Dovolená u moře? Zkuste letos Itálii! | Italia Travel

Dovolená u moře? Zkuste letos Itálii!

11. 03. 2017

Zkuste o letošní dovolené nahradit tradiční Chorvatsko Itálií. Do nejbližších letovisek této krásné země dojedete za pár hodin, a už si jen užíváte slunce, moře, vyhlášeného nočního života, skvělého jídla a vína za opravdu příznivé ceny.

Itálie má největší počet památek zapsaných na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Náleží k ní 2 ostrovy – Sicílie a Sardinie. Zahrnuje také 2 městské státy – Vatikán a San Marino. Omývá ji Jaderské, Jónské, Tyrhénské a Ligurské moře.

Itálie je proslulá pohostinností vůči rodinám s dětmi

Italové jsou přátelští, otevření a milují děti – bambini, které se u nich těší mnoha výsadám. Například 4hvězdičkový Grand Hotel Excelsior v oblíbeném letovisku San Benedetto del Tronto ve střední Itálii, Palmové riviéře, nabízí ubytování včetně plné penze zdarma pro 1 dítě do 7  let (na pokoji s rodiči). Také mnoho dalších hotelů a apartmánů po celé Itálii poskytuje cenově zvýhodněné ubytování pro rodiny s dětmi.

Poznejte Lignano

Rájem pro rodiny s dětmi je italské Lignano. Tato destinace leží v kraji Fruli Venezia Giulia, je dobře dostupná z České republiky a má písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Lignano je jedním z nejstarších italských letovisek. Přímořskou promenádu lemuje pás borovicové aleje, pozůstatek původních borovicových lesů, které tady už ve 30. letech 20. století obdivoval slavný Ernest Hemingway. Borovice jsou v plné harmonii s místní moderní architekturou.

 V Lignanu a jeho okolí najdete mnoho zábavy, například aquaparky, lunaparky, zoologickou zahradu, golfová hřiště, ale i architektonické památky. A jistě vás potěší, že se tu vaše děti budou koupat v mimořádně čisté vodě. Lignano už nejednou získalo takzvanou Modrou vlajku Evropy, přísné národní ocenění přímořských středisek s čistým životním prostředím. V Lignanu vám doporučujeme například 3hvězdičkové hotely Aurora a Gambrinus, v nichž můžete ubytovat zdarma až 2 děti do 7 let. O to více jim pak můžete dopřát skvělé italské pizzy a zmrzliny! 

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací