Apartmány Benelux - Lido di Jesolo | Italia Travel


Apartmány Benelux - Lido di Jesolo

Apartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di Jesolo
Apartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di Jesolo
Apartmány Benelux - Lido di JesoloApartmány Benelux - Lido di Jesolo
BazénParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ubytování v této rezidenci je vhodné pro rodiny s dětmi, a to díky své poloze v klidné zóně ve východní části letoviska Lido di Jesolo a nedaleké privátní pláži.

Pláž:

Apartmány pouchých 80 m od privátní pláže (náměstí Drago-Milano) s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře. Plážový servis na pláži k dispozici za poplatek.

Sport a zábava:

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Poloha:

Pěkná, nedávno renovovaná rezidence Benelux se nachází na klidném místě ve východní části letoviska Lido di Jesolo, jen pár kroků od promenády, kde najdete řadu restaurací, barů a obchodů. V letovisku najdete vodní park Aqualandia se spoustou bazénů, tobogánů a dalších atrakcí pro děti i dospělé www.aqualandia.it

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování mono A: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem a dalším lůžkem, koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa.
 • Typ ubytování mono A/B: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem a dalším lůžky, které jsou oddělené zástěnou bez dveří, koupelna se sprchou a WC, balkon nebo terasa.
 • Typ ubytování bilo B: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice, koupelna se sprchou/WC, balkon nebo terasa.
 • Typ ubytování trilo C: max. obsazenost 7 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, 2 ložnice, koupelna se sprchou/WC, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • parkoviště - dle obsazenosti

Povinné příplatky:

 • plážový servis - 40 Euro/slunečník + 2 lehátka/apartmán; splatné na místě
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán, splatná na místě
 • závěrečný úklid - v případě, že apartmán bude předáván neuklizen, bude stržena část kauce s ohledem na stav apartmánu
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/mono, 45 Euro/bilo, 50 Euro/trilo, 55 Euro/quadrilo
 • pobytová taxa - 0,60 Euro/os./noc, děti mladší 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo a ručníky - za poplatek 6 Euro/osoba/výměna

Doplňující informace:

Speciální nabídky pro pobyty na 14 dnů jsou platné jen při objednání do 14 dnů před datem odjezdu.

Lido di Jesolo

Lido di Jesolo je jedno z nejnavštěvovanějších středisek v severní Itálii. Jedná se o velmi živé a rušné letovisko, které je velmi “in” a vhodné především pro mladé, jenž vyhledávají na dovolené zábavu či pestrý noční život. Jsou tady vyhlášené diskotéky, jako jsou třeba ve Španělsku na ostrově Ibiza. V okolních městech (např. Trevisu, San Dona, Benátkách nebo Pordenone) se v letní sezónu zavírají diskotéky, neboť místní Italové vyrážejí za noční zábavou výhradně do Jesola. Tomu odpovídá i noční provoz hlavně o víkendech, a to především v měsíci červnu, červenci a srpnu.

Pobřeží a pláže v Lido di Jesolo

Pláž je písečná zlatavé barvy s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Jesolo se pyšní čistou vodou, několikrát bylo vyhodnoceno tzv. Modrou vlajkou Evropy, velmi přísným národním oceněním přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pláže Jesolo

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Služby a zábava v Lido di Jesolo

Konají se zde pravidelné koncerty italských zpěváků, známých hudebních skupin a další společenské akce. Jesolo s bohatým kulturním programem je velmi oblíbené místo dovolené i pro rodiny s dětmi. Záleží na tom, co klient od pobytu očekává a pokud mají rodiče rádi zábavu a letovisko, kde se pořád něco děje, tak mohou být i malí návštěvníci v Jesolu spokojeni. Pro malé návštěvníky se na pláži a v místních parcích nachází celá řada klouzaček, prolézaček, houpaček a dalších zábavných zařízení. V Jesolu je kromě diskoték i nepřeberné množství krásných náměstí, vyhlášených restaurací a pizzerií, kaváren, barů, cukráren. Najdete zde řadu obchodů se značkovou či sportovní módou nebo velká nákupní střediska. Vyhlášená je ulice Via Bafile, paralelní ulice s přímořskou promenádou, jež se ve večerních hodinách promění v pěší zónu a stává se metou procházejících Italů a turistů. Rušnější Jesolo je vlastně takový kontrast s poklidným sousedním střediskem Eraclea Mare.

Architektonické památky

Celé letovisko Lido di Jesolo je tvořeno několika ostrovy, které jsou umístěné v laguně. Toto letovisko je největším v oblasti Veneto. Mezi památky, které byste si zde měli prohlédnout, patří tzv. italské Miami. Podél celého letoviska vede dlouhá promenáda, která je lemována turistickými komplexy a vysokými budovami. Nejhezčí procházka italským Miami je po setmění.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lido di Jesolo

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C
13 °C

Fakultativní výlety

Zábavní park

Aqualandia - aquapark v Jesolu je přezdíván „Karibským ostrovem“, má 26 atrakcí, největší evropský bungee jumping a nejvyšší skluzavku světa. V roce 2009 vyhrál ocenění nejlepší aquapark Itálie. Můžete si zde příjemně odpočinout a zároveň skvěle pobavit. Součástí areálu je bar s občerstvením. Vstupné je na celý den nebo jen na odpoledne. Cena dospělý 26 Eur/os. na celý den, 22 Eur/děti od 140 cm výšky, menší děti zdarma.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.
Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 23 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátské ostrovy (Murano, Burano a Torcello) – středověká útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu, cena zpáteční jízdenky je cca 24 Eur/os. Odjezd autobusem do Punta Sabbioni, odtud lodí na ostrovy.

Benátky – odjezd autobusem č. 23 směrem na Punta Sabbioni, odkud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 min, příjezd do přístavu Pontile Pietá (v ceně je zahrnuta doprava parníky v Benátkách). Cena celodenní jízdenky je cca 23 Eur/os. Pokud máte zájem pouze o zpáteční jízdenku bez parníků v Benátkách, cena je 18 Eur/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru. Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto
Typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Lido di Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Mono A 3Mono A/B 2+2Bilo B 3+2Trilo C 3+2+2
28.04. - 05.05.2018 7 3 690 Kč3 440 Kč4 590 Kč4 270 Kč5 090 Kč4 740 Kč6 390 Kč5 950 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 (*) 14 6 290 Kč5 850 Kč7 790 Kč7 250 Kč8 690 Kč8 090 Kč10 990 Kč10 230 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 3 690 Kč3 440 Kč4 590 Kč4 270 Kč5 090 Kč4 740 Kč6 390 Kč5 950 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 (*) 14 6 290 Kč5 850 Kč7 790 Kč7 250 Kč8 690 Kč8 090 Kč10 990 Kč10 230 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 3 690 Kč3 440 Kč4 590 Kč4 270 Kč5 090 Kč4 740 Kč6 390 Kč5 950 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 7 490 Kč6 970 Kč9 090 Kč8 460 Kč11 490 Kč10 690 Kč14 690 Kč13 670 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 5 090 Kč4 740 Kč6 090 Kč5 670 Kč8 290 Kč7 710 Kč10 790 Kč10 040 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 8 790 Kč8 180 Kč10 290 Kč9 570 Kč14 190 Kč13 200 Kč18 390 Kč17 110 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 5 090 Kč4 740 Kč6 090 Kč5 670 Kč8 290 Kč7 710 Kč10 790 Kč10 040 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 8 090 Kč7 530 Kč9 490 Kč8 830 Kč12 990 Kč12 090 Kč16 890 Kč15 710 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 5 090 Kč4 740 Kč6 090 Kč5 670 Kč8 290 Kč7 710 Kč10 790 Kč10 040 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 8 090 Kč7 530 Kč9 490 Kč8 830 Kč12 990 Kč12 090 Kč16 890 Kč15 710 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 5 090 Kč4 740 Kč6 090 Kč5 670 Kč8 290 Kč7 710 Kč10 790 Kč10 040 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 9 090 Kč8 460 Kč11 590 Kč10 780 Kč14 290 Kč13 290 Kč18 890 Kč17 570 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 6 490 Kč6 040 Kč8 690 Kč8 090 Kč9 990 Kč9 300 Kč13 390 Kč12 460 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 12 890 Kč11 990 Kč16 490 Kč15 340 Kč19 390 Kč18 040 Kč24 990 Kč23 250 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 8 590 Kč7 990 Kč10 590 Kč9 850 Kč12 690 Kč11 810 Kč15 890 Kč14 780 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 17 090 Kč15 900 Kč21 090 Kč19 620 Kč24 390 Kč22 690 Kč29 690 Kč27 620 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 11 290 Kč10 500 Kč13 990 Kč13 020 Kč15 890 Kč14 780 Kč18 790 Kč17 480 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 14 23 290 Kč21 660 Kč28 390 Kč26 410 Kč31 690 Kč29 480 Kč38 390 Kč35 710 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 13 790 Kč12 830 Kč16 590 Kč15 430 Kč18 290 Kč17 010 Kč22 490 Kč20 920 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 (*) 14 25 490 Kč23 710 Kč30 690 Kč28 550 Kč33 990 Kč31 620 Kč41 790 Kč38 870 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 13 790 Kč12 830 Kč16 590 Kč15 430 Kč18 290 Kč17 010 Kč22 490 Kč20 920 KčObjednat
14.07. - 28.07.2018 (*) 14 25 490 Kč23 710 Kč30 690 Kč28 550 Kč33 990 Kč31 620 Kč41 790 Kč38 870 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 13 790 Kč12 830 Kč16 590 Kč15 430 Kč18 290 Kč17 010 Kč22 490 Kč20 920 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 25 490 Kč23 710 Kč30 690 Kč28 550 Kč33 990 Kč31 620 Kč41 790 Kč38 870 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 13 790 Kč12 830 Kč16 590 Kč15 430 Kč18 290 Kč17 010 Kč22 490 Kč20 920 KčObjednat
28.07. - 11.08.2018 (*) 14 26 790 Kč24 920 Kč32 690 Kč30 410 Kč36 090 Kč33 570 Kč43 690 Kč40 640 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 15 090 Kč14 040 Kč18 690 Kč17 390 Kč20 590 Kč19 150 Kč24 590 Kč22 870 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 15 090 Kč14 040 Kč18 690 Kč17 390 Kč20 590 Kč19 150 Kč24 590 Kč22 870 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 11 290 Kč10 500 Kč13 990 Kč13 020 Kč15 890 Kč14 780 Kč18 790 Kč17 480 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 8 590 Kč7 990 Kč10 590 Kč9 850 Kč12 690 Kč11 810 Kč15 890 Kč14 780 KčObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 14 12 690 Kč11 810 Kč15 390 Kč14 320 Kč19 390 Kč18 040 Kč24 690 Kč22 970 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 5 090 Kč4 740 Kč6 090 Kč5 670 Kč8 290 Kč7 710 Kč10 790 Kč10 040 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 6 890 Kč6 410 Kč8 290 Kč7 710 Kč10 490 Kč9 760 Kč13 490 Kč12 550 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 3 690 Kč3 440 Kč4 590 Kč4 270 Kč5 090 Kč4 740 Kč6 390 Kč5 950 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 5 690 Kč5 300 Kč7 090 Kč6 600 Kč7 990 Kč7 440 Kč10 090 Kč9 390 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 3 690 Kč3 440 Kč4 590 Kč4 270 Kč5 090 Kč4 740 Kč6 390 Kč5 950 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás