Apartmány Village Green Park**** s all inclusive - Vieste | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Gargáno » Apartmány Village Green Park**** s all inclusive - Vieste


Apartmány Village Green Park**** s all inclusive - Vieste

Apartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - Vieste
Apartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - Vieste
Apartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - Vieste
Apartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - ViesteApartmány Village Green Park**** s all inclusive - Vieste
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: All inclusive
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 3 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ideální místo pro strávení aktivní letní dovolené, pro podnikání výletů do okolí a poznání zajímavých historický míst např. Monte Sant´Angelo, Monte Saraceno, Siponto a samozřejmě i přírodních krás a pláží Gargana. 

Pláž:

Písečná pláž s plážový servisem v ceně (slunečník + 2 křesílka/apartmán od 3. řady - dle obsazenosti) se nachází cca 150 m od ubytování.

Poloha:

Apartmánový komplex obklopený zelení se nachází na klidném a odlehlém místě cca 10 km od městečka Vieste na poloostrově Gargano.

Ubytování a vybavení:

Hostům apartmánů je k dispozici bazén s malým vodopádem a vířivkou, sportovní hřiště, hřiště pro děti, bar, TV místnost, recepce s trezorem, soukromá pláž, diskotéka, parkování. V blízkosti hotelu supermaket, restaurace, pizzerie a jezdecká škola.

 • Typ ubytování bilo - max. obsazenost 4 osob, je vybavené kuchyňskou linkou, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem, 1 ložnicí pro 2/3 osoby, koupelnou se sprchou a wc, terasa nebo balkon. Možnost apartmánu v přízemí nebo v poschodí.

Vybavení:

 • TV
 • fén
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí vč. All Inclusive
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - otevřen 9:00 - 13:00 a 16:00 - 19:30, bar u bazénu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 křesílka/apartmán od 3. řady - dle obsazenosti
 • ložní prádlo a ručníky
 • spotřeby energií, vody
 • nápoje - k obědu a věčeři voda, víno a nealkoholické nápoje
 • animace/miniclub pro děti - pro děti ve věku 4 - 15 let
 • typická večeře - 1x týdně

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • pobytová taxa - 1 Euro/osoba/den (do června a od září), 2 Euro/osoba/den (v červenci a srpnu)

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 50 Euro/ týden
 • zvířata - 70 Euro/týden

Způsob stravování:

All inclusive: snídaně formou bufetu, obědy a večeře o 2 chodech, k obědu a večeři voda, víno a nealkoholické nápoje. Pobyt začíná večeří a končí snídaní. Jeden daný stůl v restauraci/apartmán po celou dobu pobytu.

U baru v restauraci nápoje dle výběru (od 10:00 do 21:00) - voda, ledový čaj nebo výčep.

Gargáno

Poloostrov Gargáno tvoří ostruhu italské boty a je skutečnou přírodní oázou, s charakterem horského kompaktního masívu, jehož vrcholky se pohybují od 600 do 1.000 m. 200 km dlouhé vápencové pobřeží je vymodelováno do jedinečných tvarů. Pobřeží Gargana je různorodé jako Země sama. Voda a vítr zde zpracovaly vápenec a vepsaly do něho jedinečné tvary, např. pyšný „Pizzomuno" – Vrchol světa – na pláži ve Vieste.

Okolní ostrovy

Nesmíme přirozeně zapomenout na krásné ostrovy Tremiti, které jsou jedinými ostrovy Jaderského moře, které patří Itálii. Na tři malé ostrovy - S. Nicola, S. Domino a Capraia – byli před staletími vypovězeni zajatci odsouzení k doživotnímu vězení. Nedaleko od nádherného mořského pobřeží se ve vnitrozemí nachází jedinečný národní park - prales „Foresta Umbra“, rozprostírající se na ploše 11.000 ha. Ve městě Monte Sant’Angelo je od svého zjevení v 5. století n.l. uctíván Archanděl Michael. O pár kilometrů dále se nachází v městečku S. Giovanni známý poutní chrám Padre Pio.

Pláže, klima a památky

Středomořské klima zde nabízí teplé počasí od dubna do října. Vaše dovolená bude prozářena sluncem. Pláže jsou převážně písečné, ukončené skalnatými výběžky. Borovicové háje sahají až po azurové moře, voda je průzračná a skalnaté útesy přímo vybízejí k potápění. Zdejší starobylá městečka jsou vystavěna na skalnatých útesech a svými úzkými uličkami s typickými kamennými domy lákají k procházkám. Zároveň je to místo výborné pro zájezdy nejen po souši, ale po moři. Letní dovolená je v této části Itálie velmi vyhledávaná.

Peschici

Starobylé městečko, rozprostírající se na více než 100m vysoké skále nad Jaderským mořem, nachází se v  Národním parku Gargána a nabízí jednu z nejpozoruhodnějších zátok Itálie. Historické jádro Peschici stoupá od přístavu až k opevnění hradu Swabian.  Je spíše labyrintem charakteristických uliček, průchodů a oblouků bílých staveb jejichž prohlídka je možná pouze pěšky. V centru naleznete mnoho obchodů, restaurací a pizzerií. Z ostrohu se Vám naskytne nádherný výhled na moře a široké okolí. Pobřeží v okolí města je pestřejší, kde se stříají písčité a oblázkové pláže, útesy, zátoky a romantické malé pláže dostupné mnohdy jen z moře. Dovolená je tady nejkrásnější v červnu, kdy jsou nejdelší a velmi teplé a slunné dny a vlahé večery. Je to ideální výchozí bod por zájezdy po Gargánu. Město Peschici každý rok přiláká tisíce turistů právě pro krásu pobřeží a pro kříšťálově čisté moře. Letní dovolená je v této části Itálie stále vyhledávanější.

Vieste

Staré město jižní Itálie leží na jazyku země, vysokém skalnatém ostrohu vyčnívajícím do moře v nejvýchodnější části Gargána. Bylo postaveno v typickém stylu kraje Apulie, s úzkými uličkami, příkrými schody a neuvěřitelně bílými domy. Dovolená tady Vám dává pocit života na krásném ostrově, obklopeném barevnými windsurfingovými  plachetnicemi v kymácejících se vlnách. Je umístěno v oáze výjimečné přírodní krásy národního parku Gargána. Vieste nabízí krásné scenérie pro milovníky moře -  strmé útesy se střídají s úseky písečných nebo oblázkových pláží, skály a jeskyně, všechny zasazeny do tyrkysového Jaderského moře, obklopené voňavou středomořskou vegetací. Pod hradem Vieste je krásná pláž, kde můžete obdivovat nejslavnější bod městečka - "Pizzomunno", gigantický a nádherný legendami opředený skalní monolit, který se zvedá vysoko nad moře. V muzeu mořské vědy jsou k vidění unikátní sbírky mušlí z různých světových moří a oceánů. Již tradičně zde naleznete  vysoce kvalitní služby a ubytování všech kategorií. Letní dovolená se zde stává vskutku nezapomenutelným zážitkem. Tento zájezd vyhledávají nejen milovníci odpočinku a relaxace u moře, ale i nadšenci do windsurfingu z celé Evropy.

Mattinata

Malebné městečko jižní Itálie na poloostrově Gargáno, na úpatí Monte Sacro, které je poeticky nazíváno motýlem, který sedá na květ, se rozprostírá na rovině "la piana", kterou obklopují 2 kopce ("Coppa della Madonna" a "Castelluccio")z jedné strany  a moře z druhé. Je pokrytá staletými olivovníky a  bezpočtem druhů orchidejí. Na vrcholu Monte Sacro můžete vidět impozantní zříceninu benediktinského opatství sv.Trinity. Naskytne se Vám odtamtut nádherný panoramatický výhled nejen na bílé městečko, ale na celou krajinu a křišťálové moře. Pláž je od Mattinata vzdálená 1km a je pokryta oblázky. V okolí Mattinata najdete malebné menší zátoky s romantickými mořskými jeskyněmi. Je to ideální místo na lodní výlety podél pobřeží, které je poseté jeskyněmi, útesy, zálivy, zátokami a také krásnými plážemi, které jsou dostupné jen z moře. Můžete si naplánovat i různé zájezdy a Vaše letní dovolená může být nejen relaxem, ale i nekonečným objevováním krás Gargána.

Tipy na výlety

 • Mořské jeskyně – mořská voda a vítr vytvořily za několik tisíc let fantaskní svět snů a skutečnosti.
 • Ostrovy Tremiti – celodenní lodní výlet na ostrovy S. Nicola, S. Domino a Capraia, které jsou položeny 2 km před severním pobřežím Gargana.
 • Muzeum mušlí – působivou sbírku mušlí ze všech moří světa, která je i nejbohatší soukromou veřejně přístupnou sbírkou Itálie, můžete zhlédnout v centru Vieste.
 • Foresta Umbra – původní prales se rozkládá ve východní části poloostrova mezi městečky Vico, Vieste a Monte San Angelo. Jsou zde bukové, dubové, tisové a borovicové porosty.
 • San Giovanni Rotondo – městečko vyhledávané poutníky, kteří sem přicházejí v naději, že je uzdraví Padre Pio (1887–1968), který je zde pohřben.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

Objednejte zájezd v době od 20. 11. do 25. 04. 2019 a získáte extra slevu 5 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (apartmán v prvním patře)Dospělý 3./4. postel (apartmán v prvním patře)Dítě 13-17,9 let 3./4. postel (apartmán v prvním patře)Dítě 3-12,9 let 3. postel (apartmán v prvním patře)Dítě 3-12,9 let 4. postel (apartmán v prvním patře)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel (apartmán v prvním patře)
01.06. - 15.06.2019 (*) 3 4 920 Kč4 590 Kč3 930 Kč3 670 Kč2 450 Kč2 290 Kčzdarma2 450 Kč2 290 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 4 6 530 Kč6 080 Kč5 230 Kč4 880 Kč3 280 Kč3 060 Kčzdarma3 280 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 5 8 170 Kč7 610 Kč6 530 Kč6 080 Kč4 090 Kč3 810 Kčzdarma4 090 Kč3 810 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 6 9 810 Kč9 140 Kč7 860 Kč7 330 Kč4 920 Kč4 590 Kčzdarma4 920 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 7 11 440 Kč10 660 Kč9 160 Kč8 540 Kč5 720 Kč5 330 Kčzdarma5 720 Kč5 330 KčzdarmaObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 13 130 Kč12 230 Kč10 510 Kč9 790 Kč6 580 Kč6 130 Kčzdarma6 580 Kč6 130 KčzdarmaObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 13 130 Kč12 230 Kč10 510 Kč9 790 Kč6 580 Kč6 130 Kčzdarma6 580 Kč6 130 KčzdarmaObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 15 810 Kč14 730 Kč12 670 Kč11 800 Kč7 910 Kč7 380 Kčzdarma7 910 Kč7 380 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 15 810 Kč14 730 Kč12 670 Kč11 800 Kč7 910 Kč7 380 Kčzdarma7 910 Kč7 380 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 15 810 Kč14 730 Kč12 670 Kč11 800 Kč7 910 Kč7 380 Kčzdarma7 910 Kč7 380 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 15 810 Kč14 730 Kč12 670 Kč11 800 Kč7 910 Kč7 380 Kčzdarma7 910 Kč7 380 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 17 030 Kč15 860 Kč13 630 Kč12 700 Kč8 530 Kč7 950 Kčzdarma8 530 Kč7 950 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 19 480 Kč18 150 Kč15 580 Kč14 510 Kč9 730 Kč9 070 Kčzdarma9 730 Kč9 070 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 22 880 Kč21 310 Kč18 310 Kč17 060 Kč11 440 Kč10 660 Kčzdarma11 440 Kč10 660 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 22 880 Kč21 310 Kč18 310 Kč17 060 Kč11 440 Kč10 660 Kčzdarma11 440 Kč10 660 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 13 130 Kč12 230 Kč10 510 Kč9 790 Kč6 580 Kč6 130 Kčzdarma6 580 Kč6 130 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 3 4 920 Kč4 590 Kč3 930 Kč3 670 Kč2 450 Kč2 290 Kčzdarma2 450 Kč2 290 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 4 6 530 Kč6 080 Kč5 230 Kč4 880 Kč3 280 Kč3 060 Kčzdarma3 280 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 5 8 170 Kč7 610 Kč6 530 Kč6 080 Kč4 090 Kč3 810 Kčzdarma4 090 Kč3 810 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 6 9 810 Kč9 140 Kč7 860 Kč7 330 Kč4 920 Kč4 590 Kčzdarma4 920 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 7 11 440 Kč10 660 Kč9 160 Kč8 540 Kč5 720 Kč5 330 Kčzdarma5 720 Kč5 330 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (apartmán v přízemí)Dospělý 3./4. postel (apartmán v přízemí)Dítě 13-17,9 let 3./4. postel (apartmán v přízemí)Dítě 3-12,9 let 3. postel (apartmán v přízemí)Dítě 3-12,9 let 4. postel (apartmán v přízemí)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel (apartmán v přízemí)
01.06. - 15.06.2019 (*) 3 5 020 Kč4 680 Kč4 010 Kč3 740 Kč2 500 Kč2 330 Kčzdarma2 500 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 4 6 690 Kč6 240 Kč5 330 Kč4 970 Kč3 330 Kč3 110 Kčzdarma3 330 Kč3 110 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 5 8 350 Kč7 790 Kč6 690 Kč6 240 Kč4 160 Kč3 880 Kčzdarma4 160 Kč3 880 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 6 10 010 Kč9 320 Kč8 010 Kč7 460 Kč5 020 Kč4 680 Kčzdarma5 020 Kč4 680 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 7 11 680 Kč10 880 Kč9 340 Kč8 710 Kč5 850 Kč5 460 Kčzdarma5 850 Kč5 460 KčzdarmaObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 13 390 Kč12 480 Kč10 720 Kč9 990 Kč6 690 Kč6 240 Kčzdarma6 690 Kč6 240 KčzdarmaObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 13 390 Kč12 480 Kč10 720 Kč9 990 Kč6 690 Kč6 240 Kčzdarma6 690 Kč6 240 KčzdarmaObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 16 070 Kč14 970 Kč12 850 Kč11 970 Kč8 040 Kč7 490 Kčzdarma8 040 Kč7 490 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 16 070 Kč14 970 Kč12 850 Kč11 970 Kč8 040 Kč7 490 Kčzdarma8 040 Kč7 490 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 16 070 Kč14 970 Kč12 850 Kč11 970 Kč8 040 Kč7 490 Kčzdarma8 040 Kč7 490 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 16 070 Kč14 970 Kč12 850 Kč11 970 Kč8 040 Kč7 490 Kčzdarma8 040 Kč7 490 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 17 290 Kč16 110 Kč13 840 Kč12 900 Kč8 640 Kč8 050 Kčzdarma8 640 Kč8 050 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 19 710 Kč18 360 Kč15 790 Kč14 710 Kč9 860 Kč9 190 Kčzdarma9 860 Kč9 190 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 23 120 Kč21 530 Kč18 490 Kč17 230 Kč11 570 Kč10 780 Kčzdarma11 570 Kč10 780 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 23 120 Kč21 530 Kč18 490 Kč17 230 Kč11 570 Kč10 780 Kčzdarma11 570 Kč10 780 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 13 390 Kč12 480 Kč10 720 Kč9 990 Kč6 690 Kč6 240 Kčzdarma6 690 Kč6 240 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 3 5 020 Kč4 680 Kč4 010 Kč3 740 Kč2 500 Kč2 330 Kčzdarma2 500 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 4 6 690 Kč6 240 Kč5 330 Kč4 970 Kč3 330 Kč3 110 Kčzdarma3 330 Kč3 110 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 5 8 350 Kč7 790 Kč6 690 Kč6 240 Kč4 160 Kč3 880 Kčzdarma4 160 Kč3 880 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 6 10 010 Kč9 320 Kč8 010 Kč7 460 Kč5 020 Kč4 680 Kčzdarma5 020 Kč4 680 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 7 11 680 Kč10 880 Kč9 340 Kč8 710 Kč5 850 Kč5 460 Kčzdarma5 850 Kč5 460 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací