Apartmány Albatros - Caorle | Italia Travel

Apartmány Albatros - Caorle

Apartmány Albatros - CaorleApartmány Albatros - CaorleApartmány Albatros - CaorleApartmány Albatros - CaorleApartmány Albatros - CaorleApartmány Albatros - Caorle
Apartmány Albatros - CaorleApartmány Albatros - CaorleApartmány Albatros - CaorleApartmány Albatros - CaorleApartmány Albatros - Caorle
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorPračka
Vzdálenost od moře: <1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Komplex s bazénem v klidné části letoviska Darsena dell Orologi u malého přístavu.

Pláž:

800 m od pláže Ponente, písek je jemný, zlatavé barvy, plážový servis za poplatek nebo veřejná pláž bez slunečníku a lehátek zdarma. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky, atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži poblíž centra Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Apartmánový komplex v klidné části Darsena dell Orologi je vzdálený cca 800 m od pláže Ponente. V blízkosti se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování bilo BIV4 4: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice, koupelna se sprchou, wc, bez balkonu.
 • Typ ubytování bilo BIV2-BIV3 4/5: pro max. 4-5 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice, koupelna se sprchou, wc, balkon.
 • Typ ubytování bilo BIV1 5: pro max. 4-5 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice, koupelna se sprchou, wc, zahrádka.
 • Typ ubytování trilo TRI2 6: pro max. 4-6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice (jedna s palandou), koupelna se sprchou, wc, balkon.
 • Typ ubytování trilo TRI1 6: pro max. 4-6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice, koupelna se sprchou, wc, zahrádka.

Vybavení:

 • televize (u některých apartmánů)
 • klimatizace
 • pračka (u některých apartmánů)
 • trezor
 • Wi-Fi (u některých apartmánů)

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet - u některých apartmánů
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/pobyt
 • pobytová taxa - cca 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 1.6. do 7.9. 60 Euro/týden, v období do 1.6. a od 7.9. za 30 Euro/týden
 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden (bez povlečení)

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Hezký den

Trochu se zpožděním bychom vám rádi sdělili že jsme byli s pobytem v Caorle, dopravou a službami vaší CK spokojeni.

S pozdravem

Luděk Sedláček, Tábor

Sedláčkovi - Albatros, 07. 08. 2017

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 29. 03. do 30. 04. 2019 a získáte extra slevu 2 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Bilo BIV4 4/5 bez balkonuBilo BIV2-BIV3 4/5 s balkonemBilo BIV1 5 se zahradouTrilo TRI2 6 s balkonemTrilo TRI1 6 se zahradou
27.04. - 25.05.2019 (*) 4 3 460 Kč3 400 Kč3 570 Kč3 500 Kč4 320 Kč4 240 Kč4 630 Kč4 540 Kč4 840 Kč4 750 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 5 4 350 Kč4 270 Kč4 480 Kč4 400 Kč5 410 Kč5 310 Kč5 800 Kč5 690 Kč6 040 Kč5 920 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 6 5 200 Kč5 100 Kč5 360 Kč5 260 Kč6 480 Kč6 360 Kč6 950 Kč6 820 Kč7 260 Kč7 120 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 7 6 060 Kč5 940 Kč6 240 Kč6 120 Kč7 570 Kč7 420 Kč8 120 Kč7 960 Kč8 450 Kč8 290 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 (*) 14 9 550 Kč9 360 Kč9 830 Kč9 640 Kč11 890 Kč11 660 Kč12 740 Kč12 490 Kč13 290 Kč13 030 KčObjednat
27.04. - 18.05.2019 (*) 21 12 150 Kč11 910 Kč12 510 Kč12 260 Kč15 140 Kč14 840 Kč16 200 Kč15 880 Kč16 930 Kč16 600 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 (*) 14 9 550 Kč9 360 Kč9 830 Kč9 640 Kč11 890 Kč11 660 Kč12 740 Kč12 490 Kč13 290 Kč13 030 KčObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 21 12 150 Kč11 910 Kč12 510 Kč12 260 Kč15 140 Kč14 840 Kč16 200 Kč15 880 Kč16 930 Kč16 600 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 (*) 14 9 550 Kč9 360 Kč9 830 Kč9 640 Kč11 890 Kč11 660 Kč12 740 Kč12 490 Kč13 290 Kč13 030 KčObjednat
11.05. - 01.06.2019 (*) 21 13 260 Kč13 000 Kč13 970 Kč13 700 Kč16 590 Kč16 260 Kč17 920 Kč17 570 Kč19 140 Kč18 760 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 14 10 850 Kč10 640 Kč11 570 Kč11 340 Kč13 600 Kč13 330 Kč14 750 Kč14 460 Kč15 920 Kč15 610 KčObjednat
18.05. - 08.06.2019 (*) 21 14 380 Kč14 100 Kč15 450 Kč15 150 Kč18 050 Kč17 690 Kč19 630 Kč19 240 Kč21 350 Kč20 930 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 4 420 Kč4 340 Kč4 840 Kč4 750 Kč5 570 Kč5 460 Kč6 110 Kč5 990 Kč6 740 Kč6 610 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 5 540 Kč5 430 Kč6 040 Kč5 920 Kč6 970 Kč6 840 Kč7 620 Kč7 470 Kč8 430 Kč8 270 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 6 630 Kč6 500 Kč7 260 Kč7 120 Kč8 350 Kč8 190 Kč9 160 Kč8 980 Kč10 090 Kč9 890 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 7 750 Kč7 600 Kč8 450 Kč8 290 Kč9 750 Kč9 560 Kč10 690 Kč10 480 Kč11 780 Kč11 550 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 14 12 170 Kč11 930 Kč13 290 Kč13 030 Kč15 320 Kč15 020 Kč16 770 Kč16 440 Kč18 520 Kč18 150 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 14 13 470 Kč13 210 Kč14 620 Kč14 330 Kč16 490 Kč16 170 Kč18 520 Kč18 150 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 9 390 Kč9 210 Kč10 140 Kč9 940 Kč11 240 Kč11 020 Kč12 900 Kč12 650 Kč13 810 Kč13 540 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 14 17 190 Kč16 850 Kč18 490 Kč18 130 Kč20 830 Kč20 420 Kč23 530 Kč23 060 Kč25 590 Kč25 080 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 10 690 Kč10 480 Kč11 420 Kč11 200 Kč13 080 Kč12 820 Kč14 560 Kč14 270 Kč16 020 Kč15 700 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 14 19 890 Kč19 500 Kč21 480 Kč21 060 Kč25 250 Kč24 750 Kč28 110 Kč27 550 Kč30 160 Kč29 560 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 12 540 Kč12 290 Kč13 630 Kč13 360 Kč16 380 Kč16 060 Kč18 260 Kč17 900 Kč19 170 Kč18 790 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 14 26 000 Kč25 480 Kč27 720 Kč27 170 Kč32 820 Kč32 170 Kč36 430 Kč35 710 Kč38 150 Kč37 390 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 15 470 Kč15 170 Kč16 200 Kč15 880 Kč18 960 Kč18 590 Kč20 990 Kč20 580 Kč21 920 Kč21 490 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 14 30 240 Kč29 640 Kč32 190 Kč31 550 Kč37 910 Kč37 160 Kč42 230 Kč41 390 Kč43 790 Kč42 920 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 17 110 Kč16 770 Kč18 460 Kč18 100 Kč21 870 Kč21 440 Kč24 500 Kč24 010 Kč25 250 Kč24 750 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 (*) 14 31 780 Kč31 150 Kč34 270 Kč33 590 Kč40 590 Kč39 780 Kč45 480 Kč44 580 Kč46 880 Kč45 950 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 17 110 Kč16 770 Kč18 460 Kč18 100 Kč21 870 Kč21 440 Kč24 500 Kč24 010 Kč25 250 Kč24 750 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 17 110 Kč16 770 Kč18 460 Kč18 100 Kč21 870 Kč21 440 Kč24 500 Kč24 010 Kč25 250 Kč24 750 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 (*) 14 31 780 Kč31 150 Kč34 270 Kč33 590 Kč40 590 Kč39 780 Kč45 480 Kč44 580 Kč46 880 Kč45 950 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 17 110 Kč16 770 Kč18 460 Kč18 100 Kč21 870 Kč21 440 Kč24 500 Kč24 010 Kč25 250 Kč24 750 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 (*) 14 32 690 Kč35 490 Kč41 450 Kč46 360 Kč48 100 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 18 100 Kč19 760 Kč22 780 Kč25 460 Kč26 550 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 18 100 Kč19 760 Kč22 780 Kč25 460 Kč26 550 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 18 100 Kč19 760 Kč22 780 Kč25 460 Kč26 550 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 15 470 Kč15 170 Kč16 200 Kč15 880 Kč18 960 Kč18 590 Kč20 990 Kč20 580 Kč21 920 Kč21 490 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 (*) 14 21 300 Kč20 880 Kč22 570 Kč22 120 Kč25 900 Kč25 390 Kč29 050 Kč28 470 Kč30 630 Kč30 020 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 9 390 Kč9 210 Kč10 140 Kč9 940 Kč11 240 Kč11 020 Kč12 900 Kč12 650 Kč13 810 Kč13 540 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 14 14 690 Kč14 400 Kč15 940 Kč15 630 Kč18 000 Kč17 640 Kč20 210 Kč19 810 Kč21 950 Kč21 520 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 4 420 Kč4 340 Kč4 840 Kč4 750 Kč5 570 Kč5 460 Kč6 110 Kč5 990 Kč6 740 Kč6 610 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 5 540 Kč5 430 Kč6 040 Kč5 920 Kč6 970 Kč6 840 Kč7 620 Kč7 470 Kč8 430 Kč8 270 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 6 630 Kč6 500 Kč7 260 Kč7 120 Kč8 350 Kč8 190 Kč9 160 Kč8 980 Kč10 090 Kč9 890 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 7 750 Kč7 600 Kč8 450 Kč8 290 Kč9 750 Kč9 560 Kč10 690 Kč10 480 Kč11 780 Kč11 550 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 14 10 850 Kč10 640 Kč11 570 Kč11 340 Kč13 600 Kč13 330 Kč14 750 Kč14 460 Kč15 920 Kč15 610 KčObjednat
07.09. - 28.09.2019 (*) 21 13 260 Kč13 000 Kč13 970 Kč13 700 Kč16 590 Kč16 260 Kč17 920 Kč17 570 Kč19 140 Kč18 760 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 3 460 Kč3 400 Kč3 570 Kč3 500 Kč4 320 Kč4 240 Kč4 630 Kč4 540 Kč4 840 Kč4 750 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 4 350 Kč4 270 Kč4 480 Kč4 400 Kč5 410 Kč5 310 Kč5 800 Kč5 690 Kč6 040 Kč5 920 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 5 200 Kč5 100 Kč5 360 Kč5 260 Kč6 480 Kč6 360 Kč6 950 Kč6 820 Kč7 260 Kč7 120 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 6 060 Kč5 940 Kč6 240 Kč6 120 Kč7 570 Kč7 420 Kč8 120 Kč7 960 Kč8 450 Kč8 290 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací