Hotel Tampico*** s polopenzí - Lido di Jesolo | Italia Travel

Hotel Tampico*** s polopenzí - Lido di Jesolo

Hotel Tampico*** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Tampico*** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Tampico*** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Tampico*** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Tampico*** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Tampico*** s polopenzí - Lido di Jesolo
Hotel Tampico*** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Tampico*** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Tampico*** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Tampico*** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Tampico*** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Tampico*** s polopenzí - Lido di Jesolo
Hotel Tampico*** s polopenzí - Lido di Jesolo
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme méně náročným klientům všech věkových kategorií, kteří chtějí strávit dovolenou v dosahu pláže a zábavy v centru.

Pláž:

Hotel leží jen asi 150 m od písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma (1 slunečník + 2 židle/pokoj). Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Poloha:

Hotel se nachází na klidném místě v Lido di Jesolo, cca 150 m od písečné pláže a v dosahu mnoha restaurací, pizzerií, cukráren a obchodů.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, terasa, výtah, parkoviště, půjčovna kol a Wi-Fi.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Pokoj s dvoulůžkem, možnost 2 přistýlek (palanda), koupelna se sprchou/WC.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • telefon
 • trezor
 • balkon
 • fén
 • klimatizace 

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - v celém hotelu
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník a 2 židle/pokoj, od 2. řady (19. 5. - 16. 9.)
 • dětská postýlka - na vyžádání
 • zvířata - na vyžádání
 • pronájem kol

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,50 Euro/os./noc, děti do 9,9 jsou osvobozeny

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech dle výběru, salátový bufet. 

Lido di Jesolo

Lido di Jesolo je jedno z nejnavštěvovanějších středisek v severní Itálii. Jedná se o velmi živé a rušné letovisko, které je velmi “in” a vhodné především pro mladé, jenž vyhledávají na dovolené zábavu či pestrý noční život. Jsou tady vyhlášené diskotéky, jako jsou třeba ve Španělsku na ostrově Ibiza. V okolních městech (např. Trevisu, San Dona, Benátkách nebo Pordenone) se v letní sezónu zavírají diskotéky, neboť místní Italové vyrážejí za noční zábavou výhradně do Jesola. Tomu odpovídá i noční provoz hlavně o víkendech, a to především v měsíci červnu, červenci a srpnu.

Pobřeží a pláže v Lido di Jesolo

Pláž je písečná zlatavé barvy s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Jesolo se pyšní čistou vodou, několikrát bylo vyhodnoceno tzv. Modrou vlajkou Evropy, velmi přísným národním oceněním přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pláže Jesolo

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Služby a zábava v Lido di Jesolo

Konají se zde pravidelné koncerty italských zpěváků, známých hudebních skupin a další společenské akce. Jesolo s bohatým kulturním programem je velmi oblíbené místo dovolené i pro rodiny s dětmi. Záleží na tom, co klient od pobytu očekává a pokud mají rodiče rádi zábavu a letovisko, kde se pořád něco děje, tak mohou být i malí návštěvníci v Jesolu spokojeni. Pro malé návštěvníky se na pláži a v místních parcích nachází celá řada klouzaček, prolézaček, houpaček a dalších zábavných zařízení. V Jesolu je kromě diskoték i nepřeberné množství krásných náměstí, vyhlášených restaurací a pizzerií, kaváren, barů, cukráren. Najdete zde řadu obchodů se značkovou či sportovní módou nebo velká nákupní střediska. Vyhlášená je ulice Via Bafile, paralelní ulice s přímořskou promenádou, jež se ve večerních hodinách promění v pěší zónu a stává se metou procházejících Italů a turistů. Rušnější Jesolo je vlastně takový kontrast s poklidným sousedním střediskem Eraclea Mare.

Architektonické památky

Celé letovisko Lido di Jesolo je tvořeno několika ostrovy, které jsou umístěné v laguně. Toto letovisko je největším v oblasti Veneto. Mezi památky, které byste si zde měli prohlédnout, patří tzv. italské Miami. Podél celého letoviska vede dlouhá promenáda, která je lemována turistickými komplexy a vysokými budovami. Nejhezčí procházka italským Miami je po setmění.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lido di Jesolo

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Fakultativní výlety

Zábavní park

Aqualandia - aquapark v Jesolu je přezdíván „Karibským ostrovem“, má 26 atrakcí, největší evropský bungee jumping a nejvyšší skluzavku světa. V roce 2009 vyhrál ocenění nejlepší aquapark Itálie. Můžete si zde příjemně odpočinout a zároveň skvěle pobavit. Součástí areálu je bar s občerstvením. Vstupné je na celý den nebo jen na odpoledne. Cena dospělý 26 Eur/os. na celý den, 22 Eur/děti od 140 cm výšky, menší děti zdarma.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.
Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 23 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátské ostrovy (Murano, Burano a Torcello) – středověká útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu, cena zpáteční jízdenky je cca 24 Eur/os. Odjezd autobusem do Punta Sabbioni, odtud lodí na ostrovy.

Benátky – odjezd autobusem č. 23 směrem na Punta Sabbioni, odkud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 min, příjezd do přístavu Pontile Pietá (v ceně je zahrnuta doprava parníky v Benátkách). Cena celodenní jízdenky je cca 23 Eur/os. Pokud máte zájem pouze o zpáteční jízdenku bez parníků v Benátkách, cena je 18 Eur/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru. Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto
Typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Lido di Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 7-14,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
21.04. - 25.04.2019 (*) 4 3 670 Kč3 600 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
21.04. - 28.04.2019 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
25.04. - 28.04.2019 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 (*) 4 3 670 Kč3 600 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
28.04. - 05.05.2019 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
02.05. - 05.05.2019 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.05.2019 (*) 4 3 670 Kč3 600 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2019 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2019 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2019 (*) 4 3 670 Kč3 600 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2019 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2019 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2019 (*) 4 3 670 Kč3 600 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 (*) 4 3 670 Kč3 600 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 (*) 4 3 670 Kč3 600 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 (*) 4 3 670 Kč3 600 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 (*) 4 4 140 Kč4 060 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 (*) 7 7 880 Kč7 730 Kč7 100 Kč6 960 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 (*) 3 3 750 Kč3 680 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 (*) 4 4 140 Kč4 060 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 (*) 7 7 880 Kč7 730 Kč7 100 Kč6 960 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 (*) 3 3 750 Kč3 680 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 (*) 4 4 140 Kč4 060 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 (*) 7 7 880 Kč7 730 Kč7 100 Kč6 960 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 (*) 3 3 750 Kč3 680 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 (*) 4 4 870 Kč4 780 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč8 220 Kč8 060 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 (*) 3 4 290 Kč4 210 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2019 (*) 4 4 870 Kč4 780 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč8 220 Kč8 060 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2019 (*) 3 4 290 Kč4 210 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2019 (*) 4 4 870 Kč4 780 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč8 220 Kč8 060 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2019 (*) 3 4 290 Kč4 210 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2019 (*) 4 4 870 Kč4 780 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč8 220 Kč8 060 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2019 (*) 3 4 290 Kč4 210 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
04.08. - 08.08.2019 (*) 4 4 870 Kč4 780 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč8 220 Kč8 060 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
08.08. - 11.08.2019 (*) 3 4 290 Kč4 210 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
11.08. - 15.08.2019 (*) 4 5 960 Kč5 850 Kč5 360 Kč5 260 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 (*) 7 10 770 Kč10 560 Kč9 700 Kč9 510 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
15.08. - 18.08.2019 (*) 3 4 840 Kč4 750 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2019 (*) 4 5 960 Kč5 850 Kč5 360 Kč5 260 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 (*) 7 10 770 Kč10 560 Kč9 700 Kč9 510 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2019 (*) 3 4 840 Kč4 750 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 (*) 4 4 140 Kč4 060 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 7 7 880 Kč7 730 Kč7 100 Kč6 960 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 (*) 3 3 750 Kč3 680 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 (*) 4 3 670 Kč3 600 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 (*) 4 3 670 Kč3 600 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
15.09. - 19.09.2019 (*) 4 3 670 Kč3 600 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2019 (*) 7 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
19.09. - 22.09.2019 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací