Apartmány Selenis - Caorle | Italia Travel


Apartmány Selenis - Caorle

Apartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - Caorle
Apartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - Caorle
Apartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - Caorle
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servis
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Prostorný apartmán s bazénem a krásnou zahradou, v klidné části Caorle. Doporučujeme rodinám s dětmi a těm, kteří hledají velký apartmán. Prostorná terasa s výhledem na bazén, vybavení je moderní a praktické. Vhodné i pro náročné klienty.

Pláž:

100 m, písek je jemný, zlatavé barvy. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky, atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži poblíž centra Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem jízdních kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Dvoupatrový apartmánový komplex v oblasti Ponente, cca 100 m od písečné pláže, cca 800 m od malebného historického centra Caorle. V blízkosti se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Dvoupatrová budova, součástí komplexu jsou venkovní parkoviště, garáž a společná zahrada. Bazén je zavřen o polední pauze (13-15 hod).

 • Typ ubytování mono - max. obsazenost 4 osoby. Apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a lůžky pro 4 osoby, koupelnu se sprchou, wc.
 • Typ ubytování bilo - max. obsazenost 5 osob. Apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a roztahovacím gaučem, ložnici, koupelnu se sprchou, wc, některé mají výhled na bazén.
 • Typ ubytování trilo - max. obsazenost 7 osob. Apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a roztahovacím gaučem, 2 ložnice (možnost palandy), koupelnu se sprchou, wc, některé mají výhled na bazén.

Vybavení:

 • lednička
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/týden
 • pobytová taxa - 3,50 Euro/os./pobyt (1-14 dní)

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 16.6. do 8.9. 58 Euro/týden, v období do 16.6. a od 8.9. za 38 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 11. 2017

TermínPočet
nocí
Mono A-4Bilo B1-4Bilo B2-4/5 s výhledem na bazénTrilo C1-6/7Trilo C2-6 s výhledem na bazén
28.04. - 19.05.2018 (*) 4 3 190 Kč3 070 Kč3 690 Kč3 550 Kč4 390 Kč4 220 Kč4 690 Kč4 510 Kč4 990 Kč4 800 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 5 3 890 Kč3 740 Kč4 590 Kč4 410 Kč5 590 Kč5 370 Kč5 790 Kč5 560 Kč6 190 Kč5 950 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 6 4 690 Kč4 510 Kč5 490 Kč5 280 Kč6 590 Kč6 330 Kč6 990 Kč6 720 Kč7 390 Kč7 100 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 7 5 490 Kč5 280 Kč6 390 Kč6 140 Kč7 790 Kč7 480 Kč8 090 Kč7 770 Kč8 690 Kč8 350 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 (*) 14 9 390 Kč9 020 Kč10 990 Kč10 560 Kč13 290 Kč12 760 Kč13 890 Kč13 340 Kč14 790 Kč14 200 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 (*) 14 9 390 Kč9 020 Kč10 990 Kč10 560 Kč13 290 Kč12 760 Kč13 890 Kč13 340 Kč14 790 Kč14 200 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 10 990 Kč10 560 Kč12 890 Kč12 380 Kč14 990 Kč14 400 Kč16 290 Kč15 640 Kč17 690 Kč16 990 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 4 190 Kč4 030 Kč4 990 Kč4 800 Kč5 590 Kč5 370 Kč6 290 Kč6 040 Kč6 890 Kč6 620 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 5 290 Kč5 080 Kč6 190 Kč5 950 Kč6 990 Kč6 720 Kč7 790 Kč7 480 Kč8 590 Kč8 250 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 6 290 Kč6 040 Kč7 390 Kč7 100 Kč8 390 Kč8 060 Kč9 390 Kč9 020 Kč10 290 Kč9 880 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 7 390 Kč7 100 Kč8 690 Kč8 350 Kč9 790 Kč9 400 Kč10 890 Kč10 460 Kč12 090 Kč11 610 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 13 690 Kč13 150 Kč15 790 Kč15 160 Kč18 090 Kč17 370 Kč20 490 Kč19 680 Kč22 290 Kč21 400 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 4 4 990 Kč4 800 Kč5 590 Kč5 370 Kč6 490 Kč6 240 Kč7 390 Kč7 100 Kč7 990 Kč7 680 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 5 6 190 Kč5 950 Kč6 990 Kč6 720 Kč8 090 Kč7 770 Kč9 290 Kč8 920 Kč9 990 Kč9 600 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 6 7 390 Kč7 100 Kč8 390 Kč8 060 Kč9 690 Kč9 310 Kč11 190 Kč10 750 Kč11 890 Kč11 420 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 7 8 690 Kč8 350 Kč9 790 Kč9 400 Kč11 290 Kč10 840 Kč12 990 Kč12 480 Kč13 890 Kč13 340 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 14 790 Kč14 200 Kč16 790 Kč16 120 Kč19 390 Kč18 620 Kč22 290 Kč21 400 Kč23 890 Kč22 940 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 13 590 Kč13 050 Kč15 390 Kč14 780 Kč17 790 Kč17 080 Kč20 390 Kč19 580 Kč21 890 Kč21 020 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 14 490 Kč13 920 Kč16 290 Kč15 640 Kč18 490 Kč17 760 Kč21 390 Kč20 540 Kč23 190 Kč22 270 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 9 790 Kč9 400 Kč10 890 Kč10 460 Kč12 190 Kč11 710 Kč14 290 Kč13 720 Kč15 590 Kč14 970 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 18 390 Kč17 660 Kč20 990 Kč20 160 Kč24 490 Kč23 520 Kč28 090 Kč26 970 Kč29 790 Kč28 600 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 11 690 Kč11 230 Kč13 590 Kč13 050 Kč16 390 Kč15 740 Kč18 490 Kč17 760 Kč19 190 Kč18 430 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 23 590 Kč22 650 Kč27 590 Kč26 490 Kč32 790 Kč31 480 Kč36 690 Kč35 230 Kč38 190 Kč36 670 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 13 790 Kč13 240 Kč16 190 Kč15 550 Kč18 990 Kč18 240 Kč21 090 Kč20 250 Kč21 990 Kč21 120 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 15 590 Kč14 970 Kč18 290 Kč17 560 Kč21 790 Kč20 920 Kč24 190 Kč23 230 Kč25 190 Kč24 190 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 15 590 Kč14 970 Kč18 290 Kč17 560 Kč21 790 Kč20 920 Kč24 190 Kč23 230 Kč25 190 Kč24 190 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 15 590 Kč14 970 Kč18 290 Kč17 560 Kč21 790 Kč20 920 Kč24 190 Kč23 230 Kč25 190 Kč24 190 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 28 890 Kč27 740 Kč33 890 Kč32 540 Kč40 390 Kč38 780 Kč44 990 Kč43 200 Kč46 690 Kč44 830 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 15 590 Kč14 970 Kč18 290 Kč17 560 Kč21 790 Kč20 920 Kč24 190 Kč23 230 Kč25 190 Kč24 190 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 16 390 Kč15 740 Kč19 390 Kč18 620 Kč22 690 Kč21 790 Kč25 190 Kč24 190 Kč26 490 Kč25 440 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 16 390 Kč15 740 Kč19 390 Kč18 620 Kč22 690 Kč21 790 Kč25 190 Kč24 190 Kč26 490 Kč25 440 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 15 590 Kč14 970 Kč18 290 Kč17 560 Kč21 790 Kč20 920 Kč24 190 Kč23 230 Kč25 190 Kč24 190 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 (*) 14 25 290 Kč24 280 Kč29 590 Kč28 410 Kč35 390 Kč33 980 Kč39 590 Kč38 010 Kč41 190 Kč39 550 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 8 690 Kč8 350 Kč9 790 Kč9 400 Kč11 290 Kč10 840 Kč12 990 Kč12 480 Kč13 890 Kč13 340 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 13 090 Kč12 570 Kč14 990 Kč14 400 Kč17 690 Kč16 990 Kč19 590 Kč18 810 Kč20 990 Kč20 160 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 3 190 Kč3 070 Kč3 690 Kč3 550 Kč4 390 Kč4 220 Kč4 690 Kč4 510 Kč4 990 Kč4 800 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 3 890 Kč3 740 Kč4 590 Kč4 410 Kč5 590 Kč5 370 Kč5 790 Kč5 560 Kč6 190 Kč5 950 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 4 690 Kč4 510 Kč5 490 Kč5 280 Kč6 590 Kč6 330 Kč6 990 Kč6 720 Kč7 390 Kč7 100 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 5 490 Kč5 280 Kč6 390 Kč6 140 Kč7 790 Kč7 480 Kč8 090 Kč7 770 Kč8 690 Kč8 350 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 8 590 Kč8 250 Kč10 090 Kč9 690 Kč12 190 Kč11 710 Kč12 690 Kč12 190 Kč13 590 Kč13 050 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás