Ubytování v přírodě a blízko pláže? Objevte Cavallino | Italia Travel

Ubytování v přírodě a blízko pláže? Objevte Cavallino

24. 01. 2019

Hledáte destinaci pro dovolenou v Itálii, ve které nepotkáte české turisty na každém lehátku? Zkuste letos Cavallino! Možná jste o ní ještě neslyšeli, ale poznávat nová místa se vyplatí. Stačí se projet ještě pár kilometrů na jih od Caorle a Bibione a narazíte na prázdninovou lokaci, která vám vyrazí dech.

Příroda a moře na dosah

Cavallino leží kousek od největšího letoviska severní Itálie Lido di Jesolo. Jde o stále se rozvíjející destinaci, která není zcela zahlcena turisty, a zároveň vám poskytne stoprocentní komfort a kvalitní služby, které si na dovolené zasloužíte.

Cavallino

„Zlaté“ pláže, teplé Jaderské moře a pinové háje vás okouzlí na první pohled. Letovisko je protkáno říčkami, kanály a obklopeno zelení, takže si připadáte jako ve velkém parku. Ideální pro všechny milovníky přírody a relaxu. Pláže jsou široké (jsou zde jak soukromé, tak veřejné) a do moře se svažují pomalu.

Ubytovací kapacity jsou zajištěny spíše malými penziony s apartmány, mobilhomy a prázdninovými resorty pro rodiny s dětmi, velké hotely nacpané turisty k prasknutí zde nečekejte. Můžeme doporučit apartmány Garuda A, které jsou situovány přímo na pláži.

Pokud chcete strávit dovolenou ve středisku zbudovaném s citlivým přístupem k přírodě, které se odvrací od masového cestovního ruchu, jste v Cavallinu správně. Narazit zde můžete i na tradiční rodinné farmy.

V Cavallinu se nudit nebudete

Kromě 15 km krásných pláží a teplého moře, které vás zabaví na dlouhé hodiny, se můžete těšit na řadu dalších atrakcí. Pro sportovní nadšence jsou zde turistické i cyklistické stezky, které můžete využít pro pěší túry, kolo, či inline brusle. Zábavou pro děti i dospělé je vyjížďka na pirátské lodi Jolly Roger.

Samozřejmostí jsou hřiště pro děti, půjčovny sportovních potřeb a vybavení pro vodní sporty, jako jsou známá šlapací kola, vodní skútry i lyže. Zapůjčit si můžete loďku, nebo je zde možné zúčastnit se lekcí plavby plachetnicí, či katamaránem. Za městem je pro milovníky zeleného sportu povedené golfové hřiště Prá delle Torri.

Středisko je skvělým cílem pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří chtějí opravdovou italskou siestu. I když zde narazíte na spoustu dobrých restaurací, obchodů i barů, za nočním životem a bujarou zábavou jeďte spíše jinam. 

Tipy na výlety v okolí

Pokud si budete chtít udělat výlet, v již zmiňovaném středisku Lido di Jesolo, které je vzdáleno asi 4 kilometry, můžete navštívit největší aquapark Itálie – Aqualandii, motokárovou dráhu, mořské akvárium, či lunapark. A pak zase zpátky do klidného zeleného Cavallina.

Coby kamenem dohodil je mys Punta Sabbioni, odkud se můžete vodní linkou („vaporetto“) svézt až do Benátek. Další města, která stojí za návštěvu, jsou Padova a Portogruaro.

V Lignanu je zábavně-didaktický park Gulliverlandia s jurským parkem, motýlím domem, akváriem a další zábavou pro ty nejmenší, kterým se bude líbit také v Parco Junior a v Parco Zoo. V městečku Passariano vás ohromí luxusní Villa Manin ze 17. století. Spojení Cavallina s okolními turistickými cíli je zajištěno trajekty i autobusovou dopravou.

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací