Hotel Playa*** s plnou penzí - Rimini | Italia Travel

Hotel Playa*** s plnou penzí - Rimini

Hotel Playa*** s plnou penzí - RiminiHotel Playa*** s plnou penzí - RiminiHotel Playa*** s plnou penzí - RiminiHotel Playa*** s plnou penzí - RiminiHotel Playa*** s plnou penzí - RiminiHotel Playa*** s plnou penzí - Rimini
Hotel Playa*** s plnou penzí - Rimini
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel vzdálený 200 m od pláže, v centrální části letoviska Viserbella - klidná a příjemná oáza asi 4 km od Rimini.

Pláž:

Pro pobřeží Rimini je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je vhodná pro rodiny s malými dětmi, jelikož má pozvolný vstup do vody. Hotel leží cca 200 m od hotelové pláže s plážovým servisem od 3. řady v ceně (slunečník + 2 lehátka/pokoj). Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Poloha:

Hotel se nachází v centální části letoviska Rimini - Marina Centro, jen pár minut od centra s množstvím restaurací, barů, zmrzlináren, pizzerií, dětských heren a různých obchodů. V blízkosti hotelu je železnice. Ve vzdálenosti cca 14 km od hotelu najdete zábavný vodní park Aquafan www.aquafan.it

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici výtah, recepce, bar, restaurace, TV a čtenářský koutek, wi-fi ve veřejných prostorách, půjčovna kol a parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj Standard: max. obsazenost 4 osoby, dvoulůžko s možností 2 přistýlek, některé pokoje mají balkon. Pokoje Superior mají výhled na moře.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • klimatizace (za poplatek 5 Euro/den)
 • telefon

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle dostupnosti, hotelové parkoviště vzdáleno cca 300 m
 • plážový servis - od 3. řady (slunečník + 2 lehátka/pokoj)
 • nápoje - během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l místního vína
 • pronájem kol - dle dostupnosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,5 Euro/os./noc (osoby od 12 let)

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - na vyžádání za poplatek 5 Euro/pokoj/noc
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 20 Euro/pobyt
 • garáž - na vyžádání za poplatek 5 Euro/noc

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře s výběrem z menu o 3 chodech, salátový bufet. Nápoje během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l místního vína. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Rimini

Rimini patří k jednomu z nejznámějších italských letovisek. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Malebné město Rimini se nachází v severní části italského pobřeží mezi městy Ravenna a Ancona, v regionu Emilia Romagna. Nezávislé San Marino je vzdáleno pouhých 20 km. Letovisko Rimini je oblíbené díky nesčetným kulturním památkám přímo ve městě i v nedalekém okolí, zábavním možnostem, kvalitním službám a díky čisté písčité pláži.

Pobřeží Rimini

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. V některých částech Rimini se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby v Rimini

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Rimini

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C 7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2019

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (pokoj standard)Dospělý 3./4. postel (pokoj standard)Dítě 7-13,9 let 3./4. postel (pokoj standard)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (pokoj standard)
09.06. - 13.06.2019 (*) 4 5 020 Kč4 920 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 (*) 7 8 950 Kč8 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč4 480 Kč4 400 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 (*) 4 5 020 Kč4 920 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 (*) 7 8 950 Kč8 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč4 480 Kč4 400 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
23.06. - 21.07.2019 (*) 7 10 790 Kč10 580 Kč8 640 Kč8 470 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
21.07. - 04.08.2019 (*) 7 11 470 Kč11 250 Kč9 180 Kč9 000 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmaObjednat
04.08. - 18.08.2019 (*) 7 13 390 Kč13 130 Kč10 720 Kč10 510 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 (*) 7 11 470 Kč11 250 Kč9 180 Kč9 000 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 (*) 4 5 020 Kč4 920 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 7 8 950 Kč8 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč4 480 Kč4 400 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 (*) 4 5 020 Kč4 920 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 500 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 (*) 7 8 950 Kč8 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč4 480 Kč4 400 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 (*) 3 3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (pokoj superior s výhledem na moře)Dospělý 3./4. postel (pokoj superior s výhledem na moře)Dítě 7-13,9 let 3./4. postel (pokoj superior s výhledem na moře)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (pokoj superior s výhledem na moře)
09.06. - 13.06.2019 (*) 4 5 280 Kč5 180 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 (*) 7 9 420 Kč9 240 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 (*) 3 4 140 Kč4 060 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 (*) 4 5 280 Kč5 180 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 (*) 7 9 420 Kč9 240 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 (*) 3 4 140 Kč4 060 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
23.06. - 21.07.2019 (*) 7 11 260 Kč11 040 Kč9 030 Kč8 850 Kč5 650 Kč5 540 KčzdarmaObjednat
21.07. - 04.08.2019 (*) 7 11 960 Kč11 730 Kč9 570 Kč9 380 Kč5 980 Kč5 870 KčzdarmaObjednat
04.08. - 18.08.2019 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč11 110 Kč10 890 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 (*) 7 11 960 Kč11 730 Kč9 570 Kč9 380 Kč5 980 Kč5 870 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 (*) 4 5 280 Kč5 180 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 7 9 420 Kč9 240 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 (*) 3 4 140 Kč4 060 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 (*) 4 5 280 Kč5 180 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 (*) 7 9 420 Kč9 240 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 (*) 3 4 140 Kč4 060 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací