Apartmány Duca Degli Abruzzi - Caorle | Italia Travel

Apartmány Duca Degli Abruzzi - Caorle

Apartmány Duca Degli Abruzzi - CaorleApartmány Duca Degli Abruzzi - CaorleApartmány Duca Degli Abruzzi - CaorleApartmány Duca Degli Abruzzi - CaorleApartmány Duca Degli Abruzzi - CaorleApartmány Duca Degli Abruzzi - Caorle
KlimatizaceParkovištěPlážový servisPračka
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Příjemné ubytování jen pár kroků od pláže, ve velmi klidné části letoviska Caorle. Doporučujeme rodinám s dětmi a těm, kteří nechtějí ubytování blízko historického centra.

Pláž:

50 m od pláže Ponente, písek je jemný, zlatavé barvy, plážový servis za poplatek nebo veřejná pláž bez slunečníků a lehátek za poplatek. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky, atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži poblíž centra Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Apartmánový dům téměř na konci zóny Ponente, 50 m od písečné pláže, oblast Faro (maják) nedaleko Porto Santa Margherita, cca 700 m od malebného historického centra Caorle. V blízkosti se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování mono 4: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči, koupelna, balkon.
 • Typ ubytování bilo BIVA 4: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice, koupelna, balkon.
 • Typ ubytování trilo TRIV 7: pro max. 7 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, 2 ložnice (jedna s palandou), koupelna, balkon.

Vybavení:

 • klimatizace
 • pračka (ne všechny apartmány)

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/pobyt
 • pobytová taxa - cca 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 1.6. do 7.9. 60 Euro/týden, v období do 1.6. a od 7.9. za 30 Euro/týden
 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden (bez povlečení)

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 28. 02. do 31. 03. 2019 a získáte extra slevu 2 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Mono 4 - cena za apartmánBilo BIVA 4 - cena za apartmánTrilo TRIV 7 - cena za apartmán
27.04. - 25.05.2019 (*) 4 2 940 Kč2 890 Kč3 570 Kč3 500 Kč4 630 Kč4 540 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 5 3 670 Kč3 600 Kč4 480 Kč4 400 Kč5 800 Kč5 690 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 6 4 420 Kč4 340 Kč5 360 Kč5 260 Kč6 950 Kč6 820 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 7 5 150 Kč5 050 Kč6 240 Kč6 120 Kč8 120 Kč7 960 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 (*) 14 8 090 Kč7 930 Kč9 830 Kč9 640 Kč12 740 Kč12 490 KčObjednat
27.04. - 18.05.2019 (*) 21 10 300 Kč10 100 Kč12 510 Kč12 260 Kč16 200 Kč15 880 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 (*) 14 8 090 Kč7 930 Kč9 830 Kč9 640 Kč12 740 Kč12 490 KčObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 21 10 300 Kč10 100 Kč12 510 Kč12 260 Kč16 200 Kč15 880 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 (*) 14 8 090 Kč7 930 Kč9 830 Kč9 640 Kč12 740 Kč12 490 KčObjednat
11.05. - 01.06.2019 (*) 21 11 160 Kč10 940 Kč13 970 Kč13 700 Kč17 920 Kč17 570 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 14 9 130 Kč8 950 Kč11 570 Kč11 340 Kč14 750 Kč14 460 KčObjednat
18.05. - 08.06.2019 (*) 21 12 040 Kč11 800 Kč15 450 Kč15 150 Kč19 630 Kč19 240 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 3 700 Kč3 630 Kč4 840 Kč4 750 Kč6 110 Kč5 990 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 4 610 Kč4 520 Kč6 040 Kč5 920 Kč7 620 Kč7 470 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 5 540 Kč5 430 Kč7 260 Kč7 120 Kč9 160 Kč8 980 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 6 450 Kč6 330 Kč8 450 Kč8 290 Kč10 690 Kč10 480 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 14 10 140 Kč9 940 Kč13 290 Kč13 030 Kč16 770 Kč16 440 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 14 11 440 Kč11 220 Kč14 620 Kč14 330 Kč18 520 Kč18 150 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 8 120 Kč7 960 Kč10 140 Kč9 940 Kč12 900 Kč12 650 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 14 15 010 Kč14 710 Kč18 490 Kč18 130 Kč23 530 Kč23 060 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 9 390 Kč9 210 Kč11 420 Kč11 200 Kč14 560 Kč14 270 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 14 17 530 Kč17 180 Kč21 480 Kč21 060 Kč28 110 Kč27 550 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 11 080 Kč10 860 Kč13 630 Kč13 360 Kč18 260 Kč17 900 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 14 22 600 Kč22 150 Kč27 720 Kč27 170 Kč36 430 Kč35 710 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 13 290 Kč13 030 Kč16 200 Kč15 880 Kč20 990 Kč20 580 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 14 25 950 Kč25 440 Kč32 190 Kč31 550 Kč42 230 Kč41 390 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 14 690 Kč14 400 Kč18 460 Kč18 100 Kč24 500 Kč24 010 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 (*) 14 27 280 Kč26 740 Kč34 270 Kč33 590 Kč45 480 Kč44 580 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 14 690 Kč14 400 Kč18 460 Kč18 100 Kč24 500 Kč24 010 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 14 690 Kč14 400 Kč18 460 Kč18 100 Kč24 500 Kč24 010 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 (*) 14 27 280 Kč26 740 Kč34 270 Kč33 590 Kč45 480 Kč44 580 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 14 690 Kč14 400 Kč18 460 Kč18 100 Kč24 500 Kč24 010 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 (*) 14 27 980 Kč35 490 Kč46 360 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 15 470 Kč19 760 Kč25 460 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 15 470 Kč19 760 Kč25 460 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 15 470 Kč19 760 Kč25 460 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 13 290 Kč13 030 Kč16 200 Kč15 880 Kč20 990 Kč20 580 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 (*) 14 18 330 Kč17 970 Kč22 570 Kč22 120 Kč29 050 Kč28 470 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 8 120 Kč7 960 Kč10 140 Kč9 940 Kč12 900 Kč12 650 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 14 12 480 Kč12 240 Kč15 940 Kč15 630 Kč20 210 Kč19 810 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 3 700 Kč3 630 Kč4 840 Kč4 750 Kč6 110 Kč5 990 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 4 610 Kč4 520 Kč6 040 Kč5 920 Kč7 620 Kč7 470 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 5 540 Kč5 430 Kč7 260 Kč7 120 Kč9 160 Kč8 980 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 6 450 Kč6 330 Kč8 450 Kč8 290 Kč10 690 Kč10 480 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 14 9 130 Kč8 950 Kč11 570 Kč11 340 Kč14 750 Kč14 460 KčObjednat
07.09. - 28.09.2019 (*) 21 11 160 Kč10 940 Kč13 970 Kč13 700 Kč17 920 Kč17 570 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 2 940 Kč2 890 Kč3 570 Kč3 500 Kč4 630 Kč4 540 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 3 670 Kč3 600 Kč4 480 Kč4 400 Kč5 800 Kč5 690 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 4 420 Kč4 340 Kč5 360 Kč5 260 Kč6 950 Kč6 820 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 5 150 Kč5 050 Kč6 240 Kč6 120 Kč8 120 Kč7 960 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací