Apartmány Stella d'Oro - Caorle | Italia Travel


Apartmány Stella d'Oro - Caorle

Apartmány Stella d'Oro - CaorleApartmány Stella d'Oro - CaorleApartmány Stella d'Oro - CaorleApartmány Stella d'Oro - CaorleApartmány Stella d'Oro - CaorleApartmány Stella d'Oro - Caorle
Apartmány Stella d'Oro - CaorleApartmány Stella d'Oro - CaorleApartmány Stella d'Oro - CaorleApartmány Stella d'Oro - CaorleApartmány Stella d'Oro - Caorle
KlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence jen několik metrů od pláže Ponente a nedaleko centra historického Caorle. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Pláž:

50 m od pláže Ponente, písek je jemný, zlatavé barvy, plážový servis za poplatek nebo veřejná pláž bez slunečníků a lehátek zdarma. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky, atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži poblíž centra Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Apartmánový dům pouhých 50 m od pláže Ponente u ulice Viale Santa Margherita. Historické centrum městečka je vzdáleno cca 5 minut chůze. V blízkosti se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Malá rezidence bez výtahu, součástí je číslované parkoviště.

 • Typ ubytování bilo B2 pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem, ložnice, koupelna, balkon.
 • Typ ubytování bilo B1 pro max. 5 osob. Zrenovovaný apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem, ložnici s manželskou postelí a 1 lůžkem, koupelnu.
 • Typ ubytování trilo C1 pro max. 6 osob. Zrenovovaný apartmán má obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnici se třemi lůžky, ložnici s jedním lůžkem, koupelnu.
 • Typ ubytování trilo C2 pro max. 6 osob. Zrenovovaný apartmán má obývací místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, ložnici se třemi lůžky, ložnici se dvěma lůžky, koupelnu.

Vybavení:

 • televize
 • balkon
 • lednička
 • klimatizace
 • trezor (pouze B1, C1, C2)

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/týden
 • pobytová taxa - 3,50 Euro/os./pobyt (1-14 dní)

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 16.6. do 8.9. 58 Euro/týden, v období do 16.6. a od 8.9. za 38 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
Bilo B2-4Bilo B1-5Trilo C1-6Trilo C2-6
28.04. - 19.05.2018 (*) 4 3 290 Kč3 200 Kč3 690 Kč3 580 Kč4 090 Kč3 970 Kč4 390 Kč4 260 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 5 4 090 Kč3 970 Kč4 590 Kč4 460 Kč5 090 Kč4 940 Kč5 590 Kč5 430 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 6 4 890 Kč4 750 Kč5 490 Kč5 330 Kč6 190 Kč6 010 Kč6 590 Kč6 400 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 7 5 690 Kč5 520 Kč6 390 Kč6 200 Kč7 190 Kč6 980 Kč7 790 Kč7 560 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 (*) 14 8 890 Kč8 630 Kč10 090 Kč9 790 Kč11 290 Kč10 960 Kč12 190 Kč11 830 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 21 11 290 Kč10 960 Kč12 790 Kč12 410 Kč14 290 Kč13 870 Kč15 490 Kč15 030 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 (*) 14 8 890 Kč8 630 Kč10 090 Kč9 790 Kč11 290 Kč10 960 Kč12 190 Kč11 830 KčObjednat
05.05. - 26.05.2018 (*) 21 12 590 Kč12 220 Kč14 290 Kč13 870 Kč15 390 Kč14 930 Kč16 790 Kč16 290 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 10 390 Kč10 080 Kč11 790 Kč11 440 Kč12 590 Kč12 220 Kč13 790 Kč13 380 KčObjednat
12.05. - 02.06.2018 (*) 21 14 690 Kč14 250 Kč16 590 Kč16 100 Kč17 690 Kč17 160 Kč19 190 Kč18 620 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 4 290 Kč4 170 Kč4 990 Kč4 850 Kč5 090 Kč4 940 Kč5 590 Kč5 430 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 5 390 Kč5 230 Kč6 190 Kč6 010 Kč6 390 Kč6 200 Kč6 990 Kč6 790 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 6 490 Kč6 300 Kč7 390 Kč7 170 Kč7 590 Kč7 370 Kč8 390 Kč8 140 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 7 490 Kč7 270 Kč8 690 Kč8 430 Kč8 890 Kč8 630 Kč9 790 Kč9 500 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 13 990 Kč13 580 Kč15 790 Kč15 320 Kč16 590 Kč16 100 Kč18 090 Kč17 550 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 4 5 090 Kč4 940 Kč5 590 Kč5 430 Kč6 090 Kč5 910 Kč6 490 Kč6 300 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 5 6 390 Kč6 200 Kč6 990 Kč6 790 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 090 Kč7 850 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 6 7 590 Kč7 370 Kč8 390 Kč8 140 Kč9 090 Kč8 820 Kč9 690 Kč9 400 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 7 8 890 Kč8 630 Kč9 790 Kč9 500 Kč10 590 Kč10 280 Kč11 290 Kč10 960 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 15 190 Kč14 740 Kč16 790 Kč16 290 Kč18 090 Kč17 550 Kč19 390 Kč18 810 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 13 890 Kč13 480 Kč15 390 Kč14 930 Kč16 590 Kč16 100 Kč17 790 Kč17 260 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 16 290 Kč15 810 Kč17 690 Kč17 160 Kč19 090 Kč18 520 Kč20 190 Kč19 590 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 10 190 Kč9 890 Kč10 890 Kč10 570 Kč11 690 Kč11 340 Kč12 190 Kč11 830 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 19 090 Kč18 520 Kč20 990 Kč20 370 Kč22 890 Kč22 210 Kč24 490 Kč23 760 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 12 090 Kč11 730 Kč13 590 Kč13 190 Kč15 090 Kč14 640 Kč16 390 Kč15 900 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 24 290 Kč23 570 Kč27 590 Kč26 770 Kč30 590 Kč29 680 Kč32 790 Kč31 810 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 14 090 Kč13 670 Kč16 190 Kč15 710 Kč17 890 Kč17 360 Kč18 990 Kč18 430 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 14 27 890 Kč27 060 Kč31 990 Kč31 040 Kč35 090 Kč34 040 Kč37 790 Kč36 660 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 15 990 Kč15 520 Kč18 290 Kč17 750 Kč19 990 Kč19 400 Kč21 790 Kč21 140 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 (*) 14 29 690 Kč28 800 Kč33 890 Kč32 880 Kč37 090 Kč35 980 Kč40 390 Kč39 180 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 15 990 Kč15 520 Kč18 290 Kč17 750 Kč19 990 Kč19 400 Kč21 790 Kč21 140 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 15 990 Kč15 520 Kč18 290 Kč17 750 Kč19 990 Kč19 400 Kč21 790 Kč21 140 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 29 690 Kč28 800 Kč33 890 Kč32 880 Kč37 090 Kč35 980 Kč40 390 Kč39 180 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 15 990 Kč15 520 Kč18 290 Kč17 750 Kč19 990 Kč19 400 Kč21 790 Kč21 140 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 16 690 Kč16 190 Kč19 390 Kč18 810 Kč20 990 Kč20 370 Kč22 690 Kč22 010 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 16 690 Kč16 190 Kč19 390 Kč18 810 Kč20 990 Kč20 370 Kč22 690 Kč22 010 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 15 990 Kč15 520 Kč18 290 Kč17 750 Kč19 990 Kč19 400 Kč21 790 Kč21 140 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 (*) 14 25 990 Kč25 220 Kč29 590 Kč28 710 Kč32 490 Kč31 520 Kč35 390 Kč34 330 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 12 090 Kč11 730 Kč13 590 Kč13 190 Kč15 090 Kč14 640 Kč16 390 Kč15 900 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 8 890 Kč8 630 Kč9 790 Kč9 500 Kč10 590 Kč10 280 Kč11 290 Kč10 960 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 11 390 Kč11 050 Kč12 690 Kč12 310 Kč13 890 Kč13 480 Kč14 990 Kč14 550 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 3 290 Kč3 200 Kč3 690 Kč3 580 Kč4 090 Kč3 970 Kč4 390 Kč4 260 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 4 090 Kč3 970 Kč4 590 Kč4 460 Kč5 090 Kč4 940 Kč5 590 Kč5 430 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 4 890 Kč4 750 Kč5 490 Kč5 330 Kč6 190 Kč6 010 Kč6 590 Kč6 400 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 5 690 Kč5 520 Kč6 390 Kč6 200 Kč7 190 Kč6 980 Kč7 790 Kč7 560 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 8 890 Kč8 630 Kč10 090 Kč9 790 Kč11 290 Kč10 960 Kč12 190 Kč11 830 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 21 11 290 Kč10 960 Kč12 790 Kč12 410 Kč14 290 Kč13 870 Kč15 490 Kč15 030 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás