Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda


Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda

Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda
Hotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di GardaHotel Maderno**** s polopenzí - Toscolano Maderno Lago di Garda
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří hledají ubytování blízko jezera a zároveň centra historického městečka. Vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož hotel nabízí ubytování pro 1 dítě do 7 let zdarma.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno pouhých 50 m. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Hotel Maderno se nachází v centru obce Maderno obklopen zahradou a nabízí dostatek světlých prostor, které uzavřou hosta v teplé a příjemné atmosféře. Veškeré potřebné služby se nacházejí zhruba 100 m od hotelu.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, trezor na recepci, bar, restaurace, kongresový sál se 40 místy, společenská místnost s TV, výtah, bazén, dětský bazén, wi-fi připojení, parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky a balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - s barem, lehátka a slunečníky dle dostupnosti
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • dětská postýlka - na vyžádání
 • uvítací drink
 • sportovní vybavení - stolní tenis

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude vyžadována, klient zaplatí na místě

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • zvířata - na vyžádání 10 Euro/noc, splatné na místě

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu o 4 chodech. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2018

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3. postelDítě 7-12,9 let 3. postelDítě 0-6,9 let 3. postel
21.04. - 25.04.2019 4 5 590 Kč5 480 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
21.04. - 28.04.2019 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
25.04. - 28.04.2019 3 4 580 Kč4 490 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 4 5 590 Kč5 480 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
02.05. - 05.05.2019 3 4 580 Kč4 490 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.05.2019 4 5 590 Kč5 480 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 4 580 Kč4 490 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 5 590 Kč5 480 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 4 580 Kč4 490 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 5 590 Kč5 480 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 4 580 Kč4 490 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 5 590 Kč5 480 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 10 400 Kč10 200 Kč8 320 Kč8 160 Kč5 200 Kč5 100 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 10 820 Kč10 610 Kč8 660 Kč8 490 Kč5 410 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 10 820 Kč10 610 Kč8 660 Kč8 490 Kč5 410 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 10 820 Kč10 610 Kč8 660 Kč8 490 Kč5 410 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 10 820 Kč10 610 Kč8 660 Kč8 490 Kč5 410 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 10 820 Kč10 610 Kč8 660 Kč8 490 Kč5 410 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 10 820 Kč10 610 Kč8 660 Kč8 490 Kč5 410 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 10 820 Kč10 610 Kč8 660 Kč8 490 Kč5 410 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 6 970 Kč6 840 Kč5 570 Kč5 460 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 12 640 Kč12 390 Kč10 090 Kč9 890 Kč6 320 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 5 670 Kč5 560 Kč4 530 Kč4 440 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 6 970 Kč6 840 Kč5 570 Kč5 460 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 12 640 Kč12 390 Kč10 090 Kč9 890 Kč6 320 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 5 670 Kč5 560 Kč4 530 Kč4 440 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
04.08. - 08.08.2019 4 6 970 Kč6 840 Kč5 570 Kč5 460 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 12 640 Kč12 390 Kč10 090 Kč9 890 Kč6 320 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
08.08. - 11.08.2019 3 5 670 Kč5 560 Kč4 530 Kč4 440 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
11.08. - 15.08.2019 4 6 970 Kč6 840 Kč5 570 Kč5 460 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 12 640 Kč12 390 Kč10 090 Kč9 890 Kč6 320 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
15.08. - 18.08.2019 3 5 670 Kč5 560 Kč4 530 Kč4 440 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 6 970 Kč6 840 Kč5 570 Kč5 460 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 12 640 Kč12 390 Kč10 090 Kč9 890 Kč6 320 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 5 670 Kč5 560 Kč4 530 Kč4 440 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 6 320 Kč6 200 Kč5 050 Kč4 950 Kč3 150 Kč3 090 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 11 630 Kč11 400 Kč9 290 Kč9 110 Kč5 800 Kč5 690 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 6 320 Kč6 200 Kč5 050 Kč4 950 Kč3 150 Kč3 090 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 11 630 Kč11 400 Kč9 290 Kč9 110 Kč5 800 Kč5 690 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 5 310 Kč5 210 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 10 820 Kč10 610 Kč8 660 Kč8 490 Kč5 410 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 5 590 Kč5 480 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 4 580 Kč4 490 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
22.09. - 26.09.2019 4 5 590 Kč5 480 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
22.09. - 29.09.2019 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
26.09. - 29.09.2019 3 4 580 Kč4 490 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
29.09. - 03.10.2019 4 5 590 Kč5 480 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2019 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
03.10. - 06.10.2019 3 4 580 Kč4 490 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
06.10. - 10.10.2019 4 5 590 Kč5 480 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
06.10. - 13.10.2019 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
10.10. - 13.10.2019 3 4 580 Kč4 490 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
13.10. - 17.10.2019 4 5 590 Kč5 480 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
13.10. - 20.10.2019 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
17.10. - 20.10.2019 3 4 580 Kč4 490 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací