Hotel Mauritius*** s plnou penzí - Riccione | Italia Travel

Hotel Mauritius*** s plnou penzí - Riccione

Hotel Mauritius*** s plnou penzí - RiccioneHotel Mauritius*** s plnou penzí - RiccioneHotel Mauritius*** s plnou penzí - RiccioneHotel Mauritius*** s plnou penzí - RiccioneHotel Mauritius*** s plnou penzí - RiccioneHotel Mauritius*** s plnou penzí - Riccione
Hotel Mauritius*** s plnou penzí - RiccioneHotel Mauritius*** s plnou penzí - RiccioneHotel Mauritius*** s plnou penzí - Riccione
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 3 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel s bazénem má výhodnou polohu, jelikož se nachází jen 50 m od pláže a nákupních možností. 

Pláž:

Riccione má 15 km dlouhou pláž postupně se svažující do vody, tudíž je pobřeží vhodné pro rodiny s malými dětmi. Hotel leží cca 50 m od písečné pláže, plážový servis od 4. řady (slunečník + 2 lehátka/pokoj) v ceně. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Pobřežní promenáda nabízí celou řadu možností k nákupu, posezení v místních kavárnách či restauracích. Na pláži je organizovaná velká nabídka sportovního vyžití, najdete zde volejbal, basketbal, stolní tenis, minigolf, půjčovny kol, windsurfing, vodní skútry a další. Zábavu zde najdou návštěvníci všech věkových kategorií. V Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Poloha:

Budova se nachází jen 100 m od různých obchodů, restaurací, barů, zmrzlináren, pizzerií, dětských heren atd. Ve vzdálenosti cca 5 km od hotelu najdete zábavný vodní park Aquafan www.aquafan.it Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování v oblíbeném živém letovisku jen kousek od široké písečné pláže. Vhodné pro rodiny s dětmi, mládež toužící po zábavě i milovníky památek, jelikož Riccione je lázeňské město s historickým centrem. Letovisko je jedním z nejznámějších ve střední části Itálie a podobá se nedalekému Rimini.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, společenská místnost s televizí a verandou, billiár, venkovní a dětský bazén, parkoviště, Wi-Fi koutek.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby, dvoulůžko s možností 2 přistýlek (formou palandy), balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • klimatizace za poplatek
 • fén
 • Wi-Fi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - od 4. řady; slunečník + 2 lehátka/pokoj
 • nápoje - 1/2 l vody, 1/4 l místního vína

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,8 Euro/os./noc (osoby od 14 let)

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - na vyžádání za poplatek 5 Euro/noc
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 10 Euro/noc
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 20 Euro/pobyt

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 3 chodech dle výběru, salátový bufet, nápoje během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l vína. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Riccione

Letovisko Riccione je jedním z nejznámějších letovisek ve střední části Itálie a podobá se nedalekému Rimini. Má 15 km dlouhou pláž postupně se svažující do vody, tudíž je pobřeží vhodné pro rodiny s malými dětmi. Jedná se o lázeňské město s historickým centrem, proto místo uspokojí i milovníky památek. Pobřežní promenáda nabízí celou řadu možností k nákupu, posezení v místních kavárnách či restauracích. Na pláži je organizovaná velká nabídka sportovního vyžití, najdete zde volejbal, basketbal, stolní tenis, minigolf, půjčovny kol, windsurfing, vodní skútry a další. Zábavu zde najdou návštěvníci všech věkových kategorií. V Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Riccione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C 7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 3-13,9 let 3./4. postelDítě 0-2,9 let 3./4. postel
25.05. - 08.06.2019 (*) 3 4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 6 110 Kč5 990 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 7 650 Kč7 500 Kč6 110 Kč5 990 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 9 180 Kč9 000 Kč7 340 Kč7 200 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč8 560 Kč8 390 Kč4 290 Kč4 210 KčzdarmaObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 10 950 Kč10 740 Kč8 770 Kč8 600 Kč4 400 Kč4 320 KčzdarmaObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč9 730 Kč9 540 Kč4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
29.06. - 03.08.2019 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč11 680 Kč11 450 Kč5 850 Kč5 740 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč11 680 Kč11 450 Kč5 850 Kč5 740 KčzdarmaObjednat
10.08. - 24.08.2019 (*) 7 17 030 Kč16 690 Kč13 630 Kč13 360 Kč6 820 Kč6 690 KčzdarmaObjednat
24.08. - 12.09.2019 (*) 7 10 950 Kč10 740 Kč8 770 Kč8 600 Kč4 400 Kč4 320 KčzdarmaObjednat
12.09. - 22.09.2019 (*) 3 4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
12.09. - 22.09.2019 (*) 4 6 110 Kč5 990 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
12.09. - 22.09.2019 (*) 5 7 650 Kč7 500 Kč6 110 Kč5 990 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
12.09. - 22.09.2019 (*) 6 9 180 Kč9 000 Kč7 340 Kč7 200 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
12.09. - 22.09.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč8 560 Kč8 390 Kč4 290 Kč4 210 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací