Hotel Royal*** s plnou penzí - Pesaro | Italia Travel

Hotel Royal*** s plnou penzí - Pesaro

Hotel Royal*** s plnou penzí - PesaroHotel Royal*** s plnou penzí - PesaroHotel Royal*** s plnou penzí - PesaroHotel Royal*** s plnou penzí - PesaroHotel Royal*** s plnou penzí - PesaroHotel Royal*** s plnou penzí - Pesaro
Hotel Royal*** s plnou penzí - PesaroHotel Royal*** s plnou penzí - PesaroHotel Royal*** s plnou penzí - PesaroHotel Royal*** s plnou penzí - PesaroHotel Royal*** s plnou penzí - Pesaro
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 12 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Elegantní hotel na klidném místě v centrální zóně Pesaro, blízko historického centra města, cca 150 m od písečné pláže.

Pláž:

Hotel se nachází cca 150 m od písečné pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází cca 800 m od historického centra města, kousek od pláže se zlatým jemným pískem. Nejbližší obchody, kavárny, pravé italské zmzlinárny a restaurace jsou vzdáleny asi 200 m. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit místní muzeum, renesanční palác Pallazzo Ducale ze 16.století, pesarskou katedrálu z 12. století, či rodný dům italského skladatele Rossiniho, nebo se můžete projet po okolních městech například do Ancory, nebo krásného přístavního města Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Zrenovovaný hotel s výtahem, hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, půjčovna kol, sluneční terasa a parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, balkon. 

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • trezor
 • telefon
 • mini bar
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • plážový servis - 2 lehátka+slunečník/pokoj, od 15.6. do 15.9.
 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma
 • nápoje - k jídlu: 1/4 l vína, 1/2 l vody, pivo, nealkoholické nápoje
 • typická večeře - 1x týdně

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,30 Euro/os./noc, děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek 3 Euro/den

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu o 3 chodech, salátový bufet. Nápoje k jídlu: 1/4 l vína, 1/2 l vody, pivo, nealkoholické nápoje. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Doplňující informace:

Cena pro nejmladší dítě se počítá na 3. posteli.

Pesaro

Pesaro je malebné letovisko patřící do regionu Marche. Marche leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Abruzzo, který leží jizním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.


Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Pesaro jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival. Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Pesaro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 12-14,9 let 3./4. postelDítě 2-11,9 let 3. postelDítě 2-11,9 let 4. postelDítě 0-1,9 let 3./4. postel
27.04. - 08.06.2019 (*) 3 3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 Kčzdarma1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
27.04. - 08.06.2019 (*) 4 4 870 Kč4 780 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 450 Kč2 410 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
27.04. - 08.06.2019 (*) 5 6 090 Kč5 970 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 050 Kč2 990 Kčzdarma3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
27.04. - 08.06.2019 (*) 6 7 310 Kč7 170 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 640 Kč3 570 Kčzdarma3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
27.04. - 08.06.2019 (*) 7 8 530 Kč8 360 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 270 Kč4 190 Kčzdarma4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
08.06. - 29.06.2019 (*) 3 4 710 Kč4 620 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 340 Kč2 300 Kčzdarma2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
08.06. - 29.06.2019 (*) 4 6 270 Kč6 150 Kč5 020 Kč4 920 Kč3 120 Kč3 060 Kčzdarma3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
08.06. - 29.06.2019 (*) 5 7 830 Kč7 680 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 900 Kč3 830 Kčzdarma3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
08.06. - 29.06.2019 (*) 6 9 390 Kč9 210 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 710 Kč4 620 Kčzdarma4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
08.06. - 29.06.2019 (*) 7 10 950 Kč10 740 Kč8 770 Kč8 600 Kč5 490 Kč5 390 Kčzdarma5 490 Kč5 390 KčzdarmaObjednat
29.06. - 27.07.2019 (*) 3 5 020 Kč4 920 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 500 Kč2 450 Kčzdarma2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
29.06. - 27.07.2019 (*) 4 6 690 Kč6 560 Kč5 330 Kč5 230 Kč3 330 Kč3 270 Kčzdarma3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
29.06. - 27.07.2019 (*) 5 8 350 Kč8 190 Kč6 690 Kč6 560 Kč4 160 Kč4 080 Kčzdarma4 160 Kč4 080 KčzdarmaObjednat
29.06. - 27.07.2019 (*) 6 10 010 Kč9 810 Kč8 010 Kč7 850 Kč5 020 Kč4 920 Kčzdarma5 020 Kč4 920 KčzdarmaObjednat
29.06. - 27.07.2019 (*) 7 11 680 Kč11 450 Kč9 340 Kč9 160 Kč5 850 Kč5 740 Kčzdarma5 850 Kč5 740 KčzdarmaObjednat
27.07. - 04.08.2019 (*) 3 5 020 Kč4 920 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 500 Kč2 450 Kčzdarma2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
27.07. - 04.08.2019 (*) 4 6 690 Kč6 560 Kč5 330 Kč5 230 Kč3 330 Kč3 270 Kčzdarma3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
27.07. - 04.08.2019 (*) 5 8 350 Kč8 190 Kč6 690 Kč6 560 Kč4 160 Kč4 080 Kčzdarma4 160 Kč4 080 KčzdarmaObjednat
27.07. - 04.08.2019 (*) 6 10 010 Kč9 810 Kč8 010 Kč7 850 Kč5 020 Kč4 920 Kčzdarma5 020 Kč4 920 KčzdarmaObjednat
27.07. - 04.08.2019 (*) 7 10 010 Kč9 810 Kč8 010 Kč7 850 Kč5 020 Kč4 920 Kčzdarma5 020 Kč4 920 KčzdarmaObjednat
04.08. - 10.08.2019 (*) 3 5 020 Kč4 920 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 500 Kč2 450 Kčzdarma2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
04.08. - 10.08.2019 (*) 4 6 690 Kč6 560 Kč5 330 Kč5 230 Kč3 330 Kč3 270 Kčzdarma3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
04.08. - 10.08.2019 (*) 5 8 350 Kč8 190 Kč6 690 Kč6 560 Kč4 160 Kč4 080 Kčzdarma4 160 Kč4 080 KčzdarmaObjednat
04.08. - 10.08.2019 (*) 6 10 010 Kč9 810 Kč8 010 Kč7 850 Kč5 020 Kč4 920 Kčzdarma5 020 Kč4 920 KčzdarmaObjednat
04.08. - 10.08.2019 (*) 7 11 680 Kč11 450 Kč9 340 Kč9 160 Kč5 850 Kč5 740 Kčzdarma5 850 Kč5 740 KčzdarmaObjednat
10.08. - 24.08.2019 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč11 680 Kč11 450 Kč7 310 Kč7 170 Kčzdarma7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 3 4 710 Kč4 620 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 340 Kč2 300 Kčzdarma2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 4 6 270 Kč6 150 Kč5 020 Kč4 920 Kč3 120 Kč3 060 Kčzdarma3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 5 7 830 Kč7 680 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 900 Kč3 830 Kčzdarma3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 6 9 390 Kč9 210 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 710 Kč4 620 Kčzdarma4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 10 950 Kč10 740 Kč8 770 Kč8 600 Kč5 490 Kč5 390 Kčzdarma5 490 Kč5 390 KčzdarmaObjednat
31.08. - 29.09.2019 (*) 3 3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 Kčzdarma1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
31.08. - 29.09.2019 (*) 4 4 870 Kč4 780 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 450 Kč2 410 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
31.08. - 29.09.2019 (*) 5 6 090 Kč5 970 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 050 Kč2 990 Kčzdarma3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
31.08. - 29.09.2019 (*) 6 7 310 Kč7 170 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 640 Kč3 570 Kčzdarma3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
31.08. - 29.09.2019 (*) 7 8 530 Kč8 360 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 270 Kč4 190 Kčzdarma4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací