Desenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del Garda | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Desenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del Garda


Desenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del Garda

Desenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del Garda
Desenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del Garda
Desenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del Garda
Desenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del GardaDesenzano Camping Village**** s polopenzí - Desenzano del Garda
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

3 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ubytování s bazénem a přímo u jezera. Ideální místo pro odpočinek i pro pěší túry.

Jezero:

Jezero se nachází přímo u rezortu. Vodní sporty u jezera, možnost výuky windsurfingu nebo pronájem plachetnice (vše za poplatek).

Sport a zábava:

Ideální místo pro podnikání pěších túr do okolí, vodní sporty u jezera, výlety na horských kolech. Desenzano je historické letovisko s panoramatickými výhledy na jezero, které je také plné kultury a umění.

Poloha:

Ubytování se nachází na jižním pobřeží jezera Garda, přímo u historického centra městečka Desenzano.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici restaurace, zahrada, terasa, miniclub, bazén, stolní tenis, tenisový kurt. 

 • Typ ubytování mono Spiaggia Punta del Vo: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s kuchyňkou, postel a rozkládací gauč, koupelna se sprchou a wc, balkon. Výhled na jezero.
 • Typ ubytování mono New Gardaland: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňkou, manželská postel a rozkládací gauč, koupelna se sprchou a wc, veranda.
 • Typ ubytování typ D Peschiera: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňkou a gaučem, ložnice, koupelna se sprchou a wc. Výhled na jezero.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • trezor (jen některé apartmány)
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště
 • ložní prádlo a ručníky
 • spotřeby energií, vody
 • nápoje - k večeři 1/2 l vody a 1/4 l vína nebo 1 pivo nebo 1 nealko drink na osobu
 • animace/miniclub pro děti - od 29.5. do 7.9. (kromě sobot)

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - 40 Euro/apartmán v případě, že apartmán bude předáván neuklizen
 • pobytová taxa -cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - za poplatek 3,5 Euro/noc
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 7 Euro/noc

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech a salátový bufet. K večeři 1/2 l vody a 1/4 l vína nebo pivo nebo 1 nealko drink na osobu. 

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (mono apartmán ‘Spiaggia Punta del Vo’)Dítě 15-17,9 let 3. postel (mono apartmán ‘Spiaggia Punta del Vo’)Dítě 7-14,9 let 3. postel (mono apartmán ‘Spiaggia Punta del Vo’)Dospělý 1./2. postel (mono apartmán ‘Gardaland’)Dítě 15-17,9 let 3./4. postel (mono apartmán ‘Gardaland’)
28.03. - 08.06.2019 (*) 3 3 330 Kč3 270 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 670 Kč1 640 Kč3 850 Kč3 780 Kč3 490 Kč3 430 KčObjednat
28.03. - 08.06.2019 (*) 4 4 450 Kč4 370 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 240 Kč2 200 Kč5 150 Kč5 050 Kč4 630 Kč4 540 KčObjednat
28.03. - 08.06.2019 (*) 5 5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 Kč6 430 Kč6 310 Kč5 800 Kč5 690 KčObjednat
28.03. - 08.06.2019 (*) 6 6 690 Kč6 560 Kč6 010 Kč5 890 Kč3 330 Kč3 270 Kč7 730 Kč7 580 Kč6 950 Kč6 820 KčObjednat
28.03. - 08.06.2019 (*) 7 7 800 Kč7 650 Kč7 020 Kč6 880 Kč3 900 Kč3 830 Kč9 000 Kč8 820 Kč8 120 Kč7 960 KčObjednat
08.06. - 06.07.2019 (*) 3 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 Kč4 710 Kč4 620 Kč4 220 Kč4 140 KčObjednat
08.06. - 06.07.2019 (*) 4 5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 Kč6 270 Kč6 150 Kč5 650 Kč5 540 KčObjednat
08.06. - 06.07.2019 (*) 5 6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 Kč7 830 Kč7 680 Kč7 050 Kč6 910 KčObjednat
08.06. - 06.07.2019 (*) 6 8 350 Kč8 190 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 160 Kč4 080 Kč9 390 Kč9 210 Kč8 450 Kč8 290 KčObjednat
08.06. - 06.07.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč8 770 Kč8 600 Kč4 870 Kč4 780 Kč10 950 Kč10 740 Kč9 860 Kč9 670 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 12 410 Kč12 170 Kč11 180 Kč10 960 Kč6 220 Kč6 100 Kč14 850 Kč14 560 Kč13 370 Kč13 110 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 12 410 Kč12 170 Kč11 180 Kč10 960 Kč6 220 Kč6 100 Kč14 850 Kč14 560 Kč13 370 Kč13 110 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 12 410 Kč12 170 Kč11 180 Kč10 960 Kč6 220 Kč6 100 Kč14 850 Kč14 560 Kč13 370 Kč13 110 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 12 410 Kč12 170 Kč11 180 Kč10 960 Kč6 220 Kč6 100 Kč14 850 Kč14 560 Kč13 370 Kč13 110 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč12 480 Kč12 240 Kč6 950 Kč6 820 Kč16 310 Kč15 990 Kč14 670 Kč14 380 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč12 480 Kč12 240 Kč6 950 Kč6 820 Kč16 310 Kč15 990 Kč14 670 Kč14 380 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč12 480 Kč12 240 Kč6 950 Kč6 820 Kč16 310 Kč15 990 Kč14 670 Kč14 380 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 12 410 Kč12 170 Kč11 180 Kč10 960 Kč6 220 Kč6 100 Kč14 850 Kč14 560 Kč13 370 Kč13 110 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 3 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 Kč4 710 Kč4 620 Kč4 220 Kč4 140 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 4 5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 Kč6 270 Kč6 150 Kč5 650 Kč5 540 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 5 6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 Kč7 830 Kč7 680 Kč7 050 Kč6 910 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 6 8 350 Kč8 190 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 160 Kč4 080 Kč9 390 Kč9 210 Kč8 450 Kč8 290 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč8 770 Kč8 600 Kč4 870 Kč4 780 Kč10 950 Kč10 740 Kč9 860 Kč9 670 KčObjednat
07.09. - 29.09.2019 (*) 3 3 330 Kč3 270 Kč3 020 Kč2 960 Kč1 670 Kč1 640 Kč3 850 Kč3 780 Kč3 490 Kč3 430 KčObjednat
07.09. - 29.09.2019 (*) 4 4 450 Kč4 370 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 240 Kč2 200 Kč5 150 Kč5 050 Kč4 630 Kč4 540 KčObjednat
07.09. - 29.09.2019 (*) 5 5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 Kč6 430 Kč6 310 Kč5 800 Kč5 690 KčObjednat
07.09. - 29.09.2019 (*) 6 6 690 Kč6 560 Kč6 010 Kč5 890 Kč3 330 Kč3 270 Kč7 730 Kč7 580 Kč6 950 Kč6 820 KčObjednat
07.09. - 29.09.2019 (*) 7 7 800 Kč7 650 Kč7 020 Kč6 880 Kč3 900 Kč3 830 Kč9 000 Kč8 820 Kč8 120 Kč7 960 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (mono apartmán ‘Gardaland’)Dospělý 1./2. postel (bilo apartmán ‘Peschiera’)Dospělý 3./4. postel (bilo apartmán ‘Peschiera’)Dítě 7-14,9 let 3./4./5. postel (bilo apartmán ‘Peschiera’)Dítě 0-6,9 let 3./4./5. postel
28.03. - 08.06.2019 (*) 3 1 930 Kč1 900 Kč4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
28.03. - 08.06.2019 (*) 4 2 580 Kč2 530 Kč5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
28.03. - 08.06.2019 (*) 5 3 230 Kč3 170 Kč6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
28.03. - 08.06.2019 (*) 6 3 850 Kč3 780 Kč8 350 Kč8 190 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 160 Kč4 080 KčzdarmaObjednat
28.03. - 08.06.2019 (*) 7 4 500 Kč4 410 Kč9 730 Kč9 540 Kč8 770 Kč8 600 Kč4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
08.06. - 06.07.2019 (*) 3 2 340 Kč2 300 Kč5 020 Kč4 920 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
08.06. - 06.07.2019 (*) 4 3 120 Kč3 060 Kč6 690 Kč6 560 Kč6 010 Kč5 890 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
08.06. - 06.07.2019 (*) 5 3 900 Kč3 830 Kč8 350 Kč8 190 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 160 Kč4 080 KčzdarmaObjednat
08.06. - 06.07.2019 (*) 6 4 710 Kč4 620 Kč10 010 Kč9 810 Kč9 030 Kč8 850 Kč5 020 Kč4 920 KčzdarmaObjednat
08.06. - 06.07.2019 (*) 7 5 490 Kč5 390 Kč11 680 Kč11 450 Kč10 510 Kč10 300 Kč5 850 Kč5 740 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 7 410 Kč7 270 Kč15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 7 410 Kč7 270 Kč15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 7 410 Kč7 270 Kč15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 7 410 Kč7 270 Kč15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 8 170 Kč8 010 Kč17 290 Kč16 950 Kč15 550 Kč15 240 Kč8 640 Kč8 470 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 8 170 Kč8 010 Kč17 290 Kč16 950 Kč15 550 Kč15 240 Kč8 640 Kč8 470 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 8 170 Kč8 010 Kč17 290 Kč16 950 Kč15 550 Kč15 240 Kč8 640 Kč8 470 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 7 410 Kč7 270 Kč15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 3 2 340 Kč2 300 Kč5 020 Kč4 920 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 4 3 120 Kč3 060 Kč6 690 Kč6 560 Kč6 010 Kč5 890 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 5 3 900 Kč3 830 Kč8 350 Kč8 190 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 160 Kč4 080 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 6 4 710 Kč4 620 Kč10 010 Kč9 810 Kč9 030 Kč8 850 Kč5 020 Kč4 920 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 5 490 Kč5 390 Kč11 680 Kč11 450 Kč10 510 Kč10 300 Kč5 850 Kč5 740 KčzdarmaObjednat
07.09. - 29.09.2019 (*) 3 1 930 Kč1 900 Kč4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
07.09. - 29.09.2019 (*) 4 2 580 Kč2 530 Kč5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
07.09. - 29.09.2019 (*) 5 3 230 Kč3 170 Kč6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
07.09. - 29.09.2019 (*) 6 3 850 Kč3 780 Kč8 350 Kč8 190 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 160 Kč4 080 KčzdarmaObjednat
07.09. - 29.09.2019 (*) 7 4 500 Kč4 410 Kč9 730 Kč9 540 Kč8 770 Kč8 600 Kč4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací