Camping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra Marittima | Italia Travel


Camping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra Marittima

Camping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra MarittimaCamping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra MarittimaCamping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra MarittimaCamping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra MarittimaCamping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra MarittimaCamping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra Marittima
Camping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra MarittimaCamping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra MarittimaCamping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra MarittimaCamping Calypso Village*** s plnou penzí - Cupra Marittima
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií. Městečko Cupra Marittima nabízí i historickou část a najdete zde i největší muzeum mušlí na světě.

Pláž:

Rezidence leží u písečné pláže se světlým pískem. Plážový servis (slunečník a lehátko) v ceně. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha:

Kemping se nachází ve středisku Cupra Marittima, přímo u pláže, v oblasti Riviera delle Palme, asi cca 10 minut od známějšího města San Benedetto del Tronto a Grottamare.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, parkoviště, zahrada, venkovní bazén (otevřen od 31.5. do 12.9), stolní tenis, tenisové kurty, úschovna kol, posilovna, solárium, internetové připojení. Pořádán je mini club pro děti (v termínu od 31.5. do 10.9). 

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 2 osoby. Dvoulůžko se sprchou, WC, balkon.
 • Typ ubytování mono: max. obsazenost 3 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, ložnice, koupelna/WC, balkon.
 • Typ ubytování bilo: max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, ložnice se 3 lůžky, koupelna/WC, balkon.

Vybavení:

 • TV
 • klimatizace
 • lednička

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - v provozu od 31.5. do 12.9.
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - 1 místo/apartmán
 • plážový servis - od 3. řady: slunečník + 2 lehátka/apartmán
 • ložní prádlo a ručníky
 • závěrečný úklid
 • spotřeby energií, vody
 • animace/miniclub pro děti - v provozu od 31.5. do 10.9.

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, očekávaná cena cca 0,5-1,5 Euro/os./noc, splatná na místě

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za 10 Euro/den

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 3 chodech, voda. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Cupra Marittima

Abruzzo leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Sousedí s regionem Marche, kde je nejznámějším městem v oblasti San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Klidné městečko Cupra Marittima leží severně od San Benedetto. Letoviska jsou si podobná právě exotickou vegetací, jenž v severní Itálii tolik není.  Neopomunetelné jsou především i zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek.

Cupra Marittima

Menší malebné městečko má bohatou historii sahající před doby římského impéria, a tak si zde na své přijdou i milovníci historických památek. Malé historické centrum se nachází přímo v kopci nad hlavní pláží. Najdete zde mnoho typických restaurací, barů a kaváren. Nechybí ani možnost sportovního vyžití, půjčovny jízdních kol a skútrů, vodní sporty na pláži. Přesto letovisko nenabízí takové možnosti bohatého programu jako větší letoviska v okolí, jako je např. San Benedetto del Tronto, Martinsicuro nebo Tortoreto Lido. Doporučujeme milovníkům klidných a přírodních míst.

Pláže, klima a památky

Pláže v této oblasti jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

Tipy na výlety

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Cupra Marittima

Měsíc Teplota min Teplota max
Leden 2 °C 11 °C
Únor 3 °C 12 °C
Březen 4 °C 14 °C
Duben 7 °C 18 °C
Květen 11 °C 22 °C
Červen 15 °C 26 °C
Červenec 17 °C 29 °C
Srpen 17 °C 29 °C
Září 14 °C 25 °C
Říjen 11 °C 21 °C
Listopad 6 °C 16 °C
Prosinec 3 °C 12 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (Dvoulůžkový pokoj)Osoba 1./2. postel (Mono apartmán)Osoba 3./4, postel (Mono apartmán)Dítě 7-13,9 let 3./4. postel (Mono apartmán)
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 14 120 Kč15 810 Kč14 250 Kč7 910 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 9 260 Kč10 480 Kč9 420 Kč5 230 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 9 260 Kč10 480 Kč9 420 Kč5 230 KčObjednat
09.09. - 23.09.2018 (*) 3 3 330 Kč4 060 Kč3 670 Kč2 030 KčObjednat
09.09. - 23.09.2018 (*) 4 4 450 Kč5 440 Kč4 890 Kč2 710 KčObjednat
09.09. - 23.09.2018 (*) 5 5 570 Kč6 790 Kč6 110 Kč3 380 KčObjednat
09.09. - 23.09.2018 (*) 6 6 690 Kč8 140 Kč7 340 Kč4 060 KčObjednat
09.09. - 23.09.2018 (*) 7 7 800 Kč9 490 Kč8 560 Kč4 760 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (Bilo apartmán)Osoba 3./4, postel (Bilo apartmán)Dítě 7-13,9 let 3./4. postel (Bilo apartmán)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 17 030 Kč15 340 Kč8 530 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 13 130 Kč11 830 Kč6 580 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 13 130 Kč11 830 Kč6 580 KčzdarmaObjednat
09.09. - 23.09.2018 (*) 3 5 440 Kč4 890 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
09.09. - 23.09.2018 (*) 4 7 230 Kč6 500 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
09.09. - 23.09.2018 (*) 5 9 050 Kč8 140 Kč4 530 KčzdarmaObjednat
09.09. - 23.09.2018 (*) 6 10 850 Kč9 780 Kč5 440 KčzdarmaObjednat
09.09. - 23.09.2018 (*) 7 12 670 Kč11 390 Kč6 320 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací