Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro | Italia Travel

Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro

Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro
Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro
Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro
Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: All inclusive
Doprava: Vlastní doprava

3 děti zdarma do 2 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování přímo na pláži a rádi si zajdou na procházku do historického městečka, které je od hotelu jen pár kroků.

Pláž:

Hotel se nachází přímo na písečné pláži s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází cca 200 m od historického centra města, na pláži se zlatým jemným pískem. Nejbližší obchody, kavárny, pravé italské zmzlinárny a restaurace jsou vzdáleny asi 200 m. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit místní muzeum, renesanční palác Pallazzo Ducale ze 16.století, pesarskou katedrálu z 12. století, či rodný dům italského skladatele Rossiniho, nebo se můžete projet po okolních městech například do Ancory, nebo krásného přístavního města Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Zrenovovaný hotel s výtahem, hostům je k dispozici bazén, recepce, restaurace s výhledem na moře, bar, americký bar, TV místnost, čítárna, dětský koutek, garáže za poplatek, Wi-Fi.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek (formou palandy), koupelna se sprchou/WC. Některé pokoje jsou s přímým výhledem na moře, některé s bočním (Executive).
 • Rodinný pokoj executive - max. obsazenost 5 osob (max. 4 dospělí), manželská postel, palanda a samostatné lůžko, koupelna se sprchou/WC. Výhled na moře. 4 osoby platí plnou cenu na 1./2. lůžku, pouze 5. osoba má nárok na slevu.  

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • minibar (za poplatek)
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) vč. All Inclusive
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - lehátka dle dostupnosti
 • klimatizace
 • wi-fi internet - v celém hotelu
 • plážový servis - od 12.5. do 15.9., od 4. řady: slunečník+2 křesílka/pokoj
 • nápoje - k jídlům voda, víno, pivo, nealko
 • konzumace na baru - 8:00 - 23:00
 • pronájem kol - dle dostupnosti
 • animace/miniclub pro děti - 1. 6. - 15. 9.
 • odpolední snack

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,30 Euro/os./noc, děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 10 Euro/noc, splatné na místě
 • zvířata - na vyžádání 10 Euro/noc + 50 Euro za úklid a vybavení, splatné na místě
 • garáž - červenec + srpen: 25 Euro/den, jindy: 15 Euro/den
 • doplňující poznámka - plážová osuška: 20 Euro/vratná kauce + 2,50 Euro/výměna

Způsob stravování:

All inclusive: snídaně formou bufetu, obědy a večeře o 3 chodech dle výběru + salátový a moučníkový bufet. K obědu a večeři nápoje v ceně: voda, víno, pivo, nealkoholické nápoje. Otevřený bar (nealko): 8:00 - 23:00, svačina (slaná): 11:30 - 12:30, odpolední svačina (čaj a pečivo): 16:30 - 17:30.

Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Možnost pobytu s polopenzí.

Pesaro

Pesaro je malebné letovisko patřící do regionu Marche. Marche leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Abruzzo, který leží jizním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.


Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Pesaro jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival. Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Pesaro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2019

Objednejte zájezd v době od 23. 11. do 28. 03. 2019 a získáte extra slevu 8 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (pokoj Executive)Osoba 3./4. postel (pokoj Executive)Dítě 2-13,9 let 3./4. postel (pokoj Executive)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (pokoj Executive)Osoba 1./2. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)Osoba 3./4. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)
20.04. - 01.06.2019 (*) 3 5 750 Kč5 190 Kč4 010 Kč3 620 Kč2 860 Kč2 590 Kčzdarma6 480 Kč5 860 Kč4 530 Kč4 090 KčObjednat
20.04. - 01.06.2019 (*) 4 7 650 Kč6 900 Kč5 360 Kč4 840 Kč3 830 Kč3 460 Kčzdarma8 640 Kč7 800 Kč6 040 Kč5 450 KčObjednat
20.04. - 01.06.2019 (*) 5 9 570 Kč8 630 Kč6 690 Kč6 040 Kč4 790 Kč4 330 Kčzdarma10 790 Kč9 740 Kč7 540 Kč6 800 KčObjednat
20.04. - 01.06.2019 (*) 6 11 470 Kč10 350 Kč8 040 Kč7 250 Kč5 750 Kč5 190 Kčzdarma12 930 Kč11 670 Kč9 050 Kč8 170 KčObjednat
20.04. - 01.06.2019 (*) 7 13 390 Kč12 080 Kč9 360 Kč8 450 Kč6 690 Kč6 040 Kčzdarma15 080 Kč13 600 Kč10 560 Kč9 530 KčObjednat
01.06. - 29.06.2019 (*) 3 7 620 Kč6 880 Kč5 330 Kč4 820 Kč3 800 Kč3 440 Kčzdarma8 350 Kč7 540 Kč5 850 Kč5 290 KčObjednat
01.06. - 29.06.2019 (*) 4 10 140 Kč9 150 Kč7 100 Kč6 410 Kč5 070 Kč4 580 Kčzdarma11 130 Kč10 040 Kč7 800 Kč7 040 KčObjednat
01.06. - 29.06.2019 (*) 5 12 690 Kč11 450 Kč8 900 Kč8 040 Kč6 350 Kč5 740 Kčzdarma13 910 Kč12 550 Kč9 730 Kč8 780 KčObjednat
01.06. - 29.06.2019 (*) 6 15 240 Kč13 750 Kč10 660 Kč9 620 Kč7 620 Kč6 880 Kčzdarma16 700 Kč15 070 Kč11 680 Kč10 540 KčObjednat
01.06. - 29.06.2019 (*) 7 17 760 Kč16 020 Kč12 430 Kč11 220 Kč8 900 Kč8 040 Kčzdarma19 480 Kč17 580 Kč13 630 Kč12 300 KčObjednat
29.06. - 10.08.2019 (*) 5 16 330 Kč14 730 Kč11 440 Kč10 330 Kč8 170 Kč7 370 Kčzdarma17 550 Kč15 830 Kč12 300 Kč11 100 KčObjednat
29.06. - 10.08.2019 (*) 6 19 610 Kč17 690 Kč13 730 Kč12 390 Kč9 810 Kč8 860 Kčzdarma21 060 Kč18 990 Kč14 750 Kč13 310 KčObjednat
29.06. - 10.08.2019 (*) 7 22 880 Kč20 640 Kč16 020 Kč14 450 Kč11 440 Kč10 330 Kčzdarma24 570 Kč22 160 Kč17 220 Kč15 530 KčObjednat
10.08. - 24.08.2019 (*) 7 28 240 Kč25 470 Kč19 760 Kč17 830 Kč14 120 Kč12 740 Kčzdarma29 930 Kč27 000 Kč20 960 Kč18 910 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 5 16 330 Kč14 730 Kč11 440 Kč10 330 Kč8 170 Kč7 370 Kčzdarma17 550 Kč15 830 Kč12 300 Kč11 100 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 6 19 610 Kč17 690 Kč13 730 Kč12 390 Kč9 810 Kč8 860 Kčzdarma21 060 Kč18 990 Kč14 750 Kč13 310 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 22 880 Kč20 640 Kč16 020 Kč14 450 Kč11 440 Kč10 330 Kčzdarma24 570 Kč22 160 Kč17 220 Kč15 530 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 3 7 620 Kč6 880 Kč5 330 Kč4 820 Kč3 800 Kč3 440 Kčzdarma8 350 Kč7 540 Kč5 850 Kč5 290 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 4 10 140 Kč9 150 Kč7 100 Kč6 410 Kč5 070 Kč4 580 Kčzdarma11 130 Kč10 040 Kč7 800 Kč7 040 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 5 12 690 Kč11 450 Kč8 900 Kč8 040 Kč6 350 Kč5 740 Kčzdarma13 910 Kč12 550 Kč9 730 Kč8 780 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 6 15 240 Kč13 750 Kč10 660 Kč9 620 Kč7 620 Kč6 880 Kčzdarma16 700 Kč15 070 Kč11 680 Kč10 540 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 7 17 760 Kč16 020 Kč12 430 Kč11 220 Kč8 900 Kč8 040 Kčzdarma19 480 Kč17 580 Kč13 630 Kč12 300 KčObjednat
14.09. - 29.09.2019 (*) 3 5 750 Kč5 190 Kč4 010 Kč3 620 Kč2 860 Kč2 590 Kčzdarma6 480 Kč5 860 Kč4 530 Kč4 090 KčObjednat
14.09. - 29.09.2019 (*) 4 7 650 Kč6 900 Kč5 360 Kč4 840 Kč3 830 Kč3 460 Kčzdarma8 640 Kč7 800 Kč6 040 Kč5 450 KčObjednat
14.09. - 29.09.2019 (*) 5 9 570 Kč8 630 Kč6 690 Kč6 040 Kč4 790 Kč4 330 Kčzdarma10 790 Kč9 740 Kč7 540 Kč6 800 KčObjednat
14.09. - 29.09.2019 (*) 6 11 470 Kč10 350 Kč8 040 Kč7 250 Kč5 750 Kč5 190 Kčzdarma12 930 Kč11 670 Kč9 050 Kč8 170 KčObjednat
14.09. - 29.09.2019 (*) 7 13 390 Kč12 080 Kč9 360 Kč8 450 Kč6 690 Kč6 040 Kčzdarma15 080 Kč13 600 Kč10 560 Kč9 530 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 2-13,9 let 3./4. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)Osoba 1./2. postel (pokoj Family Executive)Osoba 3./4. postel (pokoj Family Executive)Dítě 2-13,9 let 3./4./5. postel (pokoj Family Executive)Dítě 0-1,9 let 3./4./5. postel (pokoj Family Executive)
20.04. - 01.06.2019 (*) 3 3 230 Kč2 920 Kčzdarma7 210 Kč6 510 Kč4 710 Kč4 260 Kč3 360 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
20.04. - 01.06.2019 (*) 4 4 320 Kč3 910 Kčzdarma9 600 Kč8 660 Kč6 270 Kč5 660 Kč4 480 Kč4 050 KčzdarmaObjednat
20.04. - 01.06.2019 (*) 5 5 390 Kč4 870 Kčzdarma11 990 Kč10 820 Kč7 830 Kč7 070 Kč5 590 Kč5 050 KčzdarmaObjednat
20.04. - 01.06.2019 (*) 6 6 480 Kč5 860 Kčzdarma14 410 Kč13 000 Kč9 420 Kč8 510 Kč6 710 Kč6 060 KčzdarmaObjednat
20.04. - 01.06.2019 (*) 7 7 540 Kč6 800 Kčzdarma16 800 Kč15 160 Kč10 980 Kč9 910 Kč7 830 Kč7 070 KčzdarmaObjednat
01.06. - 29.06.2019 (*) 3 4 160 Kč3 760 Kčzdarma9 080 Kč8 190 Kč5 930 Kč5 360 Kč4 240 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
01.06. - 29.06.2019 (*) 4 5 570 Kč5 030 Kčzdarma12 090 Kč10 910 Kč7 910 Kč7 140 Kč5 650 Kč5 100 KčzdarmaObjednat
01.06. - 29.06.2019 (*) 5 6 950 Kč6 280 Kčzdarma15 140 Kč13 660 Kč9 880 Kč8 920 Kč7 050 Kč6 360 KčzdarmaObjednat
01.06. - 29.06.2019 (*) 6 8 350 Kč7 540 Kčzdarma18 150 Kč16 370 Kč11 860 Kč10 700 Kč8 480 Kč7 660 KčzdarmaObjednat
01.06. - 29.06.2019 (*) 7 9 730 Kč8 780 Kčzdarma21 170 Kč19 090 Kč13 840 Kč12 490 Kč9 880 Kč8 920 KčzdarmaObjednat
29.06. - 10.08.2019 (*) 5 8 790 Kč7 940 Kčzdarma18 780 Kč16 940 Kč12 280 Kč11 080 Kč8 770 Kč7 920 KčzdarmaObjednat
29.06. - 10.08.2019 (*) 6 10 530 Kč9 500 Kčzdarma22 550 Kč20 340 Kč14 720 Kč13 280 Kč10 510 Kč9 480 KčzdarmaObjednat
29.06. - 10.08.2019 (*) 7 12 300 Kč11 100 Kčzdarma26 290 Kč23 710 Kč17 160 Kč15 480 Kč12 280 Kč11 080 KčzdarmaObjednat
10.08. - 24.08.2019 (*) 7 14 980 Kč13 520 Kčzdarma31 650 Kč28 540 Kč20 670 Kč18 640 Kč14 770 Kč13 330 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 5 8 790 Kč7 940 Kčzdarma18 780 Kč16 940 Kč12 280 Kč11 080 Kč8 770 Kč7 920 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 6 10 530 Kč9 500 Kčzdarma22 550 Kč20 340 Kč14 720 Kč13 280 Kč10 510 Kč9 480 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 12 300 Kč11 100 Kčzdarma26 290 Kč23 710 Kč17 160 Kč15 480 Kč12 280 Kč11 080 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 3 4 160 Kč3 760 Kčzdarma9 080 Kč8 190 Kč5 930 Kč5 360 Kč4 240 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 4 5 570 Kč5 030 Kčzdarma12 090 Kč10 910 Kč7 910 Kč7 140 Kč5 650 Kč5 100 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 5 6 950 Kč6 280 Kčzdarma15 140 Kč13 660 Kč9 880 Kč8 920 Kč7 050 Kč6 360 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 6 8 350 Kč7 540 Kčzdarma18 150 Kč16 370 Kč11 860 Kč10 700 Kč8 480 Kč7 660 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 7 9 730 Kč8 780 Kčzdarma21 170 Kč19 090 Kč13 840 Kč12 490 Kč9 880 Kč8 920 KčzdarmaObjednat
14.09. - 29.09.2019 (*) 3 3 230 Kč2 920 Kčzdarma7 210 Kč6 510 Kč4 710 Kč4 260 Kč3 360 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
14.09. - 29.09.2019 (*) 4 4 320 Kč3 910 Kčzdarma9 600 Kč8 660 Kč6 270 Kč5 660 Kč4 480 Kč4 050 KčzdarmaObjednat
14.09. - 29.09.2019 (*) 5 5 390 Kč4 870 Kčzdarma11 990 Kč10 820 Kč7 830 Kč7 070 Kč5 590 Kč5 050 KčzdarmaObjednat
14.09. - 29.09.2019 (*) 6 6 480 Kč5 860 Kčzdarma14 410 Kč13 000 Kč9 420 Kč8 510 Kč6 710 Kč6 060 KčzdarmaObjednat
14.09. - 29.09.2019 (*) 7 7 540 Kč6 800 Kčzdarma16 800 Kč15 160 Kč10 980 Kč9 910 Kč7 830 Kč7 070 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací