Apartmány Panfilo - Caorle | Italia Travel


Apartmány Panfilo - Caorle

Apartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - Caorle
Apartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - Caorle
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Apartmán má výbornou polohu, blízko pláže a dále od malebného historického centra Caorle, všechny služby v blízkosti.

Pláž:

Je vzdálena 30 m. Pláž je písčitá zlatavé barvy, s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži je pro děti množství vyžití, jako jsou prolézačky, houpačky, klouzačky atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži v Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Apartmány se nacházejí pouhých 30 m od písčité pláže zóny Ponente a dále od historického centra Caorle, kde je v letní sezóně celá řada společenských programů, jako jsou večerní koncerty, trhy atd. V blízkosti se nachází služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. V letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Rezidence s výtahem a garáží, k dispozici je v přízemí restaurace (pizzerie).

 • Typ ubytování mono - max. obsazenost 4 osoby. V apartmánu je kuchyně s obývacím pokojem, 2 rozkládací gauče, koupelna se sprchou a wc. Buď ve vnitřní straně komplexu nebo s výhledem na cestu nebo s výhledem na moře.
 • Typ ubytování bilo - max. obsazenost 4/5 osob. V apartmánu je kuchyně a obývací pokoj, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc. Buď ve vnitřní straně komplexu nebo s výhledem na cestu nebo s výhledem na moře.
 • Typ ubytování trilo - max. obsazenost 6 osob. V apartmánu je kuchyně a obývací pokoj, rozkládací gauč, 2 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou a wc. Buď bez balkonu nebo s bočním výhledem na moře nebo s přímým výhledem na moře.
 • Typ ubytování quadrilo - max. obsazenost 8 osob. V apartmánu je kuchyně a obývací pokoj, rozkládací gauč, 3 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou a wc. S výhledem na moře.

Vybavení:

 • klimatizace
 • TV

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - v přízemí
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/týden
 • pobytová taxa - 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 16.6. do 8.9. 58 Euro/týden, v období do 16.6. a od 8.9. za 38 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý večer,

konečně se dostávám k počítači, abych napsala pár řádek o naší dovolené.:)

Bude to asi velice stručné, protože nemám, na co bych si stěžovala. Vše bylo podle našich očekávání, pokoj naprosto vyhovující, v agentuře velice milí, klíče od apartmánu jsme dostali již ve 12 hodin a kauci nám vrátili hned v sobotu v 10 hodin, když jsme odevzdali klíče, takže žádné zbytečné prodlevy nebyly. K moři i do centra tak akorát daleko, parkování u komplexu taky v pohodě. Vybavení apartmánu vyhovující, pár misek a hrnečků navíc by sice neškodilo, ale poradili jsme si.:) Dva záchody mile překvapily.:) Veliká terasa a spíš boční pohled na moře, vše vyhovující. Vzpomínáme rozhodně s dobrými pocity. Komunikace s vámi po celou dobu vynikající. Jen mě překvapily medúzy v moři- poměrně velké a poměrně dost, s tím jsem se před lety v Bibione nebo Lignanu nesetkala, snad jen nějaká klimatická rarita. Ale to s organizací nesouvisí.:) Takže abych to uzavřela- jedním slovem: Super! 

Kdybychom pro vás ještě mohli něco udělat, ozvěte se.

S pozdravem a díky, J. Boušková, Trutnov

Bouškovi Panfilo, 03. 07. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Mono A2-4 vnitřní strana komplexuMono A3-4 na uliciBilo B2-5 vnitřní strana komplexuBilo B3-4 na uliciTrilo C3-6 bez balkonu
28.04. - 19.05.2018 (*) 4 2 840 Kč2 820 Kč2 940 Kč2 920 Kč3 360 Kč3 330 Kč3 570 Kč3 540 Kč4 010 Kč3 970 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 5 3 540 Kč3 510 Kč3 670 Kč3 640 Kč4 220 Kč4 180 Kč4 480 Kč4 440 Kč5 000 Kč4 950 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 6 4 270 Kč4 230 Kč4 420 Kč4 380 Kč5 050 Kč5 000 Kč5 360 Kč5 310 Kč6 010 Kč5 950 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 7 4 970 Kč4 930 Kč5 150 Kč5 100 Kč5 910 Kč5 860 Kč6 240 Kč6 180 Kč7 000 Kč6 930 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 (*) 14 8 510 Kč8 430 Kč8 820 Kč8 740 Kč10 090 Kč9 990 Kč10 720 Kč10 620 Kč11 990 Kč11 880 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 (*) 14 8 510 Kč8 430 Kč8 820 Kč8 740 Kč10 090 Kč9 990 Kč10 720 Kč10 620 Kč11 990 Kč11 880 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 9 620 Kč9 530 Kč9 940 Kč9 850 Kč11 680 Kč11 570 Kč12 610 Kč12 490 Kč13 450 Kč13 320 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 3 570 Kč3 540 Kč3 700 Kč3 670 Kč4 420 Kč4 380 Kč4 840 Kč4 800 Kč4 970 Kč4 930 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 4 480 Kč4 440 Kč4 610 Kč4 570 Kč5 540 Kč5 490 Kč6 040 Kč5 980 Kč6 190 Kč6 130 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 5 360 Kč5 310 Kč5 540 Kč5 490 Kč6 630 Kč6 570 Kč7 260 Kč7 190 Kč7 440 Kč7 370 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 6 240 Kč6 180 Kč6 450 Kč6 390 Kč7 750 Kč7 680 Kč8 450 Kč8 370 Kč8 690 Kč8 610 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 11 830 Kč11 720 Kč12 330 Kč12 210 Kč14 380 Kč14 240 Kč15 450 Kč15 300 Kč16 280 Kč16 120 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 4 4 320 Kč4 280 Kč4 530 Kč4 490 Kč5 150 Kč5 100 Kč5 460 Kč5 410 Kč5 910 Kč5 860 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 5 5 410 Kč5 360 Kč5 670 Kč5 620 Kč6 450 Kč6 390 Kč6 840 Kč6 780 Kč7 360 Kč7 290 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 6 6 480 Kč6 420 Kč6 790 Kč6 730 Kč7 750 Kč7 680 Kč8 190 Kč8 110 Kč8 840 Kč8 760 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 7 7 570 Kč7 500 Kč7 930 Kč7 860 Kč9 030 Kč8 940 Kč9 570 Kč9 480 Kč10 330 Kč10 230 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 12 980 Kč12 860 Kč13 580 Kč13 450 Kč15 470 Kč15 320 Kč16 410 Kč16 250 Kč17 680 Kč17 510 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 11 890 Kč11 780 Kč12 460 Kč12 340 Kč14 200 Kč14 060 Kč15 030 Kč14 880 Kč16 200 Kč16 040 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 12 770 Kč12 650 Kč13 320 Kč13 190 Kč15 060 Kč14 910 Kč15 920 Kč15 770 Kč17 090 Kč16 920 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 8 690 Kč8 610 Kč9 030 Kč8 940 Kč10 140 Kč10 040 Kč10 690 Kč10 590 Kč11 420 Kč11 310 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 16 440 Kč16 280 Kč17 060 Kč16 890 Kč19 270 Kč19 080 Kč20 540 Kč20 340 Kč22 440 Kč22 220 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 10 510 Kč10 410 Kč10 850 Kč10 750 Kč12 350 Kč12 230 Kč13 290 Kč13 160 Kč14 750 Kč14 610 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 20 860 Kč20 660 Kč22 050 Kč21 830 Kč25 150 Kč24 900 Kč27 040 Kč26 770 Kč29 930 Kč29 640 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 11 960 Kč11 850 Kč12 900 Kč12 780 Kč14 750 Kč14 610 Kč15 860 Kč15 710 Kč17 500 Kč17 330 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 13 370 Kč13 240 Kč14 330 Kč14 190 Kč16 570 Kč16 410 Kč17 920 Kč17 750 Kč19 580 Kč19 390 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 13 370 Kč13 240 Kč14 330 Kč14 190 Kč16 570 Kč16 410 Kč17 920 Kč17 750 Kč19 580 Kč19 390 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 13 370 Kč13 240 Kč14 330 Kč14 190 Kč16 570 Kč16 410 Kč17 920 Kč17 750 Kč19 580 Kč19 390 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 24 830 Kč24 590 Kč26 600 Kč26 340 Kč30 760 Kč30 460 Kč33 260 Kč32 930 Kč36 380 Kč36 020 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 13 370 Kč13 240 Kč14 330 Kč14 190 Kč16 570 Kč16 410 Kč17 920 Kč17 750 Kč19 580 Kč19 390 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 13 940 Kč13 810 Kč15 080 Kč14 930 Kč17 530 Kč17 360 Kč19 010 Kč18 820 Kč20 540 Kč20 340 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 13 940 Kč13 810 Kč15 080 Kč14 930 Kč17 530 Kč17 360 Kč19 010 Kč18 820 Kč20 540 Kč20 340 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 13 370 Kč13 240 Kč14 330 Kč14 190 Kč16 570 Kč16 410 Kč17 920 Kč17 750 Kč19 580 Kč19 390 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 (*) 14 22 160 Kč21 940 Kč23 380 Kč23 150 Kč26 860 Kč26 600 Kč28 970 Kč28 690 Kč31 880 Kč31 570 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 510 Kč10 410 Kč10 850 Kč10 750 Kč12 350 Kč12 230 Kč13 290 Kč13 160 Kč14 750 Kč14 610 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 7 570 Kč7 500 Kč7 930 Kč7 860 Kč9 030 Kč8 940 Kč9 570 Kč9 480 Kč10 330 Kč10 230 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 11 630 Kč11 520 Kč12 150 Kč12 030 Kč13 860 Kč13 730 Kč14 690 Kč14 550 Kč16 070 Kč15 910 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 2 840 Kč2 820 Kč2 940 Kč2 920 Kč3 360 Kč3 330 Kč3 570 Kč3 540 Kč4 010 Kč3 970 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 3 540 Kč3 510 Kč3 670 Kč3 640 Kč4 220 Kč4 180 Kč4 480 Kč4 440 Kč5 000 Kč4 950 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 4 270 Kč4 230 Kč4 420 Kč4 380 Kč5 050 Kč5 000 Kč5 360 Kč5 310 Kč6 010 Kč5 950 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 4 970 Kč4 930 Kč5 150 Kč5 100 Kč5 910 Kč5 860 Kč6 240 Kč6 180 Kč7 000 Kč6 930 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 7 800 Kč7 730 Kč8 090 Kč8 010 Kč9 260 Kč9 170 Kč9 830 Kč9 740 Kč11 000 Kč10 890 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Mono A1-4 orientace na mořeBilo B1-4/5 orientace na moře – cena za apartmánTrilo C2-6 s boční orientací na moře – cena za apartmánTrilo C1-6 orientace na moře – cena za apartmánQuadrilo D-8 orientace na moře – cena za apartmán
28.04. - 19.05.2018 (*) 4 3 070 Kč3 040 Kč4 320 Kč4 280 Kč4 530 Kč4 490 Kč4 840 Kč4 800 Kč5 260 Kč5 210 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 5 3 830 Kč3 800 Kč5 410 Kč5 360 Kč5 670 Kč5 620 Kč6 040 Kč5 980 Kč6 580 Kč6 520 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 6 4 580 Kč4 540 Kč6 480 Kč6 420 Kč6 790 Kč6 730 Kč7 260 Kč7 190 Kč7 910 Kč7 840 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 7 5 360 Kč5 310 Kč7 570 Kč7 500 Kč7 930 Kč7 860 Kč8 450 Kč8 370 Kč9 210 Kč9 120 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 (*) 14 9 180 Kč9 090 Kč12 980 Kč12 860 Kč13 580 Kč13 450 Kč14 510 Kč14 370 Kč15 790 Kč15 640 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 (*) 14 9 180 Kč9 090 Kč12 980 Kč12 860 Kč13 580 Kč13 450 Kč14 510 Kč14 370 Kč15 790 Kč15 640 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 10 740 Kč10 640 Kč14 690 Kč14 550 Kč15 940 Kč15 790 Kč17 350 Kč17 180 Kč18 930 Kč18 750 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 4 110 Kč4 070 Kč5 460 Kč5 410 Kč6 110 Kč6 050 Kč6 740 Kč6 680 Kč7 360 Kč7 290 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 5 130 Kč5 080 Kč6 840 Kč6 780 Kč7 620 Kč7 550 Kč8 430 Kč8 350 Kč9 210 Kč9 120 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 6 170 Kč6 110 Kč8 190 Kč8 110 Kč9 160 Kč9 070 Kč10 090 Kč9 990 Kč11 050 Kč10 940 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 7 180 Kč7 110 Kč9 570 Kč9 480 Kč10 690 Kč10 590 Kč11 780 Kč11 670 Kč12 900 Kč12 780 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 13 420 Kč13 290 Kč17 680 Kč17 510 Kč20 050 Kč19 850 Kč21 790 Kč21 580 Kč24 160 Kč23 920 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 4 4 840 Kč4 800 Kč6 320 Kč6 260 Kč7 260 Kč7 190 Kč7 800 Kč7 730 Kč8 740 Kč8 660 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 5 6 040 Kč5 980 Kč7 910 Kč7 840 Kč9 080 Kč8 990 Kč9 750 Kč9 660 Kč10 920 Kč10 820 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 6 7 260 Kč7 190 Kč9 490 Kč9 400 Kč10 900 Kč10 800 Kč11 680 Kč11 570 Kč13 110 Kč12 980 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 7 8 450 Kč8 370 Kč11 080 Kč10 970 Kč12 720 Kč12 600 Kč13 630 Kč13 500 Kč15 290 Kč15 140 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 14 510 Kč14 370 Kč18 960 Kč18 780 Kč21 790 Kč21 580 Kč23 380 Kč23 150 Kč26 190 Kč25 930 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 13 290 Kč13 160 Kč17 400 Kč17 230 Kč19 970 Kč19 780 Kč21 430 Kč21 220 Kč24 000 Kč23 760 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 14 170 Kč14 030 Kč18 100 Kč17 920 Kč20 990 Kč20 790 Kč22 730 Kč22 510 Kč25 460 Kč25 210 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 9 570 Kč9 480 Kč11 960 Kč11 850 Kč13 990 Kč13 860 Kč15 290 Kč15 140 Kč17 140 Kč16 970 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 18 000 Kč17 820 Kč24 000 Kč23 760 Kč27 490 Kč27 220 Kč29 200 Kč28 910 Kč32 840 Kč32 520 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 11 420 Kč11 310 Kč16 020 Kč15 860 Kč18 070 Kč17 890 Kč18 780 Kč18 600 Kč21 170 Kč20 960 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 23 090 Kč22 860 Kč32 170 Kč31 850 Kč35 940 Kč35 590 Kč37 470 Kč37 100 Kč42 230 Kč41 810 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 13 470 Kč13 340 Kč18 590 Kč18 410 Kč20 650 Kč20 450 Kč21 560 Kč21 350 Kč24 310 Kč24 070 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč21 300 Kč21 090 Kč23 740 Kč23 510 Kč24 680 Kč24 440 Kč27 490 Kč27 220 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč21 300 Kč21 090 Kč23 740 Kč23 510 Kč24 680 Kč24 440 Kč27 490 Kč27 220 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč21 300 Kč21 090 Kč23 740 Kč23 510 Kč24 680 Kč24 440 Kč27 490 Kč27 220 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 28 320 Kč28 040 Kč39 550 Kč39 160 Kč44 100 Kč43 660 Kč45 820 Kč45 370 Kč51 040 Kč50 530 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč21 300 Kč21 090 Kč23 740 Kč23 510 Kč24 680 Kč24 440 Kč27 490 Kč27 220 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 16 020 Kč15 860 Kč22 210 Kč21 990 Kč24 680 Kč24 440 Kč25 980 Kč25 730 Kč28 660 Kč28 380 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 16 020 Kč15 860 Kč22 210 Kč21 990 Kč24 680 Kč24 440 Kč25 980 Kč25 730 Kč28 660 Kč28 380 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč21 300 Kč21 090 Kč23 740 Kč23 510 Kč24 680 Kč24 440 Kč27 490 Kč27 220 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 (*) 14 24 780 Kč24 540 Kč34 660 Kč34 320 Kč38 820 Kč38 440 Kč40 360 Kč39 960 Kč45 170 Kč44 720 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 11 420 Kč11 310 Kč16 020 Kč15 860 Kč18 070 Kč17 890 Kč18 780 Kč18 600 Kč21 170 Kč20 960 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 8 450 Kč8 370 Kč11 080 Kč10 970 Kč12 720 Kč12 600 Kč13 630 Kč13 500 Kč15 290 Kč15 140 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 12 820 Kč12 700 Kč17 290 Kč17 120 Kč19 170 Kč18 980 Kč20 520 Kč20 320 Kč22 750 Kč22 530 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 3 070 Kč3 040 Kč4 320 Kč4 280 Kč4 530 Kč4 490 Kč4 840 Kč4 800 Kč5 260 Kč5 210 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 3 830 Kč3 800 Kč5 410 Kč5 360 Kč5 670 Kč5 620 Kč6 040 Kč5 980 Kč6 580 Kč6 520 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 4 580 Kč4 540 Kč6 480 Kč6 420 Kč6 790 Kč6 730 Kč7 260 Kč7 190 Kč7 910 Kč7 840 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 5 360 Kč5 310 Kč7 570 Kč7 500 Kč7 930 Kč7 860 Kč8 450 Kč8 370 Kč9 210 Kč9 120 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 8 400 Kč8 320 Kč11 890 Kč11 780 Kč12 460 Kč12 340 Kč13 290 Kč13 160 Kč14 490 Kč14 350 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás