Hotel Ambasciatori*** s plnou penzí - Senigallia | Italia Travel

Hotel Ambasciatori*** s plnou penzí - Senigallia

Hotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - Senigallia
Hotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - SenigalliaHotel Ambasciatori*** s plnou penzí - Senigallia
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel na klidném místě přímo u písečné pláže, vzdálený zhruba 3 km od centra městečka Senigallia. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. V ceně je zahrnut plážový servis: slunečník + 2 lehátka/pokoj. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází na klidném místě v přímořském letovisku Senigallia, přímo u pláže se zlatým jemným pískem. Obchody, restaurace a bary jsou od ubytování vzdálené cca 300 m. Centrum městečka Senigallia leží zhruba 3 km od hotelu. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit stavbu ve tvaru mušle Rotunda a Mare, která je dominantou města, kostel Santa Maria Delle Grazie s malbou od Francesca, pevnost gotického původu Rocca Roveresca či náměstí Piazza Roma. Známé městečko San Benedetto del Tronto je vzdáleno cca 115 km, dále můžete navštívit Ancoru, nebo krásné přístavní město Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, zahrada, terasa a parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, většina s balkonem. Možnost pokoje s bočním výhledem na moře.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • telefon
 • klimatizace
 • trezor
 • fén

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj
 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma
 • nápoje - k obědu a večeři 1/2 l vody, 1/4 l vína
 • zvířata - povolena (malá rasa) na vyžádání zdarma
 • pronájem kol
 • animace/miniclub pro děti - od 16.6. do 31.8.
 • uvítací drink - pro pobyty začínající od neděle
 • minibus - Bus karta do centra Senigallia a zpět

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1 Euro/os./den, děti do 12 let jsou osvobozeny

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 3 chodech, nápoje k obědu a večeři: 1/2 l vody, 1/4 l vína. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Senigallia

Abruzzo leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Marche, který leží severním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.

Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Senigallia jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival (místo narození slavného italského skladatele Rossiniho). Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Senigallia

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 7-14,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
04.05. - 15.06.2019 (*) 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
04.05. - 15.06.2019 (*) 4 4 060 Kč3 980 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 030 Kč1 990 KčzdarmaObjednat
04.05. - 15.06.2019 (*) 5 5 070 Kč4 970 Kč4 580 Kč4 490 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
04.05. - 15.06.2019 (*) 6 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
04.05. - 15.06.2019 (*) 7 7 130 Kč6 990 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 3 3 700 Kč3 630 Kč3 330 Kč3 270 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 4 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 5 6 170 Kč6 050 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 6 7 410 Kč7 270 Kč6 660 Kč6 530 Kč3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 7 8 640 Kč8 470 Kč7 780 Kč7 630 Kč4 320 Kč4 240 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 3 4 790 Kč4 700 Kč4 320 Kč4 240 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 4 6 400 Kč6 280 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 5 7 990 Kč7 840 Kč7 180 Kč7 040 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 6 9 570 Kč9 380 Kč8 640 Kč8 470 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 7 11 180 Kč10 960 Kč10 070 Kč9 870 Kč5 590 Kč5 480 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 14 720 Kč14 430 Kč13 260 Kč13 000 Kč7 360 Kč7 220 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 14 720 Kč14 430 Kč13 260 Kč13 000 Kč7 360 Kč7 220 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 3 5 330 Kč5 230 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 4 7 130 Kč6 990 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 5 8 900 Kč8 730 Kč8 010 Kč7 850 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 6 10 660 Kč10 450 Kč9 600 Kč9 410 Kč5 330 Kč5 230 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 12 460 Kč12 220 Kč11 210 Kč10 990 Kč6 220 Kč6 100 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 3 4 140 Kč4 060 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 4 5 520 Kč5 410 Kč4 970 Kč4 880 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 5 6 890 Kč6 760 Kč6 220 Kč6 100 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 6 8 270 Kč8 110 Kč7 440 Kč7 300 Kč4 140 Kč4 060 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 9 650 Kč9 460 Kč8 690 Kč8 520 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 4 4 060 Kč3 980 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 030 Kč1 990 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 5 5 070 Kč4 970 Kč4 580 Kč4 490 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 6 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 7 7 130 Kč6 990 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (s bočním výhledem na moře)Osoba 3./4. postel (s bočním výhledem na moře)Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (s bočním výhledem na moře)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (s bočním výhledem na moře)
04.05. - 15.06.2019 (*) 3 3 280 Kč3 220 Kč2 940 Kč2 890 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
04.05. - 15.06.2019 (*) 4 4 350 Kč4 270 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
04.05. - 15.06.2019 (*) 5 5 440 Kč5 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
04.05. - 15.06.2019 (*) 6 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
04.05. - 15.06.2019 (*) 7 7 620 Kč7 470 Kč6 870 Kč6 740 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč3 540 Kč3 470 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 4 5 230 Kč5 130 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 5 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 6 7 830 Kč7 680 Kč7 050 Kč6 910 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč8 220 Kč8 060 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 3 4 890 Kč4 800 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 4 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 5 8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 6 9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 15 240 Kč14 940 Kč13 710 Kč13 440 Kč7 620 Kč7 470 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 15 240 Kč14 940 Kč13 710 Kč13 440 Kč7 620 Kč7 470 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 3 5 540 Kč5 430 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 4 7 410 Kč7 270 Kč6 660 Kč6 530 Kč3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 5 9 260 Kč9 080 Kč8 320 Kč8 160 Kč4 630 Kč4 540 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 6 11 110 Kč10 890 Kč9 990 Kč9 800 Kč5 540 Kč5 430 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 12 950 Kč12 700 Kč11 650 Kč11 420 Kč6 480 Kč6 360 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 3 4 350 Kč4 270 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 4 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 5 7 260 Kč7 120 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 6 8 710 Kč8 540 Kč7 830 Kč7 680 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 3 3 280 Kč3 220 Kč2 940 Kč2 890 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 4 4 350 Kč4 270 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 5 5 440 Kč5 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 6 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 7 7 620 Kč7 470 Kč6 870 Kč6 740 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací