Hotel Trinidad*** s polopenzí - Rimini | Italia Travel

Hotel Trinidad*** s polopenzí - Rimini

Hotel Trinidad*** s polopenzí - RiminiHotel Trinidad*** s polopenzí - RiminiHotel Trinidad*** s polopenzí - RiminiHotel Trinidad*** s polopenzí - RiminiHotel Trinidad*** s polopenzí - RiminiHotel Trinidad*** s polopenzí - Rimini
Hotel Trinidad*** s polopenzí - RiminiHotel Trinidad*** s polopenzí - RiminiHotel Trinidad*** s polopenzí - RiminiHotel Trinidad*** s polopenzí - RiminiHotel Trinidad*** s polopenzí - RiminiHotel Trinidad*** s polopenzí - Rimini
Hotel Trinidad*** s polopenzí - RiminiHotel Trinidad*** s polopenzí - Rimini
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 4 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel Trinidad je rodinný hotel, který prošel kompletní rekonstrukcí, má velmi dobrou polohu a nabízí kompletní služby. Je ideální pro rodinnou dovolenou (doporučujeme i pro rodiny s malými dětmi), pro firemní zájezdy, služební cesty, doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Sport a zábava:

Riviera Romagnola neboli místní pobřeží je pověstné dokonalými službami na pláži, říká se, že se jedná o nejlepší PLÁŽE v Itálii. Hotel ve spolupráci se svými partnery zajišťuje pro své hosty: slunečníky a lehátka na pláži, fitness centrum, dětský koutek, gymnastiku pro dospělé a děti, vodní aerobik, windsurfing, plážový volejbal, basketbal se slevou až 40%.

Poloha:

Hotel se nachází v centrální části letoviska Rimini, jedné z nejkrásnějších části letoviska, cca 200 m od písečné pláže a historického centra. Písečná pláž je 20 km dlouhá – Riviera del Sole. Na své si přijdou i milovníci historie. Historické centrum města bylo nedávno obnovené. Rimini nabízí i pestrou škálu možností jak využít volný čas - najdete zde relax, oddych, posezení v příjemných taverničkách, pizzeriích a kavárničkách při vynikající italské kávě. Mladším generacím jsou k dispozici diskotéky a další zábavní místa. Příjemné posezení nabízí i nedaleký městský park.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, komfortní restaurace, bar, společenská místnost s televizním satelitním příjmem, terasa s posezením, soukromá zahrada, výtah, hotelový trezor na recepci, Wi-Fi internetové připojení. Hosté se nemusí bát případné jazykové bariéry. Na recepci se domluví slovensky, česky, francouzsky, anglicky, německy a polsky. Hotel nemá parkoviště, nedaleké parkoviště (ca 500 m od hotelu) stojí 5 Euro/auto/den (vzdálené cca 500 m, 10 min. pěšky).

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 5 osob. Dvoulůžkové pokoje s možností až 3 přistýlek. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou/WC, balkon.

Vybavení:

 • telefon
 • TV
 • klimatizace za příplatek (3 Euro/den)

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,5 Euro/os./noc (osoby od 12 let)

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - za příplatek 3 Euro/osoba/den
 • wi-fi internet
 • parkoviště - hlídané (vzdálené cca 500 m) 5 Euro/den/auto
 • zvířata - na vyžádání

Způsob stravování:

Hotelová domácí kuchyně nabízí hostům různé druhy jídel. Každý den lze volit mezi dvěma druhy hlavních jídel. Menu je denně obměňováno. Součástí jídelníčku jsou i lahodné pokrmy z ryb, které se připravují dle tradičních místních receptů. Na požádání se připravují i dětská jídla.

 • snídaně formou bohatého bufetu, jak pro dospělé, tak pro děti
 • večeře výběr z denního menu - dva druhy jídla, zeleninové saláty formou bufetu
 • možnost také zajištění pobytu jen se snídaní, s plnou penzí nebo all inclusive (na vyžádání)

Rimini

Rimini patří k jednomu z nejznámějších italských letovisek. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Malebné město Rimini se nachází v severní části italského pobřeží mezi městy Ravenna a Ancona, v regionu Emilia Romagna. Nezávislé San Marino je vzdáleno pouhých 20 km. Letovisko Rimini je oblíbené díky nesčetným kulturním památkám přímo ve městě i v nedalekém okolí, zábavním možnostem, kvalitním službám a díky čisté písčité pláži.

Pobřeží Rimini

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. V některých částech Rimini se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby v Rimini

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Rimini

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C 7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,

po návratu můžeme říci, že :

TV a klimatizace v pokoji ,úklid pokoje probíhal každý den a nové povlečení a ručníky,

strava místní výborná, obsluha super ochota cokoli vysvětlit, poradit a ukázat,

majitelé ovládají mnoho jazyků super. Krásné prostředí a čistota. 

Z našeho pohledu není cokoliv vytknout. Doporučujeme !! 

Hezký den a vám v CK Italia Travel také děkujeme.  

S pozdravem

Tomáš Kopačka, Plzeň

Kopačkovi - hotel Trinidad, 09. 09. 2018

Dobrý den,

chceme Vám tímto poděkovat za krásnou dovolenou, s pobytem jsme byli velmi spokojeni. Jsme rádi že jsme jeli přes tuto ck která jako jedna z mála nabízí ubytování poblíž Ravenny. Protože do Itálie jsme jeli jen za jedním cílem a to do zábavního parku Mirabilandia :-) 

Přeji pěkný den.

Petr Pinčák, Ostrava

Pinčákovi Trinidad, 13. 07. 2016

Ceník zájezdu

TermínDospělý 1./2. postelDospělý 3. postelDospělý 4. postelDítě 4-11,9 3./4. postelDítě 0-3,9 3./4. postel

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací