Apartmány Selenis - Caorle | Italia Travel


Apartmány Selenis - Caorle

Apartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - Caorle
Apartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - Caorle
Apartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - CaorleApartmány Selenis - Caorle
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servis
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Prostorný apartmán s bazénem a krásnou zahradou, v klidné části Caorle. Doporučujeme rodinám s dětmi a těm, kteří hledají velký apartmán. Prostorná terasa s výhledem na bazén, vybavení je moderní a praktické. Vhodné i pro náročné klienty.

Pláž:

100 m, písek je jemný, zlatavé barvy. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky, atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži poblíž centra Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem jízdních kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Dvoupatrový apartmánový komplex v oblasti Ponente, cca 100 m od písečné pláže, cca 800 m od malebného historického centra Caorle. V blízkosti se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Dvoupatrová budova, součástí komplexu jsou venkovní parkoviště, garáž a společná zahrada. Bazén je zavřen o polední pauze (13-15 hod).

 • Typ ubytování mono - max. obsazenost 4 osoby. Apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a lůžky pro 4 osoby, koupelnu se sprchou, wc.
 • Typ ubytování bilo - max. obsazenost 5 osob. Apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a roztahovacím gaučem, ložnici, koupelnu se sprchou, wc, některé mají výhled na bazén.
 • Typ ubytování trilo - max. obsazenost 7 osob. Apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a roztahovacím gaučem, 2 ložnice (možnost palandy), koupelnu se sprchou, wc, některé mají výhled na bazén.

Vybavení:

 • lednička
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/týden
 • pobytová taxa - 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 16.6. do 8.9. 58 Euro/týden, v období do 16.6. a od 8.9. za 38 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 05. 2018

TermínPočet
nocí
Mono A-4Bilo B1-4Bilo B2-4/5 s výhledem na bazénTrilo C1-6/7Trilo C2-6 s výhledem na bazén
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 10 740 Kč10 640 Kč12 610 Kč12 490 Kč14 690 Kč14 550 Kč15 940 Kč15 790 Kč17 350 Kč17 180 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 4 110 Kč4 070 Kč4 840 Kč4 800 Kč5 460 Kč5 410 Kč6 110 Kč6 050 Kč6 740 Kč6 680 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 5 130 Kč5 080 Kč6 040 Kč5 980 Kč6 840 Kč6 780 Kč7 620 Kč7 550 Kč8 430 Kč8 350 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 6 170 Kč6 110 Kč7 260 Kč7 190 Kč8 190 Kč8 110 Kč9 160 Kč9 070 Kč10 090 Kč9 990 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 7 180 Kč7 110 Kč8 450 Kč8 370 Kč9 570 Kč9 480 Kč10 690 Kč10 590 Kč11 780 Kč11 670 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 13 420 Kč13 290 Kč15 450 Kč15 300 Kč17 680 Kč17 510 Kč20 050 Kč19 850 Kč21 790 Kč21 580 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 4 4 840 Kč4 800 Kč5 460 Kč5 410 Kč6 320 Kč6 260 Kč7 260 Kč7 190 Kč7 800 Kč7 730 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 5 6 040 Kč5 980 Kč6 840 Kč6 780 Kč7 910 Kč7 840 Kč9 080 Kč8 990 Kč9 750 Kč9 660 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 6 7 260 Kč7 190 Kč8 190 Kč8 110 Kč9 490 Kč9 400 Kč10 900 Kč10 800 Kč11 680 Kč11 570 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 7 8 450 Kč8 370 Kč9 570 Kč9 480 Kč11 080 Kč10 970 Kč12 720 Kč12 600 Kč13 630 Kč13 500 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 14 510 Kč14 370 Kč16 410 Kč16 250 Kč18 960 Kč18 780 Kč21 790 Kč21 580 Kč23 380 Kč23 150 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 13 290 Kč13 160 Kč15 030 Kč14 880 Kč17 400 Kč17 230 Kč19 970 Kč19 780 Kč21 430 Kč21 220 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 14 170 Kč14 030 Kč15 920 Kč15 770 Kč18 100 Kč17 920 Kč20 990 Kč20 790 Kč22 730 Kč22 510 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 9 570 Kč9 480 Kč10 690 Kč10 590 Kč11 960 Kč11 850 Kč13 990 Kč13 860 Kč15 290 Kč15 140 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 18 000 Kč17 820 Kč20 540 Kč20 340 Kč24 000 Kč23 760 Kč27 490 Kč27 220 Kč29 200 Kč28 910 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 11 420 Kč11 310 Kč13 290 Kč13 160 Kč16 020 Kč15 860 Kč18 070 Kč17 890 Kč18 780 Kč18 600 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 23 090 Kč22 860 Kč27 040 Kč26 770 Kč32 170 Kč31 850 Kč35 940 Kč35 590 Kč37 470 Kč37 100 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 13 470 Kč13 340 Kč15 860 Kč15 710 Kč18 590 Kč18 410 Kč20 650 Kč20 450 Kč21 560 Kč21 350 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč17 920 Kč17 750 Kč21 300 Kč21 090 Kč23 740 Kč23 510 Kč24 680 Kč24 440 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč17 920 Kč17 750 Kč21 300 Kč21 090 Kč23 740 Kč23 510 Kč24 680 Kč24 440 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč17 920 Kč17 750 Kč21 300 Kč21 090 Kč23 740 Kč23 510 Kč24 680 Kč24 440 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 28 320 Kč28 040 Kč33 260 Kč32 930 Kč39 550 Kč39 160 Kč44 100 Kč43 660 Kč45 820 Kč45 370 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč17 920 Kč17 750 Kč21 300 Kč21 090 Kč23 740 Kč23 510 Kč24 680 Kč24 440 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 16 020 Kč15 860 Kč19 010 Kč18 820 Kč22 210 Kč21 990 Kč24 680 Kč24 440 Kč25 980 Kč25 730 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 16 020 Kč15 860 Kč19 010 Kč18 820 Kč22 210 Kč21 990 Kč24 680 Kč24 440 Kč25 980 Kč25 730 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč17 920 Kč17 750 Kč21 300 Kč21 090 Kč23 740 Kč23 510 Kč24 680 Kč24 440 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 (*) 14 24 780 Kč24 540 Kč28 970 Kč28 690 Kč34 660 Kč34 320 Kč38 820 Kč38 440 Kč40 360 Kč39 960 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 11 420 Kč11 310 Kč13 290 Kč13 160 Kč16 020 Kč15 860 Kč18 070 Kč17 890 Kč18 780 Kč18 600 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 8 450 Kč8 370 Kč9 570 Kč9 480 Kč11 080 Kč10 970 Kč12 720 Kč12 600 Kč13 630 Kč13 500 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 12 820 Kč12 700 Kč14 690 Kč14 550 Kč17 290 Kč17 120 Kč19 170 Kč18 980 Kč20 520 Kč20 320 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 3 070 Kč3 040 Kč3 570 Kč3 540 Kč4 320 Kč4 280 Kč4 530 Kč4 490 Kč4 840 Kč4 800 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 3 830 Kč3 800 Kč4 480 Kč4 440 Kč5 410 Kč5 360 Kč5 670 Kč5 620 Kč6 040 Kč5 980 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 4 580 Kč4 540 Kč5 360 Kč5 310 Kč6 480 Kč6 420 Kč6 790 Kč6 730 Kč7 260 Kč7 190 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 5 360 Kč5 310 Kč6 240 Kč6 180 Kč7 570 Kč7 500 Kč7 930 Kč7 860 Kč8 450 Kč8 370 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 8 400 Kč8 320 Kč9 830 Kč9 740 Kč11 890 Kč11 780 Kč12 460 Kč12 340 Kč13 290 Kč13 160 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás