Hotel Playa*** s plnou penzí - Rimini | Italia Travel


Hotel Playa*** s plnou penzí - Rimini

Hotel Playa*** s plnou penzí - RiminiHotel Playa*** s plnou penzí - RiminiHotel Playa*** s plnou penzí - RiminiHotel Playa*** s plnou penzí - RiminiHotel Playa*** s plnou penzí - RiminiHotel Playa*** s plnou penzí - Rimini
Hotel Playa*** s plnou penzí - Rimini
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování blízko pláže a zároveň centra. Vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož hotel nabízí ubytování pro 2 děti do 7 let zdarma.

Pláž:

Pro pobřeží Rimini je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je vhodná pro rodiny s malými dětmi, jelikož má pozvolný vstup do vody. Hotel leží cca 200 m od hotelové pláže s plážovým servisem od 3. řady v ceně (slunečník + 2 lehátka/pokoj). Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Poloha:

Hotel se nachází v centální části letoviska Rimini - Marina Centro, jen pár minut od centra s množstvím restaurací, barů, zmrzlináren, pizzerií, dětských heren a různých obchodů. V blízkosti hotelu je železnice. Ve vzdálenosti cca 14 km od hotelu najdete zábavný vodní park Aquafan www.aquafan.it

Ubytování a vybavení:

Třípatrový hotel s výtahem. Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, TV a čtenářský koutek, wi-fi ve veřejných prostorách, půjčovna kol a parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby, dvoulůžko s možností 2 přistýlek, některé pokoje mají balkon. Pokoje Superior mají výhled na moře.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • klimatizace (za poplatek 5 Euro/den)
 • telefon

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle dostupnosti, hotelové parkoviště vzdáleno cca 300 m
 • plážový servis - od 3. řady (slunečník + 2 lehátka/pokoj)
 • nápoje - během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l místního vína
 • pronájem kol - dle dostupnosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,5 Euro/os./noc (osoby od 14 let)

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - na vyžádání při rezervaci za poplatek 5 Euro/pokoj/noc
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 20 Euro/pobyt
 • garáž - na vyžádání za poplatek 5 Euro/noc

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře s výběrem z menu o 3 chodech, salátový bufet, nápoje během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l místního vína.

Rimini

Rimini patří k jednomu z nejznámějších italských letovisek. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Malebné město Rimini se nachází v severní části italského pobřeží mezi městy Ravenna a Ancona, v regionu Emilia Romagna. Nezávislé San Marino je vzdáleno pouhých 20 km. Letovisko Rimini je oblíbené díky nesčetným kulturním památkám přímo ve městě i v nedalekém okolí, zábavním možnostem, kvalitním službám a díky čisté písčité pláži.

Pobřeží Rimini

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. V některých částech Rimini se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby v Rimini

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Rimini

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C 7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 05. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (pokoj standard)Dospělý 3./4. postel (pokoj standard)Dítě 7-13,9 let 3./4. postel (pokoj standard)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (pokoj standard)
10.06. - 14.06.2018 (*) 4 5 230 Kč5 130 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 (*) 7 9 340 Kč9 160 Kč7 470 Kč7 330 Kč4 660 Kč4 570 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 (*) 3 4 110 Kč4 030 Kč3 280 Kč3 220 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 (*) 4 5 230 Kč5 130 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 (*) 7 9 340 Kč9 160 Kč7 470 Kč7 330 Kč4 660 Kč4 570 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 (*) 3 4 110 Kč4 030 Kč3 280 Kč3 220 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
24.06. - 22.07.2018 (*) 7 11 260 Kč11 040 Kč9 000 Kč8 820 Kč5 620 Kč5 510 KčzdarmaObjednat
22.07. - 05.08.2018 (*) 7 11 960 Kč11 730 Kč9 570 Kč9 380 Kč5 980 Kč5 870 KčzdarmaObjednat
05.08. - 19.08.2018 (*) 7 13 970 Kč13 700 Kč11 180 Kč10 960 Kč7 000 Kč6 860 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 (*) 7 11 960 Kč11 730 Kč9 570 Kč9 380 Kč5 980 Kč5 870 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 (*) 4 5 230 Kč5 130 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 (*) 7 9 340 Kč9 160 Kč7 470 Kč7 330 Kč4 660 Kč4 570 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 (*) 3 4 110 Kč4 030 Kč3 280 Kč3 220 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 (*) 4 5 230 Kč5 130 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 7 9 340 Kč9 160 Kč7 470 Kč7 330 Kč4 660 Kč4 570 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 (*) 3 4 110 Kč4 030 Kč3 280 Kč3 220 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (pokoj superior s výhledem na jezero)Dospělý 3./4. postel (pokoj superior s výhledem na jezero)Dítě 7-13,9 let 3./4. postel (pokoj superior s výhledem na jezero)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (pokoj superior s výhledem na jezero)
10.06. - 14.06.2018 (*) 4 5 520 Kč5 410 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 (*) 7 9 830 Kč9 640 Kč7 880 Kč7 730 Kč4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 (*) 3 4 320 Kč4 240 Kč3 460 Kč3 400 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 (*) 4 5 520 Kč5 410 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 (*) 7 9 830 Kč9 640 Kč7 880 Kč7 730 Kč4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 (*) 3 4 320 Kč4 240 Kč3 460 Kč3 400 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
24.06. - 22.07.2018 (*) 7 11 760 Kč11 530 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 880 Kč5 770 KčzdarmaObjednat
22.07. - 05.08.2018 (*) 7 12 480 Kč12 240 Kč9 990 Kč9 800 Kč6 240 Kč6 120 KčzdarmaObjednat
05.08. - 19.08.2018 (*) 7 14 490 Kč14 210 Kč11 570 Kč11 340 Kč7 230 Kč7 090 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 (*) 7 12 480 Kč12 240 Kč9 990 Kč9 800 Kč6 240 Kč6 120 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 (*) 4 5 520 Kč5 410 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 (*) 7 9 830 Kč9 640 Kč7 880 Kč7 730 Kč4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 (*) 3 4 320 Kč4 240 Kč3 460 Kč3 400 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 (*) 4 5 520 Kč5 410 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 7 9 830 Kč9 640 Kč7 880 Kč7 730 Kč4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 (*) 3 4 320 Kč4 240 Kč3 460 Kč3 400 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás