Dovolená u moře v Itálii 2018. Vybírejte z first minute nabídek | Italia Travel

Dovolená u moře v Itálii 2018. Vybírejte z first minute nabídek

18. 01. 2018

Přemýšlíte o letní dovolené 2018 u azurového moře a dlouhých italských písčitých pláží? To je dobrá volba, protože slunná Itálie nabízí moře zážitků pro každého. Vybírejte z first minute nabídek, ale rychle, protože nejnižší ceny platí do konce ledna, příp. do konce února.

Itálie je ideální zemí pro koupání, plážový odpočinek a sportovní vyžití. Nabízí známá i méně známá místa s nedotčenou přírodou a menším množstvím turistů. Na každém kroku můžete obdivovat její historické památky. Jistě vás osloví také vynikající italská kuchyně a vína plná slunce. Užijte si s rodinné italské prázdniny 2018!

Top destinace: Bibione, Lignano, Caorle

Top destinace pro letní dovolenou 2018 se nacházejí na severu Itálie, který je dobře dostupný z České republiky. (Benátský záliv dělí od Brna pouhých 800 km.) Vyzkoušejte například apartmány Delfino, které naleznete v klidnější části Bibione, 250 m od pláže.  Je to skvělá destinace pro zábavu, rodinnou dovolenou i relaxaci. V Bibione můžete využívat cyklistické stezky, jezdit na kolečkových bruslích a běhat po plážové promenádě. Při vjezdu do letoviska naláká vaše děti lunapark.

Nedaleké letovisko Lignano nabízí aquapark, zoologickou zahradu i golfové 9 a 18jamkové hřiště. I zde je k dispozici krásné ubytování v těsné blízkosti pláže, borovicového lesa a nedaleko centra. Když si otevřete online ceník, zjistíte, že do konce ledna, příp. do konce února 2018 platí nejnižší ceny first minute ubytování v apartmánech mono i bilo.

V malebném severoitalském městečku Caorle poskytují ubytování například jednoduše zařízené apartmány Livenza asi 200 m od pláže. Součástí rezidence je bazén. Blízká pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Mohou se tu těšit na prolézačky, houpačky, klouzačky a jiné oblíbené atrakce.

Toskánsko a Kalábrie 2018 výhodně

Další populární centra letní rodinné dovolené v Itálii jsou Toskánsko a Kalábrie.

Toskánský region je sice cenově dražší, nicméně vyniká nádhernou krajinou s malebnými kopci, vinicemi a průzračným mořem. Proslul také díky vínům a regionální kuchyni, kterou vyhledávají agroturisté. Z přístavu Livorno můžete vyplout na nedaleké ostrovy Sardinie, Sicílie a Korsika. V Toskánsku je k dispozici kemp, řada hotelů, moderních apartmánů i celých prázdninových komplexů. Vyberte si například prostorný apartmán v toskánské vilce přímo v borovicovém háji v Principina a Mare.

V poslední době se těší velkému zájmu také Kalábrie – perla jižní Itálie. Nabízí ubytování za velmi příznivé ceny. Jejím centrem je Tropea a tamní pláže patří mezi nejkrásnější na světě. Chcete si to o letní dovolené 2018 ověřit? Vyberte například apartmány Villaggio Agrumeto v Capo Vaticano, rezidenci s bazénem přímo u moře uprostřed exotické vegetace. Nadchne vás tu průzračné moře a členité romantické pláže s bílým pískem. Co víc si přát!

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací