Hotel Perticari***S s polopenzí - Pesaro | Italia Travel

Hotel Perticari***S s polopenzí - Pesaro

Hotel Perticari***S s polopenzí - PesaroHotel Perticari***S s polopenzí - PesaroHotel Perticari***S s polopenzí - PesaroHotel Perticari***S s polopenzí - PesaroHotel Perticari***S s polopenzí - PesaroHotel Perticari***S s polopenzí - Pesaro
Hotel Perticari***S s polopenzí - PesaroHotel Perticari***S s polopenzí - PesaroHotel Perticari***S s polopenzí - PesaroHotel Perticari***S s polopenzí - PesaroHotel Perticari***S s polopenzí - PesaroHotel Perticari***S s polopenzí - Pesaro
Hotel Perticari***S s polopenzí - PesaroHotel Perticari***S s polopenzí - Pesaro
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Velmi pěkný hotel s bazénem se nachází přímo u pláže, na klidném místě, avšak v centrální zóně Pesaro.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže a zhruba 500 m od historického centra města. Nejbližší obchody, kavárny, pravé italské zmzlinárny a restaurace jsou vzdáleny cca 100 m. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit místní muzeum, renesanční palác Pallazzo Ducale ze 16.století, pesarskou katedrálu z 12. století, či rodný dům italského skladatele Rossiniho, nebo se můžete projet po okolních městech například do Ancory, nebo krásného přístavního města Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, půjčovna kol, terasa, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, vířivka.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, boční výhled na moře, většina z nich má balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • trezor
 • telefon
 • mini bar
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - od 4. řady (slunečník+lehátko+křesílko/pokoj)
 • nápoje - 1/2 l vody a 1/4 vína
 • pronájem kol - dle dostupnosti
 • animace/miniclub pro děti - v termínech 2.6.-30.8.

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,30 Euro/os./noc, děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 15 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 20 Euro/pobyt
 • garáž - na vyžádání za poplatek 10 Euro/noc

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech, salátový bufet, dezert. Nápoje k jídlu: 1/2 l vody nebo 1/4 l vína.

Možnost pobytu s plnou penzí

Doplňující informace:

Cena pro nejmladší dítě se počítá na 3. posteli.

Pesaro

Pesaro je malebné letovisko patřící do regionu Marche. Marche leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Abruzzo, který leží jizním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.


Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Pesaro jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival. Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Pesaro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 7-13,9 let 3./4. postelDítě 2-6,9 let 3. postelDítě 2-6,9 let 4. postelDítě 0-1,9 let 3./4. postel
04.05. - 25.05.2019 (*) 3 3 830 Kč3 760 Kč3 070 Kč3 010 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma1 930 Kč1 900 KčzdarmaObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 4 5 130 Kč5 030 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 5 6 400 Kč6 280 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 200 Kč3 140 Kčzdarma3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 6 7 670 Kč7 520 Kč6 140 Kč6 020 Kč3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 7 8 950 Kč8 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč4 480 Kč4 400 Kčzdarma4 480 Kč4 400 KčzdarmaObjednat
25.05. - 15.06.2019 (*) 3 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 Kčzdarma2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
25.05. - 15.06.2019 (*) 4 5 800 Kč5 690 Kč4 660 Kč4 570 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
25.05. - 15.06.2019 (*) 5 7 260 Kč7 120 Kč5 800 Kč5 690 Kč3 640 Kč3 570 Kčzdarma3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
25.05. - 15.06.2019 (*) 6 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 Kčzdarma4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
25.05. - 15.06.2019 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 Kčzdarma5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 3 5 410 Kč5 310 Kč4 320 Kč4 240 Kč2 710 Kč2 660 Kčzdarma2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 4 7 210 Kč7 070 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 590 Kč3 520 Kčzdarma3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 5 9 000 Kč8 820 Kč7 210 Kč7 070 Kč4 500 Kč4 410 Kčzdarma4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 6 10 790 Kč10 580 Kč8 640 Kč8 470 Kč5 410 Kč5 310 Kčzdarma5 410 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 7 12 590 Kč12 340 Kč10 070 Kč9 870 Kč6 300 Kč6 180 Kčzdarma6 300 Kč6 180 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 7 15 270 Kč14 970 Kč12 220 Kč11 980 Kč7 650 Kč7 500 Kčzdarma7 650 Kč7 500 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 17 710 Kč17 360 Kč14 170 Kč13 890 Kč8 840 Kč8 670 Kčzdarma8 840 Kč8 670 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 17 710 Kč17 360 Kč14 170 Kč13 890 Kč8 840 Kč8 670 Kčzdarma8 840 Kč8 670 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 17 710 Kč17 360 Kč14 170 Kč13 890 Kč8 840 Kč8 670 Kčzdarma8 840 Kč8 670 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 12 590 Kč12 340 Kč10 070 Kč9 870 Kč6 300 Kč6 180 Kčzdarma6 300 Kč6 180 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 3 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 Kčzdarma2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 4 5 800 Kč5 690 Kč4 660 Kč4 570 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 5 7 260 Kč7 120 Kč5 800 Kč5 690 Kč3 640 Kč3 570 Kčzdarma3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 6 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 Kčzdarma4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 Kčzdarma5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
07.09. - 28.09.2019 (*) 3 3 830 Kč3 760 Kč3 070 Kč3 010 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma1 930 Kč1 900 KčzdarmaObjednat
07.09. - 28.09.2019 (*) 4 5 130 Kč5 030 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
07.09. - 28.09.2019 (*) 5 6 400 Kč6 280 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 200 Kč3 140 Kčzdarma3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
07.09. - 28.09.2019 (*) 6 7 670 Kč7 520 Kč6 140 Kč6 020 Kč3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
07.09. - 28.09.2019 (*) 7 8 950 Kč8 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč4 480 Kč4 400 Kčzdarma4 480 Kč4 400 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací