Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro | Italia Travel


Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro

Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro
Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro
Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di MartinsicuroHotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro
Hotel San Remo*** s plnou penzí - Villa Rosa di Martinsicuro
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 3 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidné ubytování u blízkého letoviska. Tuto oblast můžeme doporučit jako vhodné místo dovolené pro rodiny s dětmi, neboť je zde dlouhá pozvolná písečná pláž se spoustou atrakcí pro děti, ale také pro milovníky klidnějších míst. Villa Rosa leží vedle Martinsicuro.

Pláž:

Hotel je vzdálený cca 150 m od veřejné pláže a cca 30 m od soukromé pláže. Písečné pláž s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Plážový servis (slunečník + 2 lehátka) v ceně.

Sport a zábava:

Návštěvníkům je zde k dispozici celá řada sportovního vyžití jako jsou tenisové kurty, sportovní hala, plavecký areál s krytým i venkovním bazénem, yacht club a spousta dalšího. Navštívit lze i místní námořní muzeum. Pro milovníky nočního života je v centru města i podél pěší promenády otevřená velká spousta zmrzlináren, restaurací, barů s tanečními programy a butiky. 

Poloha:

Hotel San Remo se nachází na nábřeží Villa Rosa di Martinsicuro v provinciích Teramo, jen pár kroků od moře a od San Benedetto del Tronto.

Ubytování a vybavení:

Hotel má restauraci, bar, recepci a výtah. 

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna, balkon.
 • Na výběr pokoje v depandanci hotelu (30 m od hlavní budovy), klasické pokoje nebo pokoje s bočním výhledem na moře.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • klimatizace
 • fén
 • minibar v pokoji s výhledem na moře
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj
 • nápoje

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře o 2 chodech výběrem z menu, salátový bufet. K jídlu víno, voda, pivo a nealko nápoj. Otevřený bar od 11:30 do 23 hodin (voda, káva, čaj).

Villa Rosa di Martinsicuro

Abruzzo leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Pobřeží zasahuje i do regionu Marche. Nejznámějším městem v oblasti je San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia. Můžete si vybrat pobyt v rušnějších letoviscích, jako je např. San Benedetto del Tronto, příp. menší Alba Adriatica nebo Tortoreto, tak i v klidnějších střediscích, jako je např. Villa Rosa di Martinsicuro nebo Cupra Marittima.

Villa Rosa di Martinsicuro

Menší a klidnější středisko můžeme doporučit jako vhodné místo dovolené pro rodiny s dětmi, neboť je zde dlouhá pozvolná písečná pláž se spoustou atrakcí pro děti, ale také pro milovníky klidnějších míst. Villa Rosa leží jižně od známého San Benedetto del Tronto nebo hned vedle rušnějšího Martinsicuro. Ve Villa Rosa najdete všechny sportovní možnosti: tenis, golf, půjčovny kol, vodních skútrů, lodí a šlapadel, windsurfing nebo paragliding. V době římského impéria bylo pobřeží pod silným římským vlivem, důležité architektonické památky se dochovaly do dnešní doby. Strategická poloha letovisek umožňuje nespočetné možnosti fakultativních výletů do okolí: Ascoli Piceno, hlavní město Řím, římské město Fanu nebo Ancona, vodní parky atd.

Martinsicuro

Městečko Martinicuro má velmi bohatou historii sahající před doby římského impéria, a tak si zde na své přijdou i milovníci historických památek. Současný název Martinsicura pochází od španělského kapitána Martina de Segura, kteréto pověřil císař Karel V., aby postavil masivní obrannou věž, která by chránila území okolo řeky Tronto. Najdete zde i mnoho restaurací, barů, kaváren. Ve městečku Martinsicuro znamená i noční život a diskotéky. Nechybí ani možnost sportovního vyžití, půjčovny jízdních kol a skútrů, vodní sporty na pláži.

Tortoreto Lido

Tortoreto Lido je přímořské letovisko nacházející se u Jaderského moře, na úpatí hory Tortoreto Alto. Turisty zde lákají hlavně pláže se zlatavým pískem, průzračně čisté moře a promenády lemované palmami, borovicemi a oleandry. Příjemně posedět se dá v místních kavárnách, barech či v typických italských restauracích. Milovníci sportu si v tomto středisku také zaručeně přijdou na své. Naleznete zde jízdárnu, tenisové kurty, k dispozici je také 15 km dlouhá stezka vhodná pro cykloturistiku či inline bruslení a je zde možno provozovat i vodní sporty např. windsurfing či plachtění. Můžete odtud podnikat i výlety do hor.

Pláže, klima a památky

Pláže v této oblasti jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

Tipy na výlety

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Villa Rosa di Martinsicuro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C
13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (dependance)Dospělý 3./4. postel (dependance)Dítě 3-6,9 let 3./4. postel (dependance)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel (dependance)Dospělý 1./2. postel (pokoj Classic)Dospělý 3./4. postel (pokoj Classic)
28.04. - 01.06.2018 (*) 3 3 390 Kč3 260 Kč1 690 Kč1 630 Kčzdarmazdarma4 190 Kč4 030 Kč2 090 Kč2 010 KčObjednat
28.04. - 01.06.2018 (*) 4 4 490 Kč4 320 Kč2 290 Kč2 200 Kčzdarmazdarma5 490 Kč5 280 Kč2 790 Kč2 680 KčObjednat
28.04. - 01.06.2018 (*) 5 5 590 Kč5 370 Kč2 790 Kč2 680 Kčzdarmazdarma6 890 Kč6 620 Kč3 490 Kč3 360 KčObjednat
28.04. - 01.06.2018 (*) 6 5 590 Kč5 370 Kč2 790 Kč2 680 Kčzdarmazdarma6 890 Kč6 620 Kč3 490 Kč3 360 KčObjednat
28.04. - 01.06.2018 (*) 7 6 690 Kč6 430 Kč3 390 Kč3 260 Kčzdarmazdarma8 290 Kč7 960 Kč4 190 Kč4 030 KčObjednat
01.06. - 16.06.2018 (*) 3 4 290 Kč4 120 Kč2 190 Kč2 110 Kčzdarmazdarma4 990 Kč4 800 Kč2 490 Kč2 400 KčObjednat
01.06. - 16.06.2018 (*) 4 4 290 Kč4 120 Kč2 190 Kč2 110 Kčzdarmazdarma4 990 Kč4 800 Kč2 490 Kč2 400 KčObjednat
01.06. - 16.06.2018 (*) 5 5 690 Kč5 470 Kč2 890 Kč2 780 Kčzdarmazdarma6 690 Kč6 430 Kč3 390 Kč3 260 KčObjednat
01.06. - 16.06.2018 (*) 6 7 090 Kč6 810 Kč3 590 Kč3 450 Kčzdarmazdarma8 390 Kč8 060 Kč4 190 Kč4 030 KčObjednat
01.06. - 16.06.2018 (*) 7 8 490 Kč8 160 Kč4 290 Kč4 120 Kčzdarmazdarma9 990 Kč9 600 Kč4 990 Kč4 800 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 5 7 090 Kč6 810 Kč3 590 Kč3 450 Kč3 590 Kč3 450 Kčzdarma8 390 Kč8 060 Kč4 190 Kč4 030 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 6 8 490 Kč8 160 Kč4 290 Kč4 120 Kč4 290 Kč4 120 Kčzdarma9 990 Kč9 600 Kč4 990 Kč4 800 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 7 8 490 Kč8 160 Kč4 290 Kč4 120 Kč4 290 Kč4 120 Kčzdarma9 990 Kč9 600 Kč4 990 Kč4 800 KčObjednat
30.06. - 01.08.2018 (*) 7 12 190 Kč11 710 Kč6 090 Kč5 850 Kč6 090 Kč5 850 Kčzdarma14 990 Kč14 400 Kč7 490 Kč7 200 KčObjednat
01.08. - 01.09.2018 (*) 7 14 990 Kč14 400 Kč7 490 Kč7 200 Kč7 490 Kč7 200 Kčzdarma18 190 Kč17 470 Kč9 090 Kč8 730 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 5 7 090 Kč6 810 Kč3 590 Kč3 450 Kč3 590 Kč3 450 Kčzdarma8 390 Kč8 060 Kč4 190 Kč4 030 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 6 8 490 Kč8 160 Kč4 290 Kč4 120 Kč4 290 Kč4 120 Kčzdarma9 990 Kč9 600 Kč4 990 Kč4 800 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 9 890 Kč9 500 Kč4 990 Kč4 800 Kč4 990 Kč4 800 Kčzdarma11 690 Kč11 230 Kč5 890 Kč5 660 KčObjednat
08.09. - 01.10.2018 (*) 5 7 090 Kč6 810 Kč3 590 Kč3 450 Kč3 590 Kč3 450 Kčzdarma8 390 Kč8 060 Kč4 190 Kč4 030 KčObjednat
08.09. - 01.10.2018 (*) 6 7 090 Kč6 810 Kč3 590 Kč3 450 Kč3 590 Kč3 450 Kčzdarma8 390 Kč8 060 Kč4 190 Kč4 030 KčObjednat
08.09. - 01.10.2018 (*) 7 8 490 Kč8 160 Kč4 290 Kč4 120 Kč4 290 Kč4 120 Kčzdarma9 990 Kč9 600 Kč4 990 Kč4 800 KčObjednat
01.10. - 31.10.2018 (*) 3 2 490 Kč2 400 Kč1 290 Kč1 240 Kčzdarmazdarma3 290 Kč3 160 Kč1 690 Kč1 630 KčObjednat
01.10. - 31.10.2018 (*) 4 2 490 Kč2 400 Kč1 290 Kč1 240 Kčzdarmazdarma3 290 Kč3 160 Kč1 690 Kč1 630 KčObjednat
01.10. - 31.10.2018 (*) 5 3 290 Kč3 160 Kč1 690 Kč1 630 Kčzdarmazdarma4 290 Kč4 120 Kč2 190 Kč2 110 KčObjednat
01.10. - 31.10.2018 (*) 6 4 090 Kč3 930 Kč2 090 Kč2 010 Kčzdarmazdarma5 390 Kč5 180 Kč2 690 Kč2 590 KčObjednat
01.10. - 31.10.2018 (*) 7 4 890 Kč4 700 Kč2 490 Kč2 400 Kčzdarmazdarma6 490 Kč6 240 Kč3 290 Kč3 160 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 3-6,9 let 3./4. postel (pokoj Classic)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel (pokoj Classic)Dospělý 1./2. postel (pokoj s bočním výhledem na moře)Dospělý 3./4. postel (pokoj s bočním výhledem na moře)Dítě 3-6,9 let 3./4. postel (pokoj s bočním výhledem na moře)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel (pokoj s bočním výhledem na moře)
28.04. - 01.06.2018 (*) 3 zdarmazdarma4 990 Kč4 800 Kč2 490 Kč2 400 KčzdarmazdarmaObjednat
28.04. - 01.06.2018 (*) 4 zdarmazdarma6 690 Kč6 430 Kč3 390 Kč3 260 KčzdarmazdarmaObjednat
28.04. - 01.06.2018 (*) 5 zdarmazdarma8 390 Kč8 060 Kč4 190 Kč4 030 KčzdarmazdarmaObjednat
28.04. - 01.06.2018 (*) 6 zdarmazdarma8 390 Kč8 060 Kč4 190 Kč4 030 KčzdarmazdarmaObjednat
28.04. - 01.06.2018 (*) 7 zdarmazdarma9 990 Kč9 600 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmazdarmaObjednat
01.06. - 16.06.2018 (*) 3 zdarmazdarma6 390 Kč6 140 Kč3 190 Kč3 070 KčzdarmazdarmaObjednat
01.06. - 16.06.2018 (*) 4 zdarmazdarma6 390 Kč6 140 Kč3 190 Kč3 070 KčzdarmazdarmaObjednat
01.06. - 16.06.2018 (*) 5 zdarmazdarma8 490 Kč8 160 Kč4 290 Kč4 120 KčzdarmazdarmaObjednat
01.06. - 16.06.2018 (*) 6 zdarmazdarma10 590 Kč10 170 Kč5 290 Kč5 080 KčzdarmazdarmaObjednat
01.06. - 16.06.2018 (*) 7 zdarmazdarma12 690 Kč12 190 Kč6 390 Kč6 140 KčzdarmazdarmaObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 5 4 190 Kč4 030 Kčzdarma10 590 Kč10 170 Kč5 290 Kč5 080 Kč5 290 Kč5 080 KčzdarmaObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 6 4 990 Kč4 800 Kčzdarma12 690 Kč12 190 Kč6 390 Kč6 140 Kč6 390 Kč6 140 KčzdarmaObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 7 4 990 Kč4 800 Kčzdarma12 690 Kč12 190 Kč6 390 Kč6 140 Kč6 390 Kč6 140 KčzdarmaObjednat
30.06. - 01.08.2018 (*) 7 7 490 Kč7 200 Kčzdarma17 890 Kč17 180 Kč8 990 Kč8 640 Kč8 990 Kč8 640 KčzdarmaObjednat
01.08. - 01.09.2018 (*) 7 9 090 Kč8 730 Kčzdarma22 290 Kč21 400 Kč11 190 Kč10 750 Kč11 190 Kč10 750 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 5 4 190 Kč4 030 Kčzdarma10 590 Kč10 170 Kč5 290 Kč5 080 Kč5 290 Kč5 080 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 6 4 990 Kč4 800 Kčzdarma12 690 Kč12 190 Kč6 390 Kč6 140 Kč6 390 Kč6 140 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 5 890 Kč5 660 Kčzdarma14 790 Kč14 200 Kč7 390 Kč7 100 Kč7 390 Kč7 100 KčzdarmaObjednat
08.09. - 01.10.2018 (*) 5 4 190 Kč4 030 Kčzdarma10 590 Kč10 170 Kč5 290 Kč5 080 Kč5 290 Kč5 080 KčzdarmaObjednat
08.09. - 01.10.2018 (*) 6 4 190 Kč4 030 Kčzdarma10 590 Kč10 170 Kč5 290 Kč5 080 Kč5 290 Kč5 080 KčzdarmaObjednat
08.09. - 01.10.2018 (*) 7 4 990 Kč4 800 Kčzdarma12 690 Kč12 190 Kč6 390 Kč6 140 Kč6 390 Kč6 140 KčzdarmaObjednat
01.10. - 31.10.2018 (*) 3 zdarmazdarma4 390 Kč4 220 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmazdarmaObjednat
01.10. - 31.10.2018 (*) 4 zdarmazdarma4 390 Kč4 220 Kč2 190 Kč2 110 KčzdarmazdarmaObjednat
01.10. - 31.10.2018 (*) 5 zdarmazdarma5 790 Kč5 560 Kč2 890 Kč2 780 KčzdarmazdarmaObjednat
01.10. - 31.10.2018 (*) 6 zdarmazdarma7 290 Kč7 000 Kč3 690 Kč3 550 KčzdarmazdarmaObjednat
01.10. - 31.10.2018 (*) 7 zdarmazdarma8 690 Kč8 350 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmazdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás