Nejlepší akvaparky v Itálii | Italia Travel

Nejlepší akvaparky v Itálii

14. 07. 2017

Letní rodinná dovolená v Itálii je dnes prakticky nemožná bez celodenní návštěvy některého ze známých akvaparků. Čeká tam na vás spousta zábavy, služby na úrovni i příjemný vstřícný personál.

Aqualandia – největší italský akvapark

TOP akvaparkem je nepochybněAqualandia v Lido di Jesolo na Benátské riviéře, největší atrakce tohoto druhu v Itálii. Honosí se karibským stylem a zahrnuje například nejvyšší skluzavku na světě měřící 42 m, divokou řeku, bungee jumping či jedinečnou Žraločí zátoku.

Aqualandia, to je 80 000 metrů čtverečních zábavy, adrenalinu, sportu a relaxace. Dospělí a děti nad 140 cm tu mají celodenní vstup ve výši 32,00 €, děti do 140 cm 28,00 € (odpoledne jsou ceny nižší). Děti do 100 cm mají pobyt v akvaparku zdarma.

Jako ubytování přímo u písečné pláže můžete v Lido di Jesolo využít tříhvězdičkový hotel Solemare s polopenzí. Na pokoji s rodiči nebo prarodiči tu mohou být zdarma až 2 děti do 7 let. Vodní park Aqualandia je od hotelu vzdálený 4 km.

V dosahu mnoha restaurací, obchodů a barů jsou v Lido di Jesolo i vyhlášené čtyřhvězdičkové hotely. Stačí si vybrat! V Itálii prožijete vysněnou dovolenou, na kterou budou díky vodním atrakcím s nadšením vzpomínat i nejmenší členové vaší rodiny.

Aquasplash – Lignano Sabbiadoro

Výborný je také Aquasplash, akvapark v Lignanu. Nabízí tradiční tobogány, velké skluzavky, divoké řeky, jízdu na laně, balancování na surfu a jako unikát obří lanovou pyramidu. Aby toho nebylo málo, v sousedství můžete dětem dopřát ještě zábavní tématický park Gulliverlandia.

Aquafollie – zábava s dětmi v Caorle

Oblíbené italské přímořské středisko Caorle je od Prahy vzdáleno jen 790 km a od Brna 700 km. Velkou atraktivitou Caorle je akvaparkAquafollie, který byl založen již roku 1990. Nabízí řadu atrakcí pro děti i dospělé: tobogány, skluzavku, divokou řeku, vodopád, whirlpool, bazén s umělými vlnami, hasičskou skluzavku, mokrou bublinu nebo brouzdaliště. Děti se mohou vydovádět i na hřišti, trampolínách, v bazénku s balónky, v herně nebo v autíčkách.

A jaké je zde vstupné? Dospělí a děti nad 140 cm platí 22,00 €, děti do 140 cm 18,00 € (odpoledne jsou ceny nižší). Děti do 100 cm mají vstup zdarma. Akvapark v Caorle je natolik atraktivní, že tu rodiny s dětmi bez problémů stráví celý den.

Novinkou 2017 v akvaparku Aquafollie je Fisherman's Bay, tedy Rybářský záliv, jemuž nechybí přístav, maják, loděnice ani rybí pochoutky.

Itálie – ráj akvaparků

Mezi další návštěvníky dobře hodnocené italské akvaparky a zábavní parky patří Leolandia (Capriate San Gervasio), Etnaland (Belpasso), Gardaland (Castelnuovo del Garda) a AcquaPark Odissea 2000 (Rossano). Všechny jsou poblíž turistických letovisek a dobře dostupné.

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací