Hotel Ambasciatori*** s plnou penzí - Senigallia | Italia Travel


Hotel Ambasciatori*** s plnou penzí - Senigallia

Hotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - Senigallia
Hotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - Senigallia
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování na klidném místě přímo u pláže. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. V ceně je zahrnut plážový servis: slunečník + 2 křesílka/pokoj. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází na klidném místě v přímořském letovisku Senigallia, přímo u pláže se zlatým jemným pískem. Obchody, restaurace a bary jsou od ubytování vzdálené cca 300 m. Centrum městečka Senigallia leží zhruba 3 km od hotelu.

V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit stavbu ve tvaru mušle Rotunda a Mare, která je dominantou města, kostel Santa Maria Delle Grazie s malbou od Francesca, pevnost gotického původu Rocca Roveresca či náměstí Piazza Roma. Známé městečko San Benedetto del Tronto je vzdáleno cca 115 km, dále můžete navštívit Ancoru, nebo krásné přístavní město Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Čtyřpatrový hotel s výtahem. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, zahrada, terasa a parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj –  max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, většina s balkonem. Možnost pokoje s bočním výhledem na moře.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • telefon
 • klimatizace
 • trezor
 • fén
 • Wi-Fi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • plážový servis - slunečník + 2 křesílka/pokoj
 • nápoje - k obědu a večeři 1/2 l vody, 1/4 l vína
 • pronájem kol
 • animace/miniclub pro děti - od 16.6. do 31.8.

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - povolena (malá rasa) na vyžádání zdarma

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 3 chodech, nápoje k obědu a večeři: 1/2 l vody, 1/4 l vína

Senigallia

Abruzzo leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Marche, který leží severním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.

Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Senigallia jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival (místo narození slavného italského skladatele Rossiniho). Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Senigallia

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C
13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 7-14,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
05.05. - 16.06.2018 (*) 3 3 090 Kč3 030 Kč2 790 Kč2 740 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
05.05. - 16.06.2018 (*) 4 4 090 Kč4 010 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
05.05. - 16.06.2018 (*) 5 5 090 Kč4 990 Kč4 590 Kč4 500 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
05.05. - 16.06.2018 (*) 6 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
05.05. - 16.06.2018 (*) 7 7 190 Kč7 050 Kč6 390 Kč6 270 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
16.06. - 07.07.2018 (*) 3 3 690 Kč3 620 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
16.06. - 07.07.2018 (*) 4 4 990 Kč4 900 Kč4 490 Kč4 410 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
16.06. - 07.07.2018 (*) 5 6 190 Kč6 070 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
16.06. - 07.07.2018 (*) 6 7 490 Kč7 350 Kč6 690 Kč6 560 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
16.06. - 07.07.2018 (*) 7 8 690 Kč8 520 Kč7 790 Kč7 640 Kč4 390 Kč4 310 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 3 4 790 Kč4 700 Kč4 390 Kč4 310 Kč2 390 Kč2 350 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 4 6 390 Kč6 270 Kč5 790 Kč5 680 Kč3 190 Kč3 130 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 5 7 990 Kč7 840 Kč7 190 Kč7 050 Kč3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 6 9 590 Kč9 400 Kč8 690 Kč8 520 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 7 11 190 Kč10 970 Kč10 090 Kč9 890 Kč5 590 Kč5 480 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 14 790 Kč14 500 Kč13 290 Kč13 030 Kč7 390 Kč7 250 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 14 790 Kč14 500 Kč13 290 Kč13 030 Kč7 390 Kč7 250 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 3 5 290 Kč5 190 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 4 6 990 Kč6 860 Kč6 290 Kč6 170 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 5 8 790 Kč8 620 Kč7 890 Kč7 740 Kč4 390 Kč4 310 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 6 10 490 Kč10 290 Kč9 490 Kč9 310 Kč5 290 Kč5 190 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 12 190 Kč11 950 Kč10 990 Kč10 780 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 3 3 690 Kč3 620 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 4 4 990 Kč4 900 Kč4 490 Kč4 410 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 6 190 Kč6 070 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 7 490 Kč7 350 Kč6 690 Kč6 560 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 8 690 Kč8 520 Kč7 790 Kč7 640 Kč4 390 Kč4 310 KčzdarmaObjednat
01.09. - 16.09.2018 (*) 3 3 090 Kč3 030 Kč2 790 Kč2 740 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
01.09. - 16.09.2018 (*) 4 4 090 Kč4 010 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
01.09. - 16.09.2018 (*) 5 5 090 Kč4 990 Kč4 590 Kč4 500 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
01.09. - 16.09.2018 (*) 6 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
01.09. - 16.09.2018 (*) 7 7 190 Kč7 050 Kč6 390 Kč6 270 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (s bočním výhledem na moře)Dospělý 3./4. postel (s bočním výhledem na moře)Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (s bočním výhledem na moře)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (s bočním výhledem na moře)
05.05. - 16.06.2018 (*) 3 3 290 Kč3 230 Kč2 990 Kč2 940 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
05.05. - 16.06.2018 (*) 4 4 390 Kč4 310 Kč3 990 Kč3 920 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
05.05. - 16.06.2018 (*) 5 5 490 Kč5 390 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
05.05. - 16.06.2018 (*) 6 6 590 Kč6 460 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
05.05. - 16.06.2018 (*) 7 7 690 Kč7 540 Kč6 890 Kč6 760 Kč3 790 Kč3 720 KčzdarmaObjednat
16.06. - 07.07.2018 (*) 3 3 990 Kč3 920 Kč3 590 Kč3 520 Kč1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
16.06. - 07.07.2018 (*) 4 5 290 Kč5 190 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
16.06. - 07.07.2018 (*) 5 6 590 Kč6 460 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
16.06. - 07.07.2018 (*) 6 7 890 Kč7 740 Kč7 090 Kč6 950 Kč3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
16.06. - 07.07.2018 (*) 7 9 190 Kč9 010 Kč8 290 Kč8 130 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 3 4 890 Kč4 800 Kč4 490 Kč4 410 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 4 6 590 Kč6 460 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 5 8 190 Kč8 030 Kč7 390 Kč7 250 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 6 9 890 Kč9 700 Kč8 890 Kč8 720 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
07.07. - 04.08.2018 (*) 7 11 490 Kč11 270 Kč10 290 Kč10 090 Kč5 790 Kč5 680 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 15 290 Kč14 990 Kč13 790 Kč13 520 Kč7 690 Kč7 540 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 15 290 Kč14 990 Kč13 790 Kč13 520 Kč7 690 Kč7 540 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 3 5 390 Kč5 290 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 690 Kč2 640 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 4 7 190 Kč7 050 Kč6 390 Kč6 270 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 5 8 890 Kč8 720 Kč8 090 Kč7 930 Kč4 490 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 6 10 690 Kč10 480 Kč9 590 Kč9 400 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 12 490 Kč12 250 Kč11 290 Kč11 070 Kč6 290 Kč6 170 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 3 3 990 Kč3 920 Kč3 590 Kč3 520 Kč1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 4 5 290 Kč5 190 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 6 590 Kč6 460 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 7 890 Kč7 740 Kč7 090 Kč6 950 Kč3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 9 190 Kč9 010 Kč8 290 Kč8 130 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
01.09. - 16.09.2018 (*) 3 3 290 Kč3 230 Kč2 990 Kč2 940 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
01.09. - 16.09.2018 (*) 4 4 390 Kč4 310 Kč3 990 Kč3 920 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
01.09. - 16.09.2018 (*) 5 5 490 Kč5 390 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
01.09. - 16.09.2018 (*) 6 6 590 Kč6 460 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
01.09. - 16.09.2018 (*) 7 7 690 Kč7 540 Kč6 890 Kč6 760 Kč3 790 Kč3 720 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás