Apartmány Benelux - Lido di Jesolo | Italia Travel


Apartmány Benelux - Lido di Jesolo

Apartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di Jesolo
Apartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di Jesolo
Apartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di Jesolo
BazénParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ubytování v této rezidenci je vhodné pro rodiny s dětmi, a to díky své poloze v klidné zóně ve východní části letoviska Lido di Jesolo a nedaleké privátní pláži.

Pláž:

Apartmány pouchých 80 m od privátní pláže (náměstí Drago-Milano) s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře. Plážový servis na pláži k dispozici za poplatek.

Sport a zábava:

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Poloha:

Pěkná, nedávno renovovaná rezidence Benelux se nachází na klidném místě ve východní části letoviska Lido di Jesolo, jen pár kroků od promenády, kde najdete řadu restaurací, barů a obchodů. V letovisku najdete vodní park Aqualandia se spoustou bazénů, tobogánů a dalších atrakcí pro děti i dospělé www.aqualandia.it

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování mono A: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem a dalším lůžkem, koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa.
 • Typ ubytování mono A/B: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem a dalším lůžky, které jsou oddělené zástěnou bez dveří, koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa.
 • Typ ubytování bilo B: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice, koupelna se sprchou/WC, balkon nebo terasa.
 • Typ ubytování trilo C: max. obsazenost 7 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, 2 ložnice, koupelna se sprchou/WC, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • parkoviště - dle obsazenosti

Povinné příplatky:

 • plážový servis - 40 Euro/slunečník + 2 lehátka/apartmán; splatné na místě
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán, splatná na místě
 • závěrečný úklid - v případě, že apartmán bude předáván neuklizen, bude stržena část kauce s ohledem na stav apartmánu
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/mono, 45 Euro/bilo, 50 Euro/trilo, 55 Euro/quadrilo
 • pobytová taxa - 0,60 Euro/os./noc, děti mladší 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo a ručníky - za poplatek 6 Euro/osoba/výměna

Doplňující informace:

Speciální nabídky pro pobyty na 14 dnů jsou platné jen při objednání do 14 dnů před datem odjezdu.

Lido di Jesolo

Lido di Jesolo je jedno z nejnavštěvovanějších středisek v severní Itálii. Jedná se o velmi živé a rušné letovisko, které je velmi “in” a vhodné především pro mladé, jenž vyhledávají na dovolené zábavu či pestrý noční život. Jsou tady vyhlášené diskotéky, jako jsou třeba ve Španělsku na ostrově Ibiza. V okolních městech (např. Trevisu, San Dona, Benátkách nebo Pordenone) se v letní sezónu zavírají diskotéky, neboť místní Italové vyrážejí za noční zábavou výhradně do Jesola. Tomu odpovídá i noční provoz hlavně o víkendech, a to především v měsíci červnu, červenci a srpnu.

Pobřeží a pláže v Lido di Jesolo

Pláž je písečná zlatavé barvy s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Jesolo se pyšní čistou vodou, několikrát bylo vyhodnoceno tzv. Modrou vlajkou Evropy, velmi přísným národním oceněním přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pláže Jesolo

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Služby a zábava v Lido di Jesolo

Konají se zde pravidelné koncerty italských zpěváků, známých hudebních skupin a další společenské akce. Jesolo s bohatým kulturním programem je velmi oblíbené místo dovolené i pro rodiny s dětmi. Záleží na tom, co klient od pobytu očekává a pokud mají rodiče rádi zábavu a letovisko, kde se pořád něco děje, tak mohou být i malí návštěvníci v Jesolu spokojeni. Pro malé návštěvníky se na pláži a v místních parcích nachází celá řada klouzaček, prolézaček, houpaček a dalších zábavných zařízení. V Jesolu je kromě diskoték i nepřeberné množství krásných náměstí, vyhlášených restaurací a pizzerií, kaváren, barů, cukráren. Najdete zde řadu obchodů se značkovou či sportovní módou nebo velká nákupní střediska. Vyhlášená je ulice Via Bafile, paralelní ulice s přímořskou promenádou, jež se ve večerních hodinách promění v pěší zónu a stává se metou procházejících Italů a turistů. Rušnější Jesolo je vlastně takový kontrast s poklidným sousedním střediskem Eraclea Mare.

Architektonické památky

Celé letovisko Lido di Jesolo je tvořeno několika ostrovy, které jsou umístěné v laguně. Toto letovisko je největším v oblasti Veneto. Mezi památky, které byste si zde měli prohlédnout, patří tzv. italské Miami. Podél celého letoviska vede dlouhá promenáda, která je lemována turistickými komplexy a vysokými budovami. Nejhezčí procházka italským Miami je po setmění.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lido di Jesolo

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C
13 °C

Fakultativní výlety

Zábavní park

Aqualandia - aquapark v Jesolu je přezdíván „Karibským ostrovem“, má 26 atrakcí, největší evropský bungee jumping a nejvyšší skluzavku světa. V roce 2009 vyhrál ocenění nejlepší aquapark Itálie. Můžete si zde příjemně odpočinout a zároveň skvěle pobavit. Součástí areálu je bar s občerstvením. Vstupné je na celý den nebo jen na odpoledne. Cena dospělý 26 Eur/os. na celý den, 22 Eur/děti od 140 cm výšky, menší děti zdarma.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.
Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 23 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátské ostrovy (Murano, Burano a Torcello) – středověká útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu, cena zpáteční jízdenky je cca 24 Eur/os. Odjezd autobusem do Punta Sabbioni, odtud lodí na ostrovy.

Benátky – odjezd autobusem č. 23 směrem na Punta Sabbioni, odkud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 min, příjezd do přístavu Pontile Pietá (v ceně je zahrnuta doprava parníky v Benátkách). Cena celodenní jízdenky je cca 23 Eur/os. Pokud máte zájem pouze o zpáteční jízdenku bez parníků v Benátkách, cena je 18 Eur/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru. Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto
Typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Lido di Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Mono A 3Mono A/B 2+2Bilo B 3+2Trilo C 3+2+2
28.04. - 05.05.2018 7 3 570 Kč3 400 Kč4 420 Kč4 200 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 (*) 14 6 110 Kč5 810 Kč7 600 Kč7 220 Kč8 510 Kč8 090 Kč10 720 Kč10 190 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 3 570 Kč3 400 Kč4 420 Kč4 200 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 (*) 14 6 110 Kč5 810 Kč7 600 Kč7 220 Kč8 510 Kč8 090 Kč10 720 Kč10 190 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 3 570 Kč3 400 Kč4 420 Kč4 200 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 7 340 Kč6 980 Kč8 840 Kč8 400 Kč11 210 Kč10 650 Kč14 380 Kč13 670 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 5 000 Kč4 750 Kč5 910 Kč5 620 Kč8 120 Kč7 720 Kč10 530 Kč10 010 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 8 560 Kč8 140 Kč10 090 Kč9 590 Kč13 890 Kč13 200 Kč18 050 Kč17 150 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 5 000 Kč4 750 Kč5 910 Kč5 620 Kč8 120 Kč7 720 Kč10 530 Kč10 010 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 7 860 Kč7 470 Kč9 260 Kč8 800 Kč12 740 Kč12 110 Kč16 540 Kč15 720 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 5 000 Kč4 750 Kč5 910 Kč5 620 Kč8 120 Kč7 720 Kč10 530 Kč10 010 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 7 860 Kč7 470 Kč9 260 Kč8 800 Kč12 740 Kč12 110 Kč16 540 Kč15 720 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 5 000 Kč4 750 Kč5 910 Kč5 620 Kč8 120 Kč7 720 Kč10 530 Kč10 010 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 8 900 Kč8 460 Kč11 290 Kč10 730 Kč14 020 Kč13 320 Kč18 540 Kč17 620 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 6 320 Kč6 010 Kč8 450 Kč8 030 Kč9 750 Kč9 270 Kč13 080 Kč12 430 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 12 640 Kč12 010 Kč16 100 Kč15 300 Kč18 960 Kč18 020 Kč24 500 Kč23 280 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 8 430 Kč8 010 Kč10 330 Kč9 820 Kč12 380 Kč11 770 Kč15 530 Kč14 760 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 16 720 Kč15 890 Kč20 620 Kč19 590 Kč23 920 Kč22 730 Kč29 100 Kč27 650 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 11 080 Kč10 530 Kč13 730 Kč13 050 Kč15 530 Kč14 760 Kč18 410 Kč17 490 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 14 22 780 Kč21 650 Kč27 800 Kč26 410 Kč31 070 Kč29 520 Kč37 600 Kč35 720 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 13 470 Kč12 800 Kč16 200 Kč15 390 Kč17 940 Kč17 050 Kč22 080 Kč20 980 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 (*) 14 24 990 Kč23 750 Kč30 110 Kč28 610 Kč33 310 Kč31 650 Kč40 980 Kč38 940 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 13 470 Kč12 800 Kč16 200 Kč15 390 Kč17 940 Kč17 050 Kč22 080 Kč20 980 KčObjednat
14.07. - 28.07.2018 (*) 14 24 990 Kč23 750 Kč30 110 Kč28 610 Kč33 310 Kč31 650 Kč40 980 Kč38 940 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 13 470 Kč12 800 Kč16 200 Kč15 390 Kč17 940 Kč17 050 Kč22 080 Kč20 980 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 24 990 Kč23 750 Kč30 110 Kč28 610 Kč33 310 Kč31 650 Kč40 980 Kč38 940 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 13 470 Kč12 800 Kč16 200 Kč15 390 Kč17 940 Kč17 050 Kč22 080 Kč20 980 KčObjednat
28.07. - 11.08.2018 (*) 14 26 240 Kč24 930 Kč32 010 Kč30 410 Kč35 420 Kč33 650 Kč42 880 Kč40 740 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 14 800 Kč14 060 Kč18 280 Kč17 370 Kč20 180 Kč19 180 Kč24 110 Kč22 910 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 14 800 Kč14 060 Kč18 280 Kč17 370 Kč20 180 Kč19 180 Kč24 110 Kč22 910 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 11 080 Kč10 530 Kč13 730 Kč13 050 Kč15 530 Kč14 760 Kč18 410 Kč17 490 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 8 430 Kč8 010 Kč10 330 Kč9 820 Kč12 380 Kč11 770 Kč15 530 Kč14 760 KčObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 14 12 460 Kč11 840 Kč15 060 Kč14 310 Kč19 010 Kč18 060 Kč24 180 Kč22 980 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 5 000 Kč4 750 Kč5 910 Kč5 620 Kč8 120 Kč7 720 Kč10 530 Kč10 010 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 6 710 Kč6 380 Kč8 120 Kč7 720 Kč10 270 Kč9 760 Kč13 190 Kč12 540 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 3 570 Kč3 400 Kč4 420 Kč4 200 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 5 590 Kč5 320 Kč6 950 Kč6 610 Kč7 800 Kč7 410 Kč9 830 Kč9 340 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 3 570 Kč3 400 Kč4 420 Kč4 200 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás