Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - Peschici | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Gargáno » Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - Peschici


Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - Peschici

Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciHotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciHotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciHotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciHotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciHotel Valle Clavia **** soft all inclusive - Peschici
Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciHotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciHotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciHotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciHotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciHotel Valle Clavia **** soft all inclusive - Peschici
BazénWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: All inclusive
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 11 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Vhodné ubytování pro rodiny s dětmi i milovníky aktivní dovolené, jelikož hotel je ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů do okolí.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem se nachází jen 150 m od ubytování, plážový servis od 3. řady v ceně (slunečník + 2 lehátka/pokoj od 2.6. do 18.9).

Poloha:

Hotel se nachází na klidném místě, jen 1 km od krásného historického centra městečka Peschici, které leží na skále nad přístavem a skládá se z úzkých uliček, malých náměstí, schodů a hlavně z bílých domů, které jsou typické pro tento region. Najdete zde obchůdky s místními produkty, suvenýry, kavárny a restaurace. Ideální místo pro podnikání výletů, například do jeskyní, do nedalekých měst, na ostrovy Tremiti, nebo na prohlídku národního parku.

Ubytování a vybavení:

Nedávno zrekonstruovaný hotelový komplex nabízí ubytování v 95 pokojích. Hostům je k dispozici recepce, 2 výtahy, restaurace, bar, společneská místnost s televizí, zahrada, stolní tenis, posilovna, venkovní bazén s lehátky, dětské hřiště, terasa, parkoviště (dle obsazenosti). Hotel pořádá animační program (od 2.6. do 8.9.), mini club pro děti (5 - 10 let), diskotéky. Možnost připojení k internetu na recepci.

 • Čtyřlůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby, koupelna se sprchou, telefon, fén, satelitní TV, minibar, trezor. Přistýlky ve formě palandy.

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) vč. All Inclusive
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet - zdarma na recepci
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • plážový servis - od 3. řady (slunečník + 2 lehátka/pokoj) od 2.6. do 18.9.
 • nápoje - k jídlu (místní víno, voda, pivo); neomezené množství vybraných nápojů na baru (7:00 - 15:00 a 16:00 - 24:00)
 • animace/miniclub pro děti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1 Euro/os./noc, splatná na místě

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - povolena na vyžádání zdarma, nesmí se ale zdržovat ve společných prostorech

Způsob stravování:

Soft all inclusive: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 3 chodech formou výběru + salátový bufet. Nápoje během jídla: místní víno, voda, pivo a nealko.

Gargáno

Poloostrov Gargáno tvoří ostruhu italské boty a je skutečnou přírodní oázou, s charakterem horského kompaktního masívu, jehož vrcholky se pohybují od 600 do 1.000 m. 200 km dlouhé vápencové pobřeží je vymodelováno do jedinečných tvarů. Pobřeží Gargana je různorodé jako Země sama. Voda a vítr zde zpracovaly vápenec a vepsaly do něho jedinečné tvary, např. pyšný „Pizzomuno" – Vrchol světa – na pláži ve Vieste.

Okolní ostrovy

Nesmíme přirozeně zapomenout na krásné ostrovy Tremiti, které jsou jedinými ostrovy Jaderského moře, které patří Itálii. Na tři malé ostrovy - S. Nicola, S. Domino a Capraia – byli před staletími vypovězeni zajatci odsouzení k doživotnímu vězení. Nedaleko od nádherného mořského pobřeží se ve vnitrozemí nachází jedinečný národní park - prales „Foresta Umbra“, rozprostírající se na ploše 11.000 ha. Ve městě Monte Sant’Angelo je od svého zjevení v 5. století n.l. uctíván Archanděl Michael. O pár kilometrů dále se nachází v městečku S. Giovanni známý poutní chrám Padre Pio.

Pláže, klima a památky

Středomořské klima zde nabízí teplé počasí od dubna do října. Vaše dovolená bude prozářena sluncem. Pláže jsou převážně písečné, ukončené skalnatými výběžky. Borovicové háje sahají až po azurové moře, voda je průzračná a skalnaté útesy přímo vybízejí k potápění. Zdejší starobylá městečka jsou vystavěna na skalnatých útesech a svými úzkými uličkami s typickými kamennými domy lákají k procházkám. Zároveň je to místo výborné pro zájezdy nejen po souši, ale po moři. Letní dovolená je v této části Itálie velmi vyhledávaná.

Peschici

Starobylé městečko, rozprostírající se na více než 100m vysoké skále nad Jaderským mořem, nachází se v  Národním parku Gargána a nabízí jednu z nejpozoruhodnějších zátok Itálie. Historické jádro Peschici stoupá od přístavu až k opevnění hradu Swabian.  Je spíše labyrintem charakteristických uliček, průchodů a oblouků bílých staveb jejichž prohlídka je možná pouze pěšky. V centru naleznete mnoho obchodů, restaurací a pizzerií. Z ostrohu se Vám naskytne nádherný výhled na moře a široké okolí. Pobřeží v okolí města je pestřejší, kde se stříají písčité a oblázkové pláže, útesy, zátoky a romantické malé pláže dostupné mnohdy jen z moře. Dovolená je tady nejkrásnější v červnu, kdy jsou nejdelší a velmi teplé a slunné dny a vlahé večery. Je to ideální výchozí bod por zájezdy po Gargánu. Město Peschici každý rok přiláká tisíce turistů právě pro krásu pobřeží a pro kříšťálově čisté moře. Letní dovolená je v této části Itálie stále vyhledávanější.

Vieste

Staré město jižní Itálie leží na jazyku země, vysokém skalnatém ostrohu vyčnívajícím do moře v nejvýchodnější části Gargána. Bylo postaveno v typickém stylu kraje Apulie, s úzkými uličkami, příkrými schody a neuvěřitelně bílými domy. Dovolená tady Vám dává pocit života na krásném ostrově, obklopeném barevnými windsurfingovými  plachetnicemi v kymácejících se vlnách. Je umístěno v oáze výjimečné přírodní krásy národního parku Gargána. Vieste nabízí krásné scenérie pro milovníky moře -  strmé útesy se střídají s úseky písečných nebo oblázkových pláží, skály a jeskyně, všechny zasazeny do tyrkysového Jaderského moře, obklopené voňavou středomořskou vegetací. Pod hradem Vieste je krásná pláž, kde můžete obdivovat nejslavnější bod městečka - "Pizzomunno", gigantický a nádherný legendami opředený skalní monolit, který se zvedá vysoko nad moře. V muzeu mořské vědy jsou k vidění unikátní sbírky mušlí z různých světových moří a oceánů. Již tradičně zde naleznete  vysoce kvalitní služby a ubytování všech kategorií. Letní dovolená se zde stává vskutku nezapomenutelným zážitkem. Tento zájezd vyhledávají nejen milovníci odpočinku a relaxace u moře, ale i nadšenci do windsurfingu z celé Evropy.

Mattinata

Malebné městečko jižní Itálie na poloostrově Gargáno, na úpatí Monte Sacro, které je poeticky nazíváno motýlem, který sedá na květ, se rozprostírá na rovině "la piana", kterou obklopují 2 kopce ("Coppa della Madonna" a "Castelluccio")z jedné strany  a moře z druhé. Je pokrytá staletými olivovníky a  bezpočtem druhů orchidejí. Na vrcholu Monte Sacro můžete vidět impozantní zříceninu benediktinského opatství sv.Trinity. Naskytne se Vám odtamtut nádherný panoramatický výhled nejen na bílé městečko, ale na celou krajinu a křišťálové moře. Pláž je od Mattinata vzdálená 1km a je pokryta oblázky. V okolí Mattinata najdete malebné menší zátoky s romantickými mořskými jeskyněmi. Je to ideální místo na lodní výlety podél pobřeží, které je poseté jeskyněmi, útesy, zálivy, zátokami a také krásnými plážemi, které jsou dostupné jen z moře. Můžete si naplánovat i různé zájezdy a Vaše letní dovolená může být nejen relaxem, ale i nekonečným objevováním krás Gargána.

Tipy na výlety

 • Mořské jeskyně – mořská voda a vítr vytvořily za několik tisíc let fantaskní svět snů a skutečnosti.
 • Ostrovy Tremiti – celodenní lodní výlet na ostrovy S. Nicola, S. Domino a Capraia, které jsou položeny 2 km před severním pobřežím Gargana.
 • Muzeum mušlí – působivou sbírku mušlí ze všech moří světa, která je i nejbohatší soukromou veřejně přístupnou sbírkou Itálie, můžete zhlédnout v centru Vieste.
 • Foresta Umbra – původní prales se rozkládá ve východní části poloostrova mezi městečky Vico, Vieste a Monte San Angelo. Jsou zde bukové, dubové, tisové a borovicové porosty.
 • San Giovanni Rotondo – městečko vyhledávané poutníky, kteří sem přicházejí v naději, že je uzdraví Padre Pio (1887–1968), který je zde pohřben.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 11-16,9 let 3./4. postelDítě 2-10,9 let 3. postelDítě 2-10,9 let 4. postelDítě 0-1,9 let 3./4. postel
05.05. - 02.06.2018 (*) 3 3 990 Kč3 920 Kč3 190 Kč3 130 Kč1 990 Kč1 960 Kčzdarma1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
05.05. - 02.06.2018 (*) 4 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč2 690 Kč2 640 Kčzdarma2 690 Kč2 640 KčzdarmaObjednat
05.05. - 02.06.2018 (*) 5 6 690 Kč6 560 Kč5 290 Kč5 190 Kč3 390 Kč3 330 Kčzdarma3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
05.05. - 02.06.2018 (*) 6 7 990 Kč7 840 Kč6 390 Kč6 270 Kč3 990 Kč3 920 Kčzdarma3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
05.05. - 02.06.2018 (*) 7 9 290 Kč9 110 Kč7 490 Kč7 350 Kč4 690 Kč4 600 Kčzdarma4 690 Kč4 600 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2018 (*) 7 12 190 Kč11 950 Kč9 790 Kč9 600 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2018 (*) 7 12 190 Kč11 950 Kč9 790 Kč9 600 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 14 190 Kč13 910 Kč11 290 Kč11 070 Kč7 090 Kč6 950 Kčzdarma7 090 Kč6 950 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 14 190 Kč13 910 Kč11 290 Kč11 070 Kč7 090 Kč6 950 Kčzdarma7 090 Kč6 950 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 14 190 Kč13 910 Kč11 290 Kč11 070 Kč7 090 Kč6 950 Kčzdarma7 090 Kč6 950 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 14 890 Kč14 600 Kč11 990 Kč11 760 Kč7 490 Kč7 350 Kčzdarma7 490 Kč7 350 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 19 490 Kč19 110 Kč15 590 Kč15 280 Kč9 790 Kč9 600 Kčzdarma9 790 Kč9 600 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 19 490 Kč19 110 Kč15 590 Kč15 280 Kč9 790 Kč9 600 Kčzdarma9 790 Kč9 600 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 19 490 Kč19 110 Kč15 590 Kč15 280 Kč9 790 Kč9 600 Kčzdarma9 790 Kč9 600 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 23 390 Kč22 930 Kč18 690 Kč18 320 Kč11 690 Kč11 460 Kčzdarma11 690 Kč11 460 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 23 390 Kč22 930 Kč18 690 Kč18 320 Kč11 690 Kč11 460 Kčzdarma11 690 Kč11 460 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 23 390 Kč22 930 Kč18 690 Kč18 320 Kč11 690 Kč11 460 Kčzdarma11 690 Kč11 460 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 20 090 Kč19 690 Kč16 090 Kč15 770 Kč10 090 Kč9 890 Kčzdarma10 090 Kč9 890 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 12 190 Kč11 950 Kč9 790 Kč9 600 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 3 3 990 Kč3 920 Kč3 190 Kč3 130 Kč1 990 Kč1 960 Kčzdarma1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč2 690 Kč2 640 Kčzdarma2 690 Kč2 640 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 6 690 Kč6 560 Kč5 290 Kč5 190 Kč3 390 Kč3 330 Kčzdarma3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 7 990 Kč7 840 Kč6 390 Kč6 270 Kč3 990 Kč3 920 Kčzdarma3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 9 290 Kč9 110 Kč7 490 Kč7 350 Kč4 690 Kč4 600 Kčzdarma4 690 Kč4 600 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás