Hotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del Tronto | Italia Travel


Hotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del Tronto

Hotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del TrontoHotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del TrontoHotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del TrontoHotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del TrontoHotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del TrontoHotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del Tronto
Hotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del TrontoHotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del TrontoHotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del TrontoHotel Fenix*** s plnou penzí - San Benedetto del Tronto
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování v blízkosti písečné pláže, avšak v dosahu společenského vyžití. Městečko San Benedetto del Tronto je velmi oblíbené letovisko v Palmové riviéře, najdete tu zejména ohromné množství palem a různobarevných oleandrů, pěší promenády a cyklistické stezky, které lemují krásnou plaž s čistým jemným bílým pískem a s azurově modrou mořskou hladinou. Letovisko nabízí širokou nabídku sportovního vyžití, noční život podél promenády i v centru města a milovníci památek si také přijdou na své.

Pláž:

Pláže v této oblasti jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Hotelová pláž nabízí hostům zdarma slunečník + 2 lehátka/pokoj od 4. řady. Na pláži jsou sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Sport a zábava:

Návštěvníkům je zde k dispozici celá řada sportovního vyžití jako jsou tenisové kurty, sportovní hala, plavecký areál s krytým i venkovním bazénem, yacht club a spousta dalšího. Navštívit lze i místní námořní muzeum. Pro milovníky nočního života je v centru města i podél pěší promenády otevřená velká spousta zmrzlináren, restaurací, barů s tanečními programy a butiky.

Poloha:

Hotel se nachází v turistické části střediska San Benedetto del Tronto, na klidnějším místě, zhruba 150 m od pobřežní promenády lemováné palmami, podél které je otevřená velká spousta zmrzlináren, restaurací, barů s tanečními programy a butiky. V blízkosti hotelu je železniční trať, která vede celým San Benedettem.

Ubytování a vybavení:

Třípatrový hotel s výtahem. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, zahrada s bazénem, lehátky a slunečníky, parkoviště, které je od hotelu vzdáleno zhruba 500 m nebo možnost vyhrazeného parkování za poplatek 5 Euro/den.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, balkon. Přistýlky ve formě palandy.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • telefon
 • vysoušeč vlasů
 • klimatizace
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - vzdáleno cca 500 m od hotelu nebo soukromě stání za poolatek 5 Euro/den
 • plážový servis - 2 židličky+slunečník/pokoj od 4. řady
 • nápoje - 1/2 l vody a 1/4 l vína

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována (cena 0,5-1,5 Euro/osoba/noc), splatná na místě

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 20 Euro/týden
 • zvířata - povolena na vyžádání za poplatek 20 Euro/týden

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 3 chodech, nápoje: 1/2 l vody a 1/4 l vína. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

San Benedetto del Tronto

Abruzzo leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Marche. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.

San Benedetto del Tronto

Kouzelné městečko ležící na pobřeží Jaderského moře, v polovině vzdálenosti mezi městy Ancona a Pescara, v jižní části oblasti zvané Marche. Téměř 4 km dlouhá písečná pláž kolem průzračného moře s pobřežní promenádou lemovanou palmami a bohatou subtropickou vegetací. Návštěvníkům je zde k dispozici celá řada sportovního vyžití jako jsou tenisové kurty, dráha na kolečkové brusle, plavecký bazén a další. Ve městečku najdete i řadu restaurací, obchůdků, barů a diskoték.

Pláže, klima a památky

Pláže v této oblasti jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

Tipy na výlety

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Řím - návštěva hlavního města Itálie je určitě nezapomenutelným zážitkem. Pokud jste prozatím neměli možnost shlédnout jedno z nejkrásnějších měst světa, určitě si nenechejte vzít tuto příležitost.

Průměrné venkovní měsíční teploty - San Benedetto del Tronto

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3. postelDospělý 4. postelDítě 7-14,9 let 3./4. postelDítě 2-6,9 let 3. postelDítě 2-6,9 let 4. postelDítě 0-1,9 let 3./4. postel
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 13 390 Kč12 040 Kč10 720 Kč6 690 Kčzdarma6 690 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 13 390 Kč12 040 Kč10 720 Kč6 690 Kčzdarma6 690 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 14 120 Kč12 720 Kč11 290 Kč7 050 Kčzdarma7 050 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 17 760 Kč15 990 Kč14 230 Kč8 900 Kčzdarma8 900 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 17 760 Kč15 990 Kč14 230 Kč8 900 Kčzdarma8 900 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 14 120 Kč12 720 Kč11 290 Kč7 050 Kčzdarma7 050 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 14 120 Kč12 720 Kč11 290 Kč7 050 Kčzdarma7 050 KčzdarmaObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 3 4 160 Kč3 750 Kč3 330 Kč2 080 Kčzdarma2 080 KčzdarmaObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 4 5 570 Kč5 020 Kč4 450 Kč2 790 Kčzdarma2 790 KčzdarmaObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 5 6 950 Kč6 270 Kč5 570 Kč3 490 Kčzdarma3 490 KčzdarmaObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 6 8 350 Kč7 520 Kč6 690 Kč4 160 Kčzdarma4 160 KčzdarmaObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 7 9 730 Kč8 770 Kč7 800 Kč4 870 Kčzdarma4 870 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací