Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro | Italia Travel


Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro

Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro
Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: All inclusive
Doprava: Vlastní doprava

3 děti zdarma do 2 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování přímo na pláži a rádi si zajdou na procházku do historického městečka, které je od hotelu jen pár kroků.

Pláž:

Hotel se nachází přímo na písečné pláži s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází cca 200 m od historického centra města, na pláži se zlatým jemným pískem. Nejbližší obchody, kavárny, pravé italské zmzlinárny a restaurace jsou vzdáleny asi 200 m. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit místní muzeum, renesanční palác Pallazzo Ducale ze 16.století, pesarskou katedrálu z 12. století, či rodný dům italského skladatele Rossiniho, nebo se můžete projet po okolních městech například do Ancory, nebo krásného přístavního města Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Zrenovovaný hotel s výtahem, hostům je k dispozici bazén, recepce, restaurace s výhledem na moře, bar, americký bar, TV místnost, dětský koutek.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 5 osoby. Dvoulůžko s možností 3 přistýlek (formou palandy), koupelna se sprchou/WC. Některé pokoje jsou s přímým výhledem na moře, některé s bočním.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • trezor
 • telefon
 • minibar (za poplatek)
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) vč. All Inclusive
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet - v hale hotelu
 • plážový servis - od 12.5. do 15.9., od 4. řady: slunečník+2 křesílka/pokoj
 • nápoje - k večeři voda, víno, pivo, nealko

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Způsob stravování:

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. K obědu a večeři nápoje v ceně: voda, víno, pivo, nealkoholické nápoje. Snack bar a nápoje z automatu 11:30 - 12:30 a 16:30 - 17:30. Odpolední čaj 16:30 - 17:30.

Možnost pobytu s polopenzí.

Pesaro

Pesaro je malebné letovisko patřící do regionu Marche. Marche leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Abruzzo, který leží jizním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.


Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Pesaro jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival. Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Pesaro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (pokoj Superior s bočním výhledem na moře)Dospělý 3./4. postel (pokoj Superior s bočním výhledem na moře)Dítě 2-13,9 let 3./4. postel (pokoj Superior s bočním výhledem na moře)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (pokoj Superior s bočním výhledem na moře)Dospělý 1./2. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)Dospělý 3./4. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)
04.08. - 25.08.2018 (*) 7 31 650 Kč22 160 Kč15 810 Kčzdarma33 100 Kč23 170 KčObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 5 18 260 Kč12 770 Kč9 130 Kčzdarma19 300 Kč13 520 KčObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 6 21 900 Kč15 340 Kč10 950 Kčzdarma23 170 Kč16 200 KčObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 7 25 560 Kč17 890 Kč12 770 Kčzdarma27 020 Kč18 910 KčObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 3 9 290 Kč6 500 Kč4 660 Kčzdarma9 910 Kč6 950 KčObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 4 12 380 Kč8 660 Kč6 190 Kčzdarma13 210 Kč9 260 KčObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 5 15 470 Kč10 850 Kč7 750 Kčzdarma16 510 Kč11 570 KčObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 6 18 570 Kč13 000 Kč9 290 Kčzdarma19 820 Kč13 890 KčObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 7 21 660 Kč15 160 Kč10 850 Kčzdarma23 120 Kč16 180 KčObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 3 7 310 Kč5 130 Kč3 640 Kčzdarma7 930 Kč5 540 KčObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 4 9 730 Kč6 820 Kč4 870 Kčzdarma10 590 Kč7 410 KčObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 5 12 170 Kč8 530 Kč6 090 Kčzdarma13 210 Kč9 260 KčObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 6 14 620 Kč10 220 Kč7 310 Kčzdarma15 860 Kč11 110 KčObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 7 14 620 Kč10 220 Kč7 310 Kčzdarma15 860 Kč11 110 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 2-13,9 let 3./4. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)Dospělý 1./2. postel (pokoj Family Superior s výhledem na moře)Dospělý 3./4./5. postel (pokoj Family Superior s výhledem na moře)Dítě 2-13,9 let 3./4./5. postel (pokoj Family Superior s výhledem na moře)Dítě 0-1,9 let 3./4./5. postel (pokoj Family Superior s výhledem na moře)
04.08. - 25.08.2018 (*) 7 16 570 Kčzdarma32 870 Kč22 160 Kč15 810 KčzdarmaObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 5 9 650 Kčzdarma19 110 Kč12 770 Kč9 130 KčzdarmaObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 6 11 570 Kčzdarma22 960 Kč15 340 Kč10 950 KčzdarmaObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 7 13 520 Kčzdarma26 780 Kč17 890 Kč12 770 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 3 4 970 Kčzdarma9 810 Kč6 500 Kč4 660 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 4 6 610 Kčzdarma13 080 Kč8 660 Kč6 190 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 5 8 270 Kčzdarma16 330 Kč10 850 Kč7 750 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 6 9 910 Kčzdarma19 610 Kč13 000 Kč9 290 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 7 11 570 Kčzdarma22 880 Kč15 160 Kč10 850 KčzdarmaObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 3 3 960 Kčzdarma7 830 Kč5 130 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 4 5 280 Kčzdarma10 430 Kč6 820 Kč4 870 KčzdarmaObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 5 6 610 Kčzdarma13 030 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 6 7 930 Kčzdarma15 660 Kč10 220 Kč7 310 KčzdarmaObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 7 7 930 Kčzdarma15 660 Kč10 220 Kč7 310 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací