Hotel Senbhotel**** s plnou penzí - Senigallia | Italia Travel


Hotel Senbhotel**** s plnou penzí - Senigallia

Hotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - Senigallia
Hotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - Senigallia
Hotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - Senigallia
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 4 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování pár kroků od pláže a zároveň kousek od centra. Vhodné také konference a obchodní setkání.

Pláž:

Hotel se nachází 200 m od písečné pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází v přímořském letovisku Senigallia, zhruba 200 m od pláže se zlatým jemným pískem. Centrum městečka s pěší zónou, kde naleznete mnoho restaurací, barů, pizzerií a obchodů je vzdáleno jen 300 m. V blízkosti hotelu je železnice. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit stavbu ve tvaru mušle Rotunda a Mare, která je dominantou města a nachází se kousek od hotelu, kostel Santa Maria Delle Grazie s malbou od Francesca, pevnost gotického původu Rocca Roveresca či náměstí Piazza Roma. Známé městečko San Benedetto del Tronto je vzdáleno cca 115 km, dále můžete navštívit Ancoru, nebo krásné přístavní město Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Sedmipatrový hotel s výtahem. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, konferenční místnost, internetové připojení, veřejné parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek (patrová postel), koupelna se sprchou/WC, balkon.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • telefon
 • klimatizace
 • trezor
 • minibar

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj od 20.5. do 23.9.

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - povolena (malá rasa) za poplatek 5 Euro/den
 • garáž - za poplatek 12 Euro/den

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 2 chodech.

V tomto hotelu nabízíme i pobyt s polopenzí, nabídku najdete zde.

Senigallia

Abruzzo leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Marche, který leží severním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.

Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Senigallia jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival (místo narození slavného italského skladatele Rossiniho). Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Senigallia

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 10-14,9 let 3./4. postelDítě 4-9,9 let 3./4. postelDítě 0-3,9 let 3./4. postel
05.05. - 09.06.2018 (*) 3 5 130 Kč5 030 Kč4 090 Kč4 010 Kč3 070 Kč3 010 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.06.2018 (*) 4 6 820 Kč6 690 Kč5 460 Kč5 360 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.06.2018 (*) 5 8 530 Kč8 360 Kč6 820 Kč6 690 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 410 Kč3 350 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.06.2018 (*) 6 10 220 Kč10 020 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 140 Kč6 020 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.06.2018 (*) 7 11 940 Kč11 710 Kč9 550 Kč9 360 Kč7 150 Kč7 010 Kč4 760 Kč4 670 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 3 5 850 Kč5 740 Kč4 680 Kč4 590 Kč3 510 Kč3 440 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 4 7 800 Kč7 650 Kč6 240 Kč6 120 Kč4 680 Kč4 590 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 5 9 730 Kč9 540 Kč7 800 Kč7 650 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 6 11 680 Kč11 450 Kč9 340 Kč9 160 Kč7 020 Kč6 880 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 7 13 630 Kč13 360 Kč10 900 Kč10 690 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 460 Kč5 360 KčzdarmaObjednat
23.06. - 28.07.2018 (*) 7 16 070 Kč15 750 Kč12 850 Kč12 600 Kč9 650 Kč9 460 Kč6 430 Kč6 310 KčzdarmaObjednat
28.07. - 11.08.2018 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč11 680 Kč11 450 Kč8 770 Kč8 600 Kč5 850 Kč5 740 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 18 020 Kč17 660 Kč14 410 Kč14 130 Kč10 820 Kč10 610 Kč7 210 Kč7 070 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 16 070 Kč15 750 Kč12 850 Kč12 600 Kč9 650 Kč9 460 Kč6 430 Kč6 310 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč11 680 Kč11 450 Kč8 770 Kč8 600 Kč5 850 Kč5 740 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 3 5 850 Kč5 740 Kč4 680 Kč4 590 Kč3 510 Kč3 440 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 4 7 800 Kč7 650 Kč6 240 Kč6 120 Kč4 680 Kč4 590 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 5 9 730 Kč9 540 Kč7 800 Kč7 650 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 6 11 680 Kč11 450 Kč9 340 Kč9 160 Kč7 020 Kč6 880 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 13 630 Kč13 360 Kč10 900 Kč10 690 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 460 Kč5 360 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 3 5 130 Kč5 030 Kč4 090 Kč4 010 Kč3 070 Kč3 010 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 6 820 Kč6 690 Kč5 460 Kč5 360 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 8 530 Kč8 360 Kč6 820 Kč6 690 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 410 Kč3 350 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 10 220 Kč10 020 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 140 Kč6 020 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 11 940 Kč11 710 Kč9 550 Kč9 360 Kč7 150 Kč7 010 Kč4 760 Kč4 670 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás