Hotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - Peschici | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Gargáno » Hotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - Peschici


Hotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - Peschici

Hotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - Peschici
Hotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - Peschici
Hotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - PeschiciHotel Paglianza Paradiso***+ se soft all inclusive - Peschici
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: All inclusive
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 13 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Komplex s bazénem a wellness centrem, v blízkosti národního parku Gargano, pouhých 150 metrů od krásné pláže.

Pláž:

Písečná pláž se nachází jen 150 m od ubytování, plážový servis v ceně (slunečník + 2 lehátka/pokoj).

Poloha:

Hotelový komplex se nachází v zálivu Manacore v národním parku Gargano na jednom z nejkrásnějších úseků pobřeží, které se vyznačuje nádherným mořskými jeskyněmi. Resort leží na velmi klidném, odlehlém místě, daleko od ruchu, veškeré služby, obchody a restaurace najdete v městečku Peschici, které je vzdáleno cca 9 km. Ideální místo pro podnikání výletů, například do jeskyní, do nedalekých měst, na ostrovy Tremiti, nebo na prohlídku národního parku.

Ubytování a vybavení:

Komplex tvořený 2 budovami s výtahy, které jsou vzájemně propojené. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společneská místnost s televizí, zahrada, tenisový kurt, posilovna, venkovní bazén s vířivkou, dětské hřiště, wellness se saunou a tureckou lázní, parkoviště (dle obsazenosti), připojení k internetu, animace pro děti.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 2-4 osoby. Dvoulůžko, některé s možností 2 přistýlek (formou palandy), koupelna, wc, balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • klimatizace
 • trezor
 • telefon

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) vč. All Inclusive
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet - na recepci
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - od 3. řady: 2 křesílka + slunečník/pokoj
 • wellness - sauna, turecké lázně
 • nápoje - během jídla: víno, voda a nealko. Nápoje v baru: džusy, voda, nealko, čaj, káva
 • animace/miniclub pro děti - od června do září

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována (cena cca 0,5-1,5 Euro/osoba/den), splatná na místě

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za 80 Euro/pobyt

Způsob stravování:

All inclusive: snídaně, obědy i večeře formou bufetu + salátový bufet. Nápoje během jídla: víno, voda a nealko. Nápoje v baru: džusy, voda, nealko, čaj, káva. Bar je otevřen 8:00-15:00 a 17:00-24:00. Odpolední snack.

Možnost bezlepkové stravy na vyžádání.

Gargáno

Poloostrov Gargáno tvoří ostruhu italské boty a je skutečnou přírodní oázou, s charakterem horského kompaktního masívu, jehož vrcholky se pohybují od 600 do 1.000 m. 200 km dlouhé vápencové pobřeží je vymodelováno do jedinečných tvarů. Pobřeží Gargana je různorodé jako Země sama. Voda a vítr zde zpracovaly vápenec a vepsaly do něho jedinečné tvary, např. pyšný „Pizzomuno" – Vrchol světa – na pláži ve Vieste.

Okolní ostrovy

Nesmíme přirozeně zapomenout na krásné ostrovy Tremiti, které jsou jedinými ostrovy Jaderského moře, které patří Itálii. Na tři malé ostrovy - S. Nicola, S. Domino a Capraia – byli před staletími vypovězeni zajatci odsouzení k doživotnímu vězení. Nedaleko od nádherného mořského pobřeží se ve vnitrozemí nachází jedinečný národní park - prales „Foresta Umbra“, rozprostírající se na ploše 11.000 ha. Ve městě Monte Sant’Angelo je od svého zjevení v 5. století n.l. uctíván Archanděl Michael. O pár kilometrů dále se nachází v městečku S. Giovanni známý poutní chrám Padre Pio.

Pláže, klima a památky

Středomořské klima zde nabízí teplé počasí od dubna do října. Vaše dovolená bude prozářena sluncem. Pláže jsou převážně písečné, ukončené skalnatými výběžky. Borovicové háje sahají až po azurové moře, voda je průzračná a skalnaté útesy přímo vybízejí k potápění. Zdejší starobylá městečka jsou vystavěna na skalnatých útesech a svými úzkými uličkami s typickými kamennými domy lákají k procházkám. Zároveň je to místo výborné pro zájezdy nejen po souši, ale po moři. Letní dovolená je v této části Itálie velmi vyhledávaná.

Peschici

Starobylé městečko, rozprostírající se na více než 100m vysoké skále nad Jaderským mořem, nachází se v  Národním parku Gargána a nabízí jednu z nejpozoruhodnějších zátok Itálie. Historické jádro Peschici stoupá od přístavu až k opevnění hradu Swabian.  Je spíše labyrintem charakteristických uliček, průchodů a oblouků bílých staveb jejichž prohlídka je možná pouze pěšky. V centru naleznete mnoho obchodů, restaurací a pizzerií. Z ostrohu se Vám naskytne nádherný výhled na moře a široké okolí. Pobřeží v okolí města je pestřejší, kde se stříají písčité a oblázkové pláže, útesy, zátoky a romantické malé pláže dostupné mnohdy jen z moře. Dovolená je tady nejkrásnější v červnu, kdy jsou nejdelší a velmi teplé a slunné dny a vlahé večery. Je to ideální výchozí bod por zájezdy po Gargánu. Město Peschici každý rok přiláká tisíce turistů právě pro krásu pobřeží a pro kříšťálově čisté moře. Letní dovolená je v této části Itálie stále vyhledávanější.

Vieste

Staré město jižní Itálie leží na jazyku země, vysokém skalnatém ostrohu vyčnívajícím do moře v nejvýchodnější části Gargána. Bylo postaveno v typickém stylu kraje Apulie, s úzkými uličkami, příkrými schody a neuvěřitelně bílými domy. Dovolená tady Vám dává pocit života na krásném ostrově, obklopeném barevnými windsurfingovými  plachetnicemi v kymácejících se vlnách. Je umístěno v oáze výjimečné přírodní krásy národního parku Gargána. Vieste nabízí krásné scenérie pro milovníky moře -  strmé útesy se střídají s úseky písečných nebo oblázkových pláží, skály a jeskyně, všechny zasazeny do tyrkysového Jaderského moře, obklopené voňavou středomořskou vegetací. Pod hradem Vieste je krásná pláž, kde můžete obdivovat nejslavnější bod městečka - "Pizzomunno", gigantický a nádherný legendami opředený skalní monolit, který se zvedá vysoko nad moře. V muzeu mořské vědy jsou k vidění unikátní sbírky mušlí z různých světových moří a oceánů. Již tradičně zde naleznete  vysoce kvalitní služby a ubytování všech kategorií. Letní dovolená se zde stává vskutku nezapomenutelným zážitkem. Tento zájezd vyhledávají nejen milovníci odpočinku a relaxace u moře, ale i nadšenci do windsurfingu z celé Evropy.

Mattinata

Malebné městečko jižní Itálie na poloostrově Gargáno, na úpatí Monte Sacro, které je poeticky nazíváno motýlem, který sedá na květ, se rozprostírá na rovině "la piana", kterou obklopují 2 kopce ("Coppa della Madonna" a "Castelluccio")z jedné strany  a moře z druhé. Je pokrytá staletými olivovníky a  bezpočtem druhů orchidejí. Na vrcholu Monte Sacro můžete vidět impozantní zříceninu benediktinského opatství sv.Trinity. Naskytne se Vám odtamtut nádherný panoramatický výhled nejen na bílé městečko, ale na celou krajinu a křišťálové moře. Pláž je od Mattinata vzdálená 1km a je pokryta oblázky. V okolí Mattinata najdete malebné menší zátoky s romantickými mořskými jeskyněmi. Je to ideální místo na lodní výlety podél pobřeží, které je poseté jeskyněmi, útesy, zálivy, zátokami a také krásnými plážemi, které jsou dostupné jen z moře. Můžete si naplánovat i různé zájezdy a Vaše letní dovolená může být nejen relaxem, ale i nekonečným objevováním krás Gargána.

Tipy na výlety

 • Mořské jeskyně – mořská voda a vítr vytvořily za několik tisíc let fantaskní svět snů a skutečnosti.
 • Ostrovy Tremiti – celodenní lodní výlet na ostrovy S. Nicola, S. Domino a Capraia, které jsou položeny 2 km před severním pobřežím Gargana.
 • Muzeum mušlí – působivou sbírku mušlí ze všech moří světa, která je i nejbohatší soukromou veřejně přístupnou sbírkou Itálie, můžete zhlédnout v centru Vieste.
 • Foresta Umbra – původní prales se rozkládá ve východní části poloostrova mezi městečky Vico, Vieste a Monte San Angelo. Jsou zde bukové, dubové, tisové a borovicové porosty.
 • San Giovanni Rotondo – městečko vyhledávané poutníky, kteří sem přicházejí v naději, že je uzdraví Padre Pio (1887–1968), který je zde pohřben.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (dvoulůžkový pokoj)Osoba 1./2. postel (třílůžkový/ čtyřlůžkový pokoj)Osoba 3./4. postel (třílůžkový/ čtyřlůžkový pokoj)Dítě 13-17,9 let 3./4. postel (třílůžkový/ čtyřlůžkový pokoj)
01.06. - 15.06.2019 (*) 3 4 110 Kč4 030 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč3 230 Kč3 170 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 4 5 490 Kč5 390 Kč6 110 Kč5 990 Kč4 890 Kč4 800 Kč4 290 Kč4 210 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 5 6 870 Kč6 740 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 110 Kč5 990 Kč5 360 Kč5 260 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 6 8 250 Kč8 090 Kč9 180 Kč9 000 Kč7 340 Kč7 200 Kč6 430 Kč6 310 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 7 9 620 Kč9 430 Kč10 720 Kč10 510 Kč8 560 Kč8 390 Kč7 490 Kč7 350 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 10 950 Kč10 740 Kč12 170 Kč11 930 Kč9 730 Kč9 540 Kč8 530 Kč8 360 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 12 900 Kč12 650 Kč14 360 Kč14 080 Kč11 500 Kč11 270 Kč10 070 Kč9 870 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 14 980 Kč14 690 Kč16 570 Kč16 240 Kč13 240 Kč12 980 Kč11 600 Kč11 370 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 14 980 Kč14 690 Kč16 570 Kč16 240 Kč13 240 Kč12 980 Kč11 600 Kč11 370 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč17 530 Kč17 180 Kč14 020 Kč13 740 Kč12 280 Kč12 040 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč17 530 Kč17 180 Kč14 020 Kč13 740 Kč12 280 Kč12 040 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč17 530 Kč17 180 Kč14 020 Kč13 740 Kč12 280 Kč12 040 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 18 130 Kč17 770 Kč20 210 Kč19 810 Kč16 180 Kč15 860 Kč14 150 Kč13 870 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 21 900 Kč21 470 Kč24 340 Kč23 860 Kč19 480 Kč19 100 Kč17 030 Kč16 690 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 19 970 Kč19 580 Kč22 160 Kč21 720 Kč17 710 Kč17 360 Kč15 500 Kč15 190 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 14 980 Kč14 690 Kč16 570 Kč16 240 Kč13 240 Kč12 980 Kč11 600 Kč11 370 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 11 810 Kč11 580 Kč13 130 Kč12 870 Kč10 510 Kč10 300 Kč9 210 Kč9 030 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 3 4 110 Kč4 030 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč3 230 Kč3 170 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 5 490 Kč5 390 Kč6 110 Kč5 990 Kč4 890 Kč4 800 Kč4 290 Kč4 210 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 6 870 Kč6 740 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 110 Kč5 990 Kč5 360 Kč5 260 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 8 250 Kč8 090 Kč9 180 Kč9 000 Kč7 340 Kč7 200 Kč6 430 Kč6 310 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 9 620 Kč9 430 Kč10 720 Kč10 510 Kč8 560 Kč8 390 Kč7 490 Kč7 350 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 2-12,9 let 3. postel (třílůžkový/ čtyřlůžkový pokoj)Dítě 2-12,9 let 4. postel (třílůžkový/ čtyřlůžkový pokoj)Dítě 0-1,9 let 3. postel (třílůžkový/ čtyřlůžkový pokoj)Dítě 0-1,9 let 4. postel (třílůžkový/ čtyřlůžkový pokoj)
01.06. - 15.06.2019 (*) 3 zdarma2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 4 zdarma3 070 Kč3 010 Kčzdarma3 070 Kč3 010 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 5 zdarma3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 6 zdarma4 610 Kč4 520 Kčzdarma4 610 Kč4 520 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 7 zdarma5 360 Kč5 260 Kčzdarma5 360 Kč5 260 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 zdarma6 090 Kč5 970 Kčzdarma6 090 Kč5 970 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 zdarma7 180 Kč7 040 Kčzdarma7 180 Kč7 040 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 zdarma8 270 Kč8 110 Kčzdarma8 270 Kč8 110 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 zdarma8 270 Kč8 110 Kčzdarma8 270 Kč8 110 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 zdarma8 770 Kč8 600 Kčzdarma8 770 Kč8 600 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 zdarma8 770 Kč8 600 Kčzdarma8 770 Kč8 600 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 zdarma8 770 Kč8 600 Kčzdarma8 770 Kč8 600 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 zdarma10 090 Kč9 890 Kčzdarma10 090 Kč9 890 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 zdarma12 170 Kč11 930 Kčzdarma12 170 Kč11 930 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 zdarma11 080 Kč10 860 Kčzdarma11 080 Kč10 860 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 zdarma8 270 Kč8 110 Kčzdarma8 270 Kč8 110 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 zdarma6 580 Kč6 450 Kčzdarma6 580 Kč6 450 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 3 zdarma2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 zdarma3 070 Kč3 010 Kčzdarma3 070 Kč3 010 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 zdarma3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 zdarma4 610 Kč4 520 Kčzdarma4 610 Kč4 520 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 zdarma5 360 Kč5 260 Kčzdarma5 360 Kč5 260 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací