Hotel President's*** s plnou penzí - Pesaro | Italia Travel


Hotel President's*** s plnou penzí - Pesaro

Hotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - Pesaro
Hotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - Pesaro
Hotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - PesaroHotel President's*** s plnou penzí - Pesaro
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování přímo u písečné pláže a rádi si zajdou na procházku do historického městečka. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře, plážový servis v ceně. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází jen pár kroků od historického centra města, přímo u pláže se zlatým jemným pískem. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit místní muzeum, renesanční palác Pallazzo Ducale ze 16. století, pesarskou katedrálu z 12. století, či rodný dům italského skladatele Rossiniho, nebo se můžete projet po okolních městech například do Ancory, nebo krásného přístavního města Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Hotel s výtahem. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, krásný bar, společenská místnost s televizí, půjčovna kol, sluneční terasa, dětský koutek a parkoviště za poplatek 6 Euro/den.

 • Dvoulůžkový pokoj –  max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, balkon. Možnost pokoje s výhledem na moře.

Vybavení: 

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • trezor
 • telefon
 • klimatizace za poplatek
 • ventilátor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj v termínech od 25.5. do 20.9.
 • nápoje - během obědů a večeří: voda, víno, limonáda
 • uvítací drink

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace
 • parkoviště - za poplatek 6 Euro/noc
 • zvířata - na vyžádání

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 3 chodech, nápoje během obědů a večeří: voda, víno, limonáda.

Pesaro

Pesaro je malebné letovisko patřící do regionu Marche. Marche leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Abruzzo, který leží jizním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.


Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Pesaro jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival. Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Pesaro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C
13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 7-14,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
29.04. - 09.06.2018 (*) 3 4 140 Kč4 060 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
29.04. - 09.06.2018 (*) 4 5 520 Kč5 410 Kč4 970 Kč4 880 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
29.04. - 09.06.2018 (*) 5 6 890 Kč6 760 Kč6 220 Kč6 100 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
29.04. - 09.06.2018 (*) 6 8 270 Kč8 110 Kč7 440 Kč7 300 Kč4 140 Kč4 060 KčzdarmaObjednat
29.04. - 09.06.2018 (*) 7 9 650 Kč9 460 Kč8 690 Kč8 520 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
09.06. - 07.07.2018 (*) 5 7 800 Kč7 650 Kč7 020 Kč6 880 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
09.06. - 07.07.2018 (*) 6 9 360 Kč9 180 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
09.06. - 07.07.2018 (*) 7 10 920 Kč10 710 Kč9 830 Kč9 640 Kč5 460 Kč5 360 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 5 8 710 Kč8 540 Kč7 830 Kč7 680 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 6 10 460 Kč10 260 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 7 12 200 Kč11 960 Kč10 980 Kč10 770 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 14 980 Kč14 690 Kč13 500 Kč13 230 Kč7 490 Kč7 350 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 14 980 Kč14 690 Kč13 500 Kč13 230 Kč7 490 Kč7 350 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 5 8 710 Kč8 540 Kč7 830 Kč7 680 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 6 10 460 Kč10 260 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 12 200 Kč11 960 Kč10 980 Kč10 770 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 7 800 Kč7 650 Kč7 020 Kč6 880 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 9 360 Kč9 180 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 920 Kč10 710 Kč9 830 Kč9 640 Kč5 460 Kč5 360 KčzdarmaObjednat
01.09. - 29.09.2018 (*) 3 4 140 Kč4 060 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
01.09. - 29.09.2018 (*) 4 5 520 Kč5 410 Kč4 970 Kč4 880 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
01.09. - 29.09.2018 (*) 5 6 890 Kč6 760 Kč6 220 Kč6 100 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
01.09. - 29.09.2018 (*) 6 8 270 Kč8 110 Kč7 440 Kč7 300 Kč4 140 Kč4 060 KčzdarmaObjednat
01.09. - 29.09.2018 (*) 7 9 650 Kč9 460 Kč8 690 Kč8 520 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (s výhledem na moře)Dospělý 3./4. postel (s výhledem na moře)Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (s výhledem na moře)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (s výhledem na moře)
29.04. - 09.06.2018 (*) 3 4 480 Kč4 400 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
29.04. - 09.06.2018 (*) 4 5 960 Kč5 850 Kč5 360 Kč5 260 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmaObjednat
29.04. - 09.06.2018 (*) 5 7 440 Kč7 300 Kč6 690 Kč6 560 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
29.04. - 09.06.2018 (*) 6 8 920 Kč8 750 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 480 Kč4 400 KčzdarmaObjednat
29.04. - 09.06.2018 (*) 7 10 400 Kč10 200 Kč9 360 Kč9 180 Kč5 200 Kč5 100 KčzdarmaObjednat
09.06. - 07.07.2018 (*) 5 8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
09.06. - 07.07.2018 (*) 6 9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
09.06. - 07.07.2018 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 5 9 080 Kč8 900 Kč8 170 Kč8 010 Kč4 530 Kč4 440 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 6 10 900 Kč10 690 Kč9 810 Kč9 620 Kč5 440 Kč5 340 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 7 12 690 Kč12 440 Kč11 440 Kč11 220 Kč6 350 Kč6 230 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 15 760 Kč15 450 Kč14 170 Kč13 890 Kč7 880 Kč7 730 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 15 760 Kč15 450 Kč14 170 Kč13 890 Kč7 880 Kč7 730 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 5 9 080 Kč8 900 Kč8 170 Kč8 010 Kč4 530 Kč4 440 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 6 10 900 Kč10 690 Kč9 810 Kč9 620 Kč5 440 Kč5 340 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 12 690 Kč12 440 Kč11 440 Kč11 220 Kč6 350 Kč6 230 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
01.09. - 29.09.2018 (*) 3 4 480 Kč4 400 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
01.09. - 29.09.2018 (*) 4 5 960 Kč5 850 Kč5 360 Kč5 260 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmaObjednat
01.09. - 29.09.2018 (*) 5 7 440 Kč7 300 Kč6 690 Kč6 560 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
01.09. - 29.09.2018 (*) 6 8 920 Kč8 750 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 480 Kč4 400 KčzdarmaObjednat
01.09. - 29.09.2018 (*) 7 10 400 Kč10 200 Kč9 360 Kč9 180 Kč5 200 Kč5 100 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás