Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro | Italia Travel

Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro

Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro
Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro
Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro
Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 3 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel se nachází v 1. řadě od pláže. Vhodné pro rodinnou dovolenou.

Pláž:

Hotel je vzdálený cca 150 m od veřejné pláže a cca 30 m od soukromé pláže. Písečné pláž s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Plážový servis (slunečník + 2 lehátka) v ceně.

Sport a zábava:

V blízkém San Benedettu je k dispozici celá řada sportovního vyžití jako jsou tenisové kurty, sportovní hala, plavecký areál s krytým i venkovním bazénem, yacht club a spousta dalšího. Navštívit lze i místní námořní muzeum. Pro milovníky nočního života je v centru města i podél pěší promenády otevřená velká spousta zmrzlináren, restaurací, barů s tanečními programy a butiky. 

Poloha:

Hotel San Remo se nachází na nábřeží Villa Rosa di Martinsicuro v provinciích Teramo, jen pár kroků od moře. Tuto oblast můžeme doporučit jako vhodné místo dovolené pro rodiny s dětmi, neboť je zde dlouhá pozvolná písečná pláž se spoustou atrakcí pro děti, ale také pro milovníky klidnějších míst. Villa Rosa leží vedle Martinsicuro.

Ubytování a vybavení:

Hotel má restauraci, bar, recepci a výtah. 

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna, balkon.
 • Na výběr pokoje v depandanci hotelu (30 m od hlavní budovy), klasické pokoje nebo pokoje s bočním výhledem na moře.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • klimatizace
 • fén
 • trezor
 • minibar v pokoji s výhledem na moře

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 křesílka/pokoj
 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma
 • nápoje - k jídlu víno, voda, pivo a nealko nápoj. Otevřený bar od 11:30 do 23 hodin (voda, káva, čaj)
 • pronájem kol - dle dostupnosti
 • animace/miniclub pro děti - 4x týdně v období 16.6.-8.9.
 • typická večeře - 1x týdně

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře o 2 chodech výběrem z menu, salátový bufet. K jídlu víno, voda, pivo a nealko nápoj. Otevřený bar od 11:30 do 23 hodin (voda, káva, čaj).

Villa Rosa di Martinsicuro

Abruzzo leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Pobřeží zasahuje i do regionu Marche. Nejznámějším městem v oblasti je San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia. Můžete si vybrat pobyt v rušnějších letoviscích, jako je např. San Benedetto del Tronto, příp. menší Alba Adriatica nebo Tortoreto, tak i v klidnějších střediscích, jako je např. Villa Rosa di Martinsicuro nebo Cupra Marittima.

Villa Rosa di Martinsicuro

Menší a klidnější středisko můžeme doporučit jako vhodné místo dovolené pro rodiny s dětmi, neboť je zde dlouhá pozvolná písečná pláž se spoustou atrakcí pro děti, ale také pro milovníky klidnějších míst. Villa Rosa leží jižně od známého San Benedetto del Tronto nebo hned vedle rušnějšího Martinsicuro. Ve Villa Rosa najdete všechny sportovní možnosti: tenis, golf, půjčovny kol, vodních skútrů, lodí a šlapadel, windsurfing nebo paragliding. V době římského impéria bylo pobřeží pod silným římským vlivem, důležité architektonické památky se dochovaly do dnešní doby. Strategická poloha letovisek umožňuje nespočetné možnosti fakultativních výletů do okolí: Ascoli Piceno, hlavní město Řím, římské město Fanu nebo Ancona, vodní parky atd.

Martinsicuro

Městečko Martinicuro má velmi bohatou historii sahající před doby římského impéria, a tak si zde na své přijdou i milovníci historických památek. Současný název Martinsicura pochází od španělského kapitána Martina de Segura, kteréto pověřil císař Karel V., aby postavil masivní obrannou věž, která by chránila území okolo řeky Tronto. Najdete zde i mnoho restaurací, barů, kaváren. Ve městečku Martinsicuro znamená i noční život a diskotéky. Nechybí ani možnost sportovního vyžití, půjčovny jízdních kol a skútrů, vodní sporty na pláži.

Tortoreto Lido

Tortoreto Lido je přímořské letovisko nacházející se u Jaderského moře, na úpatí hory Tortoreto Alto. Turisty zde lákají hlavně pláže se zlatavým pískem, průzračně čisté moře a promenády lemované palmami, borovicemi a oleandry. Příjemně posedět se dá v místních kavárnách, barech či v typických italských restauracích. Milovníci sportu si v tomto středisku také zaručeně přijdou na své. Naleznete zde jízdárnu, tenisové kurty, k dispozici je také 15 km dlouhá stezka vhodná pro cykloturistiku či inline bruslení a je zde možno provozovat i vodní sporty např. windsurfing či plachtění. Můžete odtud podnikat i výlety do hor.

Pláže, klima a památky

Pláže v této oblasti jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

Tipy na výlety

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Villa Rosa di Martinsicuro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (dependance)Osoba 3./4. postel (dependance)Dítě 3-6,9 let 3./4. postel (dependance)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel (dependance)Osoba 1./2. postel (pokoj Classic)Osoba 3./4. postel (pokoj Classic)
27.04. - 04.05.2019 (*) 3 3 120 Kč3 060 Kč1 560 Kč1 530 Kčzdarmazdarma3 850 Kč3 780 Kč1 930 Kč1 900 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 (*) 4 4 160 Kč4 080 Kč2 080 Kč2 040 Kčzdarmazdarma5 150 Kč5 050 Kč2 580 Kč2 530 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 (*) 5 5 230 Kč5 130 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarmazdarma6 430 Kč6 310 Kč3 230 Kč3 170 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 (*) 6 5 230 Kč5 130 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarmazdarma6 430 Kč6 310 Kč3 230 Kč3 170 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 (*) 7 6 270 Kč6 150 Kč3 120 Kč3 060 Kčzdarmazdarma7 730 Kč7 580 Kč3 850 Kč3 780 KčObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 3 2 290 Kč2 250 Kč1 150 Kč1 130 Kčzdarmazdarma3 020 Kč2 960 Kč1 510 Kč1 480 KčObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 4 3 070 Kč3 010 Kč1 540 Kč1 510 Kčzdarmazdarma4 030 Kč3 950 Kč2 030 Kč1 990 KčObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 5 3 830 Kč3 760 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarmazdarma5 050 Kč4 950 Kč2 530 Kč2 480 KčObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 6 3 830 Kč3 760 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarmazdarma5 050 Kč4 950 Kč2 530 Kč2 480 KčObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 7 4 610 Kč4 520 Kč2 290 Kč2 250 Kčzdarmazdarma6 060 Kč5 940 Kč3 020 Kč2 960 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 3 3 120 Kč3 060 Kč1 560 Kč1 530 Kčzdarmazdarma3 850 Kč3 780 Kč1 930 Kč1 900 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 4 4 160 Kč4 080 Kč2 080 Kč2 040 Kčzdarmazdarma5 150 Kč5 050 Kč2 580 Kč2 530 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 5 5 230 Kč5 130 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarmazdarma6 430 Kč6 310 Kč3 230 Kč3 170 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 6 5 230 Kč5 130 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarmazdarma6 430 Kč6 310 Kč3 230 Kč3 170 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 7 6 270 Kč6 150 Kč3 120 Kč3 060 Kčzdarmazdarma7 730 Kč7 580 Kč3 850 Kč3 780 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 3 3 960 Kč3 890 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarmazdarma4 710 Kč4 620 Kč2 340 Kč2 300 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 4 3 960 Kč3 890 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarmazdarma4 710 Kč4 620 Kč2 340 Kč2 300 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 5 5 280 Kč5 180 Kč2 660 Kč2 610 Kčzdarmazdarma6 270 Kč6 150 Kč3 120 Kč3 060 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 6 6 610 Kč6 480 Kč3 310 Kč3 250 Kčzdarmazdarma7 830 Kč7 680 Kč3 900 Kč3 830 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 7 7 930 Kč7 780 Kč3 960 Kč3 890 Kčzdarmazdarma9 390 Kč9 210 Kč4 710 Kč4 620 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 5 6 610 Kč6 480 Kč3 310 Kč3 250 Kč3 310 Kč3 250 Kčzdarma7 830 Kč7 680 Kč3 900 Kč3 830 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 6 7 930 Kč7 780 Kč3 960 Kč3 890 Kč3 960 Kč3 890 Kčzdarma9 390 Kč9 210 Kč4 710 Kč4 620 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 7 7 930 Kč7 780 Kč3 960 Kč3 890 Kč3 960 Kč3 890 Kčzdarma9 390 Kč9 210 Kč4 710 Kč4 620 KčObjednat
06.07. - 27.07.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč5 720 Kč5 610 Kč5 720 Kč5 610 Kčzdarma13 890 Kč13 620 Kč6 950 Kč6 820 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 5 6 610 Kč6 480 Kč3 310 Kč3 250 Kč3 310 Kč3 250 Kčzdarma7 830 Kč7 680 Kč3 900 Kč3 830 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 6 7 930 Kč7 780 Kč3 960 Kč3 890 Kč3 960 Kč3 890 Kčzdarma9 390 Kč9 210 Kč4 710 Kč4 620 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 9 260 Kč9 080 Kč4 630 Kč4 540 Kč4 630 Kč4 540 Kčzdarma10 950 Kč10 740 Kč5 490 Kč5 390 KčObjednat
03.08. - 24.08.2019 (*) 7 14 120 Kč13 840 Kč7 050 Kč6 910 Kč7 050 Kč6 910 Kčzdarma17 030 Kč16 690 Kč8 530 Kč8 360 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč5 720 Kč5 610 Kč5 720 Kč5 610 Kčzdarma13 890 Kč13 620 Kč6 950 Kč6 820 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 3 3 960 Kč3 890 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarmazdarma4 710 Kč4 620 Kč2 340 Kč2 300 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 4 5 280 Kč5 180 Kč2 660 Kč2 610 Kčzdarmazdarma6 270 Kč6 150 Kč3 120 Kč3 060 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 5 6 610 Kč6 480 Kč3 310 Kč3 250 Kčzdarmazdarma7 830 Kč7 680 Kč3 900 Kč3 830 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 6 7 930 Kč7 780 Kč3 960 Kč3 890 Kčzdarmazdarma9 390 Kč9 210 Kč4 710 Kč4 620 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 9 260 Kč9 080 Kč4 630 Kč4 540 Kčzdarmazdarma10 950 Kč10 740 Kč5 490 Kč5 390 KčObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 3 3 960 Kč3 890 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarmazdarma4 710 Kč4 620 Kč2 340 Kč2 300 KčObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 4 5 280 Kč5 180 Kč2 660 Kč2 610 Kčzdarmazdarma6 270 Kč6 150 Kč3 120 Kč3 060 KčObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 5 6 610 Kč6 480 Kč3 310 Kč3 250 Kčzdarmazdarma7 830 Kč7 680 Kč3 900 Kč3 830 KčObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 6 6 610 Kč6 480 Kč3 310 Kč3 250 Kčzdarmazdarma7 830 Kč7 680 Kč3 900 Kč3 830 KčObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 7 7 930 Kč7 780 Kč3 960 Kč3 890 Kčzdarmazdarma9 390 Kč9 210 Kč4 710 Kč4 620 KčObjednat
01.10. - 13.10.2019 (*) 3 2 290 Kč2 250 Kč1 150 Kč1 130 Kčzdarmazdarma3 020 Kč2 960 Kč1 510 Kč1 480 KčObjednat
01.10. - 13.10.2019 (*) 4 2 290 Kč2 250 Kč1 150 Kč1 130 Kčzdarmazdarma3 020 Kč2 960 Kč1 510 Kč1 480 KčObjednat
01.10. - 13.10.2019 (*) 5 3 070 Kč3 010 Kč1 540 Kč1 510 Kčzdarmazdarma4 030 Kč3 950 Kč2 030 Kč1 990 KčObjednat
01.10. - 13.10.2019 (*) 6 3 830 Kč3 760 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarmazdarma5 050 Kč4 950 Kč2 530 Kč2 480 KčObjednat
01.10. - 13.10.2019 (*) 7 4 610 Kč4 520 Kč2 290 Kč2 250 Kčzdarmazdarma6 060 Kč5 940 Kč3 020 Kč2 960 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 3-6,9 let 3./4. postel (pokoj Classic)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel (pokoj Classic)Osoba 1./2. postel (pokoj s výhledem na moře)Osoba 3./4. postel (pokoj s výhledem na moře)Dítě 3-6,9 let 3./4. postel (pokoj s výhledem na moře)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel (pokoj s výhledem na moře)
27.04. - 04.05.2019 (*) 3 zdarmazdarma4 710 Kč4 620 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmazdarmaObjednat
27.04. - 04.05.2019 (*) 4 zdarmazdarma6 270 Kč6 150 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmazdarmaObjednat
27.04. - 04.05.2019 (*) 5 zdarmazdarma7 830 Kč7 680 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
27.04. - 04.05.2019 (*) 6 zdarmazdarma7 830 Kč7 680 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
27.04. - 04.05.2019 (*) 7 zdarmazdarma9 390 Kč9 210 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmazdarmaObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 3 zdarmazdarma4 060 Kč3 980 Kč2 030 Kč1 990 KčzdarmazdarmaObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 4 zdarmazdarma5 440 Kč5 340 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmazdarmaObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 5 zdarmazdarma6 790 Kč6 660 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmazdarmaObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 6 zdarmazdarma6 790 Kč6 660 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmazdarmaObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 7 zdarmazdarma8 140 Kč7 980 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmazdarmaObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 3 zdarmazdarma4 710 Kč4 620 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmazdarmaObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 4 zdarmazdarma6 270 Kč6 150 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmazdarmaObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 5 zdarmazdarma7 830 Kč7 680 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 6 zdarmazdarma7 830 Kč7 680 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 7 zdarmazdarma9 390 Kč9 210 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmazdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 3 zdarmazdarma5 960 Kč5 850 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 4 zdarmazdarma5 960 Kč5 850 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 5 zdarmazdarma7 930 Kč7 780 Kč3 960 Kč3 890 KčzdarmazdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 6 zdarmazdarma9 910 Kč9 720 Kč4 970 Kč4 880 KčzdarmazdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 7 zdarmazdarma11 890 Kč11 660 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmazdarmaObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 5 3 900 Kč3 830 Kčzdarma9 910 Kč9 720 Kč4 970 Kč4 880 Kč4 970 Kč4 880 KčzdarmaObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 6 4 710 Kč4 620 Kčzdarma11 890 Kč11 660 Kč5 960 Kč5 850 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmaObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 7 4 710 Kč4 620 Kčzdarma11 890 Kč11 660 Kč5 960 Kč5 850 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmaObjednat
06.07. - 27.07.2019 (*) 7 6 950 Kč6 820 Kčzdarma16 800 Kč16 470 Kč8 400 Kč8 240 Kč8 400 Kč8 240 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 5 3 900 Kč3 830 Kčzdarma9 910 Kč9 720 Kč4 970 Kč4 880 Kč4 970 Kč4 880 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 6 4 710 Kč4 620 Kčzdarma11 890 Kč11 660 Kč5 960 Kč5 850 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 5 490 Kč5 390 Kčzdarma13 890 Kč13 620 Kč6 950 Kč6 820 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmaObjednat
03.08. - 24.08.2019 (*) 7 8 530 Kč8 360 Kčzdarma20 930 Kč20 520 Kč10 480 Kč10 280 Kč10 480 Kč10 280 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 6 950 Kč6 820 Kčzdarma16 800 Kč16 470 Kč8 400 Kč8 240 Kč8 400 Kč8 240 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 3 zdarmazdarma5 960 Kč5 850 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 4 zdarmazdarma7 930 Kč7 780 Kč3 960 Kč3 890 KčzdarmazdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 5 zdarmazdarma9 910 Kč9 720 Kč4 970 Kč4 880 KčzdarmazdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 6 zdarmazdarma11 890 Kč11 660 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmazdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 zdarmazdarma13 890 Kč13 620 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmazdarmaObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 3 zdarmazdarma5 960 Kč5 850 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 4 zdarmazdarma7 930 Kč7 780 Kč3 960 Kč3 890 KčzdarmazdarmaObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 5 zdarmazdarma9 910 Kč9 720 Kč4 970 Kč4 880 KčzdarmazdarmaObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 6 zdarmazdarma9 910 Kč9 720 Kč4 970 Kč4 880 KčzdarmazdarmaObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 7 zdarmazdarma11 890 Kč11 660 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmazdarmaObjednat
01.10. - 13.10.2019 (*) 3 zdarmazdarma4 060 Kč3 980 Kč2 030 Kč1 990 KčzdarmazdarmaObjednat
01.10. - 13.10.2019 (*) 4 zdarmazdarma4 060 Kč3 980 Kč2 030 Kč1 990 KčzdarmazdarmaObjednat
01.10. - 13.10.2019 (*) 5 zdarmazdarma5 440 Kč5 340 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmazdarmaObjednat
01.10. - 13.10.2019 (*) 6 zdarmazdarma6 790 Kč6 660 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmazdarmaObjednat
01.10. - 13.10.2019 (*) 7 zdarmazdarma8 140 Kč7 980 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmazdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací