Last minute k moři? Itálie má ještě volná místa | Italia Travel

Last minute k moři? Itálie má ještě volná místa

07. 06. 2017

Chcete jet na poslední chvíli k moři? Překrásnou dovolenou vám nabízí Itálie, která má ještě volná místa. Stačí sbalit kufry, posadit děti do auta a můžete vyrazit! Stejně tak lze cestovat i single, v páru či s přáteli třeba vlakem.

Vyzkoušejte italské Lignano

Italské Lignano se rozkládá v kraji Fruli Venezia Giulia a nabízí vám písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Patří mezi nejstarší italská letoviska a je oblíbené zejména pro rodinné dovolené. Najdete tu všestranné vyžití: aquaparky, lunaparky, ZOO, golfová hřiště i architektonické památky. Jistě vás potěší zdejší mimořádně čistá mořská voda. Destinace už nejednou získala takzvanou Modrou vlajku Evropy, cenu pro přímořská letoviska s čistým životním prostředím.

Navíc vzdálenost z České republiky (z Mikulova) do Lignana představuje jen 620 km. Pro cestu automobilem využijte dálnici A4, Tarvisio – Venezia, dálniční sjezd Latisana. Na rozdíl od českých a rakouských dálnic nemusíte kupovatdálniční známku – zpoplatněné úseky uhradíte formou mýtného. Pokud cestujete vlakem, je vaším cílem železniční stanice Latisana.

Například zájezd do Lignana Sabbiadora s odjezdem 15. července 2017 je zlevněný z 13 090 Kč na 8 990 Kč (cena zahrnuje pronájem apartmánu mono, maximálně pro 3 osoby, na 7 nocí). Apartmány International vám nabídnou krásné ubytování v těsné blízkosti pláže, borovicového lesa a nedaleko centra letoviska. V dosahu budete mít všechny potřebné služby. Doporučujeme je klientům, kteří hledají živější místa v kombinaci s blízkostí pláže. Centrum Lignana je vzdáleno jen 100 m.

Prohlédněte si také další akční nabídky letní dovolené v Itálii. Individuálně lze dohodnout i slevy pro skupiny.

Jste novomanželé, chystáte svatbu? Využijte slevu 3 % na svatební cestu do Itálie!

Představte si, že se procházíte prosluněnou italskou pláží a v uších vám ještě zní svatební zvony… To je opravdová romantika! A my máme navíc pro novomanžele, kteří se rozhodnou jet na svatební cestu s naší cestovní kanceláří, slevu 3 %. Můžete ji uplatnit do jednoho měsíce od uzavření sňatku, přičemž dokladem je oddací list (slevu nelze kumulovat s last minute, zvláštními nabídkami a akcemi).

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací