Hotel Astoria*** s plnou penzí - Pesaro | Italia Travel

Hotel Astoria*** s plnou penzí - Pesaro

Hotel Astoria*** s plnou penzí - PesaroHotel Astoria*** s plnou penzí - PesaroHotel Astoria*** s plnou penzí - PesaroHotel Astoria*** s plnou penzí - PesaroHotel Astoria*** s plnou penzí - PesaroHotel Astoria*** s plnou penzí - Pesaro
Hotel Astoria*** s plnou penzí - PesaroHotel Astoria*** s plnou penzí - PesaroHotel Astoria*** s plnou penzí - PesaroHotel Astoria*** s plnou penzí - Pesaro
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 6 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel s bazénem má velmi výhodnou polohu, jelikož se nachází přímo u pláže a pár minut od historického centra Pesaro.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže a zhruba 900 m od historického centra města. Ve vzdálenosti zhruba 200 m najdete různé obchody, kavárny, pravé italské zmzlinárny a restaurace. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit místní muzeum, renesanční palác Pallazzo Ducale ze 16.století, pesarskou katedrálu z 12. století, či rodný dům italského skladatele Rossiniho, nebo se můžete projet po okolních městech například do Ancory, nebo krásného přístavního města Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici výtah, recepce, restaurace, americký bar, společenská místnost s televizí, stolní tenis, biliárd, prostorná, panoramická hala s terasou a zahradou, kde je dětský koutek. Dále je součástí hotelu venkovní bazén s lehátky a slunečníky a parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 5 osoby. Dvoulůžko s možností až 3 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, většina pokojů má balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • telefon
 • trezor
 • minibar
 • klimatizace za poplatek
 • Wi-Fi
 • vysoušeč vlasů

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet
 • nápoje - voda k jídlům
 • animace/miniclub pro děti - od 9.6. do 31.8.

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,30 Euro/os./noc, děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - na vyžádání za poplatek 3 Euro/noc
 • parkoviště - dle obsazenosti, 6 Euro/osoba
 • plážový servis - 2 lehátka+slunečník/pokoj
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 6 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 5 Euro/den
 • pronájem kol

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře o 3 chodech, salátový bufet. K jídlu voda. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Doplňující informace:

Cena pro nejmladší dítě se počítá na 3. posteli.

Pesaro

Pesaro je malebné letovisko patřící do regionu Marche. Marche leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Abruzzo, který leží jizním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.


Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Pesaro jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival. Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Pesaro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4./5. postelDítě 6-14,9 let 3./4./5. postelDítě 0-5,9 let 3./4. postelDítě 0-5,9 let 5. postel
20.04. - 15.06.2019 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 210 Kč2 170 Kčzdarma2 210 Kč2 170 KčObjednat
20.04. - 15.06.2019 (*) 4 5 910 Kč5 800 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 970 Kč2 920 Kčzdarma2 970 Kč2 920 KčObjednat
20.04. - 15.06.2019 (*) 5 7 390 Kč7 250 Kč6 300 Kč6 180 Kč3 700 Kč3 630 Kčzdarma3 700 Kč3 630 KčObjednat
20.04. - 15.06.2019 (*) 6 8 870 Kč8 700 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 420 Kč4 340 Kčzdarma4 420 Kč4 340 KčObjednat
20.04. - 15.06.2019 (*) 7 10 350 Kč10 150 Kč8 790 Kč8 620 Kč5 180 Kč5 080 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 3 5 230 Kč5 130 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarma2 600 Kč2 550 KčObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 4 6 950 Kč6 820 Kč5 910 Kč5 800 Kč3 490 Kč3 430 Kčzdarma3 490 Kč3 430 KčObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 5 8 690 Kč8 520 Kč7 390 Kč7 250 Kč4 350 Kč4 270 Kčzdarma4 350 Kč4 270 KčObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 6 10 430 Kč10 230 Kč8 870 Kč8 700 Kč5 230 Kč5 130 Kčzdarma5 230 Kč5 130 KčObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč10 350 Kč10 150 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma6 090 Kč5 970 KčObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč11 810 Kč11 580 Kč6 950 Kč6 820 Kčzdarma6 950 Kč6 820 KčObjednat
03.08. - 23.08.2019 (*) 7 16 310 Kč15 990 Kč13 860 Kč13 590 Kč8 170 Kč8 010 Kčzdarma8 170 Kč8 010 KčObjednat
23.08. - 31.08.2019 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč11 810 Kč11 580 Kč6 950 Kč6 820 Kčzdarma6 950 Kč6 820 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 3 5 230 Kč5 130 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarma2 600 Kč2 550 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 4 6 950 Kč6 820 Kč5 910 Kč5 800 Kč3 490 Kč3 430 Kčzdarma3 490 Kč3 430 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 5 8 690 Kč8 520 Kč7 390 Kč7 250 Kč4 350 Kč4 270 Kčzdarma4 350 Kč4 270 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 6 10 430 Kč10 230 Kč8 870 Kč8 700 Kč5 230 Kč5 130 Kčzdarma5 230 Kč5 130 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč10 350 Kč10 150 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma6 090 Kč5 970 KčObjednat
07.09. - 30.09.2019 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 210 Kč2 170 Kčzdarma2 210 Kč2 170 KčObjednat
07.09. - 30.09.2019 (*) 4 5 910 Kč5 800 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 970 Kč2 920 Kčzdarma2 970 Kč2 920 KčObjednat
07.09. - 30.09.2019 (*) 5 7 390 Kč7 250 Kč6 300 Kč6 180 Kč3 700 Kč3 630 Kčzdarma3 700 Kč3 630 KčObjednat
07.09. - 30.09.2019 (*) 6 8 870 Kč8 700 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 420 Kč4 340 Kčzdarma4 420 Kč4 340 KčObjednat
07.09. - 30.09.2019 (*) 7 10 350 Kč10 150 Kč8 790 Kč8 620 Kč5 180 Kč5 080 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací