Hotel Bel Mare*** s plnou penzí - Rimini | Italia Travel

Hotel Bel Mare*** s plnou penzí - Rimini

Hotel Bel Mare*** s plnou penzí - RiminiHotel Bel Mare*** s plnou penzí - RiminiHotel Bel Mare*** s plnou penzí - RiminiHotel Bel Mare*** s plnou penzí - RiminiHotel Bel Mare*** s plnou penzí - RiminiHotel Bel Mare*** s plnou penzí - Rimini
Hotel Bel Mare*** s plnou penzí - Rimini
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel v centrální části letoviska Rimini, vzdálený zhruba 70 m od pláže.

Pláž:

Pro pobřeží Rimini je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je vhodná pro rodiny s malými dětmi, jelikož má pozvolný vstup do vody. Hotel leží cca 70 m od hotelové pláže. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Poloha:

Hotel se nachází v centální části letoviska Rimini - Marina Centro, jen pár minut od centra s množstvím restaurací, barů, zmrzlináren, pizzerií, dětských heren a různých obchodů. V blízkosti hotelu je železnice. Ve vzdálenosti cca 14 km od hotelu najdete zábavný vodní park Aquafan www.aquafan.it

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici výtah, recepce, bar, restaurace, společenská místnost s televizí, dětské hřiště, půjčovna kol, zahrada se slunečníky a parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby, dvoulůžko s možností 2 přistýlek formou palandy, některé pokoje mají balkon (na vyžádání).

Vybavení:

 • satelitní TV
 • klimatizace (za poplatek 5 Euro/den)
 • telefon
 • trezor (za poplatek)
 • fén

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 křesílka/pokoj
 • nápoje - během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l místního vína
 • pronájem kol - dle dostupnosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,5 Euro/os./noc (osoby od 12 let)

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - za poplatek 5 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 20 Euro/pobyt

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře výberem z menu o 3 chodech, salátový bufet. Nápoje během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l místního vína. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Rimini

Rimini patří k jednomu z nejznámějších italských letovisek. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Malebné město Rimini se nachází v severní části italského pobřeží mezi městy Ravenna a Ancona, v regionu Emilia Romagna. Nezávislé San Marino je vzdáleno pouhých 20 km. Letovisko Rimini je oblíbené díky nesčetným kulturním památkám přímo ve městě i v nedalekém okolí, zábavním možnostem, kvalitním službám a díky čisté písčité pláži.

Pobřeží Rimini

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. V některých částech Rimini se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby v Rimini

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Rimini

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C 7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 7-14,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
18.05. - 08.06.2019 (*) 3 3 440 Kč3 380 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
18.05. - 08.06.2019 (*) 4 4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
18.05. - 08.06.2019 (*) 5 5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
18.05. - 08.06.2019 (*) 6 6 890 Kč6 760 Kč5 520 Kč5 410 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
18.05. - 08.06.2019 (*) 7 8 040 Kč7 880 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 10 220 Kč10 020 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 130 Kč5 030 KčzdarmaObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 10 220 Kč10 020 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 130 Kč5 030 KčzdarmaObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 10 220 Kč10 020 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 130 Kč5 030 KčzdarmaObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 11 210 Kč10 990 Kč8 950 Kč8 780 Kč5 590 Kč5 480 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 11 210 Kč10 990 Kč8 950 Kč8 780 Kč5 590 Kč5 480 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 11 210 Kč10 990 Kč8 950 Kč8 780 Kč5 590 Kč5 480 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 11 210 Kč10 990 Kč8 950 Kč8 780 Kč5 590 Kč5 480 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 11 210 Kč10 990 Kč8 950 Kč8 780 Kč5 590 Kč5 480 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 12 900 Kč12 650 Kč10 330 Kč10 130 Kč6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 12 900 Kč12 650 Kč10 330 Kč10 130 Kč6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 10 220 Kč10 020 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 130 Kč5 030 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 8 040 Kč7 880 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 3 3 440 Kč3 380 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 4 4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 5 5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 6 6 890 Kč6 760 Kč5 520 Kč5 410 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 7 8 040 Kč7 880 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací