Hotel Columbus*** s plnou penzí - Caorle | Italia Travel


Hotel Columbus*** s plnou penzí - Caorle

Hotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - Caorle
Hotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - Caorle
Hotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - CaorleHotel Columbus*** s plnou penzí - Caorle
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií a zvláště pak rodinám s dětmi, jelikož hotel nabízí ubytování pro děti do 7 let zdarma. Ubytování vhodné i pro náročnější klientelu, hotel je kompletně zrenovován, má moderní velkolepou vstupní halu a je velmi slunný.

Pláž:

Columbus leží přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma (1 slunečník + 1 lehátko + 1 židle/pokoj). Vodní sporty na pláži za poplatek. Před hotelem na pláži dětské klouzačky, prolézačky apod.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži v Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Hotel se nachází v klidné zóně střediska Caorle, cca 400 m od malebného historického městečka Caorle a přímo u západní pláže Ponente. Jen pár kroků od ubytování je ulice Viale Santa Margherita, kde najdete veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark, www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Pětipatrový hotel s výtahem nabízí ubytování v 71 moderně zařízených pokojích. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, výtah, terasa s přímým výhledem na moře, kde je malé dětské hotelové hřiště, půjčovna kol, parkoviště (dle obsazenosti). 

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Pokoj s dvoulůžkem a možností až 2 přistýlek (palanda), koupelna se sprchou/WC. Pokoje jsou s výhledem na moře.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • telefon
 • klimatizace
 • trezor na vyžádání za poplatek
 • vysoušeč vlasů
 • internet wifi
 • minibar

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židle/pokoj

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 0,60 Euro/os./den, děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - 5 Euro/den

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy o 3 chodech, večeře o 3 chodem a salátový bufet. Nápoje u obědů a večeří nejsou v ceně.

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,

k Vaší žádosti vztahující se k našemu pobytu v hotelu Columbus v Caorle sdělujeme:
1. ubytování - pokoj menší, pro dvě osoby dostačující, zásadní nedostatek - nebyl balkon. Personál vstřícný, ochotný. Denní úklid. Hotel čistý.
2. strava - menší porce, ovšem dostatečný výběr. Výborný kuchař.
Celkově jsme byli spokojeni.
S pozdravem, Pelikánovi, Brno
 
Pelikánovi, Brno, 24. 06. 2016

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 7-13,9 let 3./4. postelDítě 3-6,9 let 3. postelDítě 3-6,9 let 4. postelDítě 0-2,9 let 3./4. postel
20.05. - 24.05.2018 4 6 760 Kč6 630 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 380 Kč3 320 Kčzdarma3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 12 200 Kč11 960 Kč10 980 Kč10 770 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 5 440 Kč5 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 730 Kč2 680 Kčzdarma2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 6 760 Kč6 630 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 380 Kč3 320 Kčzdarma3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 12 560 Kč12 310 Kč11 310 Kč11 090 Kč6 270 Kč6 150 Kčzdarma6 270 Kč6 150 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 7 100 Kč6 960 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 570 Kč3 500 Kčzdarma3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 12 930 Kč12 680 Kč11 630 Kč11 400 Kč6 450 Kč6 330 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 7 100 Kč6 960 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 570 Kč3 500 Kčzdarma3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 12 930 Kč12 680 Kč11 630 Kč11 400 Kč6 450 Kč6 330 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 7 100 Kč6 960 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 570 Kč3 500 Kčzdarma3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 12 930 Kč12 680 Kč11 630 Kč11 400 Kč6 450 Kč6 330 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 7 100 Kč6 960 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 570 Kč3 500 Kčzdarma3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 12 930 Kč12 680 Kč11 630 Kč11 400 Kč6 450 Kč6 330 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 7 100 Kč6 960 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 570 Kč3 500 Kčzdarma3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 12 930 Kč12 680 Kč11 630 Kč11 400 Kč6 450 Kč6 330 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 7 990 Kč7 840 Kč7 180 Kč7 040 Kč3 980 Kč3 910 Kčzdarma3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 14 380 Kč14 100 Kč12 930 Kč12 680 Kč7 180 Kč7 040 Kčzdarma7 180 Kč7 040 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 6 400 Kč6 280 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 200 Kč3 140 Kčzdarma3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 7 990 Kč7 840 Kč7 180 Kč7 040 Kč3 980 Kč3 910 Kčzdarma3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 14 380 Kč14 100 Kč12 930 Kč12 680 Kč7 180 Kč7 040 Kčzdarma7 180 Kč7 040 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 6 400 Kč6 280 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 200 Kč3 140 Kčzdarma3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 7 990 Kč7 840 Kč7 180 Kč7 040 Kč3 980 Kč3 910 Kčzdarma3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 14 380 Kč14 100 Kč12 930 Kč12 680 Kč7 180 Kč7 040 Kčzdarma7 180 Kč7 040 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 6 400 Kč6 280 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 200 Kč3 140 Kčzdarma3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 7 990 Kč7 840 Kč7 180 Kč7 040 Kč3 980 Kč3 910 Kčzdarma3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 14 380 Kč14 100 Kč12 930 Kč12 680 Kč7 180 Kč7 040 Kčzdarma7 180 Kč7 040 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 6 400 Kč6 280 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 200 Kč3 140 Kčzdarma3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
05.08. - 09.08.2018 4 7 990 Kč7 840 Kč7 180 Kč7 040 Kč3 980 Kč3 910 Kčzdarma3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 14 380 Kč14 100 Kč12 930 Kč12 680 Kč7 180 Kč7 040 Kčzdarma7 180 Kč7 040 KčzdarmaObjednat
09.08. - 12.08.2018 3 6 400 Kč6 280 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 200 Kč3 140 Kčzdarma3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 16 330 Kč16 010 Kč14 690 Kč14 400 Kč8 170 Kč8 010 Kčzdarma8 170 Kč8 010 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 16 330 Kč16 010 Kč14 690 Kč14 400 Kč8 170 Kč8 010 Kčzdarma8 170 Kč8 010 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 7 990 Kč7 840 Kč7 180 Kč7 040 Kč3 980 Kč3 910 Kčzdarma3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 14 380 Kč14 100 Kč12 930 Kč12 680 Kč7 180 Kč7 040 Kčzdarma7 180 Kč7 040 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 6 400 Kč6 280 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 200 Kč3 140 Kčzdarma3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 7 100 Kč6 960 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 570 Kč3 500 Kčzdarma3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 12 930 Kč12 680 Kč11 630 Kč11 400 Kč6 450 Kč6 330 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 6 760 Kč6 630 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 380 Kč3 320 Kčzdarma3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 12 200 Kč11 960 Kč10 980 Kč10 770 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 5 440 Kč5 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 730 Kč2 680 Kčzdarma2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás