Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda


Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda

Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda
Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří hledají ubytování blízko jezera a zároveň centra historického městečka. Vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož hotel nabízí ubytování pro 1 dítě do 7 let zdarma.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno pouhých 20 m. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Hotel Maderno se nachází v centru obce Maderno obklopen zahradou a nabízí dostatek světlých prostor, které uzavřou hosta v teplé a příjemné atmosféře. Veškeré potřebné služby se nacházejí zhruba 100 m od hotelu.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, trezor na recepci, bar, restaurace, výtah, bazén, dětský bazén, terasa na opalování, wi-fi připojení, prádelna, parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky a balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • klimatizace
 • wifi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • uvítací drink

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu o 4 chodech.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3. postelDítě 7-12,9 let 3. postelDítě 0-6,9 let 3. postel
22.04. - 26.04.2018 4 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 9 650 Kč9 460 Kč7 730 Kč7 580 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 9 650 Kč9 460 Kč7 730 Kč7 580 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 9 650 Kč9 460 Kč7 730 Kč7 580 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 10 010 Kč9 810 Kč8 010 Kč7 850 Kč5 020 Kč4 920 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 5 780 Kč5 670 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 10 480 Kč10 280 Kč8 400 Kč8 240 Kč5 260 Kč5 160 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 5 780 Kč5 670 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 10 480 Kč10 280 Kč8 400 Kč8 240 Kč5 260 Kč5 160 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 9 650 Kč9 460 Kč7 730 Kč7 580 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 9 650 Kč9 460 Kč7 730 Kč7 580 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 9 650 Kč9 460 Kč7 730 Kč7 580 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 5 780 Kč5 670 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 10 480 Kč10 280 Kč8 400 Kč8 240 Kč5 260 Kč5 160 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 5 780 Kč5 670 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 10 480 Kč10 280 Kč8 400 Kč8 240 Kč5 260 Kč5 160 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 5 780 Kč5 670 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 10 480 Kč10 280 Kč8 400 Kč8 240 Kč5 260 Kč5 160 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 5 780 Kč5 670 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 10 480 Kč10 280 Kč8 400 Kč8 240 Kč5 260 Kč5 160 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 6 760 Kč6 630 Kč5 410 Kč5 310 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 12 300 Kč12 060 Kč9 830 Kč9 640 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 5 540 Kč5 430 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 6 760 Kč6 630 Kč5 410 Kč5 310 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 12 300 Kč12 060 Kč9 830 Kč9 640 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 5 540 Kč5 430 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
05.08. - 09.08.2018 4 6 760 Kč6 630 Kč5 410 Kč5 310 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 12 300 Kč12 060 Kč9 830 Kč9 640 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmaObjednat
09.08. - 12.08.2018 3 5 540 Kč5 430 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
12.08. - 16.08.2018 4 6 760 Kč6 630 Kč5 410 Kč5 310 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 12 300 Kč12 060 Kč9 830 Kč9 640 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmaObjednat
16.08. - 19.08.2018 3 5 540 Kč5 430 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 6 760 Kč6 630 Kč5 410 Kč5 310 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 12 300 Kč12 060 Kč9 830 Kč9 640 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 5 540 Kč5 430 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 6 170 Kč6 050 Kč4 940 Kč4 850 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 11 260 Kč11 040 Kč9 000 Kč8 820 Kč5 620 Kč5 510 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 6 170 Kč6 050 Kč4 940 Kč4 850 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 11 260 Kč11 040 Kč9 000 Kč8 820 Kč5 620 Kč5 510 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 5 780 Kč5 670 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 10 480 Kč10 280 Kč8 400 Kč8 240 Kč5 260 Kč5 160 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 9 650 Kč9 460 Kč7 730 Kč7 580 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 9 650 Kč9 460 Kč7 730 Kč7 580 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 9 650 Kč9 460 Kč7 730 Kč7 580 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás