Apartmány Duca Degli Abruzzi - Caorle | Italia Travel


Apartmány Duca Degli Abruzzi - Caorle

Apartmány Duca Degli Abruzzi - CaorleApartmány Duca Degli Abruzzi - CaorleApartmány Duca Degli Abruzzi - CaorleApartmány Duca Degli Abruzzi - CaorleApartmány Duca Degli Abruzzi - CaorleApartmány Duca Degli Abruzzi - Caorle
KlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Příjemné ubytování jen pár kroků od pláže, ve velmi klidné části letoviska Caorle. Doporučujeme rodinám s dětmi a těm, kteří nechtějí ubytování blízko historického centra.

Pláž:

50 m od pláže Ponente, písek je jemný, zlatavé barvy, plážový servis za poplatek nebo veřejná pláž bez slunečníků a lehátek za poplatek. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky, atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži poblíž centra Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Apartmánový dům téměř na konci zóny Ponente, 30 m od písečné pláže, oblast Faro (maják) nedaleko Porto Santa Margherita, cca 700 m od malebného historického centra Caorle. V blízkosti se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Rezidence s výtahem nabízí ubytování apartmánech, většina má výhled na moře (nelze garantovat). K dispozici parkovací místo.

 • Typ ubytování mono A - pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči, koupelna, balkon.
 • Typ ubytování bilo B - pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice, koupelna, balkon.
 • Typ ubytování trilo C - pro max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, 2 ložnice, koupelna, balkon.

Vybavení:

 • lednička
 • klimatizace
 • TV

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/týden
 • pobytová taxa - 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 16.6. do 8.9. 58 Euro/týden, v období do 16.6. a od 8.9. za 38 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2018

TermínPočet
nocí
Mono A-4 - cena za apartmánBilo B-4 - cena za apartmánTrilo C-6 - cena za apartmán
28.04. - 19.05.2018 (*) 4 2 940 Kč2 920 Kč3 570 Kč3 540 Kč4 530 Kč4 490 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 5 3 670 Kč3 640 Kč4 480 Kč4 440 Kč5 670 Kč5 620 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 6 4 420 Kč4 380 Kč5 360 Kč5 310 Kč6 790 Kč6 730 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 7 5 150 Kč5 100 Kč6 240 Kč6 180 Kč7 930 Kč7 860 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 (*) 14 8 090 Kč8 010 Kč9 830 Kč9 740 Kč12 460 Kč12 340 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 21 10 300 Kč10 200 Kč12 510 Kč12 390 Kč15 860 Kč15 710 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 (*) 14 8 090 Kč8 010 Kč9 830 Kč9 740 Kč12 460 Kč12 340 KčObjednat
05.05. - 26.05.2018 (*) 21 11 160 Kč11 050 Kč13 970 Kč13 840 Kč17 680 Kč17 510 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 9 130 Kč9 040 Kč11 570 Kč11 460 Kč14 620 Kč14 480 KčObjednat
12.05. - 02.06.2018 (*) 21 13 030 Kč12 900 Kč16 200 Kč16 040 Kč20 880 Kč20 680 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 3 700 Kč3 670 Kč4 840 Kč4 800 Kč6 110 Kč6 050 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 4 610 Kč4 570 Kč6 040 Kč5 980 Kč7 620 Kč7 550 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 5 540 Kč5 490 Kč7 260 Kč7 190 Kč9 160 Kč9 070 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 6 450 Kč6 390 Kč8 450 Kč8 370 Kč10 690 Kč10 590 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 11 310 Kč11 200 Kč14 170 Kč14 030 Kč18 390 Kč18 210 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 4 4 530 Kč4 490 Kč5 460 Kč5 410 Kč7 260 Kč7 190 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 5 5 670 Kč5 620 Kč6 840 Kč6 780 Kč9 080 Kč8 990 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 6 6 790 Kč6 730 Kč8 190 Kč8 110 Kč10 900 Kč10 800 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 7 7 930 Kč7 860 Kč9 570 Kč9 480 Kč12 720 Kč12 600 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 12 460 Kč12 340 Kč15 030 Kč14 880 Kč19 970 Kč19 780 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 12 460 Kč12 340 Kč15 030 Kč14 880 Kč19 970 Kč19 780 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 13 320 Kč13 190 Kč15 920 Kč15 770 Kč20 990 Kč20 790 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 9 030 Kč8 940 Kč10 690 Kč10 590 Kč13 990 Kč13 860 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 17 060 Kč16 890 Kč20 540 Kč20 340 Kč27 490 Kč27 220 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 10 850 Kč10 750 Kč13 290 Kč13 160 Kč18 070 Kč17 890 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 22 050 Kč21 830 Kč27 040 Kč26 770 Kč35 940 Kč35 590 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 12 900 Kč12 780 Kč15 860 Kč15 710 Kč20 650 Kč20 450 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 14 25 280 Kč25 030 Kč31 360 Kč31 050 Kč41 210 Kč40 800 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 14 330 Kč14 190 Kč17 920 Kč17 750 Kč23 740 Kč23 510 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 (*) 14 26 600 Kč26 340 Kč33 260 Kč32 930 Kč44 100 Kč43 660 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 14 330 Kč14 190 Kč17 920 Kč17 750 Kč23 740 Kč23 510 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 14 330 Kč14 190 Kč17 920 Kč17 750 Kč23 740 Kč23 510 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 26 600 Kč26 340 Kč33 260 Kč32 930 Kč44 100 Kč43 660 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 14 330 Kč14 190 Kč17 920 Kč17 750 Kč23 740 Kč23 510 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 15 080 Kč14 930 Kč19 010 Kč18 820 Kč24 680 Kč24 440 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 15 080 Kč14 930 Kč19 010 Kč18 820 Kč24 680 Kč24 440 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 14 330 Kč14 190 Kč17 920 Kč17 750 Kč23 740 Kč23 510 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 850 Kč10 750 Kč13 290 Kč13 160 Kč18 070 Kč17 890 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 7 930 Kč7 860 Kč9 570 Kč9 480 Kč12 720 Kč12 600 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 11 210 Kč11 100 Kč13 550 Kč13 420 Kč17 680 Kč17 510 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 2 940 Kč2 920 Kč3 570 Kč3 540 Kč4 530 Kč4 490 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 3 670 Kč3 640 Kč4 480 Kč4 440 Kč5 670 Kč5 620 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 4 420 Kč4 380 Kč5 360 Kč5 310 Kč6 790 Kč6 730 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 5 150 Kč5 100 Kč6 240 Kč6 180 Kč7 930 Kč7 860 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 8 090 Kč8 010 Kč9 830 Kč9 740 Kč12 460 Kč12 340 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 21 10 300 Kč10 200 Kč12 510 Kč12 390 Kč15 860 Kč15 710 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás