Apartmány Edilmar - San Benedetto del Tronto | Italia Travel


Apartmány Edilmar - San Benedetto del Tronto

Apartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del Tronto
Apartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del Tronto
Apartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del TrontoApartmány Edilmar - San Benedetto del Tronto
Wi-Fi InternetParkovištěTelevizePračka
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií. Městečko San Benedetto del Tronto je známým pojmem oblasti Palmové riviéry a můžete si zde užít koupání v čistém moři a procházky po pobřežní promenádě lemované palmami.

Pláž:

Rezidence leží cca 150 m od pláže se světlým pískem. Lehátka a slunečníky, vodní sporty a šlapadla na pláži za poplatek. Pláž je pozvolná, vhodná pro rodiny s dětmi.

Sport a zábava:

Návštěvníkům je zde k dispozici celá řada sportovního vyžití jako jsou tenisové kurty, sportovní hala, plavecký areál s krytým i venkovním bazénem, yacht club a spousta dalšího. Navštívit lze i místní námořní muzeum. Pro milovníky nočního života je v centru města i podél pěší promenády otevřená velká spousta zmrzlináren, restaurací, barů s tanečními programy a butiky. Milovníkům historie doporučujeme navštívit městečka Ascoli Piceno a Offida, které jsou vzdáleny cca půl hodiny jízdy autem.

Poloha:

Nové apartmány se nachází ve středisku San Benedetto del Tronto v části Porto d'Ascoli, cca 150 m od písečné pláže a pěší i cyklistické promenády. V centru městečka vzdáleném cca 5 km najdete obchody, restaurace a pravé italské zmrzlinárny.

Ubytování a vybavení:

Ubytování je nabízeno ve zrekonstruovaných a moderně zařízených zařízených apartmánech, které se nacházejí v 1. patře. Rezidence se nachází u borovicového lesa a je ze stran chráněna závorami. 

 • Typ ubytování bilo – max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování trilo –  max. obsazenost 7 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování quadrilo - max. obsazenost 9 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, 1 ložnice se 3 lůžky, koupelna se sprchou/WC, balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • wifi zdarma
 • pračka

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet
 • parkoviště
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • závěrečný úklid - 40 Euro/apartmán, platí se na místě
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována (cena 0,5-1,5 Euro/osoba/noc), splatná na místě

San Benedetto del Tronto

Abruzzo leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Marche. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.

San Benedetto del Tronto

Kouzelné městečko ležící na pobřeží Jaderského moře, v polovině vzdálenosti mezi městy Ancona a Pescara, v jižní části oblasti zvané Marche. Téměř 4 km dlouhá písečná pláž kolem průzračného moře s pobřežní promenádou lemovanou palmami a bohatou subtropickou vegetací. Návštěvníkům je zde k dispozici celá řada sportovního vyžití jako jsou tenisové kurty, dráha na kolečkové brusle, plavecký bazén a další. Ve městečku najdete i řadu restaurací, obchůdků, barů a diskoték.

Pláže, klima a památky

Pláže v této oblasti jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

Tipy na výlety

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Řím - návštěva hlavního města Itálie je určitě nezapomenutelným zážitkem. Pokud jste prozatím neměli možnost shlédnout jedno z nejkrásnějších měst světa, určitě si nenechejte vzít tuto příležitost.

Průměrné venkovní měsíční teploty - San Benedetto del Tronto

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2018

TermínPočet
nocí
Bilo 4 - cena za apartmánTrilo 7 - cena za apartmánQuadrilo 9 - cena za apartmán
02.06. - 09.06.2018 7 8 970 Kč8 890 Kč13 470 Kč13 340 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 10 480 Kč10 380 Kč14 950 Kč14 810 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 8 970 Kč8 890 Kč14 950 Kč14 810 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 10 480 Kč10 380 Kč16 460 Kč16 300 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 14 950 Kč14 810 Kč16 460 Kč16 300 Kč19 450 Kč19 260 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 14 950 Kč14 810 Kč16 460 Kč16 300 Kč19 450 Kč19 260 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 16 460 Kč16 300 Kč17 940 Kč17 770 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 16 460 Kč16 300 Kč19 450 Kč19 260 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 16 460 Kč16 300 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 20 930 Kč20 730 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 26 910 Kč26 650 Kč29 900 Kč29 610 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 20 930 Kč20 730 Kč22 440 Kč22 220 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 14 950 Kč14 810 Kč17 940 Kč17 770 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 10 480 Kč10 380 Kč11 960 Kč11 850 Kč14 950 Kč14 810 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 8 970 Kč8 890 Kč10 480 Kč10 380 Kč13 470 Kč13 340 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 8 970 Kč8 890 Kč10 480 Kč10 380 Kč11 960 Kč11 850 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás