Park Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - Peschici | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Gargáno » Park Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - Peschici


Park Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - Peschici

Park Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciPark Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciPark Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciPark Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciPark Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciPark Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - Peschici
Park Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciPark Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciPark Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciPark Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciPark Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - PeschiciPark Hotel Valle Clavia **** soft all inclusive - Peschici
BazénWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: All inclusive
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 11 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel s bazénem se nachází jen 1 km od historického centra Peschici a 150 m od krásné pláže.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem se nachází jen 150 m od ubytování, plážový servis od 3. řady v ceně (slunečník + 2 lehátka/pokoj od 2.6. do 18.9).

Poloha:

Hotel se nachází na klidném místě, jen 1 km od krásného historického centra městečka Peschici, které leží na skále nad přístavem a skládá se z úzkých uliček, malých náměstí, schodů a hlavně z bílých domů, které jsou typické pro tento region. Najdete zde obchůdky s místními produkty, suvenýry, kavárny a restaurace. Ideální místo pro podnikání výletů, například do jeskyní, do nedalekých měst, na ostrovy Tremiti, nebo na prohlídku národního parku.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, 2 výtahy, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, zahrada, stolní tenis, posilovna, venkovní bazén s lehátky, dětské hřiště, terasa, parkoviště (dle obsazenosti). Hotel pořádá animační program, mini club pro děti, diskotéky. Možnost připojení k internetu.

 • Pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek (formou palandy), koupelna/WC, balkon.

Vybavení:

 • fén
 • klimatizace
 • telefon
 • TV
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) vč. All Inclusive
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet - na recepci a terase
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • plážový servis - od 3. řady (slunečník + 2 lehátka/pokoj) od 2.6. do 18.9.
 • zvířata - povolena na vyžádání zdarma
 • animace/miniclub pro děti - 1.6.-7.9., pro děti 4-17 let

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1 Euro/os./noc, splatná na místě

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den

Způsob stravování:

Soft all inclusive: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 3 chodech formou výběru + salátový bufet. Nápoje během jídla: místní víno, voda, pivo a nealko.

V období 2.6.-8.9. je v baru od 7:00 do 15:00 a od 16:00 do 24:00 neomezená konzumace nealkoholických nápojů, točeného piva, džusů, kávy, studeného čaje, zmrzliny, domácí aperitiv.

V baru na terase (od 21:00 do 24:00) neomezená konzumace nealkoholických nápojů, čepovaného piva, džusu a kávy.

V plážovém baru (09:00 - 13:00 a 15:00 - 19:00) je k dispozici voda, nealkoholické nápoje, káva a ledový čaj.

Snack během dopoledne i odpoledne.

Gargáno

Poloostrov Gargáno tvoří ostruhu italské boty a je skutečnou přírodní oázou, s charakterem horského kompaktního masívu, jehož vrcholky se pohybují od 600 do 1.000 m. 200 km dlouhé vápencové pobřeží je vymodelováno do jedinečných tvarů. Pobřeží Gargana je různorodé jako Země sama. Voda a vítr zde zpracovaly vápenec a vepsaly do něho jedinečné tvary, např. pyšný „Pizzomuno" – Vrchol světa – na pláži ve Vieste.

Okolní ostrovy

Nesmíme přirozeně zapomenout na krásné ostrovy Tremiti, které jsou jedinými ostrovy Jaderského moře, které patří Itálii. Na tři malé ostrovy - S. Nicola, S. Domino a Capraia – byli před staletími vypovězeni zajatci odsouzení k doživotnímu vězení. Nedaleko od nádherného mořského pobřeží se ve vnitrozemí nachází jedinečný národní park - prales „Foresta Umbra“, rozprostírající se na ploše 11.000 ha. Ve městě Monte Sant’Angelo je od svého zjevení v 5. století n.l. uctíván Archanděl Michael. O pár kilometrů dále se nachází v městečku S. Giovanni známý poutní chrám Padre Pio.

Pláže, klima a památky

Středomořské klima zde nabízí teplé počasí od dubna do října. Vaše dovolená bude prozářena sluncem. Pláže jsou převážně písečné, ukončené skalnatými výběžky. Borovicové háje sahají až po azurové moře, voda je průzračná a skalnaté útesy přímo vybízejí k potápění. Zdejší starobylá městečka jsou vystavěna na skalnatých útesech a svými úzkými uličkami s typickými kamennými domy lákají k procházkám. Zároveň je to místo výborné pro zájezdy nejen po souši, ale po moři. Letní dovolená je v této části Itálie velmi vyhledávaná.

Peschici

Starobylé městečko, rozprostírající se na více než 100m vysoké skále nad Jaderským mořem, nachází se v  Národním parku Gargána a nabízí jednu z nejpozoruhodnějších zátok Itálie. Historické jádro Peschici stoupá od přístavu až k opevnění hradu Swabian.  Je spíše labyrintem charakteristických uliček, průchodů a oblouků bílých staveb jejichž prohlídka je možná pouze pěšky. V centru naleznete mnoho obchodů, restaurací a pizzerií. Z ostrohu se Vám naskytne nádherný výhled na moře a široké okolí. Pobřeží v okolí města je pestřejší, kde se stříají písčité a oblázkové pláže, útesy, zátoky a romantické malé pláže dostupné mnohdy jen z moře. Dovolená je tady nejkrásnější v červnu, kdy jsou nejdelší a velmi teplé a slunné dny a vlahé večery. Je to ideální výchozí bod por zájezdy po Gargánu. Město Peschici každý rok přiláká tisíce turistů právě pro krásu pobřeží a pro kříšťálově čisté moře. Letní dovolená je v této části Itálie stále vyhledávanější.

Vieste

Staré město jižní Itálie leží na jazyku země, vysokém skalnatém ostrohu vyčnívajícím do moře v nejvýchodnější části Gargána. Bylo postaveno v typickém stylu kraje Apulie, s úzkými uličkami, příkrými schody a neuvěřitelně bílými domy. Dovolená tady Vám dává pocit života na krásném ostrově, obklopeném barevnými windsurfingovými  plachetnicemi v kymácejících se vlnách. Je umístěno v oáze výjimečné přírodní krásy národního parku Gargána. Vieste nabízí krásné scenérie pro milovníky moře -  strmé útesy se střídají s úseky písečných nebo oblázkových pláží, skály a jeskyně, všechny zasazeny do tyrkysového Jaderského moře, obklopené voňavou středomořskou vegetací. Pod hradem Vieste je krásná pláž, kde můžete obdivovat nejslavnější bod městečka - "Pizzomunno", gigantický a nádherný legendami opředený skalní monolit, který se zvedá vysoko nad moře. V muzeu mořské vědy jsou k vidění unikátní sbírky mušlí z různých světových moří a oceánů. Již tradičně zde naleznete  vysoce kvalitní služby a ubytování všech kategorií. Letní dovolená se zde stává vskutku nezapomenutelným zážitkem. Tento zájezd vyhledávají nejen milovníci odpočinku a relaxace u moře, ale i nadšenci do windsurfingu z celé Evropy.

Mattinata

Malebné městečko jižní Itálie na poloostrově Gargáno, na úpatí Monte Sacro, které je poeticky nazíváno motýlem, který sedá na květ, se rozprostírá na rovině "la piana", kterou obklopují 2 kopce ("Coppa della Madonna" a "Castelluccio")z jedné strany  a moře z druhé. Je pokrytá staletými olivovníky a  bezpočtem druhů orchidejí. Na vrcholu Monte Sacro můžete vidět impozantní zříceninu benediktinského opatství sv.Trinity. Naskytne se Vám odtamtut nádherný panoramatický výhled nejen na bílé městečko, ale na celou krajinu a křišťálové moře. Pláž je od Mattinata vzdálená 1km a je pokryta oblázky. V okolí Mattinata najdete malebné menší zátoky s romantickými mořskými jeskyněmi. Je to ideální místo na lodní výlety podél pobřeží, které je poseté jeskyněmi, útesy, zálivy, zátokami a také krásnými plážemi, které jsou dostupné jen z moře. Můžete si naplánovat i různé zájezdy a Vaše letní dovolená může být nejen relaxem, ale i nekonečným objevováním krás Gargána.

Tipy na výlety

 • Mořské jeskyně – mořská voda a vítr vytvořily za několik tisíc let fantaskní svět snů a skutečnosti.
 • Ostrovy Tremiti – celodenní lodní výlet na ostrovy S. Nicola, S. Domino a Capraia, které jsou položeny 2 km před severním pobřežím Gargana.
 • Muzeum mušlí – působivou sbírku mušlí ze všech moří světa, která je i nejbohatší soukromou veřejně přístupnou sbírkou Itálie, můžete zhlédnout v centru Vieste.
 • Foresta Umbra – původní prales se rozkládá ve východní části poloostrova mezi městečky Vico, Vieste a Monte San Angelo. Jsou zde bukové, dubové, tisové a borovicové porosty.
 • San Giovanni Rotondo – městečko vyhledávané poutníky, kteří sem přicházejí v naději, že je uzdraví Padre Pio (1887–1968), který je zde pohřben.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 11-16,9 let 3./4. postelDítě 2-10,9 let 3. postelDítě 2-10,9 let 4. postelDítě 0-1,9 let 3./4. postel
19.04. - 02.06.2019 (*) 3 4 160 Kč4 080 Kč3 330 Kč3 270 Kč2 080 Kč2 040 Kčzdarma2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
19.04. - 02.06.2019 (*) 4 5 570 Kč5 460 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 790 Kč2 740 Kčzdarma2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
19.04. - 02.06.2019 (*) 5 6 950 Kč6 820 Kč5 570 Kč5 460 Kč3 490 Kč3 430 Kčzdarma3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
19.04. - 02.06.2019 (*) 6 8 350 Kč8 190 Kč6 690 Kč6 560 Kč4 160 Kč4 080 Kčzdarma4 160 Kč4 080 KčzdarmaObjednat
19.04. - 02.06.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč7 800 Kč7 650 Kč4 870 Kč4 780 Kčzdarma4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 (*) 7 12 670 Kč12 420 Kč10 120 Kč9 920 Kč6 320 Kč6 200 Kčzdarma6 320 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 (*) 7 12 670 Kč12 420 Kč10 120 Kč9 920 Kč6 320 Kč6 200 Kčzdarma6 320 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč11 680 Kč11 450 Kč7 310 Kč7 170 Kčzdarma7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč11 680 Kč11 450 Kč7 310 Kč7 170 Kčzdarma7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč11 680 Kč11 450 Kč7 310 Kč7 170 Kčzdarma7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 (*) 7 15 340 Kč15 040 Kč12 280 Kč12 040 Kč7 670 Kč7 520 Kčzdarma7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 (*) 7 19 710 Kč19 320 Kč15 790 Kč15 480 Kč9 860 Kč9 670 Kčzdarma9 860 Kč9 670 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 (*) 7 19 710 Kč19 320 Kč15 790 Kč15 480 Kč9 860 Kč9 670 Kčzdarma9 860 Kč9 670 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 (*) 7 19 710 Kč19 320 Kč15 790 Kč15 480 Kč9 860 Kč9 670 Kčzdarma9 860 Kč9 670 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 (*) 7 20 230 Kč19 830 Kč16 200 Kč15 880 Kč10 120 Kč9 920 Kčzdarma10 120 Kč9 920 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 (*) 7 23 380 Kč22 920 Kč18 700 Kč18 330 Kč11 680 Kč11 450 Kčzdarma11 680 Kč11 450 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 (*) 7 19 710 Kč19 320 Kč15 790 Kč15 480 Kč9 860 Kč9 670 Kčzdarma9 860 Kč9 670 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 7 19 710 Kč19 320 Kč15 790 Kč15 480 Kč9 860 Kč9 670 Kčzdarma9 860 Kč9 670 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 (*) 7 12 670 Kč12 420 Kč10 120 Kč9 920 Kč6 320 Kč6 200 Kčzdarma6 320 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2019 (*) 3 4 160 Kč4 080 Kč3 330 Kč3 270 Kč2 080 Kč2 040 Kčzdarma2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2019 (*) 4 5 570 Kč5 460 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 790 Kč2 740 Kčzdarma2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2019 (*) 5 6 950 Kč6 820 Kč5 570 Kč5 460 Kč3 490 Kč3 430 Kčzdarma3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2019 (*) 6 8 350 Kč8 190 Kč6 690 Kč6 560 Kč4 160 Kč4 080 Kčzdarma4 160 Kč4 080 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč7 800 Kč7 650 Kč4 870 Kč4 780 Kčzdarma4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací