Těší se na vás Paganella a Andalo | Italia Travel

Těší se na vás Paganella a Andalo

27. 08. 2018

Rodinný lyžařský areál Paganella nad středisky Andalo a Fai je na sezónu 2018–2019 perfektně připravený. Co si konečně dopřát vysněnou dovolenou v italských Alpách?

Paganella se nachází jen 720 km od Prahy a 780 km od Brna. Má 42 km sjezdových tratí, z toho 29 km uměle zasněžovaných. Rozprostírají se v nadmořské výšce 1030–2152 m. Lyžařům zde slouží 2 kabiny, 12 sedačkových lanovek včetně expresních a 3 pojízdné koberce. Začátečníci a mírně pokročilí tu najdou pohodové modro-červené dlouhé tratě a pro lyžařské machry byla nově rozšířená krátká, ale pořádně prudká černá sjezdovka.

Také vyznavači běžeckého lyžování si v Paganelle přijdou na své – mohou využít až 40 km tratí. Nechybí snowpark, lyžařská škola a školička, atraktivní noční lyžování a turisty láká i cenově výhodný městský bazén s wellness centrem AcquaIn v Andalo. Úplnou novinkou je wellness Pegaso, v němž můžete zkusit saunu, biosaunu, vířivky, relaxační centrum s čaji, bazén a tureckou lázeň. V letovisku dostanete k ubytování klubovou kartu Andalo winter card, díky níž máte nárok na slevy na všechny tyto apres ski aktivity.

Paganella

K tomu všemu vám Paganella předkládá skvostné výhledy na veškeré horské masivy oblasti Adamello Brenta, například na Monte Bondone nebo oblíbenou letní destinaci Lago di Garda. Mezi aprés ski aktivity jistě zařadíte také návštěvu některé z místních restaurací či hospůdek, abyste vzdali hold vyhlášené italské kuchyni.

Připravte svým dětem skvělé lyžování s tajným heslem Paganella!

Zimní dovolená v Paganelle je lákavá i nízkými cenami za ubytování, které jsme schopni zajistit díky specializaci na Itálii a našim letitým kontaktům. Moderní apartmány a hotely s 3 i 4 hvězdičkami se už na vás těší. V některých vám ubytují zdarma až 2 děti do 12 let. Spolu s přenosným skipasem je to vskutku neodolatelný návrh pro kvalitní rodinné lyžování.

Paganella

Vyzkoušejte například hotel Costa Verde v Andalo s polopenzí, blízko centra i lyžařského areálu a s krásným výhledem. Další možností může být zrekonstruovaný hotel Andalo s malým wellness, který se nachází naproti lyžařskému vleku, zhruba 100 m od centra městečka. Jásejte, jste-li rodiči 2 dětí do 7 let, protože hotel Andalo je ubytuje bezplatně. Ještě více výhod získáte, nezmeškáte-li first minute ceny u apartmánového ubytování. Čas letí a akce s tajným heslem Paganella tu bude co nevidět…

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací