Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda


Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda

Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda
Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří hledají ubytování blízko jezera a zároveň centra historického městečka. Vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož hotel nabízí ubytování pro 1 dítě do 7 let zdarma.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno pouhých 20 m. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Hotel Maderno se nachází v centru obce Maderno obklopen zahradou a nabízí dostatek světlých prostor, které uzavřou hosta v teplé a příjemné atmosféře. Veškeré potřebné služby se nacházejí zhruba 100 m od hotelu.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, trezor na recepci, bar, restaurace, výtah, bazén, dětský bazén, terasa na opalování, wi-fi připojení, prádelna, parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky a balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • klimatizace
 • wifi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • uvítací drink

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu o 4 chodech.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3. postelDítě 7-12,9 let 3. postelDítě 0-6,9 let 3. postel
22.04. - 26.04.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 4 490 Kč4 320 Kč3 590 Kč3 450 Kč2 290 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 4 490 Kč4 320 Kč3 590 Kč3 450 Kč2 290 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 4 490 Kč4 320 Kč3 590 Kč3 450 Kč2 290 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 10 290 Kč9 880 Kč8 190 Kč7 870 Kč5 190 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč3 890 Kč3 740 Kč2 490 Kč2 400 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 5 890 Kč5 660 Kč4 690 Kč4 510 Kč2 990 Kč2 880 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 10 690 Kč10 270 Kč8 590 Kč8 250 Kč5 390 Kč5 180 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč3 890 Kč3 740 Kč2 490 Kč2 400 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 5 890 Kč5 660 Kč4 690 Kč4 510 Kč2 990 Kč2 880 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 10 690 Kč10 270 Kč8 590 Kč8 250 Kč5 390 Kč5 180 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč3 890 Kč3 740 Kč2 490 Kč2 400 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 4 490 Kč4 320 Kč3 590 Kč3 450 Kč2 290 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 4 490 Kč4 320 Kč3 590 Kč3 450 Kč2 290 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 4 490 Kč4 320 Kč3 590 Kč3 450 Kč2 290 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 5 890 Kč5 660 Kč4 690 Kč4 510 Kč2 990 Kč2 880 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 10 690 Kč10 270 Kč8 590 Kč8 250 Kč5 390 Kč5 180 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč3 890 Kč3 740 Kč2 490 Kč2 400 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 5 890 Kč5 660 Kč4 690 Kč4 510 Kč2 990 Kč2 880 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 10 690 Kč10 270 Kč8 590 Kč8 250 Kč5 390 Kč5 180 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč3 890 Kč3 740 Kč2 490 Kč2 400 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 5 890 Kč5 660 Kč4 690 Kč4 510 Kč2 990 Kč2 880 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 10 690 Kč10 270 Kč8 590 Kč8 250 Kč5 390 Kč5 180 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč3 890 Kč3 740 Kč2 490 Kč2 400 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 5 890 Kč5 660 Kč4 690 Kč4 510 Kč2 990 Kč2 880 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 10 690 Kč10 270 Kč8 590 Kč8 250 Kč5 390 Kč5 180 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč3 890 Kč3 740 Kč2 490 Kč2 400 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 6 890 Kč6 620 Kč5 590 Kč5 370 Kč3 490 Kč3 360 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 12 590 Kč12 090 Kč10 090 Kč9 690 Kč6 290 Kč6 040 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 5 690 Kč5 470 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 890 Kč2 780 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 6 890 Kč6 620 Kč5 590 Kč5 370 Kč3 490 Kč3 360 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 12 590 Kč12 090 Kč10 090 Kč9 690 Kč6 290 Kč6 040 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 5 690 Kč5 470 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 890 Kč2 780 KčzdarmaObjednat
05.08. - 09.08.2018 4 6 890 Kč6 620 Kč5 590 Kč5 370 Kč3 490 Kč3 360 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 12 590 Kč12 090 Kč10 090 Kč9 690 Kč6 290 Kč6 040 KčzdarmaObjednat
09.08. - 12.08.2018 3 5 690 Kč5 470 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 890 Kč2 780 KčzdarmaObjednat
12.08. - 16.08.2018 4 6 890 Kč6 620 Kč5 590 Kč5 370 Kč3 490 Kč3 360 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 12 590 Kč12 090 Kč10 090 Kč9 690 Kč6 290 Kč6 040 KčzdarmaObjednat
16.08. - 19.08.2018 3 5 690 Kč5 470 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 890 Kč2 780 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 6 890 Kč6 620 Kč5 590 Kč5 370 Kč3 490 Kč3 360 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 12 590 Kč12 090 Kč10 090 Kč9 690 Kč6 290 Kč6 040 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 5 690 Kč5 470 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 890 Kč2 780 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 6 290 Kč6 040 Kč5 090 Kč4 890 Kč3 190 Kč3 070 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 11 490 Kč11 040 Kč9 190 Kč8 830 Kč5 790 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 5 190 Kč4 990 Kč4 190 Kč4 030 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 6 290 Kč6 040 Kč5 090 Kč4 890 Kč3 190 Kč3 070 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 11 490 Kč11 040 Kč9 190 Kč8 830 Kč5 790 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 5 190 Kč4 990 Kč4 190 Kč4 030 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 5 890 Kč5 660 Kč4 690 Kč4 510 Kč2 990 Kč2 880 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 10 690 Kč10 270 Kč8 590 Kč8 250 Kč5 390 Kč5 180 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč3 890 Kč3 740 Kč2 490 Kč2 400 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 4 490 Kč4 320 Kč3 590 Kč3 450 Kč2 290 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 4 490 Kč4 320 Kč3 590 Kč3 450 Kč2 290 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 4 490 Kč4 320 Kč3 590 Kč3 450 Kč2 290 Kč2 200 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás