Nepromeškejte first minute nabídky a vyberte si svou letní dovolenou u moře | Italia Travel

Nepromeškejte first minute nabídky a vyberte si svou letní dovolenou u moře

11. 02. 2017

Letní dovolená Itálie 2018 už volá! Nepromeškejte first minute nabídky, protože ubytování v atraktivních letoviscích Bibione, Caorle či Lignano kvapem ubývá.

Bibione 2018

Vyhlášené italské letovisko Bibione je ideální jak pro mládež toužící po zábavě, tak pro rodiny s dětmi. Stačí, když jeho název zadáte do vyhledávače na webu Italiatravel.cz, a už můžete vybírat z množství letních zájezdů seřazených od nejnižší ceny. Tak například, cenově nejvýhodnějším ubytováním vzdáleným od moře méně než 200 m jsou v Bibione apartmány Cortina e Paola pro 3, 4, 5 nebo 6 osob. Přes internetový formulář si je můžete rovnou zarezervovat. Doprava je vlastní, což se však v blízké severní Itálii ukazuje jako výhoda, a rovněž individuální stravování tu umožňuje množství skvělých restaurací. Kromě proslulé písečné pláže v Bibione najdete mnoho zábavních podniků i lunapark. Nejbližší aquaparky se nacházejí ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Caorle 2018

Také letní dovolená v Caorle je vyhledávaná pro geografickou blízkost tohoto přímořského letoviska od našich hranic (z Bratislavy je to tu 628 km a z Banskej Bystrice 835 km). Caorle má vše: nádherné památky, moderní hotely, apartmány, pláže i skvělý akvapark Aquafollie. Ubytovat se můžete například v tříhvězdičkovém hotelu Regina. Tento zájezd s vlastní dopravou a polopenzí doporučujeme cestovatelům všech věkových kategorií, zvláště rodinám s dětmi, které ocení bezprostřední blízkost pláže, nebo starším klientům toužícím po klidu. Výhodou je, že na pokoji s rodiči mohou být až 2 děti do 7 let zdarma. Budete-li v Caorle autem, určitě zařaďte do programu výlet do Benátek. Ideálně zajeďte přes Jesolo a Cavallino do přístavu Punta Sabbioni, a pak využijte půlhodinovou lodní dopravu do města.

Lignano 2018

Lignanu si můžete zamluvit například zrekonstruované apartmány Verde, které se nacházejí jen pár metrů od plážové promenády a centra. Potěší všechny, kteří mají rádi rušnější letovisko. Budova je poblíž pěší zóny, kde najdete spoustu restaurací, barů, obchodů, pizzerií se slavnou italskou pizzou i zmrzlináren s pravou italskou zmrzlinou. Kousek od ubytování je i přístav a restaurace Terrazza a Mare s výhledem na moře, která je symbolem Lignana. Ve vzdálenosti přibližně 1,5 km leží dětský zábavní park Junior.

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací