Apartmány Panfilo - Caorle | Italia Travel

Apartmány Panfilo - Caorle

Apartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - Caorle
Apartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - CaorleApartmány Panfilo - Caorle
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hezky zařízené apartmány různého typu, nacházející se kousek od pláže.

Pláž:

Je přímo před budovou. Pláž je písčitá zlatavé barvy, s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži je pro děti množství vyžití, jako jsou prolézačky, houpačky, klouzačky atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži v Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Apartmány se nacházejí přímo u písčité pláže zóny Ponente a dále od historického centra Caorle, kde je v letní sezóně celá řada společenských programů, jako jsou večerní koncerty, trhy atd. V blízkosti se nachází služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. V letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Budova s výtahem a garáží, k dispozici je v přízemí pizzerie a místní italská agentura.

 • Typ ubytování mono MON2 4: pro max. 4 osoby. Kuchyně s obývacím pokojem, 2 rozkládací gauče, koupelna se sprchou a wc. Orientace do vnitřní strany komplexu.
 • Typ ubytování mono MON3 4: pro max. 4 osoby. Kuchyně s obývacím pokojem, 2 rozkládací gauče, koupelna se sprchou a wc. Orientace do ulice.
 • Typ ubytování bilo BIV2 5: pro max. 5 osob. Kuchyně a obývací pokoj, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc. Orientace do vnitřní strany komplexu.
 • Typ ubytování bilo BIV3 4: pro max. 4 osoby. Kuchyně a obývací pokoj, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc. Orientace do ulice.
 • Typ ubytování trilo TRI3 6: pro max. 6 osob. Kuchyně a obývací pokoj, rozkládací gauč, 2 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou a wc. Bez balkonu.
 • Typ ubytování mono MON1 4: pro max. 4 osoby. Kuchyně s obývacím pokojem, 2 rozkládací gauče, koupelna se sprchou a wc. Orientace na moře.
 • Typ ubytování bilo BIV1 4/5: pro max. 4/5 osob. Kuchyně a obývací pokoj, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc. Orientace na moře.
 • Typ ubytování trilo TRI2 6: pro max. 6 osob. Kuchyně a obývací pokoj, rozkládací gauč, 2 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou a wc. Orientace boční strany na moře.
 • Typ ubytování trilo TRI1 6: pro max. 6 osob. Kuchyně a obývací pokoj, rozkládací gauč, 2 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou a wc. Orientace na moře.
 • Typ ubytování quadrilo QUAD 8: pro max. 8 osob. Kuchyně a obývací pokoj, rozkládací gauč, 3 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou a wc. Orientace na moře.

Vybavení:

 • klimatizace
 • TV

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - před agenturou
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/pobyt
 • pobytová taxa - cca 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 1.6. do 7.9. 60 Euro/týden, v období do 1.6. a od 7.9. za 30 Euro/týden
 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden (bez povlečení)

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den, pobyt se nám moc líbil.

Děkujeme za všechno, Lusková, Žirovnice.

p. Lusková - Panfilo, 11. 07. 2018

Dobrý večer,

konečně se dostávám k počítači, abych napsala pár řádek o naší dovolené.:)

Bude to asi velice stručné, protože nemám, na co bych si stěžovala. Vše bylo podle našich očekávání, pokoj naprosto vyhovující, v agentuře velice milí, klíče od apartmánu jsme dostali již ve 12 hodin a kauci nám vrátili hned v sobotu v 10 hodin, když jsme odevzdali klíče, takže žádné zbytečné prodlevy nebyly. K moři i do centra tak akorát daleko, parkování u komplexu taky v pohodě. Vybavení apartmánu vyhovující, pár misek a hrnečků navíc by sice neškodilo, ale poradili jsme si.:) Dva záchody mile překvapily.:) Veliká terasa a spíš boční pohled na moře, vše vyhovující. Vzpomínáme rozhodně s dobrými pocity. Komunikace s vámi po celou dobu vynikající. Jen mě překvapily medúzy v moři- poměrně velké a poměrně dost, s tím jsem se před lety v Bibione nebo Lignanu nesetkala, snad jen nějaká klimatická rarita. Ale to s organizací nesouvisí.:) Takže abych to uzavřela- jedním slovem: Super! 

Kdybychom pro vás ještě mohli něco udělat, ozvěte se.

S pozdravem a díky, J. Boušková, Trutnov

Bouškovi Panfilo, 03. 07. 2017

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 28. 02. do 31. 03. 2019 a získáte extra slevu 2 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Mono MON2 4 vnitřní strana komplexuMono MON3 4 na uliciBilo BIV2 5 vnitřní strana komplexuBilo BIV3 4 na uliciTrilo TRI3 6 bez balkonu
27.04. - 25.05.2019 (*) 4 2 840 Kč2 790 Kč2 940 Kč2 890 Kč3 460 Kč3 400 Kč3 570 Kč3 500 Kč4 010 Kč3 930 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 5 3 540 Kč3 470 Kč3 670 Kč3 600 Kč4 350 Kč4 270 Kč4 480 Kč4 400 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 6 4 270 Kč4 190 Kč4 420 Kč4 340 Kč5 200 Kč5 100 Kč5 360 Kč5 260 Kč6 010 Kč5 890 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 7 4 970 Kč4 880 Kč5 150 Kč5 050 Kč6 060 Kč5 940 Kč6 240 Kč6 120 Kč7 000 Kč6 860 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 (*) 14 7 800 Kč7 650 Kč8 090 Kč7 930 Kč9 550 Kč9 360 Kč9 830 Kč9 640 Kč11 000 Kč10 780 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 (*) 14 7 800 Kč7 650 Kč8 090 Kč7 930 Kč9 550 Kč9 360 Kč9 830 Kč9 640 Kč11 000 Kč10 780 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 (*) 14 7 800 Kč7 650 Kč8 090 Kč7 930 Kč9 550 Kč9 360 Kč9 830 Kč9 640 Kč11 000 Kč10 780 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 14 8 820 Kč8 650 Kč9 130 Kč8 950 Kč10 850 Kč10 640 Kč11 570 Kč11 340 Kč12 460 Kč12 220 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 3 570 Kč3 500 Kč3 700 Kč3 630 Kč4 420 Kč4 340 Kč4 840 Kč4 750 Kč5 070 Kč4 970 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 4 480 Kč4 400 Kč4 610 Kč4 520 Kč5 540 Kč5 430 Kč6 040 Kč5 920 Kč6 320 Kč6 200 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 5 360 Kč5 260 Kč5 540 Kč5 430 Kč6 630 Kč6 500 Kč7 260 Kč7 120 Kč7 600 Kč7 450 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 6 240 Kč6 120 Kč6 450 Kč6 330 Kč7 750 Kč7 600 Kč8 450 Kč8 290 Kč8 840 Kč8 670 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 14 9 830 Kč9 640 Kč10 140 Kč9 940 Kč12 170 Kč11 930 Kč13 290 Kč13 030 Kč13 910 Kč13 640 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 14 11 000 Kč10 780 Kč11 440 Kč11 220 Kč13 470 Kč13 210 Kč14 620 Kč14 330 Kč15 060 Kč14 760 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 7 750 Kč7 600 Kč8 120 Kč7 960 Kč9 390 Kč9 210 Kč10 140 Kč9 940 Kč10 330 Kč10 130 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 14 14 380 Kč14 100 Kč15 010 Kč14 710 Kč17 190 Kč16 850 Kč18 490 Kč18 130 Kč18 930 Kč18 560 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 9 030 Kč8 850 Kč9 390 Kč9 210 Kč10 690 Kč10 480 Kč11 420 Kč11 200 Kč11 780 Kč11 550 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 14 16 900 Kč16 570 Kč17 530 Kč17 180 Kč19 890 Kč19 500 Kč21 480 Kč21 060 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 10 690 Kč10 480 Kč11 080 Kč10 860 Kč12 540 Kč12 290 Kč13 630 Kč13 360 Kč14 930 Kč14 640 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 14 21 380 Kč20 960 Kč22 600 Kč22 150 Kč26 000 Kč25 480 Kč27 720 Kč27 170 Kč30 110 Kč29 510 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 12 350 Kč12 110 Kč13 290 Kč13 030 Kč15 470 Kč15 170 Kč16 200 Kč15 880 Kč17 500 Kč17 150 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 13 760 Kč13 490 Kč14 690 Kč14 400 Kč17 110 Kč16 770 Kč18 460 Kč18 100 Kč19 970 Kč19 580 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 13 760 Kč13 490 Kč14 690 Kč14 400 Kč17 110 Kč16 770 Kč18 460 Kč18 100 Kč19 970 Kč19 580 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 13 760 Kč13 490 Kč14 690 Kč14 400 Kč17 110 Kč16 770 Kč18 460 Kč18 100 Kč19 970 Kč19 580 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 (*) 14 25 540 Kč25 030 Kč27 280 Kč26 740 Kč31 780 Kč31 150 Kč34 270 Kč33 590 Kč37 110 Kč36 370 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 13 760 Kč13 490 Kč14 690 Kč14 400 Kč17 110 Kč16 770 Kč18 460 Kč18 100 Kč19 970 Kč19 580 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 14 510 Kč15 470 Kč18 100 Kč19 760 Kč20 910 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 14 510 Kč15 470 Kč18 100 Kč19 760 Kč20 910 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 14 510 Kč15 470 Kč18 100 Kč19 760 Kč20 910 KčObjednat
17.08. - 31.08.2019 (*) 14 24 940 Kč26 680 Kč31 150 Kč33 410 Kč35 650 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 12 350 Kč12 110 Kč13 290 Kč13 030 Kč15 470 Kč15 170 Kč16 200 Kč15 880 Kč17 500 Kč17 150 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 7 750 Kč7 600 Kč8 120 Kč7 960 Kč9 390 Kč9 210 Kč10 140 Kč9 940 Kč10 330 Kč10 130 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 14 11 990 Kč11 760 Kč12 480 Kč12 240 Kč14 690 Kč14 400 Kč15 940 Kč15 630 Kč16 440 Kč16 120 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 3 570 Kč3 500 Kč3 700 Kč3 630 Kč4 420 Kč4 340 Kč4 840 Kč4 750 Kč5 070 Kč4 970 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 4 480 Kč4 400 Kč4 610 Kč4 520 Kč5 540 Kč5 430 Kč6 040 Kč5 920 Kč6 320 Kč6 200 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 5 360 Kč5 260 Kč5 540 Kč5 430 Kč6 630 Kč6 500 Kč7 260 Kč7 120 Kč7 600 Kč7 450 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 6 240 Kč6 120 Kč6 450 Kč6 330 Kč7 750 Kč7 600 Kč8 450 Kč8 290 Kč8 840 Kč8 670 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 14 8 820 Kč8 650 Kč9 130 Kč8 950 Kč10 850 Kč10 640 Kč11 570 Kč11 340 Kč12 460 Kč12 220 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 2 840 Kč2 790 Kč2 940 Kč2 890 Kč3 460 Kč3 400 Kč3 570 Kč3 500 Kč4 010 Kč3 930 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 3 540 Kč3 470 Kč3 670 Kč3 600 Kč4 350 Kč4 270 Kč4 480 Kč4 400 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 4 270 Kč4 190 Kč4 420 Kč4 340 Kč5 200 Kč5 100 Kč5 360 Kč5 260 Kč6 010 Kč5 890 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 4 970 Kč4 880 Kč5 150 Kč5 050 Kč6 060 Kč5 940 Kč6 240 Kč6 120 Kč7 000 Kč6 860 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Mono MON1 4 orientace na mořeBilo BIV1 4/5 orientace na mořeTrilo TRI2 6 s boční orientací na mořeTrilo TRI1 6 orientace na mořeQuadrilo QUAD 8 orientace na moře
27.04. - 25.05.2019 (*) 4 3 180 Kč3 120 Kč4 320 Kč4 240 Kč4 630 Kč4 540 Kč4 840 Kč4 750 Kč5 460 Kč5 360 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 5 3 960 Kč3 890 Kč5 410 Kč5 310 Kč5 800 Kč5 690 Kč6 040 Kč5 920 Kč6 840 Kč6 710 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 6 4 740 Kč4 650 Kč6 480 Kč6 360 Kč6 950 Kč6 820 Kč7 260 Kč7 120 Kč8 190 Kč8 030 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 7 5 540 Kč5 430 Kč7 570 Kč7 420 Kč8 120 Kč7 960 Kč8 450 Kč8 290 Kč9 570 Kč9 380 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 (*) 14 8 690 Kč8 520 Kč11 890 Kč11 660 Kč12 740 Kč12 490 Kč13 290 Kč13 030 Kč15 030 Kč14 730 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 (*) 14 8 690 Kč8 520 Kč11 890 Kč11 660 Kč12 740 Kč12 490 Kč13 290 Kč13 030 Kč15 030 Kč14 730 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 (*) 14 8 690 Kč8 520 Kč11 890 Kč11 660 Kč12 740 Kč12 490 Kč13 290 Kč13 030 Kč15 030 Kč14 730 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 14 10 120 Kč9 920 Kč13 600 Kč13 330 Kč14 750 Kč14 460 Kč15 920 Kč15 610 Kč17 790 Kč17 440 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 4 220 Kč4 140 Kč5 570 Kč5 460 Kč6 110 Kč5 990 Kč6 740 Kč6 610 Kč7 470 Kč7 330 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 5 260 Kč5 160 Kč6 970 Kč6 840 Kč7 620 Kč7 470 Kč8 430 Kč8 270 Kč9 340 Kč9 160 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 6 300 Kč6 180 Kč8 350 Kč8 190 Kč9 160 Kč8 980 Kč10 090 Kč9 890 Kč11 210 Kč10 990 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 7 360 Kč7 220 Kč9 750 Kč9 560 Kč10 690 Kč10 480 Kč11 780 Kč11 550 Kč13 080 Kč12 820 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 14 11 570 Kč11 340 Kč15 320 Kč15 020 Kč16 770 Kč16 440 Kč18 520 Kč18 150 Kč20 540 Kč20 130 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 14 12 590 Kč12 340 Kč16 490 Kč16 170 Kč18 520 Kč18 150 Kč20 100 Kč19 700 Kč22 570 Kč22 120 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 8 690 Kč8 520 Kč11 240 Kč11 020 Kč12 900 Kč12 650 Kč13 810 Kč13 540 Kč15 680 Kč15 370 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 14 15 970 Kč15 660 Kč20 830 Kč20 420 Kč23 530 Kč23 060 Kč25 590 Kč25 080 Kč28 580 Kč28 010 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 9 960 Kč9 770 Kč13 080 Kč12 820 Kč14 560 Kč14 270 Kč16 020 Kč15 700 Kč17 680 Kč17 330 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 14 18 650 Kč18 280 Kč25 250 Kč24 750 Kč28 110 Kč27 550 Kč30 160 Kč29 560 Kč33 930 Kč33 260 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 11 780 Kč11 550 Kč16 380 Kč16 060 Kč18 260 Kč17 900 Kč19 170 Kč18 790 Kč21 920 Kč21 490 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 14 23 920 Kč23 450 Kč32 820 Kč32 170 Kč36 430 Kč35 710 Kč38 150 Kč37 390 Kč43 270 Kč42 410 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 13 990 Kč13 720 Kč18 960 Kč18 590 Kč20 990 Kč20 580 Kč21 920 Kč21 490 Kč24 680 Kč24 190 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč21 870 Kč21 440 Kč24 500 Kč24 010 Kč25 250 Kč24 750 Kč28 420 Kč27 860 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč21 870 Kč21 440 Kč24 500 Kč24 010 Kč25 250 Kč24 750 Kč28 420 Kč27 860 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč21 870 Kč21 440 Kč24 500 Kč24 010 Kč25 250 Kč24 750 Kč28 420 Kč27 860 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 (*) 14 29 380 Kč28 800 Kč40 590 Kč39 780 Kč45 480 Kč44 580 Kč46 880 Kč45 950 Kč52 760 Kč51 710 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč21 870 Kč21 440 Kč24 500 Kč24 010 Kč25 250 Kč24 750 Kč28 420 Kč27 860 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 16 570 Kč22 780 Kč25 460 Kč26 550 Kč29 750 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 16 570 Kč22 780 Kč25 460 Kč26 550 Kč29 750 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 16 570 Kč22 780 Kč25 460 Kč26 550 Kč29 750 KčObjednat
17.08. - 31.08.2019 (*) 14 28 370 Kč38 770 Kč43 110 Kč45 010 Kč50 550 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 13 990 Kč13 720 Kč18 960 Kč18 590 Kč20 990 Kč20 580 Kč21 920 Kč21 490 Kč24 680 Kč24 190 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 8 690 Kč8 520 Kč11 240 Kč11 020 Kč12 900 Kč12 650 Kč13 810 Kč13 540 Kč15 680 Kč15 370 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 14 13 730 Kč13 460 Kč18 000 Kč17 640 Kč20 210 Kč19 810 Kč21 950 Kč21 520 Kč24 630 Kč24 140 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 4 220 Kč4 140 Kč5 570 Kč5 460 Kč6 110 Kč5 990 Kč6 740 Kč6 610 Kč7 470 Kč7 330 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 5 260 Kč5 160 Kč6 970 Kč6 840 Kč7 620 Kč7 470 Kč8 430 Kč8 270 Kč9 340 Kč9 160 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 6 300 Kč6 180 Kč8 350 Kč8 190 Kč9 160 Kč8 980 Kč10 090 Kč9 890 Kč11 210 Kč10 990 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 7 360 Kč7 220 Kč9 750 Kč9 560 Kč10 690 Kč10 480 Kč11 780 Kč11 550 Kč13 080 Kč12 820 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 14 10 120 Kč9 920 Kč13 600 Kč13 330 Kč14 750 Kč14 460 Kč15 920 Kč15 610 Kč17 790 Kč17 440 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 3 180 Kč3 120 Kč4 320 Kč4 240 Kč4 630 Kč4 540 Kč4 840 Kč4 750 Kč5 460 Kč5 360 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 3 960 Kč3 890 Kč5 410 Kč5 310 Kč5 800 Kč5 690 Kč6 040 Kč5 920 Kč6 840 Kč6 710 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 4 740 Kč4 650 Kč6 480 Kč6 360 Kč6 950 Kč6 820 Kč7 260 Kč7 120 Kč8 190 Kč8 030 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 5 540 Kč5 430 Kč7 570 Kč7 420 Kč8 120 Kč7 960 Kč8 450 Kč8 290 Kč9 570 Kč9 380 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací