Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro | Italia Travel


Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro

Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - PesaroHotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro
Hotel Nautilus Family**** s all inclusive - Pesaro
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: All inclusive
Doprava: Vlastní doprava

3 děti zdarma do 2 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování přímo na pláži a rádi si zajdou na procházku do historického městečka, které je od hotelu jen pár kroků.

Pláž:

Hotel se nachází přímo na písečné pláži s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází cca 200 m od historického centra města, na pláži se zlatým jemným pískem. Nejbližší obchody, kavárny, pravé italské zmzlinárny a restaurace jsou vzdáleny asi 200 m. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit místní muzeum, renesanční palác Pallazzo Ducale ze 16.století, pesarskou katedrálu z 12. století, či rodný dům italského skladatele Rossiniho, nebo se můžete projet po okolních městech například do Ancory, nebo krásného přístavního města Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Zrenovovaný hotel s výtahem, hostům je k dispozici bazén, recepce, restaurace s výhledem na moře, bar, americký bar, TV místnost, dětský koutek.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 5 osoby. Dvoulůžko s možností 3 přistýlek (formou palandy), koupelna se sprchou/WC. Některé pokoje jsou s přímým výhledem na moře, některé s bočním.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • trezor
 • telefon
 • minibar (za poplatek)
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) vč. All Inclusive
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet - v hale hotelu
 • plážový servis - od 12.5. do 15.9., od 4. řady: slunečník+2 křesílka/pokoj
 • nápoje - k večeři voda, víno, pivo, nealko

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Způsob stravování:

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. K obědu a večeři nápoje v ceně: voda, víno, pivo, nealkoholické nápoje. Snack bar a nápoje z automatu 11:30 - 12:30 a 16:30 - 17:30. Odpolední čaj 16:30 - 17:30.

Možnost pobytu s polopenzí.

Pesaro

Pesaro je malebné letovisko patřící do regionu Marche. Marche leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Abruzzo, který leží jizním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.


Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Pesaro jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival. Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Pesaro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 05. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (pokoj Superior s bočním výhledem na moře)Dospělý 3./4. postel (pokoj Superior s bočním výhledem na moře)Dítě 2-13,9 let 3./4. postel (pokoj Superior s bočním výhledem na moře)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (pokoj Superior s bočním výhledem na moře)Dospělý 1./2. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)Dospělý 3./4. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)
21.04. - 01.06.2018 (*) 3 7 310 Kč7 170 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 640 Kč3 570 Kčzdarma7 930 Kč7 780 Kč5 540 Kč5 430 KčObjednat
21.04. - 01.06.2018 (*) 4 9 730 Kč9 540 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 870 Kč4 780 Kčzdarma10 590 Kč10 380 Kč7 410 Kč7 270 KčObjednat
21.04. - 01.06.2018 (*) 5 12 170 Kč11 930 Kč8 530 Kč8 360 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma13 210 Kč12 950 Kč9 260 Kč9 080 KčObjednat
21.04. - 01.06.2018 (*) 6 14 620 Kč14 330 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 Kčzdarma15 860 Kč15 550 Kč11 110 Kč10 890 KčObjednat
21.04. - 01.06.2018 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 Kčzdarma15 860 Kč15 550 Kč11 110 Kč10 890 KčObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 3 9 290 Kč9 110 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 660 Kč4 570 Kčzdarma9 910 Kč9 720 Kč6 950 Kč6 820 KčObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 4 12 380 Kč12 140 Kč8 660 Kč8 490 Kč6 190 Kč6 070 Kčzdarma13 210 Kč12 950 Kč9 260 Kč9 080 KčObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 5 15 470 Kč15 170 Kč10 850 Kč10 640 Kč7 750 Kč7 600 Kčzdarma16 510 Kč16 180 Kč11 570 Kč11 340 KčObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 6 18 570 Kč18 200 Kč13 000 Kč12 740 Kč9 290 Kč9 110 Kčzdarma19 820 Kč19 430 Kč13 890 Kč13 620 KčObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 7 21 660 Kč21 230 Kč15 160 Kč14 860 Kč10 850 Kč10 640 Kčzdarma23 120 Kč22 660 Kč16 180 Kč15 860 KčObjednat
23.06. - 04.08.2018 (*) 5 18 260 Kč17 900 Kč12 770 Kč12 520 Kč9 130 Kč8 950 Kčzdarma19 300 Kč18 920 Kč13 520 Kč13 250 KčObjednat
23.06. - 04.08.2018 (*) 6 21 900 Kč21 470 Kč15 340 Kč15 040 Kč10 950 Kč10 740 Kčzdarma23 170 Kč22 710 Kč16 200 Kč15 880 KčObjednat
23.06. - 04.08.2018 (*) 7 25 560 Kč25 050 Kč17 890 Kč17 540 Kč12 770 Kč12 520 Kčzdarma27 020 Kč26 480 Kč18 910 Kč18 540 KčObjednat
04.08. - 25.08.2018 (*) 7 31 650 Kč31 020 Kč22 160 Kč21 720 Kč15 810 Kč15 500 Kčzdarma33 100 Kč32 440 Kč23 170 Kč22 710 KčObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 5 18 260 Kč17 900 Kč12 770 Kč12 520 Kč9 130 Kč8 950 Kčzdarma19 300 Kč18 920 Kč13 520 Kč13 250 KčObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 6 21 900 Kč21 470 Kč15 340 Kč15 040 Kč10 950 Kč10 740 Kčzdarma23 170 Kč22 710 Kč16 200 Kč15 880 KčObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 7 25 560 Kč25 050 Kč17 890 Kč17 540 Kč12 770 Kč12 520 Kčzdarma27 020 Kč26 480 Kč18 910 Kč18 540 KčObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 3 9 290 Kč9 110 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 660 Kč4 570 Kčzdarma9 910 Kč9 720 Kč6 950 Kč6 820 KčObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 4 12 380 Kč12 140 Kč8 660 Kč8 490 Kč6 190 Kč6 070 Kčzdarma13 210 Kč12 950 Kč9 260 Kč9 080 KčObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 5 15 470 Kč15 170 Kč10 850 Kč10 640 Kč7 750 Kč7 600 Kčzdarma16 510 Kč16 180 Kč11 570 Kč11 340 KčObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 6 18 570 Kč18 200 Kč13 000 Kč12 740 Kč9 290 Kč9 110 Kčzdarma19 820 Kč19 430 Kč13 890 Kč13 620 KčObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 7 21 660 Kč21 230 Kč15 160 Kč14 860 Kč10 850 Kč10 640 Kčzdarma23 120 Kč22 660 Kč16 180 Kč15 860 KčObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 3 7 310 Kč7 170 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 640 Kč3 570 Kčzdarma7 930 Kč7 780 Kč5 540 Kč5 430 KčObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 4 9 730 Kč9 540 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 870 Kč4 780 Kčzdarma10 590 Kč10 380 Kč7 410 Kč7 270 KčObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 5 12 170 Kč11 930 Kč8 530 Kč8 360 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma13 210 Kč12 950 Kč9 260 Kč9 080 KčObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 6 14 620 Kč14 330 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 Kčzdarma15 860 Kč15 550 Kč11 110 Kč10 890 KčObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 Kčzdarma15 860 Kč15 550 Kč11 110 Kč10 890 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 2-13,9 let 3./4. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (pokoj s přímým výhledem na moře)Dospělý 1./2. postel (pokoj Family Superior s výhledem na moře)Dospělý 3./4./5. postel (pokoj Family Superior s výhledem na moře)Dítě 2-13,9 let 3./4./5. postel (pokoj Family Superior s výhledem na moře)Dítě 0-1,9 let 3./4./5. postel (pokoj Family Superior s výhledem na moře)
21.04. - 01.06.2018 (*) 3 3 960 Kč3 890 Kčzdarma7 830 Kč7 680 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
21.04. - 01.06.2018 (*) 4 5 280 Kč5 180 Kčzdarma10 430 Kč10 230 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
21.04. - 01.06.2018 (*) 5 6 610 Kč6 480 Kčzdarma13 030 Kč12 770 Kč8 530 Kč8 360 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
21.04. - 01.06.2018 (*) 6 7 930 Kč7 780 Kčzdarma15 660 Kč15 350 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat
21.04. - 01.06.2018 (*) 7 7 930 Kč7 780 Kčzdarma15 660 Kč15 350 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 3 4 970 Kč4 880 Kčzdarma9 810 Kč9 620 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 660 Kč4 570 KčzdarmaObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 4 6 610 Kč6 480 Kčzdarma13 080 Kč12 820 Kč8 660 Kč8 490 Kč6 190 Kč6 070 KčzdarmaObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 5 8 270 Kč8 110 Kčzdarma16 330 Kč16 010 Kč10 850 Kč10 640 Kč7 750 Kč7 600 KčzdarmaObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 6 9 910 Kč9 720 Kčzdarma19 610 Kč19 220 Kč13 000 Kč12 740 Kč9 290 Kč9 110 KčzdarmaObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 7 11 570 Kč11 340 Kčzdarma22 880 Kč22 430 Kč15 160 Kč14 860 Kč10 850 Kč10 640 KčzdarmaObjednat
23.06. - 04.08.2018 (*) 5 9 650 Kč9 460 Kčzdarma19 110 Kč18 730 Kč12 770 Kč12 520 Kč9 130 Kč8 950 KčzdarmaObjednat
23.06. - 04.08.2018 (*) 6 11 570 Kč11 340 Kčzdarma22 960 Kč22 510 Kč15 340 Kč15 040 Kč10 950 Kč10 740 KčzdarmaObjednat
23.06. - 04.08.2018 (*) 7 13 520 Kč13 250 Kčzdarma26 780 Kč26 250 Kč17 890 Kč17 540 Kč12 770 Kč12 520 KčzdarmaObjednat
04.08. - 25.08.2018 (*) 7 16 570 Kč16 240 Kčzdarma32 870 Kč32 220 Kč22 160 Kč21 720 Kč15 810 Kč15 500 KčzdarmaObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 5 9 650 Kč9 460 Kčzdarma19 110 Kč18 730 Kč12 770 Kč12 520 Kč9 130 Kč8 950 KčzdarmaObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 6 11 570 Kč11 340 Kčzdarma22 960 Kč22 510 Kč15 340 Kč15 040 Kč10 950 Kč10 740 KčzdarmaObjednat
25.08. - 04.09.2018 (*) 7 13 520 Kč13 250 Kčzdarma26 780 Kč26 250 Kč17 890 Kč17 540 Kč12 770 Kč12 520 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 3 4 970 Kč4 880 Kčzdarma9 810 Kč9 620 Kč6 500 Kč6 370 Kč4 660 Kč4 570 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 4 6 610 Kč6 480 Kčzdarma13 080 Kč12 820 Kč8 660 Kč8 490 Kč6 190 Kč6 070 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 5 8 270 Kč8 110 Kčzdarma16 330 Kč16 010 Kč10 850 Kč10 640 Kč7 750 Kč7 600 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 6 9 910 Kč9 720 Kčzdarma19 610 Kč19 220 Kč13 000 Kč12 740 Kč9 290 Kč9 110 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2018 (*) 7 11 570 Kč11 340 Kčzdarma22 880 Kč22 430 Kč15 160 Kč14 860 Kč10 850 Kč10 640 KčzdarmaObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 3 3 960 Kč3 890 Kčzdarma7 830 Kč7 680 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 4 5 280 Kč5 180 Kčzdarma10 430 Kč10 230 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 5 6 610 Kč6 480 Kčzdarma13 030 Kč12 770 Kč8 530 Kč8 360 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 6 7 930 Kč7 780 Kčzdarma15 660 Kč15 350 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat
11.09. - 22.09.2018 (*) 7 7 930 Kč7 780 Kčzdarma15 660 Kč15 350 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás