Hotel Senbhotel**** s plnou penzí - Senigallia | Italia Travel


Hotel Senbhotel**** s plnou penzí - Senigallia

Hotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - Senigallia
Hotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - Senigallia
Hotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - SenigalliaHotel Senbhotel**** s plnou penzí - Senigallia
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 4 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování pár kroků od pláže a zároveň kousek od centra. Vhodné také konference a obchodní setkání.

Pláž:

Hotel se nachází 200 m od písečné pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází v přímořském letovisku Senigallia, zhruba 200 m od pláže se zlatým jemným pískem. Centrum městečka s pěší zónou, kde naleznete mnoho restaurací, barů, pizzerií a obchodů je vzdáleno jen 300 m. V blízkosti hotelu je železnice. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit stavbu ve tvaru mušle Rotunda a Mare, která je dominantou města a nachází se kousek od hotelu, kostel Santa Maria Delle Grazie s malbou od Francesca, pevnost gotického původu Rocca Roveresca či náměstí Piazza Roma. Známé městečko San Benedetto del Tronto je vzdáleno cca 115 km, dále můžete navštívit Ancoru, nebo krásné přístavní město Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Sedmipatrový hotel s výtahem. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, konferenční místnost, internetové připojení, veřejné parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek (patrová postel), koupelna se sprchou/WC, balkon.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • telefon
 • klimatizace
 • trezor
 • minibar

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj od 20.5. do 23.9.

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - povolena (malá rasa) za poplatek 5 Euro/den
 • garáž - za poplatek 12 Euro/den

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 2 chodech.

V tomto hotelu nabízíme i pobyt s polopenzí, nabídku najdete zde.

Senigallia

Abruzzo leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Marche, který leží severním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.

Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Senigallia jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival (místo narození slavného italského skladatele Rossiniho). Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Senigallia

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C
13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 10-14,9 let 3./4. postelDítě 4-9,9 let 3./4. postelDítě 0-3,9 let 3./4. postel
05.05. - 09.06.2018 (*) 3 5 190 Kč5 090 Kč4 090 Kč4 010 Kč3 090 Kč3 030 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.06.2018 (*) 4 6 890 Kč6 760 Kč5 490 Kč5 390 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.06.2018 (*) 5 8 590 Kč8 420 Kč6 890 Kč6 760 Kč5 190 Kč5 090 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.06.2018 (*) 6 10 290 Kč10 090 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 190 Kč6 070 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.06.2018 (*) 7 11 990 Kč11 760 Kč9 590 Kč9 400 Kč7 190 Kč7 050 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 3 5 890 Kč5 780 Kč4 690 Kč4 600 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 390 Kč2 350 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 4 7 790 Kč7 640 Kč6 290 Kč6 170 Kč4 690 Kč4 600 Kč3 190 Kč3 130 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 5 9 790 Kč9 600 Kč7 790 Kč7 640 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 890 Kč3 820 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 6 11 690 Kč11 460 Kč9 390 Kč9 210 Kč7 090 Kč6 950 Kč4 690 Kč4 600 KčzdarmaObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 7 13 690 Kč13 420 Kč10 890 Kč10 680 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 490 Kč5 390 KčzdarmaObjednat
23.06. - 28.07.2018 (*) 7 16 090 Kč15 770 Kč12 890 Kč12 640 Kč9 690 Kč9 500 Kč6 490 Kč6 370 KčzdarmaObjednat
28.07. - 11.08.2018 (*) 7 14 690 Kč14 400 Kč11 690 Kč11 460 Kč8 790 Kč8 620 Kč5 890 Kč5 780 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 18 090 Kč17 730 Kč14 490 Kč14 210 Kč10 890 Kč10 680 Kč7 290 Kč7 150 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 16 090 Kč15 770 Kč12 890 Kč12 640 Kč9 690 Kč9 500 Kč6 490 Kč6 370 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 14 690 Kč14 400 Kč11 690 Kč11 460 Kč8 790 Kč8 620 Kč5 890 Kč5 780 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 3 5 890 Kč5 780 Kč4 690 Kč4 600 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 390 Kč2 350 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 4 7 790 Kč7 640 Kč6 290 Kč6 170 Kč4 690 Kč4 600 Kč3 190 Kč3 130 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 5 9 790 Kč9 600 Kč7 790 Kč7 640 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 890 Kč3 820 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 6 11 690 Kč11 460 Kč9 390 Kč9 210 Kč7 090 Kč6 950 Kč4 690 Kč4 600 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 13 690 Kč13 420 Kč10 890 Kč10 680 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 490 Kč5 390 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 3 5 190 Kč5 090 Kč4 090 Kč4 010 Kč3 090 Kč3 030 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 6 890 Kč6 760 Kč5 490 Kč5 390 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 8 590 Kč8 420 Kč6 890 Kč6 760 Kč5 190 Kč5 090 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 10 290 Kč10 090 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 190 Kč6 070 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 11 990 Kč11 760 Kč9 590 Kč9 400 Kč7 190 Kč7 050 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás