Apartmány Adamo ed Eva**** - Numana | Italia Travel

Apartmány Adamo ed Eva**** - Numana

Apartmány Adamo ed Eva**** - NumanaApartmány Adamo ed Eva**** - NumanaApartmány Adamo ed Eva**** - NumanaApartmány Adamo ed Eva**** - NumanaApartmány Adamo ed Eva**** - NumanaApartmány Adamo ed Eva**** - Numana
Apartmány Adamo ed Eva**** - NumanaApartmány Adamo ed Eva**** - NumanaApartmány Adamo ed Eva**** - NumanaApartmány Adamo ed Eva**** - NumanaApartmány Adamo ed Eva**** - NumanaApartmány Adamo ed Eva**** - Numana
Apartmány Adamo ed Eva**** - Numana
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají moderní ubytování na klidném místě ve vilkové zástavbě a v blízkosti přírody, jelikož městečko Numana se nachází v Parco del Conero.

Pláž:

Apartmány se nachází cca 400 m od písečné pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. V ceně je zahrnut plážový servis od 2.6.: slunečník + 2 lehátka/pokoj. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Rezidence se nachází v městečku Numana, cca 400 m od pláže. Centrum s obchody je vzdáleno cca 1,5 km a nejbližší restaurace a bary jsou od ubytování vzdálené cca 300 m. Do Ancony je to pouhých 22 km.

V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit stavbu ve tvaru mušle Rotunda a Mare, která je dominantou města Senigallia, kostel Santa Maria Delle Grazie s malbou od Francesca, pevnost gotického původu Rocca Roveresca či náměstí Piazza Roma. Známé městečko San Benedetto del Tronto je vzdáleno cca 75 km, dále můžete navštívit krásné přístavní město Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Vilkový komplex disponuje 230 apartmány typu bilo a trilo. Hostům je k dispozici bazén pro dospělé a děti, bar, hřiště pro děti, parkoviště. Můžete také využít masáže, tematické sprchy, víceúčelové hřiště, animační služby.

 • Typ ubytování bilo 4 – max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a roztahovacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, koupelna s wc, balkon nebo terasa.
 • Typ ubytování trilo 6 - max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a roztahovacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice se 2 lůžky, koupelna s wc, balkon nebo terasa.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • klimatizace
 • lednice

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/apartmán v termínech od 9.6.-8.9. (pouze pro pobyty na 7 nocí)
 • ložní prádlo a ručníky
 • závěrečný úklid
 • spotřeby energií, vody
 • klubová karta - tělocvična, aerobik, taneční hodiny, animace, miniklub

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 150 Euro/apartmán
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet - za poplatek 2 Euro/týden
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 40 Euro/týden
 • zvířata - povolena za poplatek 30 Euro/týden

Numana

Numana

Numana, celým názvem Marcelli di Numana, je luxusnější a prestižnější letovisko v kraji Marche. Letovisko leží v oblasti Riviera del Conero, které je úplně jiné, než ostatní letoviska na východním pobřeží Itálie.

Riviera del Conero je oblast od Ancony až po Marcelli, která se vyznačuje vysokým pohořím Monte Conero táhnoucím se téměř 20 kilometrů přes Portonovo a Sirolo až k Numana a Marcelli. Nachází se zde strmé útesy střídající se se zátokami s oblázkovými či hrubozrnými plážemi. Piniové háje a smíšené lesy společně s Apeninami a nepoškozenou přírodou - ideálně strávená dovolená.

Letovisko nabízí nepřeberné množství sportovného i kulturního vyžití, pro návštěvníky jsou zde každodenní trhy s místními specialitami a čerstvými úlovky z moře.

Pláže jsou zde spíše s hrubozrným pískem, občas oblázkové a vstup do moře není moc vhodný pro malé děti, jelikož je příkrý.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Numana

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 1 °C 9 °C 10 °C
Únor 2 °C 10 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 10 °C
Duben 7 °C 17 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 25 °C 21 °C
Červenec 16 °C 28 °C 23 °C
Srpen 17 °C 28 °C 24 °C
Září 14 °C 24 °C 21 °C
Říjen 10 °C 20 °C 18 °C
Listopad 6 °C 14 °C 15 °C
Prosinec 2 °C 10 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2018

TermínBilo 4 - cena za apartmánTrilo 6 - cena za apartmán

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací