Na skok do Itálie – za památkami i koupáním | Italia Travel

Na skok do Itálie – za památkami i koupáním

12. 05. 2017

Itálie je natolik pestrá, že tam na pár dnů můžete jezdit opakovaně, a vždy budete mít nezapomenutelné zážitky. Jednou si můžete zaletět do Říma, podruhé třeba do Kalábrie, jindy do Benátek, a co tak před Vánocemi znovu do Říma? V prosinci bude mít úplně jinou atmosféru.

3 tipy na letecké zájezdy do Itálie

Řím nejen na víkendNa 6denní zájezd s průvodcem odletíte z Bratislavy. Budete ubytování v hotelu se snídaněmi a z Říma uvidíte to nejlepší: Andělský hrad, známé paláce, mosty, Fontánu di Trevi, Španělské náměstí, Vatikán a jeho muzea, náměstí a baziliku sv. Petra, Koloseum, Forum Romanum, Pantheon či Piaza Navonna s 3 nádhernými fontánami. Navštívíte kouzelnou bohémskou čtvrť Zátibeří, užijete si spoustu volna k individuálním prohlídkám dalších muzeí, nákupům a procházkám. A můžete se vydat i na výlety – do Ostie s koupáním v moři, do Florencie či Neapole. Vrátíte se opět do Bratislavy, přičemž tam i zpět je zajištěn transfer z Brna a Břeclavi. Italia Travel pořádá tyto oblíbené zájezdy za zhruba 15 tisíc korun od května do října.

Kalábrie s výletem na Sicílii a Lipary – 8denní letecký zájezd s polopenzí a ubytováním v Capo Vaticano, asi 300 metrů od jedné z nejkrásnějších pláží Kalábrie. Můžete si vybrat z červnových až zářijových termínů, odlétá se z Prahy a Brna. Navštívíte například sicilské město Taormina, jehož kouzlo spočívá v nádherných starobylých uličkách a náměstích plných kaváren, obchůdcích se suvenýry i v historických památkách. Patří mezi ně Dóm či řecké divadlo s výhledem na zahrady Naxos a stále výbušnou sopku Etnu. Na tomto skvostném zájezdu si dosyta užijete památek i koupání.

Advent v ŘíměProhlédněte si věčné město Řím v adventním čase! Prožijte 3 prosincové dny plné návštěv památek a nezapomenutelných zážitků. Odlétá se z Bratislavy (transfer autobusem z Břeclavi a Brna zdama).

Kromě leteckých zájezdů můžete zvolit i autobusové zájezdy, například Perly střední Itálie – s koupáním, pizzou a vínem.

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací