Kč4 120 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč8 190 Kč7 870 Kč6 590 Kč6 330 Kč4 090 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 3 490 Kč3 360 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč4 290 Kč4 120 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč8 190 Kč7 870 Kč6 590 Kč6 330 Kč4 090 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 3 490 Kč3 360 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 4 290 Kč4 120 Kč4 790 Kč4 600 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 8 190 Kč7 870 Kč9 090 Kč8 730 Kč7 290 Kč7 000 Kč4 590 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 3 890 Kč3 740 Kč4 390 Kč4 220 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 4 290 Kč4 120 Kč4 790 Kč4 600 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 8 190 Kč7 870 Kč9 090 Kč8 730 Kč7 290 Kč7 000 Kč4 590 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 3 890 Kč3 740 Kč4 390 Kč4 220 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 4 290 Kč4 120 Kč4 790 Kč4 600 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 8 190 Kč7 870 Kč9 090 Kč8 730 Kč7 290 Kč7 000 Kč4 590 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 3 890 Kč3 740 Kč4 390 Kč4 220 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 9 190 Kč8 830 Kč10 590 Kč10 170 Kč8 490 Kč8 160 Kč5 290 Kč5 080 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 9 190 Kč8 830 Kč10 590 Kč10 170 Kč8 490 Kč8 160 Kč5 290 Kč5 080 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 4 290 Kč4 120 Kč4 790 Kč4 600 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 8 190 Kč7 870 Kč9 090 Kč8 730 Kč7 290 Kč7 000 Kč4 590 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 3 890 Kč3 740 Kč4 390 Kč4 220 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 4 290 Kč4 120 Kč4 790 Kč4 600 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 8 190 Kč7 870 Kč9 090 Kč8 730 Kč7 290 Kč7 000 Kč4 590 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 3 890 Kč3 740 Kč4 390 Kč4 220 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 4 290 Kč4 120 Kč4 790 Kč4 600 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 8 190 Kč7 870 Kč9 090 Kč8 730 Kč7 290 Kč7 000 Kč4 590 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 3 890 Kč3 740 Kč4 390 Kč4 220 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč4 290 Kč4 120 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč8 190 Kč7 870 Kč6 590 Kč6 330 Kč4 090 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 490 Kč3 360 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč4 290 Kč4 120 Kč3 490 Kč3 360 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 7 390 Kč7 100 Kč8 190 Kč7 870 Kč6 590 Kč6 330 Kč4 090 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 3 490 Kč3 360 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
07.10. - 11.10.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
07.10. - 14.10.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
11.10. - 14.10.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
14.10. - 18.10.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
14.10. - 21.10.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
18.10. - 21.10.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat
21.10. - 25.10.2018 4 3 390 Kč3 260 Kč3 890 Kč3 740 Kč3 090 Kč2 970 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
21.10. - 28.10.2018 7 6 290 Kč6 040 Kč7 290 Kč7 000 Kč5 790 Kč5 560 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
25.10. - 28.10.2018 3 2 890 Kč2 780 Kč3 390 Kč3 260 Kč2 790 Kč2 680 Kč1 690 Kč1 630 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás