Hotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto Lido | Italia Travel

Hotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto Lido

Hotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto LidoHotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto LidoHotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto LidoHotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto LidoHotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto LidoHotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto Lido
Hotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto LidoHotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto LidoHotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto LidoHotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto LidoHotel Villa Dei Romanzi*** s plnou penzí - Tortoreto Lido
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: >1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 13 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel s bazénem v zeleni, cca 1,5 km od pláže, kam jezdí hotelový minubus.

Pláž:

Hotelová pláž je vzdálena cca 1500 m, ke které jezdí hotelový transfer. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek. Pro děti prolézačky, houpačky, skluzavky, hřiště.

Poloha:

Hotel se nachází v klidném letovisku Tortoreto Lido. Vnitrozemské městečko Tortoreto, které si zachovalo středověký ráz, se nachází cca 4 km od hotelu, najdete tam například kostel ze 14. století Santa Maria della Misericordia s krásnými freskami, barokní kostel Sant Agostino či muzeum námořní kultury. Známé městečko San Benedetto del Tronto je vzdáleno cca 20 km. Letiště Pescara je vzdáleno cca 60 km.

Ubytování a vybavení:

V hotelu mohou hosté najít recepci, výtah, restauraci, TV místnost, bar, terasu, zahradu, konferenční místnost, parkoviště, venkovní bazén, dětský bazén s lehátky a slunečníky.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek (pokoje pro 4 osoby jsou umístěny v depandanci hotelu), koupelna se sprchou/WC, balkon (pouze v pokojích pro 3 a 4 osoby). 

Vybavení:

 • satelitní TV
 • fén
 • telefon
 • klimatizace
 • wifi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník+2 lehátka/pokoj, hotelová pláž je cca 1,5 km
 • nápoje - k jídlu: 1/4 l vína + 1/2 l vody
 • minibus - na pláž

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - 7 Euro/noc, nutno nahlásit předem

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem z menu o 3 chodech. Nápoje k jídlu: 1/4 l vína + 1/2 l vody. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Tortoreto Lido

Abruzzo leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Pobřeží zasahuje i do regionu Marche. Nejznámějším městem v oblasti je San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia. Můžete si vybrat pobyt v rušnějších letoviscích, jako je např. San Benedetto del Tronto, příp. menší Alba Adriatica nebo Tortoreto, tak i v klidnějších střediscích, jako je např. Villa Rosa di Martinsicuro nebo Cupra Marittima.

Tortoreto Lido

Tortoreto Lido je přímořské letovisko nacházející se u Jaderského moře, na úpatí hory Tortoreto Alto. Turisty zde lákají hlavně pláže se zlatavým pískem, průzračně čisté moře a promenády lemované palmami, borovicemi a oleandry. Příjemně posedět se dá v místních kavárnách, barech či v typických italských restauracích. Milovníci sportu si v tomto středisku také zaručeně přijdou na své. Naleznete zde jízdárnu, tenisové kurty, k dispozici je také 15 km dlouhá stezka vhodná pro cykloturistiku či inline bruslení a je zde možno provozovat i vodní sporty např. windsurfing či plachtění. Můžete odtud podnikat i výlety do hor.

Pláže, klima a památky

Pláže v této oblasti jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

Tipy na výlety

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den, ve zkratce zasíláme naše poznatky z letní dovolené:

Hotel Villa dei romanzi (Tortoreto) - bazén k dispozici po celý den(nebyl časově omezen). Užívali jsme si klid a pohodu hotelu s ohledem na jeho umístění (krásně upravená zahrada), snídaně pouze sladké a chudší  bufet v rámci obědů a večeří. Jinak příjemná obsluha vše bez problémů, transfer na krásnou a čistou pláž fungoval perfektně. Vzhledem k tomu, že hotel nenabízel žádné animace apod. a od rušného centra jsme byli vzdáleni, opravdu jsme si odpočinuli a nabili energií. 

Itálii jsme si moc oblíbili, Poledníkovi, Brno

 

Poledníkovi - Villa dei Romanzi, 25. 09. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 13-17,9 let 3./4. postelDítě 0-12,9 let 3./4. postel
05.05. - 15.06.2019 (*) 2 2 600 Kč2 550 Kč1 820 Kč1 790 Kč1 300 Kč1 280 KčzdarmaObjednat
05.05. - 15.06.2019 (*) 4 5 230 Kč5 130 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
05.05. - 15.06.2019 (*) 6 7 830 Kč7 680 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
05.05. - 15.06.2019 (*) 8 10 460 Kč10 260 Kč7 310 Kč7 170 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 9 910 Kč9 720 Kč6 950 Kč6 820 Kč4 940 Kč4 850 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 9 910 Kč9 720 Kč6 950 Kč6 820 Kč4 940 Kč4 850 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kč7 100 Kč6 960 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kč7 100 Kč6 960 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 11 960 Kč11 730 Kč8 380 Kč8 220 Kč5 980 Kč5 870 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 14 850 Kč14 560 Kč10 380 Kč10 180 Kč7 410 Kč7 270 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 11 960 Kč11 730 Kč8 380 Kč8 220 Kč5 980 Kč5 870 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací