Hotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi Garganico | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Gargáno » Hotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi Garganico


Hotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi Garganico

Hotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi GarganicoHotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi GarganicoHotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi GarganicoHotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi GarganicoHotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi GarganicoHotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi Garganico
Hotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi GarganicoHotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi GarganicoHotel Borgo Marina *** s plnou penzí - Rodi Garganico
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 12 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel jen 100 m od pláže.

Pláž:

Písečná pláž s plážový servisem v ceně se nachází cca 100 m od ubytování. Podél pláže vede místní železniční trať.

Poloha:

Hotel se nachází cca 100 m od soukromé pláže a kousek od centra letoviska Rodi Garganico. Centrum městečka s širokým výběrem restaurací, pizzerií, hospůdek, diskoték a obchůdků je vzdáleno zhruba 800 m od ubytování. V okolí se nachází národní park Gargano, jehož součástí jsou ostrovy Tremiti, jezero Lago di Varano a Lago di Lesina. Letiště Bari je vzdáleno 200 km.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, garáže a parkoviště, Wi-Fi zdarma.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna/WC.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • telefon
 • trezor
 • klimatizace
 • fén
 • minibar
 • Wi-Fi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + lehátko + křesílko/pokoj
 • zvířata - povolena na vyžádání zdarma

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1 Euro/os./noc, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 10 Euro/den
 • garáž - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou výběru ze 3 druhů jídel. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Gargáno

Poloostrov Gargáno tvoří ostruhu italské boty a je skutečnou přírodní oázou, s charakterem horského kompaktního masívu, jehož vrcholky se pohybují od 600 do 1.000 m. 200 km dlouhé vápencové pobřeží je vymodelováno do jedinečných tvarů. Pobřeží Gargana je různorodé jako Země sama. Voda a vítr zde zpracovaly vápenec a vepsaly do něho jedinečné tvary, např. pyšný „Pizzomuno" – Vrchol světa – na pláži ve Vieste.

Okolní ostrovy

Nesmíme přirozeně zapomenout na krásné ostrovy Tremiti, které jsou jedinými ostrovy Jaderského moře, které patří Itálii. Na tři malé ostrovy - S. Nicola, S. Domino a Capraia – byli před staletími vypovězeni zajatci odsouzení k doživotnímu vězení. Nedaleko od nádherného mořského pobřeží se ve vnitrozemí nachází jedinečný národní park - prales „Foresta Umbra“, rozprostírající se na ploše 11.000 ha. Ve městě Monte Sant’Angelo je od svého zjevení v 5. století n.l. uctíván Archanděl Michael. O pár kilometrů dále se nachází v městečku S. Giovanni známý poutní chrám Padre Pio.

Pláže, klima a památky

Středomořské klima zde nabízí teplé počasí od dubna do října. Vaše dovolená bude prozářena sluncem. Pláže jsou převážně písečné, ukončené skalnatými výběžky. Borovicové háje sahají až po azurové moře, voda je průzračná a skalnaté útesy přímo vybízejí k potápění. Zdejší starobylá městečka jsou vystavěna na skalnatých útesech a svými úzkými uličkami s typickými kamennými domy lákají k procházkám. Zároveň je to místo výborné pro zájezdy nejen po souši, ale po moři. Letní dovolená je v této části Itálie velmi vyhledávaná.

Peschici

Starobylé městečko, rozprostírající se na více než 100m vysoké skále nad Jaderským mořem, nachází se v  Národním parku Gargána a nabízí jednu z nejpozoruhodnějších zátok Itálie. Historické jádro Peschici stoupá od přístavu až k opevnění hradu Swabian.  Je spíše labyrintem charakteristických uliček, průchodů a oblouků bílých staveb jejichž prohlídka je možná pouze pěšky. V centru naleznete mnoho obchodů, restaurací a pizzerií. Z ostrohu se Vám naskytne nádherný výhled na moře a široké okolí. Pobřeží v okolí města je pestřejší, kde se stříají písčité a oblázkové pláže, útesy, zátoky a romantické malé pláže dostupné mnohdy jen z moře. Dovolená je tady nejkrásnější v červnu, kdy jsou nejdelší a velmi teplé a slunné dny a vlahé večery. Je to ideální výchozí bod por zájezdy po Gargánu. Město Peschici každý rok přiláká tisíce turistů právě pro krásu pobřeží a pro kříšťálově čisté moře. Letní dovolená je v této části Itálie stále vyhledávanější.

Vieste

Staré město jižní Itálie leží na jazyku země, vysokém skalnatém ostrohu vyčnívajícím do moře v nejvýchodnější části Gargána. Bylo postaveno v typickém stylu kraje Apulie, s úzkými uličkami, příkrými schody a neuvěřitelně bílými domy. Dovolená tady Vám dává pocit života na krásném ostrově, obklopeném barevnými windsurfingovými  plachetnicemi v kymácejících se vlnách. Je umístěno v oáze výjimečné přírodní krásy národního parku Gargána. Vieste nabízí krásné scenérie pro milovníky moře -  strmé útesy se střídají s úseky písečných nebo oblázkových pláží, skály a jeskyně, všechny zasazeny do tyrkysového Jaderského moře, obklopené voňavou středomořskou vegetací. Pod hradem Vieste je krásná pláž, kde můžete obdivovat nejslavnější bod městečka - "Pizzomunno", gigantický a nádherný legendami opředený skalní monolit, který se zvedá vysoko nad moře. V muzeu mořské vědy jsou k vidění unikátní sbírky mušlí z různých světových moří a oceánů. Již tradičně zde naleznete  vysoce kvalitní služby a ubytování všech kategorií. Letní dovolená se zde stává vskutku nezapomenutelným zážitkem. Tento zájezd vyhledávají nejen milovníci odpočinku a relaxace u moře, ale i nadšenci do windsurfingu z celé Evropy.

Mattinata

Malebné městečko jižní Itálie na poloostrově Gargáno, na úpatí Monte Sacro, které je poeticky nazíváno motýlem, který sedá na květ, se rozprostírá na rovině "la piana", kterou obklopují 2 kopce ("Coppa della Madonna" a "Castelluccio")z jedné strany  a moře z druhé. Je pokrytá staletými olivovníky a  bezpočtem druhů orchidejí. Na vrcholu Monte Sacro můžete vidět impozantní zříceninu benediktinského opatství sv.Trinity. Naskytne se Vám odtamtut nádherný panoramatický výhled nejen na bílé městečko, ale na celou krajinu a křišťálové moře. Pláž je od Mattinata vzdálená 1km a je pokryta oblázky. V okolí Mattinata najdete malebné menší zátoky s romantickými mořskými jeskyněmi. Je to ideální místo na lodní výlety podél pobřeží, které je poseté jeskyněmi, útesy, zálivy, zátokami a také krásnými plážemi, které jsou dostupné jen z moře. Můžete si naplánovat i různé zájezdy a Vaše letní dovolená může být nejen relaxem, ale i nekonečným objevováním krás Gargána.

Tipy na výlety

 • Mořské jeskyně – mořská voda a vítr vytvořily za několik tisíc let fantaskní svět snů a skutečnosti.
 • Ostrovy Tremiti – celodenní lodní výlet na ostrovy S. Nicola, S. Domino a Capraia, které jsou položeny 2 km před severním pobřežím Gargana.
 • Muzeum mušlí – působivou sbírku mušlí ze všech moří světa, která je i nejbohatší soukromou veřejně přístupnou sbírkou Itálie, můžete zhlédnout v centru Vieste.
 • Foresta Umbra – původní prales se rozkládá ve východní části poloostrova mezi městečky Vico, Vieste a Monte San Angelo. Jsou zde bukové, dubové, tisové a borovicové porosty.
 • San Giovanni Rotondo – městečko vyhledávané poutníky, kteří sem přicházejí v naději, že je uzdraví Padre Pio (1887–1968), který je zde pohřben.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3. postelOsoba 4. postelDítě 12-16,9 let 3./4. postelDítě 3-11,9 let 3. postelDítě 3-11,9 let 4. postelDítě 0-2,9 let 3./4. postel
26.05. - 09.06.2019 (*) 3 3 830 Kč3 760 Kč3 050 Kč2 990 Kč1 900 Kč1 870 Kč1 900 Kč1 870 Kčzdarma1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
26.05. - 09.06.2019 (*) 4 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
26.05. - 09.06.2019 (*) 5 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 Kč3 180 Kč3 120 Kčzdarma3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
26.05. - 09.06.2019 (*) 6 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 830 Kč3 760 Kč3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
26.05. - 09.06.2019 (*) 7 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 830 Kč3 760 Kč3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2019 (*) 3 3 830 Kč3 760 Kč3 050 Kč2 990 Kč1 900 Kč1 870 Kč1 900 Kč1 870 Kčzdarma1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2019 (*) 4 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2019 (*) 5 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 Kč3 180 Kč3 120 Kčzdarma3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2019 (*) 6 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 830 Kč3 760 Kč3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2019 (*) 7 8 900 Kč8 730 Kč7 130 Kč6 990 Kč4 450 Kč4 370 Kč4 450 Kč4 370 Kčzdarma4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 Kč5 070 Kč4 970 Kčzdarma5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 Kč5 070 Kč4 970 Kčzdarma5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 Kč5 720 Kč5 610 Kčzdarma5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 Kč5 720 Kč5 610 Kčzdarma5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 Kč5 720 Kč5 610 Kčzdarma5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 (*) 7 12 950 Kč12 700 Kč10 350 Kč10 150 Kč6 480 Kč6 360 Kč6 480 Kč6 360 Kčzdarma6 480 Kč6 360 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 (*) 7 14 720 Kč14 430 Kč11 780 Kč11 550 Kč7 360 Kč7 220 Kč7 360 Kč7 220 Kčzdarma7 360 Kč7 220 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 (*) 7 17 010 Kč16 670 Kč13 630 Kč13 360 Kč8 510 Kč8 340 Kč8 510 Kč8 340 Kčzdarma8 510 Kč8 340 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 (*) 7 14 720 Kč14 430 Kč11 780 Kč11 550 Kč7 360 Kč7 220 Kč7 360 Kč7 220 Kčzdarma7 360 Kč7 220 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 Kč5 720 Kč5 610 Kčzdarma5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 (*) 3 3 830 Kč3 760 Kč3 050 Kč2 990 Kč1 900 Kč1 870 Kč1 900 Kč1 870 Kčzdarma1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 (*) 4 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 (*) 5 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 Kč3 180 Kč3 120 Kčzdarma3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 (*) 6 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 830 Kč3 760 Kč3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 (*) 7 8 900 Kč8 730 Kč7 130 Kč6 990 Kč4 450 Kč4 370 Kč4 450 Kč4 370 Kčzdarma4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2019 (*) 3 3 830 Kč3 760 Kč3 050 Kč2 990 Kč1 900 Kč1 870 Kč1 900 Kč1 870 Kčzdarma1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2019 (*) 4 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2019 (*) 5 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 Kč3 180 Kč3 120 Kčzdarma3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2019 (*) 6 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 830 Kč3 760 Kč3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2019 (*) 7 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 830 Kč3 760 Kč3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací