Monte Bondone. Cenově výhodné lyžování i v nové sezóně | Italia Travel

Monte Bondone. Cenově výhodné lyžování i v nové sezóně

22. 08. 2018

Plánujete v nadcházející zimní sezóně lyžování v Alpách? Prohlédněte si naše nové a lákavé ceníky apartmánů a hotelů pro Monte Bondone – stále žádanější středisko v oblasti Val di Sole.

Na portálu Italiatravel.cz naleznete ubytování u sjezdovek, velké first minute slevy i hotely zajišťující rodičům pobyty pro děti zdarma. Neváhejte a využijte zavčasu nejnižší ceny, například pro apartmány u sjezdovky s bazénem Cielo Aperto, Orizzonte či hotel Augustus v Monte Bondone.

Náročnější klienty zve luxusní čtyřhvězdičkový hotel Le Blanc s wellness a bazénem nebo Montana zhruba 200 metrů od sjezdových tratí Monte Bondone. Za dobrých sněhových podmínek lze dojet na lyžích až téměř k hotelu.

Monte Bondone

Skvělá lyžovačka i na začátku prosince nebo dubna

Monte Bondone neboli Alpe di Trento je menší středisko italských Dolomit, které se rozprostírá pod horou Monte Bondone (2180 m n. m.). V posledních letech přilákalo turisty nejen příznivými cenami, ale také velkým počtem slunečných dnů a výborným technickým zabezpečením. V rozmezí 1184 až 2090 m n. m. nabízí 20 km sjezdovek s možností umělého zasněžování – 6 modrých, 12 červených i 1 černou. Dokonalé lyžování je tak možné i v okrajových termínech sezóny.

Oblíbená je například 3,5km dlouhá červená trať Gran Pista, na které si ve všední dny užijete i cenný pocit samoty. Obsluhuje ji expresní lanovka opatřená plexisklovým krytem. K tomu se můžete těšit na 37 běžeckých tratí a 2 snowparky. Ideální řešení pro rodiče s malými dětmi představuje novinka, přenosný skipas, který si mamka s taťkou můžou navzájem půjčovat.

Monte Bondone lanovka

Také další možnosti sportu a zábavy v Monte Bondone jsou rozmanité: své služby tu nabízejí lyžařské školy a školičky (dokonce s česky mluvícím instruktorem), lze využít kluziště, dopřát si paragliding, boardercross i večerní diskotéku. Mnoho zábavy a cenné historické památky prezentuje blízké městečko Trento, založené již v 5. století před naším letopočtem.

V italském Monte Bondone budete coby dup!

Vzdálenost z Prahy do Monte Bondone představuje pouze 730 km, z Brna 790 km a z Ostravy 960 km. Středisko leží jen 15 km od dálnice a 18 km od města Trento. Alpské Monte Bondone je prostě ideální místo pro rodinnou zimní dovolenou realizovanou po vlastní ose, která nadchne všechny generace. Navíc i v plné lyžařské sezóně můžete mít štěstí na Monte Bondone last minute. Stačí sledovat web naší CK specializované na Itálii.

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací